bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 15:48


Български клубове - Панайот Волов (Шумен) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 76 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2008 21:29 
Отзиви след "Волов" - "Дунав"


Oт Радко Димитров

Никола Христов:
Изображение

Не сме готови за „А” група

Неприятна загуба. Очаквахте ли Дунав да се спъне в Шумен?

Не очаквах да загубим този мач. Мислех си, че вече е крайно време нашия отбор да победи на чужд терен, както беше през есента. Подценихме ситуацията при гола на Волов и от там нататък футбол не се игра. За нашия отбор явно вече се превръща в болестно състояние да чакаме да получим гол в нашата врата, за да се разиграем. Повече центрирахме топката, вместо да пробиваме по фланговете. А когато го правехме, всяко съприкосновение на наш с противников състезател беше повод домакините да лягат на терена и да влиза носилката. Като цяло играта беше много накъсана от тези ситуации и мачът се изнерви. При няколко наши центрирания можеше да вкараме гол, но не успяхме. В крайна сметка ние ще си направим нашите заключения след този мач, а от друга страна, дано трите точки помогнат на Волов да се спаси от изпадане.

Направихте ранни смени, едната още на полувремето.

Прибяхнах до смени, защото видяхте, че Ивайло Кирилов проспа цялото първо полувреме, а Росен Каптиев имаше няколко ситуации, в които закъсняваше и не успяваше да овладее топката, по начин, по който може да го прави. А щом не можем да вкараме голове няма как да победим. Въргов се включи добре, после, към края, играта му поизбледя. За Мартинов, като че ли нямаше много време, за да покаже на какво е способен, тъй като при тези центрирания, нямаше как да се изяви по най-добрия начин.

Какво си казахте с капитана на Дунав в съблекалнята на почивката?

Нищо особено не сме си казали с Ивайло Кирилов. Направихме си смяната и толкоз. Той е професионалист и прие ситуацията, такава, каквато е. Сам видя, че не му върви играта и няма какво да се обясняваме повече.

Имате ли някакви съменения с феърплея на отделни играчи на Дунав в този мач?

Феърплеят си е феърплей, но когато човек нищо не може да докаже, по-хубаво е да не говори.

Как видяхте съдийството в мача?

Нямам някави особени претенции в отделните ситуации. Но видяхте в края на мача имаше 10-метрова засада, а страничаният съдия гледаше топката, не видя засадата и стана са смях в крайна сметка. Съдиите не подкрепиха директно отбора на Волов, но все пак допуснаха прекалено много бавене на играта и второто полувреме просто не се игра мач.

Имате ли проблем с мотивацията на отбора?

Не мога да кажа, че има някаква криза с мотивацията на тима. Нашите футболисти се опитват да играят добър футбол, но резултатите не ни устойват много до този момент.

Ще дъвчем ли още „А” група при положение, че идват две поредни гостувания в Бургас и Каварна след мача с Миньор в сряда?

Виждате, че всеки дъвче „А” група, а ние – най-малко, ако мога така да се изразя. Аз виждам слабостите, които нашия отбор има. За съжаление е вярно, че този мач беше един рубикон за нас и при положение, че бяхме успяли да победим, оставахме в играта Смятам, че направихме всичко възможно, за да бъдат мотивирани футболистите. Може би не сме готови за „А” група н не е удачно насила да хвърляме там, където още не ни е мястото.



Ивайло Кирилов:

Изображение
„Приех смяната ми на полувремето. Това е решението на треньора и то трябва да е най-правилното. Имах изоставане от 25 дни със зимната подготовка и за съжаление все още не мога да навляза в нужната форма, което се отразява и на представянето ми в някои мачове.”

Светлин Симеонов – Пинчера:
Изображение
„(Смее се) Абе какво да си говорим. Този мач беше голям ташак. Няма такъв мач просто. Какво да им играем на този терен и при тази игра на Волов. Чудя се и не проумявам, къде беше днес съдията от 5 до 7 без петнайсет. Но определено не беше на мача. Седеше на терена и беше уплашен, чудеше се постоянно какво да свири и направо беше смешен. А страничните също не знаеха къде се намират и сякаш чакаха да им се каже какво да вдигат. Ние ще си играем нашата игра, защото тя е правлнната. А на Волов мога само да им пожелая изпадане от „Б” група. Нека да помнят какво съм им казал. Те са пътници към „В” група.”

Валери Венков, ст.треньор на Волов:

„Нашият отбор търсеше по-настойчиво победата и в крайна сметка успяхме да вземем много ценни три точки. При това победихме един много стойностен тим, като този на Дунав. Мисля, си че така наречените „грандове” в нашта група ще имат много проблеми с Дунав в мачовете до края. Отчитам, че в последните 15-20 минути не играхме по най-правилния начин. „Поканихме” Дунав да влезе и да играе в нашата половина и така създахме предпоставки за опасности в нашето наказателно поле. За радост не допуснахме да ни изравнят”

пинчера ви го каза в група в група ви зове!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2008 21:40 
Offline

Регистриран на: 05 Апр 2008 19:34
Мнения: 131
Нищо подобно няма да се случи. Волов е бетон в Б група :wink: Имаме лесна програма, вкъщи идват последователно Бенковски и Светкавица. Отнасяме ги, а после вземаме 3 точки в Пловдив от Спартак и работата спи :lol: Не се точете, защото няма начин да изпаднем, всичко е подсигурено за нашето оставане. Никой тук няма да остави нещата на самотек, има грижа за отбора, има пари и има организация за оставане. Вашите играчи ги е яд от безпомощността им вчера и затова така им се иска, ама няма да стане. Бенковски вече са сигурни, Хасково са на път, Свиленград и Миньор Раднево ще имат доста ядове с тежката си програма, така че ние ще завършим доста високо в класирането.

_________________
Бъдете здрави!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2008 22:10 
Offline
Волов един жълто син
Аватар

Регистриран на: 20 Яну 2007 13:50
Мнения: 560
Местоположение: Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
aol написа:
Нищо подобно няма да се случи. Волов е бетон в Б група :wink: Имаме лесна програма, вкъщи идват последователно Бенковски и Светкавица. Отнасяме ги, а после вземаме 3 точки в Пловдив от Спартак и работата спи :lol: Не се точете, защото няма начин да изпаднем, всичко е подсигурено за нашето оставане. Никой тук няма да остави нещата на самотек, има грижа за отбора, има пари и има организация за оставане. Вашите играчи ги е яд от безпомощността им вчера и затова така им се иска, ама няма да стане. Бенковски вече са сигурни, Хасково са на път, Свиленград и Миньор Раднево ще имат доста ядове с тежката си програма, така че ние ще завършим доста високо в класирането.



Ами също приемаме Марица и Несебър , от тях също трябва да вземем поне 4 точки :wink:

_________________
ПФК ВОЛОВ ШУМЕН
ПФК ЛЕВСКИ СОФИЯ
F.C BARCELONA

ТОВА Е МОЯТА ЛЮБОВ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2008 02:30 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
aol написа:
Нищо подобно няма да се случи. Волов е бетон в Б група :wink: Имаме лесна програма, вкъщи идват последователно Бенковски и Светкавица. Отнасяме ги, а после вземаме 3 точки в Пловдив от Спартак и работата спи :lol: Не се точете, защото няма начин да изпаднем, всичко е подсигурено за нашето оставане. Никой тук няма да остави нещата на самотек, има грижа за отбора, има пари и има организация за оставане. Вашите играчи ги е яд от безпомощността им вчера и затова така им се иска, ама няма да стане. Бенковски вече са сигурни, Хасково са на път, Свиленград и Миньор Раднево ще имат доста ядове с тежката си програма, така че ние ще завършим доста високо в класирането.


Я виж хубаво програмата на Свиленград :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2008 08:59 
Offline

Регистриран на: 05 Апр 2008 19:34
Мнения: 131
Другите застрашени имат поголовно домакинства с Калиакра, Родопа и Сливен. А ние нямаме нито едно подобно :wink: Марица не са камък за нашата градина, а с Несебър е чак последния мач, когато всичко ще е ясно и те няма да има за какво да се напъват. А Свиленград е слабичък щом едва едва с цената на червен картон и блестящи изяви на вратаря си е издрапал до победа. Там също ще вземем нещо, както взехме в Раднево, въпреки че мноого им трябваше победата. :)

_________________
Бъдете здрави!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2008 16:44 
Offline
Волов един жълто син
Аватар

Регистриран на: 20 Яну 2007 13:50
Мнения: 560
Местоположение: Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
В Шумен: Победата спасителна крачка

Направихме голяма крачка към оставането в групата, заяви треньорът на Волов Валери Венков след 1:0 над Дунав.
- С лесната програма, която имаме до края, мисля, че твърдо ще се спасим от изпадане - допълни Венков.
Победата над русенци изкачи Волов две места над чертата. Тимът от Шумен вече има 16 точки. В сряда тимът гостува на Калиакра, а в неделя приема Бенковски.
- Очакваме голмайсторът Захари Димитров, чието наказание за допинг изтича на 8 април, да се появи на терена още срещу Бенковски - коментира президентът на Волов Петър Атанасов.

_________________
ПФК ВОЛОВ ШУМЕН
ПФК ЛЕВСКИ СОФИЯ
F.C BARCELONA

ТОВА Е МОЯТА ЛЮБОВ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2008 17:59 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
aol написа:
Другите застрашени имат поголовно домакинства с Калиакра, Родопа и Сливен. А ние нямаме нито едно подобно :wink: Марица не са камък за нашата градина, а с Несебър е чак последния мач, когато всичко ще е ясно и те няма да има за какво да се напъват. А Свиленград е слабичък щом едва едва с цената на червен картон и блестящи изяви на вратаря си е издрапал до победа. Там също ще вземем нещо, както взехме в Раднево, въпреки че мноого им трябваше победата. :)


Интересна информация имаш.Първото което е червения картон беше за Свиленград(на Четин Садула-Четката),второто което е още в 30-тата минута водехме 2:0 и Светкавица отърваха още 2 гола до края на мача,третото което е не нашия а вратаря на Светкавица правише блестящи спасявания и четвъртото което е ти гледал ли си мач на Свиленград през пролетта че да коментираш :) ако запазим стила си на игра не виждам как ще измъкните точка на "Колодрума".

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2008 18:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Мар 2008 21:13
Мнения: 254
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
aol написа:
Другите застрашени имат поголовно домакинства с Калиакра, Родопа и Сливен. А ние нямаме нито едно подобно :wink: Марица не са камък за нашата градина, а с Несебър е чак последния мач, когато всичко ще е ясно и те няма да има за какво да се напъват. А Свиленград е слабичък щом едва едва с цената на червен картон и блестящи изяви на вратаря си е издрапал до победа. Там също ще вземем нещо, както взехме в Раднево, въпреки че мноого им трябваше победата. :)


ти май тотално си сбъркал понятията-вземи прочети малко,и тогава пълни форумите с глупости.в свиленград ще открадете нещо,ама друг път,виж досега дунав,бяла,светкавица не можаха,питай някой футболист как се краде от тоя състав който сглоби гошо тодоров

_________________
!Гол гол гол Свиленград ликувай!Гол гол гол Свиленград празнувай топката лети право към вратата пак ще победим наша е играта.

Преминахме през шеметни години,
но спортната ни слава устоя!
Любимците ни вкарваха голове
с червения екип на ЦСКА!
В историята ще останат вечно
победите над Интер и Аякс!
А Ливърпул и славния Ювентус
завинаги ще помнят ЦСКА!
Пак гол след гол вратите ще разтърсва
щом феновете дават ни крила!
И нека в следващите 60 години шампион да бъде само ЦСКА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2008 19:18 
стой и ще видиш как!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2008 20:14 
Offline

Регистриран на: 05 Апр 2008 19:34
Мнения: 131
Гошо Тодоров си го знаем, под негово ръководство Шумен направи най-големия си срив във футбола преди години! Ако сте твърде малки и не помните, да ви го напомня. Той беше старши треньор на Шумен и ни провали тотално тогава! Иначе като футболист беше много добър, през 80-те години беше водещ голмайстор на Шумен.
На нас няма да ни трябват точки в Свиленград, и без тях ще останем. И не говорете че Миньор Раднево са ни дали точка, защото се е играло 8 минути продължение, до гол, ама сме удържали. Дори съдията не е успял да помогне на домакините. Така ще стане и с вас. Няма още дълго да карате на мускули, скоро ще ви свърши въздуха и ще залепнете пак на дъното.
Нашия най-тежък мач беше този с Дунав. Щом успяхме да го вземем оттук нататък сме спокойни. Няма да имаме проблеми.
Не забравяйте, че Захари Василев влиза в отбора от неделя, а той беше голмайсторът ни преди няколко сезона. Сега вече ще започнем да мачкаме по 3-4 гола вкъщи заради него.
:wink:

_________________
Бъдете здрави!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2008 01:41 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
aol написа:
Гошо Тодоров си го знаем, под негово ръководство Шумен направи най-големия си срив във футбола преди години! Ако сте твърде малки и не помните, да ви го напомня. Той беше старши треньор на Шумен и ни провали тотално тогава! Иначе като футболист беше много добър, през 80-те години беше водещ голмайстор на Шумен.
На нас няма да ни трябват точки в Свиленград, и без тях ще останем. И не говорете че Миньор Раднево са ни дали точка, защото се е играло 8 минути продължение, до гол, ама сме удържали. Дори съдията не е успял да помогне на домакините. Така ще стане и с вас. Няма още дълго да карате на мускули, скоро ще ви свърши въздуха и ще залепнете пак на дъното.
Нашия най-тежък мач беше този с Дунав. Щом успяхме да го вземем оттук нататък сме спокойни. Няма да имаме проблеми.
Не забравяйте, че Захари Василев влиза в отбора от неделя, а той беше голмайсторът ни преди няколко сезона. Сега вече ще започнем да мачкаме по 3-4 гола вкъщи заради него.
:wink:


Пъро ще коментирам това че Георги Тодоров като не е успял в Шумен не значи че и в Свиленград ше стане така.Второто което е никой не е казал че ще отпаднете даже аз ви пожелавам да останете защото заслужавате повече от Бенковски и Хасково.И искам да ти задам един въпрос с какво право и с каква смелост се наемаш да коментираш отбор на който не си гледал един мач.Този Захари го чувам за първи път и не вярвам на това че ще биете по 3-4 гола но не съм ви душманин.Колкото до мача в Раднево там е малко по заплетена работата но нека не коментираме каквото било било взехте си точката и сте доволни.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2008 03:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Ное 2006 01:28
Мнения: 274
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
хаха пинчера ни пожелал изпадане, аз му пожелавам милиони да вземе и за лекарства да ги даде, ебати балъчето...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2008 08:06 
Offline

Регистриран на: 05 Апр 2008 19:34
Мнения: 131
[quote="owen20"]
Щом не си го чувал, да ти припомня, че се подвизаваше в А група в отбора на Берое и има отбелязани голове там, но после го хванаха с допинг и сега на 8 април му изтича наказанието от 2 години, след което вече може да играе за нас. Щом не го знаеш, че го запомниш хубавичко като дойдем да ви гостуваме :wink:

_________________
Бъдете здрави!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2008 09:56 
aol написа:
owen20 написа:

Щом не си го чувал, да ти припомня, че се подвизаваше в А група в отбора на Берое и има отбелязани голове там, но после го хванаха с допинг и сега на 8 април му изтича наказанието от 2 години, след което вече може да играе за нас. Щом не го знаеш, че го запомниш хубавичко като дойдем да ви гостуваме :wink:


този които хванаха с допинг в берое след мача им с левски се казваше Захари Димитров сигурно говориш за същия незнам само защо си е променил фамилията.Иначе тои в берое правеше големи мачове беше най добрия в ерата банев.но не знам дали след две години без игра в каква форма ще е а и е на 33 години като това няма значение разбира се.Но все пак две години без футбол? аз като го наказаха за 2 години си мислех че се е отказал от футбола но ето че се завръща.браво на захари и успех


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2008 10:35 
Offline

Регистриран на: 05 Апр 2008 19:34
Мнения: 131
Той си е от Шумен и така си го знаем тук - Захари Василев, син на именития футболист от миналото Цоньо Василев. Беше ни голмайстор и май втори сред голмайсторите в Б група преди няколко сезона. Какво като е на 33 г., и аз съм на толкова :wink: нещо против? Това е златна възраст. Тогава знаеш как с минимум усилия да си там където трябва, за да вкараш. Имаме колкото щеш 20-годишни млади и зелени нападатели, тичат като разрпрани, но без резултат-не могат да вкарват...

_________________
Бъдете здрави!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2008 10:46 
абе ко се занимавате с тия свиленградски олигуфренчета бе,оставяй те ги да си патъркат глупостите,победиха няколко пъти и вече се мислят за велики!ко значение има на колко е Захари,важното е,че като ви доидем ще ви вкара 2 гола и ще ви помаха за довиждане!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2008 11:30 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
Manowar написа:
абе ко се занимавате с тия свиленградски олигуфренчета бе,оставяй те ги да си патъркат глупостите,победиха няколко пъти и вече се мислят за велики!ко значение има на колко е Захари,важното е,че като ви доидем ще ви вкара 2 гола и ще ви помаха за довиждане!


Кой ше го остави тоя циганин да вкара 2 гола.Ние не се мислим за велики ама за пореден път се убеждавам че в Шумен имате няккави странни разбирания.Духайте си супата и тва е нищо добро не ви чака на "Колодрума".

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2008 12:00 
[. Какво като е на 33 г., и аз съм на толкова :wink: нещо против? Това е златна възраст..


е значи сме набори.бях се претиснил че всички в този форум са до 20 години и си мислих аз няква чичка на 33 кво правя тук


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2008 12:05 
Offline

Регистриран на: 05 Апр 2008 19:34
Мнения: 131
gowedoto написа:
[. Какво като е на 33 г., и аз съм на толкова :wink: нещо против? Това е златна възраст..


е значи сме набори.бях се претиснил че всички в този форум са до 20 години и си мислих аз няква чичка на 33 кво правя тук


:lol: И аз така си мислех. В стария форум на Шумен бях под името Мах, и после се оказа че тази учебна година бях учител на един участник на стария ни форум под името Стефан Георгиев Балеев. :roll: :wink: Дори се наложи да му пиша две за лоша дисциплина и ненаправено контролно :lol: :8) Но момчето е добро, когато реши да учи, научава.

_________________
Бъдете здрави!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2008 15:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Мар 2008 21:13
Мнения: 254
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
аз викам да изчакаме мача и тогава да говорим,защото в първия сезон пак се пишехте голяма работа,а мача как завърши?и дали караме на мускули?в момента имаме отбор,от който много хора ше ги боли главата,сам ще се увериш.ако искаш ела в свиленград да гледаш

_________________
!Гол гол гол Свиленград ликувай!Гол гол гол Свиленград празнувай топката лети право към вратата пак ще победим наша е играта.

Преминахме през шеметни години,
но спортната ни слава устоя!
Любимците ни вкарваха голове
с червения екип на ЦСКА!
В историята ще останат вечно
победите над Интер и Аякс!
А Ливърпул и славния Ювентус
завинаги ще помнят ЦСКА!
Пак гол след гол вратите ще разтърсва
щом феновете дават ни крила!
И нека в следващите 60 години шампион да бъде само ЦСКА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2008 16:19 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
aol написа:
gowedoto написа:
[. Какво като е на 33 г., и аз съм на толкова :wink: нещо против? Това е златна възраст..


е значи сме набори.бях се претиснил че всички в този форум са до 20 години и си мислих аз няква чичка на 33 кво правя тук


:lol: И аз така си мислех. В стария форум на Шумен бях под името Мах, и после се оказа че тази учебна година бях учител на един участник на стария ни форум под името Стефан Георгиев Балеев. :roll: :wink: Дори се наложи да му пиша две за лоша дисциплина и ненаправено контролно :lol: :8) Но момчето е добро, когато реши да учи, научава.


Строг даскал го удряш а :lol: по какво си учител ? ...ако не е тайна разбира се :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2008 18:57 
Offline

Регистриран на: 05 Апр 2008 19:34
Мнения: 131
owen20 написа:

Строг даскал го удряш а :lol: по какво си учител ? ...ако не е тайна разбира се :)

География, обаче се махнах, понеже ми писна да се разправям в клас. Гонене от час, забележки, двойки дори за срока...нищо не помага. И с добро не става. В цяла клас само 2 учебника. Как да работим? Реших да сменя попрището
:wink:

_________________
Бъдете здрави!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2008 20:04 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
aol написа:
owen20 написа:

Строг даскал го удряш а :lol: по какво си учител ? ...ако не е тайна разбира се :)

География, обаче се махнах, понеже ми писна да се разправям в клас. Гонене от час, забележки, двойки дори за срока...нищо не помага. И с добро не става. В цяла клас само 2 учебника. Как да работим? Реших да сменя попрището
:wink:


Мани това учителстване ходи викай за ВОЛОВ.:) стига оффтопик че модера ше се ядоса..

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2008 23:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Ко стана със снимките ???

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2008 20:23 
Offline

Регистриран на: 03 Ное 2007 13:01
Мнения: 145
Местоположение: Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
Skype: galen_shumen
-tedo написа:
Ко стана със снимките ???

Няма време да влезе в скайп да ми ги прати. :twisted: Вече два пъти го помолих обаче не намери време и двата пъти :x Когато ми ги даде веднага ги качвам :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 76 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения "Дунав"-"Марица"
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 92353 04 Ное 2006 21:35
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 141263 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения Спортната база в Русе
Форум: Дунав (Русе)
DUNAV-RUSSE 71624 25 Окт 2009 01:37
от dobrudja1919
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 149502 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Започна ли Шумен да продава мачове?
Форум: Сезон 2007/2008
DUNAV-RUSSE 34332 01 Яну 2007 16:11
от SPFC1919

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози