bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 11:14


Български клубове - Локомотив (Стара Загора) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Дунав (Русе) - Локомотив (СтЗ)
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2007 22:16 
Много малко хора пишите тук момчета.Какво става ???Отписахте отбора си ли ??? За този мач мисля че ще ви бием. Прогноза 3-0 !!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Мар 2007 15:42 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 11:38
Мнения: 153
Местоположение: Zara Town
Отбор: Берое (Стара Загора)
И според мен ще ни биете , ние трябва да си взимаме домакинските мачове , вън едва ли ще вземем нещо но всяка точка е от значение..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2007 10:55 
Ми аз мисля,че направихте много добра селекция и особенно с нашето момче Люси Киров имате шанс да останете :).Миналата година и ние имахме този проблем и знам,че е трудничко,но няма как.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2007 14:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Яну 2007 15:56
Мнения: 24
Местоположение: България
Отбор: Локомотив (Стара Загора)
Дунав (Русе) победи без много усилия отборът на Локомотив (Стара Загора) на градския стадион в град Русе вчера следобяд. През първото полувреме играта на домакините спореше и създадоха много положения пред вратата на "железничарите" , които бяха пропиляни с лека ръка за наше щастие. Още в 8 мин. Четин Садуа центрира отдясно една топка по земята, която Кристиян Християнов я засече и откри резултата в полза на домакините. В 19 мин. ситуацията се повтори, но ролите се размениха и голмайстор за Дунав бе Четин Садуа. До края на полувремето домакините изпуснаха да увеличат преднината си чрез пропуски на Християнов, Скерлев и Садуа. По време на почивката се получи нещо интересно. Няколко души с гайди забавляваха публиката със своите изпълнения. След почивката най- добрия в състава на Локомотив (Стара Загора) - Людмил Киров, изпълни много добре един фаул, но вратарят на Дунав (Русе) Виктор Георгиев се намеси блестящо и изби удара му. Като цяло домакините намалиха видимо оборотите през това второ полувреме и от това се възползваха гостите. Но напук на логиката инкасирахме трети гол. В 64 мин. Тодор Димитров проби отдясно, от където стана първия гол, центрира и Иван Тодоров си отбеляза автогол, като заби с глава топката в собствената си мрежа. Явно този резултат изнерви Локомотив и те започнаха малко грубичко да играят, за което си получиха заслужени жълти картони. В 88 мин. Людмил Киров с хубав изстрел от около 25 метра забоде топката в горния ъгъл на вратата. Така Локомотив загуби пореден мач и шанса за спасение се топи с всеки изминал кръг.

Фен сайт на отбора:http://www.lokostarazagora.hit.bg

Посетете фотогалерията от мача


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 4 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения "Дунав"-"Марица"
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 92638 04 Ное 2006 21:35
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Локомотив (Мездра) - Видима - Раковски (Севлиево)
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
loko_mz 51099 21 Май 2010 11:38
от vivikonna_a
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 141694 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения Спортната база в Русе
Форум: Дунав (Русе)
DUNAV-RUSSE 71660 25 Окт 2009 01:37
от dobrudja1919
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 149946 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози