bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 23 Апр 2024 20:11


Български клубове - Панайот Волов (Шумен) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: ГЕША УВОЛНЕН ?!?
МнениеПубликувано на: 26 Ное 2007 20:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Ное 2007 11:13
Мнения: 62
Местоположение: ШУМЕН
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
Ето пак дойде на ред всички да осъзнаят,че отборът на град Шумен трябва да се води от местни хора,които не знам защо винаги са били пренебрегвани.Да се осъзнае,че нашите футболисти не са по-лоши от тия където ги мъкнат от всички краища на света.Какво стана с прословутата звездна селекция това лято?Само Румен Калчев е подходящ за нашия отбор.За мен най-подходящ вариант за треньор е Ц.Василев.Няма да пиша защо-предполагам,че повечето знаят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Ное 2007 22:32 
Offline
Волов един жълто син
Аватар

Регистриран на: 20 Яну 2007 13:50
Мнения: 560
Местоположение: Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
Георги Иванов-Геша вече не е треньор на Волов (Шумен)
Бившият наставник на Девня и Спартак (Варна) Георги Иванов–Геша вече не е старши треньор на втородивизионния Волов (Шумен), съобщава gong.bg. Варненският специалист бе уволнен от поста си заради слабите резултати. Защитникът Георги Белчев също вече не е в отбора. Помощник треньорът Валери Венков ще води Волов в последния мач от есенния полусезон от Източната "Б" група срещу Несебър. Освен Георги Белчев, всички други футболисти остават в тима, но ще получават минимална заплата. Най-вероятно през зимната пауза в отбора ще настъпят още промени.
След приключването на есенния полусезон ще има генерално събиране на Управителния Съвет на ФК Волов, на което ще трябва да се реши как отборът да се спаси от изпадане от професионалния футбол. Шумен заема предпоследното, 13-то място в Източната "Б" група, като след 12 кръга има едва девет спечелени точки и само две победи.



:shock: :shock: :shock:

_________________
ПФК ВОЛОВ ШУМЕН
ПФК ЛЕВСКИ СОФИЯ
F.C BARCELONA

ТОВА Е МОЯТА ЛЮБОВ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Ное 2007 22:36 
Offline

Регистриран на: 21 Яну 2007 14:07
Мнения: 100
Местоположение: Шумен
Аз имам една мечта - да върнат Росен Матеев!

_________________
Вестник "Шуменски ПОКАЗАТЕЛ" (http://pokazatel.net)
Изображение
Вестник "Шуменски ПОКАЗАТЕЛ" (http://pokazatel.net)
Изображение
Вестник "Шуменски ПОКАЗАТЕЛ" (http://pokazatel.net)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Ное 2007 02:01 
Offline

Регистриран на: 17 Юни 2007 23:25
Мнения: 98
Местоположение: shumen
The Black Swan написа:
Аз имам една мечта - да върнат Росен Матеев!


И да си признаят, че са сгрешили? Едва ли...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Ное 2007 19:07 
Offline
Волов един жълто син
Аватар

Регистриран на: 20 Яну 2007 13:50
Мнения: 560
Местоположение: Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
Волов уволни Геша

Георги Иванов не можа да отлепи Волов от дъното на Източната "Б" група

Клубът гони и защитник, футболистите остават на минимални заплати

Треньорът на Волов Георги Иванов бе уволнен вчера заради слаби резултати. Фатално за Геша се оказа домакинското равенство с последния Свиленград (2:2). Това е втора треньорска рокада в клуба от началото на шампионата. Росен Матеев започна сезона начело на отбора, но бе разкаран след 3 загуби в първите 3 кръга. Иванов пое тима на 10 септември от предпоследно място. Той води шуменци в 9 мача, в които Волов записа 2 победи, 3 равни и 4 загуби. В крайна сметка отборът остана закотвен на предпоследното място. Клубът назначи за треньор досегашния помощник на Геша - Валери Венков.
- Георги Иванов не донесе исканата промяна - каза президентът на Волов Петър Атанасов. - Поста поема помощник-треньорът Валери Венков. Той помогна на отбора да излезе от кризата миналия сезон. Надявам се да успее и сега - добави шефът.
Това обаче не е единствената промяна в тима от Шумен. Заради слаби игри клубът се разделя и с централния защитник Георги Белчев. Футболистите пък остават на минимални заплати до второ нареждане.

_________________
ПФК ВОЛОВ ШУМЕН
ПФК ЛЕВСКИ СОФИЯ
F.C BARCELONA

ТОВА Е МОЯТА ЛЮБОВ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Ное 2007 15:21 
Offline
Волов един жълто син
Аватар

Регистриран на: 20 Яну 2007 13:50
Мнения: 560
Местоположение: Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
СЛЕД РАЗДЯЛАТА
Георги Иванов - Геша: С Волов не си бяхме от полза
Ръцете ме сърбят за работа, казва прясно уволненият треньор

Треньорът на Волов Георги Иванов - Геша беше уволнен от клуба кръг преди края на есенния сезон в Източната "Б" група. След като научи, че е ненужен в Шумен, Геша си събра багажа и вече си пие кафето с приятели и бивши съотборници в родната Варна. Потърсен от "7 дни спорт", Иванов не пожела да коментира в детайли раздялата. Все пак се съгласи да изрази своето лично мнение.


Георги Иванов иска следващият му отбор да е с високи цели


- Георги, президентът на Волов Петър Атанасов обяви, че се разделяте, тъй като не сте успели да промените отбора към по-добро.
- Щом го е казал, аз няма какво да коментирам. Възпитан човек съм и след 29 г. във футбола съм се научил да уважавам ръководителите и хората, с които работя. Съжалявам само, че не успях да помогна на Шумен да се изкачи по-нагоре в класирането и да не трепери за мястото си в групата.
- Как се разделихте с Атанасов?
- Човешки. Каквото имах да му казвам, си го казахме на четири очи. Това са обаче неща от кухнята на клуба и не е нужно да стават достояние на обществеността.
- Взехте ли си довиждане с футболистите?
- Разбира се. Аз нямам никакви претенции към тях. Момчетата се стараха да изпълняват това, което искам, и бяха професионалисти в тренировките и мачовете.
- Защо не успяхте с Волов?
- Сега, като си правя равносметка, смятам, че периодът ми в този отбор е една неуспешна авантюра за мен. Вярно е, че разполагах с добри футболисти, но имаше и такива с по-скромни възможности, които
не могат да надскочат своя ръст
Мисля, че в случая Шумен не можеше да помогне на мен, нито аз на него. Може би раздялата е правилна и дано двете страни да имат полза от нея.
- Толкова ли зле игра отборът под ваше ръководство?
- Не бих казал подобно нещо. Когато поех Шумен, го направих, без да съм водил лятна подготовка, нито да съм правил селекция. Не съм поставял никакви условия на ръководството и готвех играчите, с които разполагам. В първите мачове отборът се съживи и показа добри неща. Бихме Спартак (Пд), завършихме наравно с Калиакра у дома, след като пропуснахме повече положения, и победихме в Бяла.
- Последваха обаче няколко загуби. На какво се дължаха?
- Основната причина е в скромните качества на по-голяма част от футболистите. Колкото и добър да е един треньор, колкото и точни указания да поставя и на теория да обяснява на своите играчи какво да правят на терена, ако те нямат футболното в себе си, не могат да пресъздадат идеите му на терена.
- Може ли с тези футболисти Волов да запази мястото си в Източната "Б" група?
- Много трудно. На отбора са необходими качествени попълнения във всички линии. Трябва също да се работи по-професионално и отношението към футболистите да е като към такива, а не да ги броят като работници от завод.
- Платено ли ви е всичко, което ви обещаха?
- Шефовете са били точни към мен и отбора. Имам да получавам още малко пари, но се разбрахме до Нова година да ги взема. Вярвам на думата на шефа, тъй като е мъжкар.
- Ако не си получите парите, ще ходите ли на арбитраж?
- Никъде няма да ходя. Работих повече от 2 месеца в Шумен на мъжка дума. Нямам договорни взаимоотношения с клуба, а и не мисля, че това е толкова страшно. За мен
думата е повече от един подпис
- На какви критерии трябва да отговаря бъдещият ви отбор?
- Искам да водя отбор, който има високи цели и добри футболисти, без значение дали е в "А", или в "Б" група. Важното е бъдещият ми тим да побеждава колкото се може по-често. Защото победите са в основата на успехите и градят имиджа както на треньора, така и на футболистите.
- Надявате ли се да поемете клуб още през януари, за да проведете пълноценна зимна подготовка и да си направите селекция?
- Това е основната ми цел. Ръцете ме сърбят за работа и не мога да си представя да стоя дълго отстрани. На 40 г. не ми отива да съм безработен, щом имам сериозни треньорски амбиции и цели.


Горчив опит
Новият сезон не започна добре за Геша. За 3 месеца той смени два отбора - нещо, което му се случва за първи път в кратката треньорска кариера. През август амбициозният специалист започна първенството със Спартак в "А" група. След 2:2 на старта у дома срещу Ботев последва достойна загуба с добра игра срещу Черноморец (0:1). После обаче във Варна дойде ЦСКА и спечели 2:0. Загубата коства поста на Геша. "Още няма опит, за да води отбор в елита", аргументираха рокадата от Спартак. Иванов обаче не остана дълго без работа и бе потърсен от Волов. В средата на септември той пое втородивизионния клуб. Задържа се на поста само два месеца и 15 дни. В крайна сметка не успя да извади тима от зоната на изпадащите.

Отборът при Георги Иванов
Волов - Миньор 1:1
Дунав - Волов 2:1
Волов - Калиакра 0:0
Бенковски - Волов 1:2
Волов - Родопа 0:1
Светкавица - Волов 2:0
Волов - Спартак 1:0
Марица - Волов 2:1
Волов - Свиленград 2:2
9 мачa, 2 победи, 3 равни, 4 загуби

Девня е голямата му любов
Георги Иванов - Геша е тясно обвързан с третодивизионния Девня. Той е бил треньор на тима. След уволнението си от Спартак (Вн) през август Геша се завърна към футболната си кариера в Девня. Дебютът му бе на 2 септември при гостуването на Черноломец (Попово), спечелено 5:0. Оттогава до днес той се представя отлично на поста ляв бек. Иванов съчетаваше треньорската си работа във Волов с изявите на терените във "В" група. Още през лятото спонсорът Васил Иванов - Кокала призна, че за Геша в Девня винаги ще бъде намерена някаква длъжност, ако той остане на улицата. 40-годишният специалист също винаги e показвал обичта си към третодивизионния клуб.
- Винаги съм готов да помогна на Девня с каквото мога. Васил Иванов е страхотен човек и никога не мога да му откажа - нееднократно е заявявал Иванов.
През времето, докато бе във Волов, част от играчите бяха пращани да се обиграват именно в третодивизионния тим. Докато очаква нови оферти, Геша ще изиграе най-малко един мач за Девня. 40-годишният Иванов ще облече екипа на отбора от Долината на химията за неделното домакинсво с Аксаково. После ще продължи да тренира с отбора за тонус. Любопитно е, че още докато беше в Шумен, Иванов играеше в някои от мачовете за Девня с обувки, подарени от Боримиров.
- Много нерви хабя като треньор и затова с най-голямо удоволствие обличам екипа на Девня. На терена се разтоварвам, забравям за проблемите си и се забавлявам - коментира Геша.

_________________
ПФК ВОЛОВ ШУМЕН
ПФК ЛЕВСКИ СОФИЯ
F.C BARCELONA

ТОВА Е МОЯТА ЛЮБОВ


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 6 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Саутгейт уволнен от Мидълзбро !! (party)
Форум: Мидълзбро
Didier Digard 2179 21 Окт 2009 09:44
от Manucho

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози