bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 12:44


Български клубове - Панайот Волов (Шумен) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 41 мнения ]  Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Спартак-С 94 (Пловдив) 2-3 ВОЛОВ (ШУМЕН)
МнениеПубликувано на: 04 Май 2008 14:12 
Offline
Волов един жълто син
Аватар

Регистриран на: 20 Яну 2007 13:50
Мнения: 560
Местоположение: Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
ЖАЛКО ЧЕ НЕМОЖАХ ДА ДОЙДА И СЕГА МЕ Е ЯД МНОГО :cry: :cry: :cry:

_________________
ПФК ВОЛОВ ШУМЕН
ПФК ЛЕВСКИ СОФИЯ
F.C BARCELONA

ТОВА Е МОЯТА ЛЮБОВ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Спартак-С 94 (Пловдив) 2-3 ВОЛОВ (ШУМЕН)
МнениеПубликувано на: 04 Май 2008 14:53 
VOLOV написа:
pecata написа:
Сега трябва една каса ШУМЕНСКО за Спартак Пд, че ви дадаха мача да останете :D Иначе заслужавате да играете в Б група.


xaxaxa!!! били ни дали мача... смешен си!
Аз бях на мача. Спартак бяха наистина с
много млад състав. Мача започна много,
добре за ВОЛОВ. Владеехме топката и
беше въпрос на време да създадем чисто
голово полежение. Даже местните фенове
си говореха че само да стреляме и ще влее...
При първата си атака в нашето наказателно поле
футболист на Спиртак падна незнайно как,
публиката започна да се смее, а съдията даде дузпа! (1:0)
След това мача се изравни и топката
оставаше предимно на центъра, когато домакините
вкараха гол близнак на гола на Светкавица
преди седмица от около 30-40м.
След това нямаше интересни положения и като че ли
и двата отобора заспаха. Към края на полувремето
нашите отново се разиграха, започнаха да владеят
отново топката и да стоят по-стабилно на терена.
Тук трябва да се отбележи старанието на целия
отбор, и като че ли най-вече на Филипов (лично мнение).
който пробиваше доста често защитата на домакините.
Отново по лично мнение беобразно игра Фахрединов,
който за това и бе сменен. Първия ни гол беше след
изключително красиво центриране от ляво,
мисля че на Филипов и Захари отбеляза прекрасно попадение.
Тук завърши полувремето. Виждаше се че не
заслужаваме загубата по никакъв начин.
Второто полувреме започна като първото.
Отново бяхме по-дейния отбор и дори бяхме по-остри в атака.
Получихме пряк свободен удар който нацели горната греда
и футболист на ВОЛОВ довкара отбилата се топка. 2:2!!!
Мача вече се доиграваше, прави и чест на ВОЛОВ
че не се прибраха да бранят реултата а просто
надиграваха съперника, който по-рядко излиаше в
опасни ситуции. в 90тата минута вече и двата отбора се
поприбраха и като че ли се примириха с резултата.
Но точно тогава (просто не помня как-радостта бешпе голяма)
падна и третото попадение за ВОЛОВ. 2:3!!!
След това вече нямаше игра а публиката започна
да оплюва съдията и естествено да обвинява нас
че сме купили мача, забравяйки какъв подарък им
беше дадената именно от този съдия дузпа в
началото на мача!

И така, страхотен мач на ВОЛОВ. Борихме се
повече и естествено залужихме този резултат!
Из публиката имаше и други шуменци дошли
да наблюдават мача, но агитка нямаше.
Само да припомня че преди време отново
на ст.Тодор Диев Спиртак поведоха 1:0
и загибуха от ВОЛОВ с 1:2! Явно са ни клиенти!

Смятам че с този великолепен мач залужихме
напълно мястото си в Б група. Жалко че
трябваше да опре ножа до кокала

САМО ВОЛОВ!!!
Ами, ако искаха да ви бият щяха ли да излязат с децата ве момко.....ако им трябваше мача на Спартак, щяха да ви бият с разлика и ти това го знаеш мн добре :D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Спартак-С 94 (Пловдив) 2-3 ВОЛОВ (ШУМЕН)
МнениеПубликувано на: 04 Май 2008 15:08 
Offline

Регистриран на: 05 Апр 2008 19:34
Мнения: 131
Ние и без тези три точки оставахме в групата без проблем! За какво ни е да го купуваме? Други са онези, които купуват. Сливен пак купиха. Платиха и на Нафтекс да бият Калиакра преди, а сега да извъртят равен и в несебър. Така за пръв път в историята в А група ще влезе абсолютно измислен фалшив отбор, който влиза само с уговорени мачове и без стойност...Пипалата на Лечков са навсякъде из групата. Дори беше жертван Свиленград, пред нищо не се спират. Сега ще видим кой мач за уредили за Свиленград като компенсация, че им пуснаха вчерашния.

_________________
Бъдете здрави!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Спартак-С 94 (Пловдив) 2-3 ВОЛОВ (ШУМЕН)
МнениеПубликувано на: 04 Май 2008 15:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Мар 2008 21:13
Мнения: 254
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
aol написа:
Ние и без тези три точки оставахме в групата без проблем! За какво ни е да го купуваме? Други са онези, които купуват. Сливен пак купиха. Платиха и на Нафтекс да бият Калиакра преди, а сега да извъртят равен и в несебър. Така за пръв път в историята в А група ще влезе абсолютно измислен фалшив отбор, който влиза само с уговорени мачове и без стойност...Пипалата на Лечков са навсякъде из групата. Дори беше жертван Свиленград, пред нищо не се спират. Сега ще видим кой мач за уредили за Свиленград като компенсация, че им пуснаха вчерашния.

това са глупости,не вкарвайте свиленград във схеми,ако ние купувахме или продавахме-щяхме да си купим от спартак пловдив и нафтата,и нямаше да треперим до последно,и не виждам кой ще ни урежда мачове,като имаме гостуване на хасково/пряк конкурент/и после на раднево,които също може да ги завърти нещо,между тия мачове домакинстваме на волов.

_________________
!Гол гол гол Свиленград ликувай!Гол гол гол Свиленград празнувай топката лети право към вратата пак ще победим наша е играта.

Преминахме през шеметни години,
но спортната ни слава устоя!
Любимците ни вкарваха голове
с червения екип на ЦСКА!
В историята ще останат вечно
победите над Интер и Аякс!
А Ливърпул и славния Ювентус
завинаги ще помнят ЦСКА!
Пак гол след гол вратите ще разтърсва
щом феновете дават ни крила!
И нека в следващите 60 години шампион да бъде само ЦСКА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Спартак-С 94 (Пловдив) 2-3 ВОЛОВ (ШУМЕН)
МнениеПубликувано на: 04 Май 2008 19:23 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2007 11:28
Мнения: 483
Местоположение: Sliven
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
aol написа:
Ние и без тези три точки оставахме в групата без проблем! За какво ни е да го купуваме? Други са онези, които купуват. Сливен пак купиха. Платиха и на Нафтекс да бият Калиакра преди, а сега да извъртят равен и в несебър. Така за пръв път в историята в А група ще влезе абсолютно измислен фалшив отбор, който влиза само с уговорени мачове и без стойност...Пипалата на Лечков са навсякъде из групата. Дори беше жертван Свиленград, пред нищо не се спират. Сега ще видим кой мач за уредили за Свиленград като компенсация, че им пуснаха вчерашния.

Опа симпатяго,кой отбор наричаш фалшив и измислен бе??Ние като сме имали отбор и сме играли в Европа ти не си бил роден,хахаха.Само Сливен ли купува мачове,ами Калиакра,или там всичко е чисто или пък Локо Мездра?А бе.Ние имае стадион,имаме публика и най-важното ИМАМЕ ИСТОРИЯ?НЕдък смотан,първо придобий малко футболна култура и тогава наричай отбори с традиция измислени и фалшиви.

_________________
Изображение
БЪЛГАРИЯ ЩЕ БЪДЕ ВЕЛИКА САМО АКО НИЕ СИ Я НАПРАВИМ.
http://www.youtube.com/watch?v=d5ob28fG0XA


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Спартак-С 94 (Пловдив) 2-3 ВОЛОВ (ШУМЕН)
МнениеПубликувано на: 04 Май 2008 20:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 13 Фев 2008 02:19
Мнения: 627
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
pecata написа:
Ами, ако искаха да ви бият щяха ли да излязат с децата ве момко.....ако им трябваше мача на Спартак, щяха да ви бият с разлика и ти това го знаеш мн добре :D


ВИЖ КАКВО БЕ "МОМКО", БОЛИ МЕ К**А
С КАКВИ ФУТБОЛИСТИ СА ИГРАЛИ БЕ АЛОООУ!
А ВЪВ ФУТБОЛА НЯМА "АКО" ИМА "ДА СТЕ"!
ЕГАТИ ОТБОРА ДЕТО ЩЕ МИ ИГРАЯТ САМО КАТО
ИМ ТРЯБВАЛ МАЧА-СМЕШНИЦИ! ---> :fans1:
И ЗА КАКВИ РАЗЛИКИ МИ ГОВОРИШ, КАТО СТЕ НИ КЛИЕНТИ???

_________________
__________________

ВОЛОВ Е ЕДИН!
ВОЛОВ ЖЪЛТО-СИН!

__________________


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Спартак-С 94 (Пловдив) 2-3 ВОЛОВ (ШУМЕН)
МнениеПубликувано на: 04 Май 2008 21:32 
Offline

Регистриран на: 05 Апр 2008 19:34
Мнения: 131
ultra_voin написа:
Опа симпатяго,кой отбор наричаш фалшив и измислен бе??Ние като сме имали отбор и сме играли в Европа ти не си бил роден,хахаха.Само Сливен ли купува мачове,ами Калиакра,или там всичко е чисто или пък Локо Мездра?А бе.Ние имае стадион,имаме публика и най-важното ИМАМЕ ИСТОРИЯ?НЕдък смотан,първо придобий малко футболна култура и тогава наричай отбори с традиция измислени и фалшиви.

Що се изказваш неподготвен бе. :) Ти май не си бил роден, когато през 1990-та година взехте купата и играхте с Ювентус за купата на носителите на национални купи. Гледах и двата мача, и този финал срещу ЦСКА тогава също, който спечелихте с 2:0 на 30 май 1990 г., когато имаше земетресение същия следобяд. И кво, оттогава насам не сте помирисвали А група, през което време ние станахме четвърти и играхме в УЕФА. Смешни сте, миналия сезон не можахте да ни биете, изкарахме ви 2:2 и с късмет останахте в групата. Много повече съм видял от теб във футбола и не можеш ме мина с глупави обяснения, не съм 15-годишен хлапак! Напълно ясно е по какъв начин си уредихте това първенство и кой ви го уреди. Нека да ви горчи влизането, догодина сте асансьор.

_________________
Бъдете здрави!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Спартак-С 94 (Пловдив) 2-3 ВОЛОВ (ШУМЕН)
МнениеПубликувано на: 04 Май 2008 21:36 
VOLOV написа:
pecata написа:
Ами, ако искаха да ви бият щяха ли да излязат с децата ве момко.....ако им трябваше мача на Спартак, щяха да ви бият с разлика и ти това го знаеш мн добре :D


ВИЖ КАКВО БЕ "МОМКО", БОЛИ МЕ К**А
С КАКВИ ФУТБОЛИСТИ СА ИГРАЛИ БЕ АЛОООУ!
А ВЪВ ФУТБОЛА НЯМА "АКО" ИМА "ДА СТЕ"!
ЕГАТИ ОТБОРА ДЕТО ЩЕ МИ ИГРАЯТ САМО КАТО
ИМ ТРЯБВАЛ МАЧА-СМЕШНИЦИ! ---> :fans1:
И ЗА КАКВИ РАЗЛИКИ МИ ГОВОРИШ, КАТО СТЕ НИ КЛИЕНТИ???
Ами, ти сега искаш да ми докажеш, че ВОЛОВ е силен отбор ли??? Или, че сте по-силни от Спартак Пд?? :D Кога Спартак Вн ви стана клиент... :P . май трябва да си благодарен че ви даваме играчи да дишате :8)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Спартак-С 94 (Пловдив) 2-3 ВОЛОВ (ШУМЕН)
МнениеПубликувано на: 05 Май 2008 00:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2007 11:28
Мнения: 483
Местоположение: Sliven
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
aol написа:
ultra_voin написа:
Опа симпатяго,кой отбор наричаш фалшив и измислен бе??Ние като сме имали отбор и сме играли в Европа ти не си бил роден,хахаха.Само Сливен ли купува мачове,ами Калиакра,или там всичко е чисто или пък Локо Мездра?А бе.Ние имае стадион,имаме публика и най-важното ИМАМЕ ИСТОРИЯ?НЕдък смотан,първо придобий малко футболна култура и тогава наричай отбори с традиция измислени и фалшиви.

Що се изказваш неподготвен бе. :) Ти май не си бил роден, когато през 1990-та година взехте купата и играхте с Ювентус за купата на носителите на национални купи. Гледах и двата мача, и този финал срещу ЦСКА тогава също, който спечелихте с 2:0 на 30 май 1990 г., когато имаше земетресение същия следобяд. И кво, оттогава насам не сте помирисвали А група, през което време ние станахме четвърти и играхме в УЕФА. Смешни сте, миналия сезон не можахте да ни биете, изкарахме ви 2:2 и с късмет останахте в групата. Много повече съм видял от теб във футбола и не можеш ме мина с глупави обяснения, не съм 15-годишен хлапак! Напълно ясно е по какъв начин си уредихте това първенство и кой ви го уреди. Нека да ви горчи влизането, догодина сте асансьор.

Хич даже не ми горчи влизането.Я ми кажи,ако Волов,влезе в А група по същия начин,ти няма ли да се радваш или ще кажеш-"Не ние купуваме мачове".Хаха,кво гледаш Сливен бе,хората си купуват цяло първенство и стават шампиони,той ми се заел Сливен да гледа.За твои сведения,състава ни е доста различен от миналата година,ама ти си прекалено глупав,или се правиш на такъв,че не можеш да го разбереш.И може би мач с мач не си приличат,както и първенство с първенство.Ама дреме ми,за теб и за кви ни мислиш.Да отбора,го нямаше 15 години на професионалната сцена,ама тва са неща,за които ти не знаеш,а който не разбира е по-добре да не говори,нали??
И за твои сведения,когато сме играли с Ювентус и аз съм бил роден.

_________________
Изображение
БЪЛГАРИЯ ЩЕ БЪДЕ ВЕЛИКА САМО АКО НИЕ СИ Я НАПРАВИМ.
http://www.youtube.com/watch?v=d5ob28fG0XA


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Спартак-С 94 (Пловдив) 2-3 ВОЛОВ (ШУМЕН)
МнениеПубликувано на: 05 Май 2008 00:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 13 Фев 2008 02:19
Мнения: 627
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
pecata написа:
Ами, ти сега искаш да ми докажеш, че ВОЛОВ е силен отбор ли??? Или, че сте по-силни от Спартак Пд?? :D Кога Спартак Вн ви стана клиент... :P . май трябва да си благодарен че ви даваме играчи да дишате :8)



:shock: :shock: :shock: КАКЪВ СПАРТАК ВАРНА БЕ АЛООООУ??? :shock: :shock: :shock:

_________________
__________________

ВОЛОВ Е ЕДИН!
ВОЛОВ ЖЪЛТО-СИН!

__________________


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Спартак-С 94 (Пловдив) 2-3 ВОЛОВ (ШУМЕН)
МнениеПубликувано на: 05 Май 2008 09:17 
Offline

Регистриран на: 05 Апр 2008 19:34
Мнения: 131
ultra_voin написа:
aol написа:
ultra_voin написа:
Хаха,кво гледаш Сливен бе,хората си купуват цяло първенство и стават шампиони,той ми се заел Сливен да гледа.За твои сведения,състава ни е доста различен от миналата година,ама ти си прекалено глупав,или се правиш на такъв,че не можеш да го разбереш.И може би мач с мач не си приличат,както и първенство с първенство.Ама дреме ми,за теб и за кви ни мислиш.Да отбора,го нямаше 15 години на професионалната сцена,ама тва са неща,за които ти не знаеш,а който не разбира е по-добре да не говори,нали??
И за твои сведения,когато сме играли с Ювентус и аз съм бил роден.

Не се опитвай да изместваш темата към други, които купували. В случая най-брутално купувате вие! Имахте два мача да докажете, че заслужавате, обаче вие разбира се ги загубихте срещу Калиакра и Родопа, понеже нямаше как да ги купите! Затова се скрий и не се обаждай много. А това, че си бил роден през 1990 г. говори още по-лошо за теб, защото явно си голям, а се държиш като незрял пубертет, обиждайки наляво и надясно. Има етикет и колегиалност, които обаче на теб май са ти чужди.

_________________
Бъдете здрави!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Спартак-С 94 (Пловдив) 2-3 ВОЛОВ (ШУМЕН)
МнениеПубликувано на: 05 Май 2008 13:48 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2007 11:28
Мнения: 483
Местоположение: Sliven
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
aol написа:
ultra_voin написа:
aol написа:
ultra_voin написа:
Хаха,кво гледаш Сливен бе,хората си купуват цяло първенство и стават шампиони,той ми се заел Сливен да гледа.За твои сведения,състава ни е доста различен от миналата година,ама ти си прекалено глупав,или се правиш на такъв,че не можеш да го разбереш.И може би мач с мач не си приличат,както и първенство с първенство.Ама дреме ми,за теб и за кви ни мислиш.Да отбора,го нямаше 15 години на професионалната сцена,ама тва са неща,за които ти не знаеш,а който не разбира е по-добре да не говори,нали??
И за твои сведения,когато сме играли с Ювентус и аз съм бил роден.

Не се опитвай да изместваш темата към други, които купували. В случая най-брутално купувате вие! Имахте два мача да докажете, че заслужавате, обаче вие разбира се ги загубихте срещу Калиакра и Родопа, понеже нямаше как да ги купите! Затова се скрий и не се обаждай много. А това, че си бил роден през 1990 г. говори още по-лошо за теб, защото явно си голям, а се държиш като незрял пубертет, обиждайки наляво и надясно. Има етикет и колегиалност, които обаче на теб май са ти чужди.

Така,мисля,че не може да наричаш отбор,като Сливен фалшив и измислен,за това тръгнаха и мойте обиди.Ти изкара,че ние сме купили всички мачове през тази година така ли?Мача в Каварна,беше много здрав и мога да ти кажа,че Сливен по-добре не съм ги виждал да играят от много време,но само липсата на шанс и крайната мотивация на домакините не ни позволи да бием.Иначе у дома мача с Родопа си го земахме.Не може да кажеш,че един град,като Сливен с всичко,което има,като минало и като бъдеще не заслужаа А група.По-добре ние,отколкото Несебър или не знам кой си там.А дали ще ни бият като чувал,догодина и дали си заслужаваме ще видим.И не само ние купуваме брутално.Също,така мисля,че никъде не отрекох това,дали купуваме или не.Но все пак,ако и ти голям,колкото говориш,би трябвало да знаеш,че и в живота,който има пари,той поръчва музиката,не е хубаво,ама е реалност.

_________________
Изображение
БЪЛГАРИЯ ЩЕ БЪДЕ ВЕЛИКА САМО АКО НИЕ СИ Я НАПРАВИМ.
http://www.youtube.com/watch?v=d5ob28fG0XA


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Спартак-С 94 (Пловдив) 2-3 ВОЛОВ (ШУМЕН)
МнениеПубликувано на: 05 Май 2008 14:51 
Offline

Регистриран на: 05 Апр 2008 19:34
Мнения: 131
Цитат:
би трябвало да знаеш,че и в живота,който има пари,той поръчва музиката,не е хубаво,ама е реалност

Така е, тук си прав. Само че в случая Лечков харчи парите на бедния данъкоплатец! Вместо да налива пари в стадиони и купуване на мачове, можеше да ви благоустрои града повечко, понеже до скоро нямахте дори автогара, имаше там някаква барака. Пък футбола е мръсна работа, кучета го яли. Едно време се е играело за едната чест и е било честно. Сега е мръсно и е наивно да се наливат пари в тоя спорт. Аз се радвам, че кметът на Шумен не дава пари за това, а градът става по-красив, много се строи и всичко живна. Пък нека да нямаме отбор в А група. Е вярно можеше да сложат поне някакви седалки на стадиона, че е срамно да стоим на гол цимент, а да плащаме за вход!

_________________
Бъдете здрави!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Спартак-С 94 (Пловдив) 2-3 ВОЛОВ (ШУМЕН)
МнениеПубликувано на: 05 Май 2008 15:12 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2007 11:28
Мнения: 483
Местоположение: Sliven
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
Автогара имаше,само че я развалиха,уж да правят нова и затова бяхме с тази барака. :lol: Иначе,то в Сливен никой кмет до сега не е направил нищо в тоя град,камо ли Лечков,като знаем акъла на спортистите...Ама поне стадиона да оправи,че някой да го запомни с нещо,другите и това не правеха,а само крадяха.Футбола е много мръсен и беше така и при нас.Създаваха си отбори всяка втора мутра си имаше отбор и беше ташак от всякаде.Ама поне за нашия град,или за мургавите от крада има полза,нали само тях зимат на работа по стадиона.Така че....няма смисал повече да се коментира.

_________________
Изображение
БЪЛГАРИЯ ЩЕ БЪДЕ ВЕЛИКА САМО АКО НИЕ СИ Я НАПРАВИМ.
http://www.youtube.com/watch?v=d5ob28fG0XA


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Спартак-С 94 (Пловдив) 2-3 ВОЛОВ (ШУМЕН)
МнениеПубликувано на: 05 Май 2008 21:32 
Offline
Волов един жълто син
Аватар

Регистриран на: 20 Яну 2007 13:50
Мнения: 560
Местоположение: Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
VOLOV написа:
pecata написа:
Ами, ти сега искаш да ми докажеш, че ВОЛОВ е силен отбор ли??? Или, че сте по-силни от Спартак Пд?? :D Кога Спартак Вн ви стана клиент... :P . май трябва да си благодарен че ви даваме играчи да дишате :8)



:shock: :shock: :shock: КАКЪВ СПАРТАК ВАРНА БЕ АЛООООУ??? :shock: :shock: :shock:



VOLOV , Видях те на по Тв-то по Шуменската "Карамбол" за малко те дадаха до Румен Радев :))

МНОГО СЪМ БЕСЕН ДЕТО НЕ ДОЙДАХ ДА НАПРАЙМ АГИТКА :cry:

_________________
ПФК ВОЛОВ ШУМЕН
ПФК ЛЕВСКИ СОФИЯ
F.C BARCELONA

ТОВА Е МОЯТА ЛЮБОВ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Спартак-С 94 (Пловдив) 2-3 ВОЛОВ (ШУМЕН)
МнениеПубликувано на: 05 Май 2008 23:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 13 Фев 2008 02:19
Мнения: 627
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
TALIBANA написа:
VOLOV , Видях те на по Тв-то по Шуменската "Карамбол" за малко те дадаха до Румен Радев :))

МНОГО СЪМ БЕСЕН ДЕТО НЕ ДОЙДАХ ДА НАПРАЙМ АГИТКА :cry:


Така ли? трябва да гледам повторението...

Ами то човек да знае че ще се получи
такава хубава победа, да дойде, ама
то като цял сезон има само мъка по
терените то и агитката се разпадна....
Нищо! ;) догодина ако се борим за нещо
повече от оцеляване може пак да тръгнат
хората след отбора да го подкрепят.

_________________
__________________

ВОЛОВ Е ЕДИН!
ВОЛОВ ЖЪЛТО-СИН!

__________________


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 41 мнения ]  Предишна  1, 2



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Отборът на Спартак - 2006-2007
Форум: Архив
Anonymous 117102 01 Яну 2007 16:25
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 118557 17 Авг 2011 16:27
от mainata89
Преглежда непрочетените мнения Започна ли Шумен да продава мачове?
Форум: Сезон 2007/2008
DUNAV-RUSSE 34380 01 Яну 2007 16:11
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения Това е професионален футболен клуб ВОЛОВ
Форум: Шумен 2010 (Шумен)
skycycle 25941 17 Авг 2007 19:44
от The Black Swan
Преглежда непрочетените мнения Черноморец - Шумен
Форум: Сезон 2007/2008
skycycle 23209 13 Ное 2006 15:19
от skycycle

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози