bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 12:52


Български клубове - Локомотив (Дряново) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 109 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Май 2008 22:59 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 20:27
Мнения: 685
Местоположение: Dryanovo
Ами то е ясно че ще се направи нещо по въпроса но дали ще е тово което ние искаме ... :D

_________________
БЕЗ ЗНАМЕНА,БЕЗ ПЕСНИ,БЕЗ ФАКЛИ,СИВИ ТРИБУНИ - МЪРТАВ ФУТБОЛ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Турнир "Искам да бъда"
МнениеПубликувано на: 27 Май 2008 17:12 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Георги Петков и Станислав Генчев ще гостуват на турнира "Искам да бъда"

Надпреварата стартира на 30 май

Изображение


Вратарят на Левски Георги Петков и халфът на Литекс Станислав Генчев ще бъдат почетни гости на детския футболен турнир "Искам да бъда" в Дряново, съобщиха за "Топспорт" организаторите.

Двамата национали ще връчат наградите при завършване на състезанието. Проектът "Искам да бъда" се реализира за пета поредна година в България. За първи път две области са домакин на надпреварата – Велико Търново и Габрово. Турнирът, който е за юноши от 14 до 16 годишна възраст, има за цел да насърчи честната игра, взаимоотношенията между отбори с футболисти от различен етнически произход.

Основната цел е да се подпомага възпитанието, толерантността и социалната интеграция на малцинствата. Официалният старт бе даден на 30 май. Финалната фаза ще се проведе този уикенд в Дряново. Освен БФС и ДАМС организатор на проявата е и Програмата на ООН за развитие (ПРООН). Спонсори на турнира са "Балканика Холдинг Груп" АД, "Вивател" и Институт "Отворено общество".

От Топспорт.бг
Публикуване: 27.05.2008, 09:40
Георги Петков

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Турнир "Искам да бъда"
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 17:15 
bianconero написа:
Окончателно отборите са:

1. Локомотив (Дряново)
2. Видима-Раковски (Севлиево)
3. Етър (В.Т.)
4. Чумерна (Елена)
5. Левски (Стражица)
6. Павликени

Официални лица на турнира ще са Георги Петков и Росен Кирилов :D Водещия на студио Шампионска лига Краси Минев също ще бъде в Дряново.Весела Лечева също :) Засега са тези - може би ще има и още вип гости :D

имате късмет че не сме в турнира иначе щехме да ви опукаме


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Турнир "Искам да бъда"
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 17:31 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
VaLeKs написа:
bianconero написа:
Окончателно отборите са:

1. Локомотив (Дряново)
2. Видима-Раковски (Севлиево)
3. Етър (В.Т.)
4. Чумерна (Елена)
5. Левски (Стражица)
6. Павликени

Официални лица на турнира ще са Георги Петков и Росен Кирилов :D Водещия на студио Шампионска лига Краси Минев също ще бъде в Дряново.Весела Лечева също :) Засега са тези - може би ще има и още вип гости :D

имате късмет че не сме в турнира иначе щехме да ви опукаме


Не е късмет братле - отборите се определят според това колко са играли феърплей през шампионата :!: Това че сте се ритали повече от другите отбори си е ваш проблем.Иначе и вие щяхте да сте тук.Пък и щом в Трявна ви направихме 0:0 какво си тръгнал да се пъчиш.

п.с. добре дошъл във форума :a006: Надявам се да не ми създаваш много работа :D

п.п.с. ти си втория фен на Валекс във сайта след valex2 - защо ненаправите тема за отбора ви и после да накарате админите да ви направят под-форум?

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Турнир "Искам да бъда"
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 18:31 
bianconero написа:
VaLeKs написа:
bianconero написа:
Окончателно отборите са:

1. Локомотив (Дряново)
2. Видима-Раковски (Севлиево)
3. Етър (В.Т.)
4. Чумерна (Елена)
5. Левски (Стражица)
6. Павликени

Официални лица на турнира ще са Георги Петков и Росен Кирилов :D Водещия на студио Шампионска лига Краси Минев също ще бъде в Дряново.Весела Лечева също :) Засега са тези - може би ще има и още вип гости :D

имате късмет че не сме в турнира иначе щехме да ви опукаме


Не е късмет братле - отборите се определят според това колко са играли феърплей през шампионата :!: Това че сте се ритали повече от другите отбори си е ваш проблем.Иначе и вие щяхте да сте тук.Пък и щом в Трявна ви направихме 0:0 какво си тръгнал да се пъчиш.

п.с. добре дошъл във форума :a006: Надявам се да не ми създаваш много работа :D

п.п.с. ти си втория фен на Валекс във сайта след valex2 - защо ненаправите тема за отбора ви и после да накарате админите да ви направят под-форум?

да бе локомотив много силен отбор споко тои турнир е за видима или етър


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Турнир "Искам да бъда"
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 18:42 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
VaLeKs написа:
bianconero написа:
VaLeKs написа:
bianconero написа:
Окончателно отборите са:

1. Локомотив (Дряново)
2. Видима-Раковски (Севлиево)
3. Етър (В.Т.)
4. Чумерна (Елена)
5. Левски (Стражица)
6. Павликени

Официални лица на турнира ще са Георги Петков и Росен Кирилов :D Водещия на студио Шампионска лига Краси Минев също ще бъде в Дряново.Весела Лечева също :) Засега са тези - може би ще има и още вип гости :D

имате късмет че не сме в турнира иначе щехме да ви опукаме


Не е късмет братле - отборите се определят според това колко са играли феърплей през шампионата :!: Това че сте се ритали повече от другите отбори си е ваш проблем.Иначе и вие щяхте да сте тук.Пък и щом в Трявна ви направихме 0:0 какво си тръгнал да се пъчиш.

п.с. добре дошъл във форума :a006: Надявам се да не ми създаваш много работа :D

п.п.с. ти си втория фен на Валекс във сайта след valex2 - защо ненаправите тема за отбора ви и после да накарате админите да ви направят под-форум?

да бе локомотив много силен отбор споко тои турнир е за видима или етър


Никъде несъм писал, че сме кой знае какъв отбор :!: И то това го благодарим на треньора ни - "доайена" :x Финал с Видима обаче не е нещо непостижимо :)

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Турнир "Искам да бъда"
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 18:46 
Левски (Стражица)-Павликени ЕТО ГО ФИНАЛА БЕ :D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Турнир "Искам да бъда"
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 18:50 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
VaLeKs написа:
Левски (Стражица)-Павликени ЕТО ГО ФИНАЛА БЕ :D


Ооо да бе :lol: Това е дербито на годината :lol: :lol: :lol:

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 20:05 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 20:27
Мнения: 685
Местоположение: Dryanovo
Абе ще се разбере ... лошото е че турнира ще е 91 набор а ние сме с '' детската градина '' ама ще се постараем да се представим добре :)

_________________
БЕЗ ЗНАМЕНА,БЕЗ ПЕСНИ,БЕЗ ФАКЛИ,СИВИ ТРИБУНИ - МЪРТАВ ФУТБОЛ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Май 2008 23:45 
от наще момчета мисля че 5-6 са 91... тръгват с амбиции ;)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Турнир "Искам да бъда"
МнениеПубликувано на: 29 Май 2008 23:48 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2008 22:37
Мнения: 1299
Отбор: Локомотив (Дряново)
Доколкото разбрах,вие ще сте в нашата група. Есента изкарах ми 0:0 с вас. В Елена ни бихте и сега се надяваме да ви победим. Иначе сте фаворити в мача с/у нас.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Май 2008 23:53 
то ще си каже... ;)
от вас искам само да пишете тук какво става там около турнира че много ми е интетересно какво ще стане.. btw капитана ни (мисля че ще играе с номер 5) ще впечетли доста от гостите там.. има записани за мъже вече около 30 минути ;)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2008 00:17 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
b0r3t0 написа:
то ще си каже... ;)
от вас искам само да пишете тук какво става там около турнира че много ми е интетересно какво ще стане.. btw капитана ни (мисля че ще играе с номер 5) ще впечетли доста от гостите там.. има записани за мъже вече около 30 минути ;)


Капитана ви го знам.Есента играй с/у него понеже и двамата бяхме вътрешни халфове :) Голям пич :D В смисъл такъв, че не се разправя, рита и т.н. и много строява другите от отбора да несимулират, да немрънкат и т.н. :) Абе баш капитан :wink: Той как се казваше :?
Иначе разчитам на другите да качват инфо около турнира, защото аз за жалост няма да имам възможност да го следя :sad:

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2008 00:20 
Петър Димитров
има голям напредък от както започна да тренира с мъжете.. влиза по здраво в единоборствата от повечето от старшата.. вкл. и мен :P


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Турнир "Искам да бъда"
МнениеПубликувано на: 30 Май 2008 00:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2008 22:37
Мнения: 1299
Отбор: Локомотив (Дряново)
Аа да и аз се сещам за него. А есента за младша игра едно високо момче - игра последен, обираше всички топки. Той нередовен ли беше и защо го нямаше пролетта :?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2008 00:25 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
b0r3t0 написа:
Петър Димитров
има голям напредък от както започна да тренира с мъжете.. влиза по здраво в единоборствата от повечето от старшата.. вкл. и мен :P


Ами той като физика е доста добре.Висок, техничен, имаше и добър удар от далеч доколкото си спомням така че има предпоставки да стане нещо от него :) Той нали невлиза във този сайт, че ако прочете какво пишем за него ще вземе да се надуе :lol:
Колкото до това, че влиза по-здраво и от теб моя съвет е просто всяко единоборство да влизаш като за последно :wink: И аз го имам тоя проблем с единоборствата, но се старая да гореша :) Жалко че точно когато имах напредък взех че се контузих :sad: То едното обаче се води с другото :kopfshuettel: Майната му ще се оправя и ще влизам още по-здраво :twisted:

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2008 00:28 
не.. той скъса минискус и пропусна цялата пролет.. той дори и в старшата беше лидер в отбраната
мислеше сега последния мач да се вкл. да поиграе малко но миналата седмица падна с мотор и май ще играе чак на есен..


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2008 00:32 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
b0r3t0 написа:
не.. той скъса минискус и пропусна цялата пролет.. той дори и в старшата беше лидер в отбраната
мислеше сега последния мач да се вкл. да поиграе малко но миналата седмица падна с мотор и май ще играе чак на есен..


Ебаси каръка :kopfshuettel: А колко време точно се оправяше?Интересувам се, защото сега и аз съм в неговото положение :sad:

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2008 00:39 
ами той още преди нова година се оплакваше.. но не съм сигурен кога точно се оперира.. май март месец беше... ами 1 седмица беше с патерици после 1-2 седмици на нагревки... и оттам трябваше да започне да го раздвижва, отначалото много се оплакваше, но започна и да бяга.. по принцип са му били казали, че до 1 месец (от момента на операцията) ще може да го натоварва максимално, но той изчака, защото не си струва да направи беля за някви си 5-6 мача.. лошото беше, че падна с мотора точно на операцията си :kopfshuettel:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2008 00:48 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
b0r3t0 написа:
ами той още преди нова година се оплакваше.. но не съм сигурен кога точно се оперира.. май март месец беше... ами 1 седмица беше с патерици после 1-2 седмици на нагревки... и оттам трябваше да започне да го раздвижва, отначалото много се оплакваше, но започна и да бяга.. по принцип са му били казали, че до 1 месец (от момента на операцията) ще може да го натоварва максимално, но той изчака, защото не си струва да направи беля за някви си 5-6 мача.. лошото беше, че падна с мотора точно на операцията си :kopfshuettel:


Ооо това за единя месец е абдолютна глупост :evil: Къде го оперираха? 3-4 месеца да нужни за да се възстанови загубената мускулна маса и чак тогава може да се натоварва максимално.Поне това ми каза доктора при прегледа.Точно колко време ще ми трябва ще се разбере след операцията.

Иначе един съвет - при такива по-тежки контузии, не си губете времето, а веднага отивайте при д-р Узунов в Севлиево!Аз ходих при един, втори, трети доктор и това протакане прееба много работата.То дано не се налага на никай да ходи, но все пак ако се случи нещо такова ги пращай при него :wink:

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2008 00:51 
Ами не го знам кой е този д-р, но тва момче отиде в Трявна при уж най-добрия д-р в тази област. А btw май не му беше скъсан минискуса, а се е бил изместил и няква част пречела на ставата и се наложило някакви други процедури да се правят (пилене, лепене.. не му разбирам).


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Турнир "Искам да бъда"
МнениеПубликувано на: 30 Май 2008 01:56 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Дряново се готви да посрещне млади футболни таланти

Станислав Генчев и Георги Петков – почетни гости на турнира
Халфът на „Литекс“ Станислав Генчев и вратарят на „Левски“ Георги Петков ще бъдат почетни гости на детския футболен турнир „Искам да бъда“ в Дряново. Двамата национали ще връчат наградите на младите футболни таланти след завършване на състезанието.


Три дни градът ни, Парк-хотел „Дряново” и стадион Локомотив ще бъдат домакини на финалите на детския футболен турнир „Искам да бъда”. Футболният форум на младите таланти ще се проведе от 30 май до 1 юни, като вече са определени и главните действащи лица. Това са отборите на „Локомотив” Дряново, „Видима-Раковски” Севлиево, „Етър 1924” Велико Търново, Павликени, „Левски”Стражица и „Чумерна” Елена. Официалното откриване на турнира ще стане в 16.00 часа на 30 май /петък/, като от 16,30 ч. и от 18,30 ч. ще се изиграят и първите две срещи. В събота, 31 май футболната битка на стадион Локомотив в Дряново ще продължи с още четири срещи, като преди обед мачовете са от 9.00 ч и от 11.00 ч. В късния след обед от 17.00 ч и от 18,30 ч. са последните две срещи от групите.

В неделя, 1 юни от 9 часа е срещата за трето и четвърто място, а от 11,30 ч. е финалният мач. В Дряново се очаква да дойдат и официални гости - Весела Лечева – Председател на ДАМС, Стефан Орманджиев – Вицепрезидент на БФС Хенри Джаклин – Постоянен представител на ПРООН за България Георги Стойчев – Изпълнителен директор на Институт „Отворено общество”, д-р Иван Николов – Кмет на Община Дряново,Тошко Никифоров - Областен управител на област с административен център Велико Търново, Цветан Нанов - Областен управител на област с административен център Габрово, Виден Георгиев – Изпълнителен директор „Балканика Холдинг Груп – АД”, Бернар Москени – Изпълнителен директор на Вивател, Антон Попов – Главен секретар на ДАМС, Николай Иванов – Директор, дирекция „ЕКМД”, ДАМС Александър Александров – Председател ДЮШ на БФС, Красимир Минев – Директор Спортна редакция, bTV, Тервел Златев – Началник на кабинета на президента на БФС, Цветан Георгиев – Главен експерт ДАМС.

Дряново News

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2008 10:44 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 20:27
Мнения: 685
Местоположение: Dryanovo
ФК Павликени вече са в Дряново :)

_________________
БЕЗ ЗНАМЕНА,БЕЗ ПЕСНИ,БЕЗ ФАКЛИ,СИВИ ТРИБУНИ - МЪРТАВ ФУТБОЛ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2008 11:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2008 22:37
Мнения: 1299
Отбор: Локомотив (Дряново)
krasen написа:
ФК Павликени вече са в Дряново :)

Тъй ли. Кажи кат дойдат Стражица, че тря си приказвам нещо с един от тях :twisted:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Re:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2008 11:25 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
van_kok написа:
krasen написа:
ФК Павликени вече са в Дряново :)

Тъй ли. Кажи кат дойдат Стражица, че тря си приказвам нещо с един от тях :twisted:


Тц тц голям бияч ей :lol: :lol: :lol: По-споко е Кала.Все пак турнира е под наслов за феърплей и т.н. :D :wink:

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 109 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения "Дунав"-"Марица"
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 92306 04 Ное 2006 21:35
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 141199 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 149434 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 118090 17 Авг 2011 16:27
от mainata89
Преглежда непрочетените мнения Започна ли Шумен да продава мачове?
Форум: Сезон 2007/2008
DUNAV-RUSSE 34327 01 Яну 2007 16:11
от SPFC1919

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози