bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 16 Апр 2024 18:46


Български клубове - Янтра 1919 (Габрово) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 51 мнения ]  Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2008 00:41 
Напълно подкрепям Shyne за това,че е наложителна спешна среща с кмета


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2008 04:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Окт 2007 00:57
Мнения: 399
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
янтра гб написа:
marto написа:
Миро прав си всеки има право на лично мнение но не мисля,че Чужбито ако го е казал от името на личността Николай Елмазов,а от името на член на фенклуба на мен поне така ми звучи!Сега какво трябва и ние да идем в 100 вести и да го опровергаваме ?!? ами май най-добре да ги оставим да си се разбират както сметнат за добре то и без тва настана ебати неразборията кои кво казал и на кого не става ясно :)


Ако искаме фенклуба да съществува не само на думи, но и на дела трябва да излезем с обща позиция и да си я защитаваме докрай !!!! Това е моето мнение по въпроса. Докато не се направи това, даваме шанс на определени хора да злоупотребяват с нас. Ако: " ги оставим да си се разбират както сметнат за добре" не бива да се сърдим, че догодина ще мерим сили с гара Левски :oops: Тогава отново ще сме стотината човека, които си се знаем по стадионите и нищо чудно вместо знамена да си носим .............декларациите :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:


Добре де Миро дай да го измислим какво да направим?Всеки може да се изпъчи и да каже каквото си иска от името на фенклуба сиреч от наше име и какво трябва да направим ? явно ни трябва пресаташе или нещо от сорта! И аз да ти кажа може би съм тъп ама още не ми е ясно кво го боли кмета или Дандис или тоя новия инвеститор от нашето мнение тях ги вълнуват само $ ! а какво реално можем да направим: да дадем 2-3 интервюта и да бойкотираме някои мач това е горчивата истина!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2008 11:35 
Offline

Регистриран на: 28 Авг 2007 16:54
Мнения: 456
Местоположение: Gabrovo
АНТИКОБРА искам да те корегирам-тези времена вратар не беше Лукач а бяха Панаретов и Главанов-Емил Лукач дойде от Славия и играеше с номер 11.АНТИКОБРА аз съм започнал да ходя на мачове на ЧАО още през 1970.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2008 12:49 
akademik1 написа:
АНТИКОБРА искам да те корегирам-тези времена вратар не беше Лукач а бяха Панаретов и Главанов-Емил Лукач дойде от Славия и играеше с номер 11.АНТИКОБРА аз съм започнал да ходя на мачове на ЧАО още през 1970.
Да,прав си и благодаря че ми припомни,беше славно време за Габровския футбол и както виждам сигурно сме набори,наистина така беше,но колко време мина оттогава.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2008 13:12 
ЦИТАТ НА МАРТО :Добре де Миро дай да го измислим какво да направим?Всеки може да се изпъчи и да каже каквото си иска от името на фенклуба сиреч от наше име и какво трябва да направим ? явно ни трябва пресаташе или нещо от сорта! И аз да ти кажа може би съм тъп ама още не ми е ясно кво го боли кмета или Дандис или тоя новия инвеститор от нашето мнение тях ги вълнуват само $ ! а какво реално можем да направим: да дадем 2-3 интервюта и да бойкотираме някои мач това е горчивата истина!!!


ИЗВИНЯВАМ СЕ,ЧЕ ДАВАМ МНЕНИЕ ПО ВЪПРОСА,НО СПОРЕД МЕН НЕ ТРЯБВА ФЕНОВЕТЕ И ТЯХНАТА ДУМ А ДА СА НА ПОСЛЕДНО МЯСТО,НАПРОТИВ:ВСИЧКИ ТЕЗИ С ПАРИТЕ КОИТО МАЛКО ИЛИ МНОГО ИДВАТ В
ГАБРОВО С НЯКАКВА ЦЕЛ,РАЗЛИЧНА ОТ ФУТБОЛА,ТРЯБВА ДА ЗНАЯТ,ЧЕ ВИ ИМА И ДА СЕ СЪОБРАЗЯВАТ С ТОВА.НАДЯВАМ СЕ И ВЯРВАМ В БЪДЕЩЕТО НА ЯНТРА ГАБРОВО И ТОВА,ЧЕ ЩЕ ИГРАЕМ ДОБЪР И РЕЗУЛТАТЕН ФУТБОЛ,КОЙТО ЩЕ ИМА ВСЕ ПОВЕЧЕ И ПОВЕЧЕ ПОЧИТАТЕЛИ,КОИТО НЕ ТРЯБВА ДА БЪДАТ НАМЕСВАНИ И ОГОРЧАВАНИ ОТ ЗАДКУЛИСНИ ИГРИ НА ГЪРБА НА ОТБОРА.НЕ ИСКАМ ДА ЗВУЧИ КАТО ЛОЗУНГ,НО МИСЛЯ,ЧЕ КОЛКОТО СТЕ ПОВЕЧЕ И ПО-БЛИЗКО ЕДИН ДО ДРУГ.ТОЛКОВА ЩЕ СТЕ ПО ВИДИМИ И НЯМА КАК ДА ВИ ПРЕСКОЧАТ И ДА НЕ СЕ СЪОБРАЗЯВАТ С ВАС,И НЕ ВИ ТРЯБВАТ ПРЕСАТАШЕТА,ВИЕ ВЕЧЕ СИ ИМАТЕ ЛИДЕРИ,КОИТО ЗНАЯТ КАКВО ТРЯБВА ДА ПРАВЯТ И НЕ ИМ ЛИПСВА ТВЪРДОСТ И СМЕЛОСТ ДА УДАРЯТ ПО-МАСАТА,ПРОСТО ТРЯБВА ДА ИМ ГЛАСУВАТЕ ДОВЕРИЕТО СИ.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2008 14:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Окт 2007 00:57
Мнения: 399
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Лошото е ,че много хора се дръпнаха от Янтра по ред причини и ако си идвал скоро на стадиона знаеш че от тези 20000 сега сме 200 от които около 150 незнаят защо са на стадиона и с кои отбор играе Янтра! друго е 20000 да "ударят по масата"....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2008 14:35 
Offline

Регистриран на: 28 Авг 2007 16:54
Мнения: 456
Местоположение: Gabrovo
Марто рекорда по посещаемост е 38000 на мача с ЦСКА през 1971 когато победихме с 2-1.Тогава имаше поне 10000 по околните баири въпреки че 90 минути не спря да се излива пороен дъжд.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2008 15:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Окт 2007 00:57
Мнения: 399
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
:) За съжаление не съм бил и плануван тогава да се надяваме че някога отново ще станем свидетели на подобно нещо


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2008 03:25 
Търпение и постоянство му е майката,ами дано да имаме късмет да се позадържат нещата около отбора,защото сега има нужда от мир и спокойствие и сигурност за ръководството и отбора,а не от рязки промени.Сега тъкмо се позакрепиха финансите и омаме някаква подготовка и нагласа за пролетта и някой започна да клати колата и хайде всичко наново и докога така.Сега не е нужна смяна и ново ръководство,а разумни и постепенни промени и ако има наистина нови и богати инвеститори,не е ли по разумно като искат да помагат просто да влязат в това ръководство,да се разберат като сериозни хора и който може да ръководи,но не значи че трябва да изпускаме питомното за да гоним дивото.Напротив,нека да се даде възможност на новите инвеститори да покажат и да докажат намеренията си и възможностите,като се опитат да работят съвместно и да се разберат помежду си кой,колко и как ще помага на клуба.И според мен това е и сериозно,и разумно и благородно,защото г-н Дандис не е спрял да финансира и трябва да си признаем,че дали много или малко,все пак той е вложил свои пари в клуба и не е честно и коректно да бъде изритан така безпардонно и на метеното да дойде някой,който може и да е богат и да обещава много,но ние не искаме да изгубим и малкото сигурност,която имаме ЗАСЕГА.

И ДА СЕ МОЛИМ ХОРАТА ОТ ОБЩИНАТА,СТАРОТО РЪКОВОДСТВО И НОВИТЕ ИНВЕСТИТОРИ ДА НАМЕРЯТ ОБЩ ЕЗИК В ИМЕТО НА ФК ЯНТРА

А ИНАЧЕ КАКВОТО И ДА СТАНЕ НИЕ НЯМА ДА ОБЪРНЕМ ГРЪБ НА ОТБОРА В КОЯТО И ГРУПА ДА Е.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: само янтра оле
МнениеПубликувано на: 26 Фев 2008 17:33 
просто не мога да разбера защо някои хора в града се опитват да омаловажат направеното от господата Дандис и Тасос.Смятам че се стремят да правят вси4ко което е по силите им.Определено виждам че в града се използват доста хора които направо манипулират спортното общество. Вместо в момента да им благодарим че все пак са имали смелостта да направят и да съградят нещо сега някои бивши футболисти и ръководители които са яли бял хляб в клуба се опитват да ги очернят и то типично по български.И двамата дават лични пари, но това явно пречи на някои хора


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: янтра завинаги
МнениеПубликувано на: 26 Фев 2008 17:40 
аз съм един от малцината хора които редовно подкрепят янтра от близо вече 20 години и смея да твърдя че това ръковдство с всичките му минуси и плюсове се опитва да прави футбол в града колкото и трудно да е това.Искам само да задам няколко въпроса:
Защо вече близо 4години никой не помага на господата Дандис и Тасос
или ако помагат,помагат с малки суми в което естествено няма нищо лошо
Защо през тези 4 години никой в обищината не даде нещо на тези господа което да развият и от което също да влязат пари в клуба
Защо преди години се дадоха пазарите на иначе уважаваният от мен Асенов, а не на някой бизнесмен от Габрово, от когото съгласете се по лесно бихме търсили сметка
Защо в последните седмици някои хора определено си плащат на дадени местни и национални вестници да пишат страхотни глупости против ръководството на Янтра


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Фев 2008 18:00 
какви са тези глупости бе хора как може да го пишете това че дандис и тасос едва ли не заробили футбол в града ,дайте честно да се погледнем и откровенно да кажем че именно ако не бяха гръцките господа футбола в Габрово щеше да е умрял от 3-4 години.Не в група ами сигурно щяхме да сме в ю или я група до там янтра я беше закъсала.Ама ясно че в града има хора които постянно се стремят да правят интриги и като гледам ги правят доста ловко и умело.Определено не виждам гърците да са сбъркали кардинално някъде,повтарям кардинално


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Фев 2008 18:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
bubole4ka написа:
какви са тези глупости бе хора как може да го пишете това че дандис и тасос едва ли не заробили футбол в града ,дайте честно да се погледнем и откровенно да кажем че именно ако не бяха гръцките господа футбола в Габрово щеше да е умрял от 3-4 години.Не в група ами сигурно щяхме да сме в ю или я група до там янтра я беше закъсала.Ама ясно че в града има хора които постянно се стремят да правят интриги и като гледам ги правят доста ловко и умело.Определено не виждам гърците да са сбъркали кардинално някъде,повтарям кардинално


хайде да не преувеличаваме чак пък до там :D На няколко днес Дандис твърди, че едва ли не тези имоти са му обещани от Общината ............... ами да му ги даде Белчев, човека който 8 години лъга всички габровци :x

_________________
http://www.vbox7.com/play:ad36667c&al=1&vid=4333959


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Фев 2008 19:45 
според мен и господ да слезе да помага на клуба,с тези алчни общинари много бързо ще се откаже от всичко.Уж клуба не бил общински,уж ръководството да се оправя с него,а Пл.Недков и Гинев и Доктора ще си счупят краката да сноват напред и да лобират за някой си.Като иска някой да помага на клуба да не ходи да търка стъпалата на общината или да си праща солташаците да купуват този и онзи и да драскат по стените,ами смело и отговорно да дойде и да каже.Иначе ще доосерат всичко и пак ние ще чистим след тях.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: yantra ole
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 11:14 
anticobra kaza
според мен и господ да слезе да помага на клуба,с тези алчни общинари много бързо ще се откаже от всичко.Уж клуба не бил общински,уж ръководството да се оправя с него,а Пл.Недков и Гинев и Доктора ще си счупят краката да сноват напред и да лобират за някой си.Като иска някой да помага на клуба да не ходи да търка стъпалата на общината или да си праща солташаците да купуват този и онзи и да драскат по стените,ами смело и отговорно да дойде и да каже.Иначе ще доосерат всичко и пак ние ще чистим след тях.

smyatam 4e anticobra e napalno prav. Stiga vse se tarsili pod vola tele a daite da pomognem na hastoya6oto rakovodstvo.Vseki moge da plyue i da rushi daite da sagradim ne6o. Za6oto dosega i GINEV I DOKTORA samo pravyat intrigi a ne smyatat da pomagat


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: yantra ole
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 12:37 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
bubole4ka написа:
anticobra kaza
според мен и господ да слезе да помага на клуба,с тези алчни общинари много бързо ще се откаже от всичко.Уж клуба не бил общински,уж ръководството да се оправя с него,а Пл.Недков и Гинев и Доктора ще си счупят краката да сноват напред и да лобират за някой си.Като иска някой да помага на клуба да не ходи да търка стъпалата на общината или да си праща солташаците да купуват този и онзи и да драскат по стените,ами смело и отговорно да дойде и да каже.Иначе ще доосерат всичко и пак ние ще чистим след тях.

smyatam 4e anticobra e napalno prav. Stiga vse se tarsili pod vola tele a daite da pomognem na hastoya6oto rakovodstvo.Vseki moge da plyue i da rushi daite da sagradim ne6o. Za6oto dosega i GINEV I DOKTORA samo pravyat intrigi a ne smyatat da pomagat


след всичко, което се случи вчера 99% от феновете свалиха напълно своето доверие от ръководството и ст. треньора :!: Янтра напълно заприлича на разграден двор :evil: Нека се бият като мангали по пътищата, това не е истинския ЯНТРА :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 12:57 
Offline

Регистриран на: 28 Авг 2007 16:54
Мнения: 456
Местоположение: Gabrovo
Защо трябва да се сваля доверието от старши треньора? Като няма организация в клуба и липса на финанси треньора ли е виновен? Футболистите подкрепят Веско и не го бойкотират.Когато ръководството вземе да плаща премиите още в съблекалнята след мач както вчера са направили в Академик и отбора не върви тогава да се искат оставки.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 21:24 
Offline
hooligan
Аватар

Регистриран на: 05 Мар 2008 23:44
Мнения: 763
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Skype: radoisa
Добре ве прителю ами кои според теб е виновен че Гунди и Близнака баха резерви в София.

_________________
Годинките отлитат бавно,
калъвките множат се славно,
историята простичко говори,
95 години вечно втори

5лв. градски транспорт
10лв. билет за мач
5лв. пуканки и семки
да видиш физиономията на Гошко Петков след гол- БЕЗЦЕННО


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 23:17 
Offline

Регистриран на: 19 Юли 2007 01:12
Мнения: 418
Зашо трябва Веско да е виновен,според мен това не е вина,да си тренъор и да пускаш които ти прецениш,а не които феновете искат,значи според мен щом не са били в състава,значи Антонов има причина,никои няма да иска своят отбор да губи и да го прави нарочно.

_________________
Селянин-не е географско понятие ,а душевното състояние на човека...
http://www.kom-minior.com/kom.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: янтра завинаги
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2008 18:05 
ИСКАМ ДА ВЗЕМА ОТНОШЕНИЕ ЗА ТАЗИ ПУСТА ДЕКЛАРАЦИЯ И ЗА НАДПИСИТЕ НА СТАДИОНА.
ПЪРВО ЗА ДЕКЛАРАЦИЯТА-ТОВА СИ БЕШЕ ЧИСТА ПРОБА МАНИПУЛАЦИЯ ОТ СТРАНА НА НЯКОИ ХОРА КЪМ ФЕНОВЕТЕ НА ОТБОРА ИЛИ ПО ТОЧНО КЪМ ТЕЗИ КОИТО НЯМАТ СВОЕ СОБСТВЕНО МНЕНИЕ.
ВТОРО ЗА НАДПИСИТЕ НА СТАДИОНА- СТРУВА МИ СЕ ЧЕ ТУК НИКОЙ ОТ ФЕНОВЕТЕ НЯМА УЧАСТИЕ. ПО СКОРО ТОВА Е ГАДНО ДЕЛО НА НЯКОЙ КОЙТО ОПРЕДЕЛЕНО ИСКА ДА ЗЛЕПОСТАВИ РЪКОВОДСТВОТО. КАТО СЕ ЗАМИСЛЯ ОТ ЦЯЛАТА РАБОТА И МНОГОТО ИНТИРИГИ ПЕЧЕЛИ МАЙ ГИНЕВ И КОМПАНИЯ


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2008 18:06 
МЕЖДУ ДРУГОТО ИСКАМ ДА КАЖА ЧЕ ФУТБОЛИСТИТЕ ВЪОБЩЕ НЕ СА БИЛИ ПО ПЪТЯ ИЛИ СЛЕД ТОВА. ГЛРУПОСТИ И ЛЪЖИ НА ХОРА КОИТО ЦЕЛЯТ ДА ИМА ИНТРИГИ И ЛОША ОБСТАНОВКА


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2008 20:54 
Offline

Регистриран на: 17 Окт 2007 20:38
Мнения: 1121
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Май тръгваш по стъпките на antikobra


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2008 10:44 
ЧАРДАФОН НАПИСА:
Не разбирам,как може да се говори за посредственост в ръководството на клуба,след като от дъното на селския футбол до Б група Янтра Габрово беше доведена именно под ръководството и с парите на Дандис и Тасос и те не заслужават изобщо тази помия,която се излива срещу тях напоследък.Габровци не могат да забравят това и кой доведе футбола в Габрово до това ниво.Но с това дотук.Аз лично смятам,че зад тези гнусни лъжи в тази псевдодекларация не стоят такива,които обичат футбола и спорта,а такива,които искат да проправят път на някакви нови "Асеновци",които са дошли да папат от баницата,а не да дават на футбола.Аз призовавам не само истинският легитимен фенклуб но и всички обичащи футбола и Габрово да вземат отношение и да помогнат да не се допускат отново мошеници да
ръководят клуба,а хора като Тасос и Дандис,които не са взели нищо от града ни,а наляха в отбора над 700 000 лв.лично техни пари.Да така е,и аз и много други габровци,които са наясно с това ще застанат зад тях и ще ги защитят.Иначе отново ще докажем горчивата стара максима,че няма добро ненаказано.

ТОВА Е ИСТИНАТА ТРЯБВА ДА ЗНАЕТЕ ЧЕ ГЪРЦИТЕ СА ДАЛИ ДОСТА НА ГАБРОВСКИЯТ ФУТБОЛ. НЯКОИ ХОРА ГИ КРИТИКУВАТ АМА НАЛИ ЗНАЕТТЕ ЛЕСНО СЕ КРИТИКУВА И РУШИ ТРУДНО СЕ ГРАДИ И СЪЗДАВА НЕЩО ОСОБЕНО В ГРАД ПЪЛЕН С ИНТРИГИ ВЪВ ВСИЧКИ ОБЛАСТИ И НЕМАЛКО ЛИЦЕМЕРИ


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2008 13:44 
Offline
hooligan
Аватар

Регистриран на: 05 Мар 2008 23:44
Мнения: 763
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Skype: radoisa
Хубаво дали са пари! аМА във В група. Във втория ешелон разходите са мн по големи. а в момента е очеизбодно че гърка няма пари за бгр. така че аз не съм против тях но нека да доиде човек с повече пари, а в момента ме дразни че дандис не иска да пусне кокала

_________________
Годинките отлитат бавно,
калъвките множат се славно,
историята простичко говори,
95 години вечно втори

5лв. градски транспорт
10лв. билет за мач
5лв. пуканки и семки
да видиш физиономията на Гошко Петков след гол- БЕЗЦЕННО


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2008 14:00 
според мен няма смисъл повече да се обсъждат тези теми буболечка.Всичко е ясно,сезона започна и трябва да се вземе насериозно всичко свързано с борбата ни да се стабилизираме и да останем в групата.Виждам че въпреки усилията на някои момчета и хората зад тях,нещата се поуталожиха и футболистите трябва да се потрудят наистина да заиграе отбора добре.Виждал съм ги и в по-добра светлина и знам че повечето от тях притежават много добри качества.Футбола е колективна игра и когато има неуредици и интриги в отбора тогава се губи и духа му и желанието за победа.Каквото и да е станало трябва да се преодолее,плащанията са нормализирани и осигурени но за да има ефект трябва да се разбере че смяна на ръководството и пръскането на отбора не са на дневен ред и е време да се престане с това кой е виновен и кой не а да се играе футбол и да се побеждават селските отбори които вече си точат зъбите за нас да ни бият и у дома.А феновете,които виждам че се трепят да са на мачовете,блъскат пътя и правят всичко за да вдигнат духа на отбора и да му помогнат трябва най-после да бъдат зарадвани и да стават повече.А затова трябва да се играе футбол а не да се правят интриги и клюки по кафенетата.
Не мислех да се меся но след като ме намесихте на форума ще го кажа направо.От самолет се вижда кои от футболистите се трудят и кои не,и точно вторите са вечно недоволни и помагат на отбора да върви към изпадане.Време е да се определят за какво се борят-за отбора и оставането му или против него и за изпадането му.За да не стане така че накрая да бъдат виновни треньора и ръководството,а тези пак да надават вой,а ввсъщност точно те не тренират пълноценно и гледат отблизо мачовете.Това е а вие си преценявайте за какво става дума.И не ме месете повече тук,освен ако има нужда от мнението ми.
,


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 51 мнения ]  Предишна  1, 2, 3  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снимки на стадиона
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 191950 14 Окт 2009 23:39
от darkko
Преглежда непрочетените мнения "Дунав"-"Марица"
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 92975 04 Ное 2006 21:35
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 142159 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 150470 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 117048 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози