bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 21:21


Български клубове - Панайот Волов (Шумен) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 33 мнения ]  Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2008 17:49 
Offline

Регистриран на: 03 Ное 2007 13:01
Мнения: 145
Местоположение: Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
Skype: galen_shumen
ispaneca81 написа:
хахах паляк си и такав ще си останеш ние се спасяваме,а вие догодина ще правите турски дербита във В група.ако искаш да размиваш някого варви в цирка ,а не в нашия форум там бая хора ще размееш с качествата си.


мачкай ВОЛОВ

Още не се знае дали се спасяваме много е рано,ей сега ще им оспамя техния форум :P

Някой може ли да ми даде точния състав на Волов с номера ако може?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2008 11:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Яну 2008 16:37
Мнения: 602
Местоположение: Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
owen20 написа:
Galen_Volov написа:
owen20 написа:
Galen_Volov написа:
ispaneca81 написа:
хахах паляк си и такав ще си останеш ние се спасяваме,а вие догодина ще правите турски дербита във В група.ако искаш да размиваш някого варви в цирка ,а не в нашия форум там бая хора ще размееш с качествата си.


мачкай ВОЛОВ

Още не се знае дали се спасяваме много е рано,ей сега ще им оспамя техния форум :P

Някой може ли да ми даде точния състав на Волов с номера ако може?


Няма такъв герой като тебе.Немога да ви разбера колкото се опитвам да пиша хубаво за отбора ви и за вас вие нарочно започвате спора пък после ние сме спамили форума ви..Как да стане така?!

ТАЛИБАН докато има олигофрени като испанеца и гален никога няма да се поддържа добрия тон между феновете на Волов и Свиленград.Не смятате ли че вече е банално това кой бил селянин кой бил гражданин кой живеел в турски град и кой не.Факт е че в Свиленград не живеят турци ама тва ли е най важното.Да не сме на митинг на АТАКА бе хора.Слезте на земята и говорете за футбол не кой отбор от къде е и какво население има в еди кой си град..Писна ми от ограничени хора като теебе испанецо които освен да плюят по противника и излишно да разпалват скандали друга работа си нямат.

В този форум всичките бяхме с добро намерение към всичките отбори в Б група (дори и към вас).Вашите фенове дойдаха в този форум и почнаха да си пишат глупостите и всяко второ мнение беше тяхно и то нещо от рода "вие паднахте да ви е гадно","отивате в В ние се спасяваме" "слабаци сте" и тем подобни,докато ние си обсъждаме мачовете кой как играл,какво станало и т.н.Това е адски дразнещо да се вреш дето не ти е работата.Земи и си окроти феновете защото вие излагат отбора с тяхни просташки изяви :shock:
И ми е много чудно защо ни кръщавате отбора на ВОЛФ :x :?: :!: Да си видял някой да ви кръщава вашия отбор?!


Виж сега аз немога да отговарям за всичките фенове на Свиленград защото не съм никой.Всеки е свободен да пише каквото си иска и аз немога да го спра.Със сигурност е имало провокации от наша и от баша страна ама е крайно време да спрем.Аз не бях писал от бройка време във форума ви и изведнъж гледам испанеца написал маса глупусти във форума ни.Крайно време е да вземем да се държим като големи хора и да си помагаме вместо да се мразим и караме.МИР !!! Ако някой пише глупусти просто му изтрийте поста.

П.П. Мненията на испанеца които са написани във форумите на Свиленград,Хасково и още 1-2 отбора биха подразнили вас и бихте казали че ви спамим форума и обиждаме отбора и града ви.Е така неможе !


МИР


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2008 12:19 
точно така няма смисъл да спорим то е ясно че и Волов и Свиленград остават.Да му мислят бенковски и Хасково


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2008 12:28 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Яну 2008 16:37
Мнения: 602
Местоположение: Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
gowedoto написа:
точно така няма смисъл да спорим то е ясно че и Волов и Свиленград остават.Да му мислят бенковски и Хасково


СЪГЛАСЕН СЪМ НАПЪЛНО С ТЕБ

ХАСКОВО И БЕНКОВСИ ИМАТ ТЕЖКИ ПРОГРАМИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2008 12:46 
Волов измъкна точка в Раднево

Волов измъкна важна точка при гостуването на Миньор в Раднево. Мачът завърши 0:0. Равният може да се окаже много важен за тима от Шумен в борбата за оцеляване. И двата отбора играха много слабо, головите положения липваха. Почти всички играчи на гостите се бяха прибрали в собствената си половина и особено през втората част много рядко минаваха центъра.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2008 18:12 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
Поздрави на TALIBANA за постъпката.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2008 18:12 
Offline
Волов един жълто син
Аватар

Регистриран на: 20 Яну 2007 13:50
Мнения: 560
Местоположение: Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
ЧЕСТИТА ТОЧКА И ОТ МЕНЕ , ВСЯКА ТОЧКА Е ДОБРЕ ДОШЛА :) ДАНО ДА СЕ СПАСИМЕ. САМО ВОЛОВ

_________________
ПФК ВОЛОВ ШУМЕН
ПФК ЛЕВСКИ СОФИЯ
F.C BARCELONA

ТОВА Е МОЯТА ЛЮБОВ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2008 18:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Яну 2008 16:37
Мнения: 602
Местоположение: Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
TALIBANA написа:
ЧЕСТИТА ТОЧКА И ОТ МЕНЕ , ВСЯКА ТОЧКА Е ДОБРЕ ДОШЛА :) ДАНО ДА СЕ СПАСИМЕ. САМО ВОЛОВ


то е ясно че ще се спасим
честита точка и от мене
само ВОЛОВ


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 33 мнения ]  Предишна  1, 2



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Миньор (Бобовдол) - Хебър (Пазарджик)
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 46820 06 Ное 2006 19:49
от StreeT_HunteR
Преглежда непрочетените мнения Започна ли Шумен да продава мачове?
Форум: Сезон 2007/2008
DUNAV-RUSSE 34346 01 Яну 2007 16:11
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения Това е професионален футболен клуб ВОЛОВ
Форум: Шумен 2010 (Шумен)
skycycle 25929 17 Авг 2007 19:44
от The Black Swan
Преглежда непрочетените мнения Черноморец - Шумен
Форум: Сезон 2007/2008
skycycle 23194 13 Ное 2006 15:19
от skycycle
Преглежда непрочетените мнения Миньор Раднево
Форум: Миньор (Раднево)
denis4o 24881 16 Авг 2007 14:41
от HEBAR_HOOLS

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози