bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 23:01


Български клубове - Янтра 1919 (Габрово) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 51 мнения ]  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Декларация на фенклуба на ФК "Янтра" Габрово
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2008 14:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
Цитат:
Тасос и Дандис - вървете си!

Този призрак броди в медийното пространство в страната и в града, това е общото желание на стотиците габровски фенове, това е призивът написан с едри букви на стадион "Христо Ботев", стадионът, който преди управлението на тези господа се изпълваше с многобройните почитатели на зелено-белия тим. И мало и голямо бе подвластно на магията наречена футбол, а днес всички понасяме унижение и срам от непрекъснатия срив на отбора, перманентно изпадащ от професионалния футбол, и трибуните стоят празни, защото никой не иска да гледа отбора, който е вече пред изпадане.
Години наред този управителен съвет доказа своята некадърност и не успя да създаде нормални условия за изява и просперитет на отбора, който всички искаме да гледаме и да се гордеем с него.
Време е най-после да се сложи край на това безкрайно увъртане и оправдаване за щяло и нещяло.Докога непрекъснато ще се очаква помощ от Общината, като добре известно е, че клубът не е общински и въпреки това огромна част от финансовия ресурс идва от там. Но и това не помага, когато ръководството е неспособно да ръководи професионален отбор. Ние феновете сме убедени, че при толкова желаната оставка на президента г-н Дандис Общината веднага ще стане съакционер на клуба и най-после нещата във ФК Янтра ще бъдат поставени на онова равнище, което ние запалянковците от XXI век горещо желаем и вярваме, че най-после габровския футбол ще се възроди и радва стотиците си почитатели, които ще се върнат на стадиона. Ние феновете, настояваме и искаме всичко в клуба да бъде открито, честно и почтено.
Ние феновете години наред търпим непохватни действия на това ръководство, което е далеч от изискванията да води един професионален клуб и непрекъснато, съзнателно или поради липса на елементарни мениджърски умения, го тласка към аматьорската група, за да играе отбора ни със селски отборчета. Нещо, крайно обидно и истински срам за град Габрово.
Състезателите, персоналът и треньорите на ФК "Янтра" непрекъснато са подложени на напрежение, породено от нямащите край лъжливи обещания и постоянно неизпълнение на поетите ангажименти.
Отборът е изправен пред разпадане. Налице е грозяща опастност да не стартира първенството, футболния престиж на града съвсем да рухне и да станем за позор пред цяла България. Ние феновете, горещо искаме футболът да стане социален феномен на град Габрово, да върне доброто си име, а представителния ни тим да бъде винаги сред професионалистите и да се гордеем с отбора. Ние феновете, настояваме с тази декларация и ще правим всичко възможно и необходимо както за оставките на г-н Тасос и г-н Дандис, така и част по-скоро кандидатите да ръководят и да спонсорират отбора, да поемат кормилото на ФК "Янтра".





в-к Габрово днес

_________________
http://www.vbox7.com/play:ad36667c&al=1&vid=4333959


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2008 14:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
Налага се да питам:

1. Кои сте вие така наречени "ние феновете" ??? Няма имена, подписи..........
2. Общинският вестник ли е най-добрата трибуна, за подобна лъжлива декларация?
3."Ние феновете сме убедени, че при толкова желаната оставка на президента г-н Дандис Общината веднага ще стане съакционер на клуба"
кой ни е убедил в подобно нещо?

и не на последно място: Кои хора си търкат задните части с истинските фенове на Янтра Габрово???

В никакъв случай не защитавам Дандис! Аз съм за доброто на ФК Янтра и ще бъда със всеки, който работи за него. В този ред на мисли ще се радвам вие феновете, да ми отговорите на поставените въпроси!

Мирослав Петров
[email protected]

_________________
http://www.vbox7.com/play:ad36667c&al=1&vid=4333959


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2008 15:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Подкрепям!
От феновете, които присъстваха на последната среща с Дандис и тези, които посещават събиранията никой не е казвал подобно нещо, така че това може да се определи като злоупотреба, защото излиза така, все едно това е казано от нас.

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2008 17:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2007 20:31
Мнения: 159
Местоположение: Gabrovo
За пореден път страхливците се опитват да се изявяват от името на фенклуба!
Затова трябва да легитимираме организяцията и да може да се защитаваме срещу такива мижитурки който нямат смелоста да излезят и да говорят пред общеноста!
Лично като фен на янтра се разграничавам от написаното!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2008 18:15 
Ама това не е само нагло,нахално и безочливо твърдение на някой си,не знам как да го нарека,ПЛЪХ,криещ се в помийната си яма и врещи от името на фенклуба на ЯНТРА Габрово.
Няма такава декларация,това си е жива провокация към честните хора,защото само лумпените могат да дращят по стените всякакви гадости и цинизми,няма такива фенове на града и футбола в Габрово,които да твърдят такива грозни лъжи.Вие не сте дори и плъхове,а сте някакви клозетни микроби,невидими за
обикновените хора и се занимавате само с това да мърсите,а някой след вас да чисти.
Не разбирам,как може да се говори за посредственост в ръководството на клуба,след като от дъното на селския футбол до Б група Янтра Габрово беше доведена именно под ръководството и с парите на Дандис и Тасос и те не заслужават изобщо тази помия,която се излива срещу тях напоследък.Габровци не могат да забравят това и кой доведе футбола в Габрово до това ниво.Но с това дотук.Аз лично смятам,че зад тези гнусни лъжи в тази псевдодекларация не стоят такива,които обичат футбола и спорта,а такива,които искат да проправят път на някакви нови "Асеновци",които са дошли да папат от баницата,а не да дават на футбола.Аз призовавам не само истинският легитимен фенклуб но и всички обичащи футбола и Габрово да вземат отношение и да помогнат да не се допускат отново мошеници да
ръководят клуба,а хора като Тасос и Дандис,които не са взели нищо от града ни,а наляха в отбора над 700 000 лв.лично техни пари.Да така е,и аз и много други габровци,които са наясно с това ще застанат зад тях и ще ги защитят.Иначе отново ще докажем горчивата стара максима,че няма добро ненаказано.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2008 20:00 
много плоско и тъпо скроено,все едно сега истинските фенове трябва да доказваме пред някакви самозванци че нямаме сестра.някой си бил готов да поеме клуба и как ще стане това,ами то никой не отказва помощ,нека да дойде и да помага,иначе какво ще поема,това да не кола без шофьор или безстопанствен пес.преврат ли ще прави някой и как мисли че може да стане това


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2008 20:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Окт 2007 00:57
Мнения: 399
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
именно или поне да кажат кой е тоя велик благодетел които иска да поеме отбора! и разбира се какви са изискванията му от общината щото не ми се вярва да иска да налива пари в Янтра и да печели от футбол ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2008 19:59 
Offline

Регистриран на: 12 Юли 2007 11:28
Мнения: 139
Момчета, уважавам мнението ви, но считам, че подкрепата ви към гръцките управници противоречи на интересите на клуба. Въпреки, че Янтра е в професионалния футбол, клуба се управлява аматьорски. Дори отборите на Локо Дряново и Трявна са по-добре организационно от нас. Неправдоподобно е да се твърди, че византийците са инвестирали 700 000 лева. Единият от тях - Тасос, получава възнаграждение от клуба, но не дава нищо. Дандис вероятно е дал някакви пари, но сумата е минимална. Считам, че демонстрирате много ниски претенции, като се задоволявате с постигнатото. Габрово съвсем не е толкова малък град, а в него живеят доста богати хора. Изисквайте, а не се доверявайте!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2008 20:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2007 20:31
Мнения: 159
Местоположение: Gabrovo
soloko
кажи кой да защитаваме като никой досега официално не е излязал и да каже че може да издържа клуба!правят се някакви задкулисни игрички от Недков,Гинев и компания като се опитва да се манипулират хора и да ги настройват срещу хората който издържат клуба със собствени средства!
Кой да зашитаваме Асен Асенов който разпиля Янтра и сега се сетил че имал морално задължение към отбора.браво след толкова години сетил се че имало такъв отбор!
всички са мръсни лъжци и гледат само да се облажат от ГАБРОВО!
по-добре "византийци" отколкото мръсни шопи да си перат парите и накрая разруха!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2008 23:17 
shyne написа:
soloko
кажи кой да защитаваме като никой досега официално не е излязал и да каже че може да издържа клуба!правят се някакви задкулисни игрички от Недков,Гинев и компания като се опитва да се манипулират хора и да ги настройват срещу хората който издържат клуба със собствени средства!
Кой да зашитаваме Асен Асенов който разпиля Янтра и сега се сетил че имал морално задължение към отбора.браво след толкова години сетил се че имало такъв отбор!
всички са мръсни лъжци и гледат само да се облажат от ГАБРОВО!
по-добре "византийци" отколкото мръсни шопи да си перат парите и накрая разруха!!!
да,абсолютната истина е това,вярно,че може да ни се иска много повече,ама пита ли ни някой.дават се пари за голфигрища а за спорта на народа да го дърпа който иска.но има ли какво да предложим насреща и ако има даваме ли го на когото трябва.a soloko меко казано се изказа неподготвен.това е проста аритметика и е известно на всички каква сума е нужна за издръжка на отбора за Б и В група,като извадиш известните вече суми от Общината за последните години каквото получиш,това са парите от Дандис и то негови си,нито за изпиране,нито от Общински обекти или поръчки.Така си е


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2008 10:55 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
Цитат:
...Чрез декларация доверието си от ръководството на клуба беше снето и от феновете на Янтра. Пръв положи подписа си носителят на членска карта с №001 Николай Елмазов -Чужбинеца. В разговор по телефона той подвърди, че по този начин повече не може да се продължава и изрази сериозната си загриженост за бъдещето на отбора.


Габрово днес

_________________
http://www.vbox7.com/play:ad36667c&al=1&vid=4333959


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2008 11:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2007 20:31
Мнения: 159
Местоположение: Gabrovo
нишо ново чужбинеца е един палячо!!!въпреки разговорите с редактора на габрово днес и писмата по електроната поща те продължават да си пишат какво им е угодно


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2008 11:47 
може ли да се уточни за кои фенове става дума,тези с декларацията или истинските,които заявиха,че нямат нищо общо с нея.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2008 13:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Окт 2007 00:57
Мнения: 399
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
А тука вече ми замириса много яко на лаина!кои беше чужбинеца че да се изказва от наше име?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2008 14:20 
marto написа:
А тука вече ми замириса много яко на лаина!кои беше чужбинеца че да се изказва от наше име?
ей за това ти говоря,май скоро ще стане ясно всичко,кой и защо стои зад тая помия


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2008 16:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Окт 2007 00:57
Мнения: 399
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
на мен все още ми е трудно да повярвам че го е казал защото си говорихме с него вчера и лично тои ми каза че е зад сегашното ръководство!ама знам ли го той си мени мнението през 15 мин така че....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2008 16:52 
marto написа:
на мен все още ми е трудно да повярвам че го е казал защото си говорихме с него вчера и лично тои ми каза че е зад сегашното ръководство!ама знам ли го той си мени мнението през 15 мин така че....
ами това го пише в Габрово днес,ако информацията им не е вярна,на какво да вярваме вече,най добре да попитаме Елмазов вярно ли е или не и ако ДА,да обясни мотивите си.А и ми е много интересно къде се събират тези мними фенове с "декларацията" и къде е
и пред кого Чужбинеца си е пуснал неговата "декларация".Изобщо не мога да разбера какви са тези тайни срещи и конспирации и откъде идват всички тези информации или дезинформации.Май водата е доста дълбока и мътна.И най-после каква е тази практика гръмко да се заявява нещо и после тишина и никой от тези които правят това повече да не се появява.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2008 17:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
antikobra написа:
marto написа:
на мен все още ми е трудно да повярвам че го е казал защото си говорихме с него вчера и лично тои ми каза че е зад сегашното ръководство!ама знам ли го той си мени мнението през 15 мин така че....
ами това го пише в Габрово днес,ако информацията им не е вярна,на какво да вярваме вече,най добре да попитаме Елмазов вярно ли е или не и ако ДА,да обясни мотивите си.А и ми е много интересно къде се събират тези мними фенове с "декларацията" и къде е
и пред кого Чужбинеца си е пуснал неговата "декларация".Изобщо не мога да разбера какви са тези тайни срещи и конспирации и откъде идват всички тези информации или дезинформации.Май водата е доста дълбока и мътна.И най-после каква е тази практика гръмко да се заявява нещо и после тишина и никой от тези които правят това повече да не се появява.


Това вече прилича на другарски съд :D от къде на къде някой би държал сметка на друг човек за неговото си мнение! Ако Чужбинеца е говорил от името на фенклуба без да е говорил с нас, бихме могли да поискаме обяснение. Ако изразява собствено мнение, не виждам нищо лошо!

_________________
http://www.vbox7.com/play:ad36667c&al=1&vid=4333959


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2008 17:31 
янтра гб написа:
antikobra написа:
marto написа:
на мен все още ми е трудно да повярвам че го е казал защото си говорихме с него вчера и лично тои ми каза че е зад сегашното ръководство!ама знам ли го той си мени мнението през 15 мин така че....
ами това го пише в Габрово днес,ако информацията им не е вярна,на какво да вярваме вече,най добре да попитаме Елмазов вярно ли е или не и ако ДА,да обясни мотивите си.А и ми е много интересно къде се събират тези мними фенове с "декларацията" и къде е
и пред кого Чужбинеца си е пуснал неговата "декларация".Изобщо не мога да разбера какви са тези тайни срещи и конспирации и откъде идват всички тези информации или дезинформации.Май водата е доста дълбока и мътна.И най-после каква е тази практика гръмко да се заявява нещо и после тишина и никой от тези които правят това повече да не се появява.


Това вече прилича на другарски съд :D от къде на къде някой би държал сметка на друг човек за неговото си мнение! Ако Чужбинеца е говорил от името на фенклуба без да е говорил с нас, бихме могли да поискаме обяснение. Ако изразява собствено мнение, не виждам нищо лошо!
Цитат ..Чрез декларация доверието си от ръководството на клуба беше снето и от феновете на Янтра. Пръв положи подписа си носителят на членска карта с №001 Николай Елмазов -Чужбинеца. В разговор по телефона той подвърди, че по този начин повече не може да се продължава и изрази сериозната си загриженост за бъдещето на отбора.

Тук много ясно се казва,че това се прави от името на феновете на Янтра и пръв е положил подписа си Н.Елмазов,значи след него има и други,това точно не ми е ясно: ЗА КОИ ФЕНОВЕ СТАВА ДУМА ТУК??? А относно личното мнение на всеки си прав и не го оспорвам.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2008 17:41 
Offline

Регистриран на: 28 Авг 2007 16:54
Мнения: 456
Местоположение: Gabrovo
АНТИКОБРА не мога да разбера кои са фенове и кои запалянковци-допреди няколко години имаше само запалянковци и голяма част отиваха да гледат сеир много ми е любопитно през коя година си посетил първия мач на Янтра


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2008 18:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Окт 2007 00:57
Мнения: 399
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Миро прав си всеки има право на лично мнение но не мисля,че Чужбито ако го е казал от името на личността Николай Елмазов,а от името на член на фенклуба на мен поне така ми звучи!Сега какво трябва и ние да идем в 100 вести и да го опровергаваме ?!? ами май най-добре да ги оставим да си се разбират както сметнат за добре то и без тва настана ебати неразборията кои кво казал и на кого не става ясно :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2008 19:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
marto написа:
Миро прав си всеки има право на лично мнение но не мисля,че Чужбито ако го е казал от името на личността Николай Елмазов,а от името на член на фенклуба на мен поне така ми звучи!Сега какво трябва и ние да идем в 100 вести и да го опровергаваме ?!? ами май най-добре да ги оставим да си се разбират както сметнат за добре то и без тва настана ебати неразборията кои кво казал и на кого не става ясно :)


Ако искаме фенклуба да съществува не само на думи, но и на дела трябва да излезем с обща позиция и да си я защитаваме докрай !!!! Това е моето мнение по въпроса. Докато не се направи това, даваме шанс на определени хора да злоупотребяват с нас. Ако: " ги оставим да си се разбират както сметнат за добре" не бива да се сърдим, че догодина ще мерим сили с гара Левски :oops: Тогава отново ще сме стотината човека, които си се знаем по стадионите и нищо чудно вместо знамена да си носим .............декларациите :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

_________________
http://www.vbox7.com/play:ad36667c&al=1&vid=4333959


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2008 20:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2007 20:31
Мнения: 159
Местоположение: Gabrovo
аз предлагам да надерем 4ужбинеца ако ли не сте с мен мога и сам
то се видя че е лайно от началото
трябваше да го направя още пред общината когато тръгна да налита на даката


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2008 00:28 
ЦИТАТ НА АКАДЕМИК 1 : АНТИКОБРА не мога да разбера кои са фенове и кои запалянковци-допреди няколко години имаше само запалянковци и голяма част отиваха да гледат сеир много ми е любопитно през коя година си посетил първия мач на Янтра.

ОТГОВОР: НАЙ-ОТГОРЕ на темата има една "декларация" от някой,който се нарича "фенклуб на ФК Янтра и няма нищо общо с истинският фенклуб на отбора.За това разделение говоря,а не за изкуствено разделяне на тези,които по сърце и душа обичат клуба и мръзнат по стадионите.Извинявам се ако съм разбран неправилно.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2008 00:37 
Забравих да спомена,не съм силен в датите,беше отдавна,но вратар беше Лукач,играеха и Руси Пенчев,Топузака,Тачев,Матето,Йоско Харалампиев и брат му Георги,може и да бъркам малко,но тогава стигнахме до 4-то място в А РФГ,после взеха Йоско в Левски,а Гошо в Славия,Топузаков и той отиде в друг отбор.След това играха Камарашев,Галибата,Веско Ганчев.Доста отдавна беше,тогава стадиона беше препълнен.Ти бил ли си на тези мачове,та ме изпитваш и какво ако си ходил на други,на които аз не съм бил.


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 51 мнения ]  1, 2, 3  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снимки на стадиона
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 191134 14 Окт 2009 23:39
от darkko
Преглежда непрочетените мнения "Дунав"-"Марица"
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 92486 04 Ное 2006 21:35
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 141435 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 149689 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 116681 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози