bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 13 Май 2024 17:23


Български клубове - Свиленград 1921 (Свиленград) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 69 мнения ]  Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2008 19:50 
незнам докога пацо ще бъде резерва на тоя маникен Каранейчев,който само разхожда фанелката краино време е Гошо Тодоров да спре да налага това хюмне


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2008 20:00 
изпуснахме питомното сега върви гони дивото.Трябва да бием Сливен следващото домакинство но не знам как ще стане като си дойдат със съдиите,днес при това добро съдииство неможахме да победим дори ме се струва че и малко ни подпря съдията с неосъждането на дузпата за нафтекс в 94 мин.и сега другия кръг дунав като полегнат на бяла и става лошо ще трябва да бием Сливен тук и хасково като гости мнооого лошо стана


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2008 20:07 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Абе хора кво му се връзвате на шефа на Волов, който само създава напрежение. Дунав няма да легнат на Бяла защото именно те трябва да изпаднат, за да се окажат сметките ни правилни. Имаме играчи да прибираме от Бенковски
Ако искахме да спасяваме Бяла щяхме да бием и вас, и Волов

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2008 20:25 
Offline

Регистриран на: 05 Апр 2008 19:34
Мнения: 131
Стана изненада. :? Сега вече стана интересно, не можете да легнете на Сливен, дано им вземете точки, че да не влязат. С победата на Бенковски и ние оставаме застрашени.

_________________
Бъдете здрави!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2008 20:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2008 01:35
Мнения: 774
Местоположение: Сливен
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
aol написа:
Стана изненада. :? Сега вече стана интересно, не можете да легнете на Сливен, дано им вземете точки, че да не влязат. С победата на Бенковски и ние оставаме застрашени.


Влизаме,ама дано се спасите,че сте ми симпатичен отбор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2008 22:03 
Offline

Регистриран на: 05 Апр 2008 19:34
Мнения: 131
Georgi D. написа:
Влизаме,ама дано се спасите,че сте ми симпатичен отбор.

Те всички така говорят, обаче сега стана така, че трябва с честна игра да си вземете два ключови мача, които не може да оговорите под масата. Тези със Свиленград и Несебър. Сгафите ли поне в единия, поне с равен сте аут от А група. Тогава язък за усилията на Лечков да ви урежда мачовете до момента.
За мен е абсурдно с почти същия състав плюс посредствения Киков, от когото Шумен се отърва като ви го даде, с който отбор два сезона бяхте на косъм от изпадане, да сте на първо място.

_________________
Бъдете здрави!


Последна промяна aol на 19 Апр 2008 22:06, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2008 22:03 
Свиленград 1921 (Свил.) 1 - 1 Нафтекс (Бургас) розовите бургазлии са измъкнали точката


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2008 00:47 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
besimeniq написа:
Свиленград 1921 (Свил.) 1 - 1 Нафтекс (Бургас) розовите бургазлии са измъкнали точката


Вярно че бяха розови и доста смешни с тия екипи :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2008 00:49 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
gowedoto написа:
незнам докога пацо ще бъде резерва на тоя маникен Каранейчев,който само разхожда фанелката краино време е Гошо Тодоров да спре да налага това хюмне


Да аболютно съм съгласен с тебе.Каранейчев има желание вярно бори се момчето не е седнал само да чака топката но Пацо е истинския лидер на Свиленград в нападение има 8-9 гола доколкото съм ги сброил.Татиозов няма място вече в този отбор ми се струва и тоя 10-ти не му знам името изнесе изключително слаб мач чак си мислех че се е продал на Нафтекс.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2008 00:54 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
Малшанс и просто Митко Трендафилов ни лишиха от победа над Нафтекс

Свиленград 1921 прекъсна добрата си домакинска серия и направи реми 1:1 с Нафтекс, пред около 1500-зрители на стадион Колодрума, вчера.Възпитаниците на Георги Тодоров просто нямаха шанс и през целите 90-минути късмета, които досега редовно ги спохождаше този път им изневери. Още в първите минути на мача, видимо си пролича, че свиленградчани, просто чакат отново Филип Флоров или Фортуна да им се притече на помощ, този път обаче нито един от тях не се отзова. Така, след едно ялово първо полувреме, наставника на жълто-зелените Георги Тодоров направи няколко тактически рокади и пусна в игра Пламен Стоянов. Това веднага даде резултат и голмайстора на отбора през този сезон се разписа в 52-ата минута. Той се възползва от перфектен пробив на Иван Дончев и реализира важно попадение, което на практика повишаваше сериозно шансовете на Свиленград 1921 за спасение. Само две минути по късно вездесъщия ветеран Митко Трендафилов изпълни по перфектен начин пряк свободен удар от 30-метра и топката изненадващо влетя в мрежата на Георги Георгиев. Това перфектно изпълнение на 39-годишния футболист, попари футболистите на южняците, които така и не успяха отново да излязат напред в резултата. Всъщност бившия национал видимо раздвижи играта на гостите и бе в основата на всяка една опасна атака до края на срещата. Домакините от Свиленград от своя страна притиснаха съперника си, и последователни пропуски пред Теменлиев направиха Пламен Стоянов, Иван Дончев, Митко Димитров и Филип Флоров. В 78-ата минута нападателят на Нафтекс Румен Иванов бе изгонен заради удар без топка по футболист на свиленградчани, и численото превъзходство обаче не помогна на граничния тим, да вземе пълен успех в този двубой. Така след този мач Свиленград 1921 продължава да е над чертата, но вече битката на дъното стана много завързана, след като само на по точка на събрани три отбора.

Георги Тодоров-
Напрежението изигра своята роля. Досега ние играехме на максимума на възможностите си, знаете обаче, че е трудно да се вземат два домакински мача поред. Жалко, защото загубихме ценни две точки, които можеха да ни бъдат много полезни в борбата за оцеляване.

Андрей Желязков-Жужо-главен мениджър на Нафтекс
Нашия отбор е далеч от това, което трябва да бъде. Ние имаме големи цели, които обаче така и не успяхме да изпълним тази година. Затова, започваме да работим в перспектива и изграждаме млад и перспективен състав. Що се отнася за срещата със Свиленград бих казал, че стана един добър мач за нашите стандарти. Домакините търсеха по настоятелно победата, което приятно ме изненада. Вашите играчи се хвърлиха много здраво с голямо желание и дух. Не мисля, че тези точки, които ви взехме ще изиграят роля за крайното класиране.

www.svilengrad1921.com


_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2008 00:59 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
Свиленград изпуска Нафтекс

Нафтекс успя да си тръгне с точка от Свиленград


Свиленград завърши у дома наравно 1:1 с Нафтекс и усложни още повече оставането си в групата. След вяло и скучно първо полувреме домакините откриха чрез Пламен Стоянов. В 50-ата мин. той бе изведен на добра позиция от дебютанта Иван Дончев и не греши. Четири минути по-късно резервата Митко Трендафилов поля със студен душ зрителите на Колодрума. Опитният нападател изпълни точно пряк свободен удар и изравни резултата. След този гол домакините тръгнаха на щурм към вратата на Нафтекс. Въпреки че в последните 15 минути Свиленград игра с човек повече, резултатът не бе променен. Най-добрите възможности пред вратата на Нафтекс пропиляха Стоянов и Дончев.

Иван Чончев , Изображение




П.П. Бас ловя че малоумника simo_dunav_ruse ще пусне същия пост утре сутрин.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2008 01:08 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
Съдия поряза Нафтекс за 1:1 в Свиленград

Отборът на Нафтекс стигна само до 1:1 при гостуването на Свиленград в среща от 21-вия кръг на Източната "Б" група. Главният съдия на двубоя се отличи с множество повече от спорни отсъждания в полза на домакините. Реферът даде червен картон на Румен Иванов (Нафтекс) и не отсъди кристална дузпа в полза на бургазлии. След срещата ръководството на Нафтекс бе категорично, че ще подаде жалба срещу съдийството.
Пламен Стоянов откри за Свиленград в 52-рата минута, а ветеранът Трендафилов изравни след прецизен удар от фаул четири минути по-късно. Ремито остави Свиленград над чертата, а "нафтата" се изкачи на седмо място.


Изображение

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2008 01:31 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2008 01:35
Мнения: 774
Местоположение: Сливен
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
aol написа:
Georgi D. написа:
Влизаме,ама дано се спасите,че сте ми симпатичен отбор.

Те всички така говорят, обаче сега стана така, че трябва с честна игра да си вземете два ключови мача, които не може да оговорите под масата. Тези със Свиленград и Несебър. Сгафите ли поне в единия, поне с равен сте аут от А група. Тогава язък за усилията на Лечков да ви урежда мачовете до момента.
За мен е абсурдно с почти същия състав плюс посредствения Киков, от когото Шумен се отърва като ви го даде, с който отбор два сезона бяхте на косъм от изпадане, да сте на първо място.


Ти май изобщо не си на ясно със състава щом казваш че са същите играчи от миналата година няма да споря сам провери състава от миналия сезон и сегашния и ще се увериш че сме взели доста нови играчи. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2008 11:46 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
Свиленград не успя да победи Нафтекс

Двата отбора въртят 1:1, гонят играч на "шейховете"


Борещият се за оцеляване в Източната "Б" група Свиленград завърши 1:1 с Нафтекс у дома в мач от 21-ия кръг.
В щаба на домакините със сигурност съжаляват за загубените 2 точки, тъй като в този двубой бургазлии бяха без някои от титулярите си, а и през второто полувреме "шейховете" останаха с 10 души, след като Румен Иванов получи червен картон.
В 52-ата минута Пламен Стоянов даде преднина на домакините, но само четири по-късно Митко Трендафилов възстанови равенството.
След този мач оставането на "граничарите" в групата продължава да е под сериозна въпросителна, като те имат 19 точки, което е само с една в повече от отборите под чертата. Бенковски (Бяла) е с 18, а Хасково с 15.


Изображение

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2008 15:12 
Offline

Регистриран на: 09 Окт 2007 10:17
Мнения: 186
Местоположение: Бургас
Отбор: Нефтохимик 1962 (Бургас)
owen20 написа:
besimeniq написа:
Свиленград 1921 (Свил.) 1 - 1 Нафтекс (Бургас) розовите бургазлии са измъкнали точката


Вярно че бяха розови и доста смешни с тия екипи :)


:? :? :? ужъс направо.. :?
А иначе 1000 писания за мача,и всеки различно... Made in BG ....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2008 16:39 
owen20 написа:
gowedoto написа:
незнам докога пацо ще бъде резерва на тоя маникен Каранейчев,който само разхожда фанелката краино време е Гошо Тодоров да спре да налага това хюмне


Да аболютно съм съгласен с тебе.Каранейчев има желание вярно бори се момчето не е седнал само да чака топката но Пацо е истинския лидер на Свиленград в нападение има 8-9 гола доколкото съм ги сброил.Татиозов няма място вече в този отбор ми се струва и тоя 10-ти не му знам името изнесе изключително слаб мач чак си мислех че се е продал на Нафтекс.


то само с желание не става Трябва му физика твърде е слаб една въздушна топка не спечели а е поне 1.90 висок,много страхливо подхожда в единоборствата,а колкото за Татьозов той отново беше сложил кънките само се пързаляше по терена. аи номер 10 Иван геогриев наистина направи слабо полувреме и заслужено беше сменен на почивката но не знам защо да продават на нафтата или може би са взели пари от бяла??? много слабо се представи в тоя мач и иначе стабилния вратар Георгиев при гола определено имаше вина удара не беше толкова силен а и разстоянието беше повече от 30 метра.

п.п.дано останем в групата а любимец влязат чакат ни големи дербита видяхте вчера кво направи тяхната звезда Румен иванов и как беше изпратен


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2008 17:39 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
gowedoto написа:
owen20 написа:
gowedoto написа:
незнам докога пацо ще бъде резерва на тоя маникен Каранейчев,който само разхожда фанелката краино време е Гошо Тодоров да спре да налага това хюмне


Да аболютно съм съгласен с тебе.Каранейчев има желание вярно бори се момчето не е седнал само да чака топката но Пацо е истинския лидер на Свиленград в нападение има 8-9 гола доколкото съм ги сброил.Татиозов няма място вече в този отбор ми се струва и тоя 10-ти не му знам името изнесе изключително слаб мач чак си мислех че се е продал на Нафтекс.


то само с желание не става Трябва му физика твърде е слаб една въздушна топка не спечели а е поне 1.90 висок,много страхливо подхожда в единоборствата,а колкото за Татьозов той отново беше сложил кънките само се пързаляше по терена. аи номер 10 Иван геогриев наистина направи слабо полувреме и заслужено беше сменен на почивката но не знам защо да продават на нафтата или може би са взели пари от бяла??? много слабо се представи в тоя мач и иначе стабилния вратар Георгиев при гола определено имаше вина удара не беше толкова силен а и разстоянието беше повече от 30 метра.

п.п.дано останем в групата а любимец влязат чакат ни големи дербита видяхте вчера кво направи тяхната звезда Румен иванов и как беше изпратен


И аз това чакам дербитата с Карпузситито.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Апр 2008 14:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Фев 2008 12:56
Мнения: 82
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: JoRo StoeV
Старши треньорът на Нафтекс Пламен Михов заяви, че с равенството в Свиленград неговият отбор е показал, че играе феърплей и не влиза в задкулисни игри, съобщава официалният сайт на клуба "pfcnaftex.bg".

„Показахме, че не влизаме в задкулисни игри. Всеки мач излизаме за победа и не ни интересува дали нашият съперник се бори за оставане в групата или гони промоция в елита. Играем единствено за себе си”, сподели 42-годишният специалист.

Той изрази силно недоволство от представянето на съдийската бригада от Пловдив, начело с главния рефер Димитър Петков. „Безобразно съдийство. С такива съдии българският футбол, на каквото и да е ниво, ще върви само надолу. Ще подадем жалба срещу съдийството в мача със Свиленград”, заяви Пламен Михов.

_________________
ЦСКА ЗАВИНАГИ.ЕДНА ЛЮБОВ,ЕДНА БОРБА,ЕДИН ОТБОР.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Апр 2008 19:04 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Снимки:Иван Колев

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 69 мнения ]  Предишна  1, 2, 3



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Нафтекс-Локо СтЗ 6:0
Форум: Архив
r.h. 23936 11 Окт 2007 20:35
от NBFC
Преглежда непрочетените мнения Дунав-Нафтекс
Форум: Сезон 2006/2007
Anonymous 25627 22 Ное 2006 13:06
от dido_x
Преглежда непрочетените мнения 17.11.1993 ГООООООООООООООООЛ
Форум: Национален отбор
Anonymous 27417 29 Ное 2006 23:01
от Forever-Zeleni
Преглежда непрочетените мнения Л.Академик 82:79 ЦСКА (15:16, 22:17, 20:24,25:22)
Форум: Български баскетбол
r.h. 29988 05 Фев 2007 01:16
от CarlosNavaro
Преглежда непрочетените мнения Светкавица-Нафтекс
Форум: Архив
Fabio_Cannavaro 16545 05 Мар 2007 22:57
от kiko

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози