bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 23 Апр 2024 18:31


Български клубове - Янтра 1919 (Габрово) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 69 мнения ]  Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2008 23:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Юли 2007 20:02
Мнения: 1834
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
На мен що ми се струва че вие почнахте с някакви подмятания, после и "цял живот на село"...не знам може и да греша

Абе като чета Гутев кво си писал все едно Чужбинеца ти е хакнал акаунта :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2008 23:38 
Offline
АКАДЕМИК - отбор ВЕЛИК
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 21:42
Мнения: 2609
Местоположение: София
Отбор: Академик (София)
ed_edd'n'eddy написа:
На мен що ми се струва че вие почнахте с някакви подмятания, после и "цял живот на село"...не знам може и да греша

Абе като чета Гутев кво си писал все едно Чужбинеца ти е хакнал акаунта :lol:


Казах, на момчетата да не викат нищо против вас, обаче те не ме послишаха. :oops: Те се издразниха, че ни вакахте "цигани" и "смешни те"!!! Както и да е, здраве да е. Просто лично аз се дразня, на тези гадни подмятания и от наша и от друга страна. Според мене, трябва единствено да се подкрепя отбора а не се обиждат тия или ония!!!

_________________
Изображение
Изображение
АКАДЕМИК - ОТБОР ВЕЛИК!!!Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2008 23:52 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2007 12:50
Мнения: 1328
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Tony написа:
[AS Roma]Gu73v написа:
Не играхме толкова лошо бяхме порязани от съдията доста, за две зверски влизания отзад(в едното от които спъващия бепе последен в отбрана) дадоха само жълти картони, както и доста спорни задаси ни вдигнаха9едната от които оставаше сам срещу вратаря).Явно е обаче че в отбора няма климат, 6 основни футболисит не играха днес, поради различни причини, доколкото научихме е имало някакво сбиване между играчи на Български извор.Веско Антонов нямам представа защо не пусна Близнака и Гундито, явно нещо се е скарал с тях или си прави некви глупави експерименти, но явно в клуба трябва да има промени, защото ако не се направи нещо отобра със сигурност изпада дори обмисляме бойкот...


П.С. Защо трябваше да ни обиждате така?! :evil: :evil: Затова и ние ви отговорихме. Ние не се претисняваме, че агитката ни е мъничка, защото, тя е вярна. :wink: Но нямаше смисъл да се обиждаме, по този груб селски начин!!!



Това са нормални неща на всеки мач, да не мислиш че наистина ги мислим тия неща това е просто докато свърши мача :wink:

_________________
Изображение
http://vbox7.com/play:80ebbad2
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2008 23:53 
Offline
жълто-черен
Аватар

Регистриран на: 09 Авг 2007 10:51
Мнения: 1332
Местоположение: тамо негде ...
Отбор: Миньор (Перник)
дайте снимки на гостите


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2008 23:53 
Offline

Регистриран на: 17 Окт 2007 20:38
Мнения: 1121
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Виж Tony,това е напълно нормално,с тея викания и такива се цели провокация,виж че на почивката като ходихме до тоалетна,дори ако не се лъжа теб видяхме и нямаше никакви проблеми,все пак сме най-културната агитка в България


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 00:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Юли 2007 20:02
Мнения: 1834
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Vasilev написа:
Виж Tony,това е напълно нормално,с тея викания и такива се цели провокация,виж че на почивката като ходихме до тоалетна,дори ако не се лъжа теб видяхме и нямаше никакви проблеми,все пак сме най-културната агитка в България


:lol: :lol: Какви проблеми искаш като ушевите идваха с нас и в кенефа и повтаряха кат латерни кви хубави условия за спане има в районното :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 00:03 
Offline
АКАДЕМИК - отбор ВЕЛИК
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 21:42
Мнения: 2609
Местоположение: София
Отбор: Академик (София)
Знам, че това са нормални неща. :wink: Да на входа на тоалетната се видяхме. :wink: Обаче аз лично искам нашата малка засега агитчица, да бъде наистина културни и да не нагрубяваме никого, а само и единствено да подкрепяме, нашия любим АКАДЕМИК!!!

П.С.1 А след мача с кой се разправяхте, така разгорещено?! Кой е този човек, ако не е тайна.
П.С.2 Пожелавам ви да не изпаднете. Макар, че играта на Янтра поне в днешния мач, не бише никак силна. Казвам го, защото и нашия Академик не игра никак силно. :oops:

_________________
Изображение
Изображение
АКАДЕМИК - ОТБОР ВЕЛИК!!!Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 00:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2007 12:50
Мнения: 1328
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Tony написа:
П.С.1 А след мача с кой се разправяхте, така разгорещено?! Кой е този човек, ако не е тайна.


Това е Барака, изпълнителен директор ли какъв се води на Янтра

_________________
Изображение
http://vbox7.com/play:80ebbad2
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 00:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2007 20:31
Мнения: 159
Местоположение: Gabrovo
тоя с който се разправяхме обеща от утре да обяви публично по регионалната телевизия че няма да се занимава повече с янтра и то го каза пред доста хора защото в габрово разпрата продължи до късни часове и ще продължи докато не настъпи положителна промяна
казва се рачо бараков-известен е че след него остават само руини


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 00:12 
Offline
АКАДЕМИК - отбор ВЕЛИК
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 21:42
Мнения: 2609
Местоположение: София
Отбор: Академик (София)
Дано да излезете от кризата и не изпаднете. :wink:

_________________
Изображение
Изображение
АКАДЕМИК - ОТБОР ВЕЛИК!!!Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 00:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Eltras написа:
На контролата в Леденик ми направихте такова впечетлени(явно е вярно) в отбора ви няма никакъв колектив.Едина ви от вратарите си прави каквото си иска,капитана ви крещи наляво и надясно,тоя Гунди прост като гъба и той рогае..отбор без колектив незнам трудно ще ви е оставането.



:ouaou: :ouaou: :ouaou:
Това е най- култовото мнение, което съм чел в последните 2-3 месеца :lol: :lol: :lol:
КЕФИ :!:

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 09:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
Tony написа:
Знам, че това са нормални неща. :wink: Да на входа на тоалетната се видяхме. :wink: Обаче аз лично искам нашата малка засега агитчица, да бъде наистина културни и да не нагрубяваме никого, а само и единствено да подкрепяме, нашия любим АКАДЕМИК!!!

П.С.1 А след мача с кой се разправяхте, така разгорещено?! Кой е този човек, ако не е тайна.
П.С.2 Пожелавам ви да не изпаднете. Макар, че играта на Янтра поне в днешния мач, не бише никак силна. Казвам го, защото и нашия Академик не игра никак силно. :oops:


Ако на това викаш разгорещено разправяне, то след пристигането ни в Габрово си бяха направо сблъсаци :shock:

След като Бараков и футболистите казват, че изпадаме не виждам какво да коментираме повече!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: yantra ole
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 11:17 
gledah reportag ot ma4a po kanal 3. Smyatam 4e sadiyata strahotno ni zakla mai prav se okaza vesko antonov 4e tozi zabelegete sadiya ot sofiya 6e ni zakoli. Ina4e mom4etata ne igraha lo6o imaha pologeniya no gi iztarvaha. pri vtoriyat gol pak ima6e 4isto naru6enie


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 13:50 
Браво, ентусиасти сте. Само не трябваше така да се обиждаме двете агитки. Ние си подкрепяме нашите, вие си подкрепяте вашите, а след мача пием бира, обсъждаме мача и псуваме съдиите. Така ги виждам аз фенските отношения :) В крайна сметка има достатъчно гниди за псуване в българския футбол, за да се псуваме и помежду си феновете.

За положението първото полувреме, когато ваш играч изкочи сам, аз бях точно на линията на засадата и на мен ми се стори, че имаше защитник, който покрива, ама стана прекалено бързо, за да се прецени добре. Както и да е, слаб беше съдията, но не мисля, че е ви е порязал съществено. А това, че бил от София няма никакво значение - нас от дълги години не ни броят за живи като софийски отбор.
Айде успех занапред. При толкова гадни селски отборчета в тази група, ще е престъпление да изпаднете точно вие!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: янтра завинаги
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 18:00 
СМЯТАМ ЧЕ ЯНТРА НЕ ИГРА ЛОШО В СОФИЯ. ОПРЕДЕЛЕНО ИМАХМЕ НЯКОИ ЧИСТИ ПОЛОЖЕНИЯ А И РЕФЕРА НИ ЗАКЛА В НАЧАЛОТО КОГАТО ВДИГНА НЕСЪЩЕСТВУВАЩА ЗАСАДА. ОЩЕ ТОГАВА БЕ 0-1 И ВЕЧЕ НЕ СЕ ЗНАЕ КАК ЩЕ СЕ РАЗВИЕ ДВУБОЯ. ЛОШОТО Е ЧЕ СЕГА ДОСТА НЕДОБРОЖЕЛАТЕЛИ НА ОТБОРА ЩЕ ПОЧНАТ ДА ГОВОРЯТ И ДА ПРАВЯТ ИНТРИГИ. ИСТИНАТА Е ЧЕ НА ФУТБОЛИСТИТЕ ПОЧТИ ВСИЧКО Е ИМ ИЗПЛАТЕНО И ВЕЧЕ ТРЯБВА ТЕ ДА ЗАПОЧНАТ ДА ИГРАЯТ. ОСВЕН ТОВА НЕЗНАМ ЗАЩО НЯКОИ КОИТО СЕ ПИШАТ ФЕНОВЕ НА ОТБОРА ПОСТОЯННО КРИТИКУВАТ Я ИГРАЧИТЕ Я РЪКОВОДСТВОТО. СЕГА СЛУШАМ ГИНЕВ ИЛИ ДОКТОРА ЩЕЛИ ДА УПРАВЛЯТ ФУТБОЛА В ГРАДА ПРОСТО НЕЗНАМ НАКЪДЕ ОТИВАТ НЕЩАТА. ТЕ УЖ БЯХА ИГРАЧИ СЕГА ПЪК СТАВАТ ШЕФОВЕ АБЕ НАШЕНСКА РАБОТА


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: ЯНТРА
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 18:06 
ЕДНА КУРИОЗНА ВЕСТ. ДНЕС ЧУХ НЕЗНАМ ДАЛИ Е ВЯРНО ИЛИ НЕ НО УЖ НОВИЯТ ШЕФ НА ОТБОРА ГИНЕВ СЕ ОПИТАЛ ДА УДАРИ БАРАКОВ СЛЕД ПРИСТИГАНЕТО НА ОТБОРА ОТ СОФИЯ В ГАБРОВО. ТОВА СПОРЕД МЕН Е ВЪРХЪТ НА ГЛУПОСТИТЕ КОИТО СЕ СЛУЧВАТ В ГРАДА. ТОЗИ ГИНЕВ ЯВНО СЕ Е САМОЗАБРАВИЛ ДА ПОСЕГНЕ НА ЧОВЕК КОЙТО ЕС ПОВЕЧЕ ОТ 20 ГОДИНИ ПО ГОЛЯМ ОТ НЕГО ОПРЕДЕЛЕНО ПОКАЗВА ЛИПСВА НА ВСЯКАКВО ВЪЗПИТАНИЕ, ДИСЦИПЛИНА И МОРАЛ. ПРОСТО МУ СЕ ЧУДЯ ДОКОЛКОТО ЗНАМ РОДИТЕЛИТЕ МУ СА ОБРАЗОВАНИ ХОРА И СЕ ЗАНИМАВАТ С СОЦИАЛНИ ПРОФЕСИИ.ТОЙ ОБАЧЕ ПОКАЗВА ЛИПСВА НА ГРАМ ВЪЗПИТАНИЕ


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: ЯНТРА
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 19:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2007 12:50
Мнения: 1328
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
bubole4ka написа:
ЕДНА КУРИОЗНА ВЕСТ. ДНЕС ЧУХ НЕЗНАМ ДАЛИ Е ВЯРНО ИЛИ НЕ НО УЖ НОВИЯТ ШЕФ НА ОТБОРА ГИНЕВ СЕ ОПИТАЛ ДА УДАРИ БАРАКОВ СЛЕД ПРИСТИГАНЕТО НА ОТБОРА ОТ СОФИЯ В ГАБРОВО. ТОВА СПОРЕД МЕН Е ВЪРХЪТ НА ГЛУПОСТИТЕ КОИТО СЕ СЛУЧВАТ В ГРАДА. ТОЗИ ГИНЕВ ЯВНО СЕ Е САМОЗАБРАВИЛ ДА ПОСЕГНЕ НА ЧОВЕК КОЙТО ЕС ПОВЕЧЕ ОТ 20 ГОДИНИ ПО ГОЛЯМ ОТ НЕГО ОПРЕДЕЛЕНО ПОКАЗВА ЛИПСВА НА ВСЯКАКВО ВЪЗПИТАНИЕ, ДИСЦИПЛИНА И МОРАЛ. ПРОСТО МУ СЕ ЧУДЯ ДОКОЛКОТО ЗНАМ РОДИТЕЛИТЕ МУ СА ОБРАЗОВАНИ ХОРА И СЕ ЗАНИМАВАТ С СОЦИАЛНИ ПРОФЕСИИ.ТОЙ ОБАЧЕ ПОКАЗВА ЛИПСВА НА ГРАМ ВЪЗПИТАНИЕ


Е сдърпаха се и тръгна към него но го спряха според мен обаче нямаше да го удари

_________________
Изображение
http://vbox7.com/play:80ebbad2
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЯНТРА
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 19:59 
Offline

Регистриран на: 17 Окт 2007 20:38
Мнения: 1121
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
bubole4ka написа:
ЕДНА КУРИОЗНА ВЕСТ. ДНЕС ЧУХ НЕЗНАМ ДАЛИ Е ВЯРНО ИЛИ НЕ НО УЖ НОВИЯТ ШЕФ НА ОТБОРА ГИНЕВ СЕ ОПИТАЛ ДА УДАРИ БАРАКОВ СЛЕД ПРИСТИГАНЕТО НА ОТБОРА ОТ СОФИЯ В ГАБРОВО. ТОВА СПОРЕД МЕН Е ВЪРХЪТ НА ГЛУПОСТИТЕ КОИТО СЕ СЛУЧВАТ В ГРАДА. ТОЗИ ГИНЕВ ЯВНО СЕ Е САМОЗАБРАВИЛ ДА ПОСЕГНЕ НА ЧОВЕК КОЙТО ЕС ПОВЕЧЕ ОТ 20 ГОДИНИ ПО ГОЛЯМ ОТ НЕГО ОПРЕДЕЛЕНО ПОКАЗВА ЛИПСВА НА ВСЯКАКВО ВЪЗПИТАНИЕ, ДИСЦИПЛИНА И МОРАЛ. ПРОСТО МУ СЕ ЧУДЯ ДОКОЛКОТО ЗНАМ РОДИТЕЛИТЕ МУ СА ОБРАЗОВАНИ ХОРА И СЕ ЗАНИМАВАТ С СОЦИАЛНИ ПРОФЕСИИ.ТОЙ ОБАЧЕ ПОКАЗВА ЛИПСВА НА ГРАМ ВЪЗПИТАНИЕ


Като не си бил там по добре си мълчи :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 23:13 
Offline

Регистриран на: 19 Юли 2007 01:12
Мнения: 418
Аз съм далеч от отбора,но според моите наблюдения и контакти с Бараков аз съм на мнение ,че той е човек на който му пука за футбола в Габрово и е свестен човек!Човек на който може да се разчита!!!Дано по-бързо нещата се оправят в отбора и градът,че този клуб заслужава А група,а не само да прави "асансъори" към професионалният и аматъорският футбол!!!Пожелавам Успех на момчета и 3 точки още тази седмица........

_________________
Селянин-не е географско понятие ,а душевното състояние на човека...
http://www.kom-minior.com/kom.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 69 мнения ]  Предишна  1, 2, 3



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения стадион "Академик"; снимки, информация
Форум: Академик (София)
speedbreaker 62634 28 Дек 2011 12:31
от dibo
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 70851 25 Яну 2007 20:34
от agataa
Преглежда непрочетените мнения ще остане ли янтра на първо място и след края на сезона?
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 11452 10 Мар 2007 21:02
от Fabio_Cannavaro
Преглежда непрочетените мнения Л.Академик 82:79 ЦСКА (15:16, 22:17, 20:24,25:22)
Форум: Български баскетбол
r.h. 29454 05 Фев 2007 01:16
от CarlosNavaro
Преглежда непрочетените мнения Чумерна(Елена)-Янтра гб
Форум: Сезон 2006/2007
Fabio_Cannavaro 31260 11 Мар 2007 00:54
от parmalat

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози