bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 23 Апр 2024 21:39


Български клубове - Янтра 1919 (Габрово) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 108 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2007 09:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
Да питам "спеца" от Своге, какво се дърви в нашия форум :?: Били два мача /сигурно за първи път в историята на футбола в Своге :D / и сега са голяма работа! Голям смях :D Същото се отнася и за т.н. от Канаваро ташакфоревър! Момчета гледайте си вашите отбори и не се занимавайте с нас. Това колко гостувания имаме, платени или не - си е наша работа :wink: Имаме отбор, които спокойно може и ще се нареди сред първите десет в крайното класиране. Да в момента имаме проблеми от съвсем друг характер и напрактика след мача с Мездра някои решиха, че полусезона свърши, но това са си наши проблеми!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2007 10:29 
abe sme6nik koi e lugal 4e imahte deset 4oveka i ot tqh 5 bqha sigorno na 10 godinki v svoge ta nemi se obesnqvai


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2007 11:37 
Offline

Регистриран на: 17 Окт 2007 20:38
Мнения: 1121
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
neoznavaem написа:
abe sme6nik koi e lugal 4e imahte deset 4oveka i ot tqh 5 bqha sigorno na 10 godinki v svoge ta nemi se obesnqvai


Тва на селски или на цигански :shock:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2007 11:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
Vasilev написа:
neoznavaem написа:
abe sme6nik koi e lugal 4e imahte deset 4oveka i ot tqh 5 bqha sigorno na 10 godinki v svoge ta nemi se obesnqvai


Тва на селски или на цигански :shock:


аз го редактирах, тъй като не е по темата и не се отнася за отбора на Янтра!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2007 14:37 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
абе ей свогенски селяни, къде се мерите с нас бе чимшири, кво е това своге аз скоро разбрах,че има такъв град, вие целото село не сте колкото нашата спортна зала бе, я се разправяйте с етрополе там и ни оставете на мира, от вас ще сме по добре винаги, лмс_х спри да пишеш небивалици олигофрен такъв,минават за стадиона си през въжен мост вие не заслужавате и в-група Калъфи селски!

_________________
Във фирма "Титан" от десетина дни върви страхотен дебат. Неразрешимият спор е дали върху кофите за боклук да бъде изписано ЦСКА или върху фланелките на футболния отбор да се появи надпис "червени боклуци".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2007 15:28 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Окт 2007 00:57
Мнения: 399
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
lms_X написа:
marto написа:
lms_X написа:
kibeto написа:
lms_X написа:
parmalat написа:
Това, че сте взели 2 мача кой от кой по съмнителен нищо не означава. Сигурен съм, че ще завършим преди вас ;)


И кой от кой е по съмнителен бе клошар :evil: И да е имало нещо подобно ти като незнаеш защо се обаждаш да дразниш е това не ми е ясно :arrow:

Ей ХУЙ,тебе и ония със сините венци,мангала от Етрополе ще ви смачкаме в Габрово,чу ли бе печка мазна!!!!Както се казва "Много,като тебе вече плакаха"!!!Не ми е ясно вие цветнокожи,какво си мислите,че ще дойдете в Габрово,полицията ще ви охранява,ще гледате мача и ще си тръгнете?!Не забравяйте,че знаем от къде ще дойдете :twisted: И нека тази обида-клошар-да ти е за последно,защото и 50 завода за шоколади да имате пак сте си едно грозно село,а за уговорените мачове,като че ли не си знаете :!:


Ела ми го кажи в очите това последния кръг в Своге
:twisted: И оня там смехурко от ваще дето каза че който нямал 18 години неможел да патува :lol: :lol: :lol: Въздържах се но сега ще ви го кажа-вие сте едни от най-големите смешници,плюете навсякаде а имате едно гостуване тая година,имате се за големи пичове ама сте едни долни мишоци и нищо повече :!: На вас ви пожелавам да сте единят от изпадащите отбори пък другия който иска да е


lele kolko si jaluk samo!q kaji ve palqk ti puk to4no koga vidq otbora si v po-gorna grupa?ili ti e kofti 4e istinata e 4e dori i da izpadnem 6te produljim da jiveem v GRAD!ako e tva kaji 6te govorim s kmeta i 6te ti izdadem edno grajdanstvo nema da e problem!are sus zdrave i drugiq put predi da govori6 purvo si pomisli!!!
a i da te pitam vie slu4aino da ne bi da si pla6tate avtobusa s koito hodite na gostuvaniqta?????????


Хахаххахахаха глупчо преди да пишеш тъпотии се пойнтересуваи малко-аз си залагам главата че ние сме едни от малкото който сме си платили всичките гостувания и сме ходили с влак и в Пловдив за купата и сега последния кръг в който бяхме гости на Монтана а вие каде сте отишли бе "градски" аз моя град си го харесвам и си го обичам и не мисля да го заменям или да ми издават гражданство на град посредатата на нищото :wink: Града ни се развива а вашия леко полеко замира :arrow:


ей дрисня такава много лошо почваш да ме нервираш!колко си годишен ве чикийке недопраена-на 15 или 16!аре стои си в бързо развиваща си махалица и си траи!!!що не се намери някои смелчак да ми ги каже тия работи в очите???


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2007 16:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
lms_x Е МАЙМУНЯК БЕ НЕ МУ СЕ ВРЪЗВАЙ,АБЕ ВЪОБЩЕ ТЕЯ ВСИЧКИТЕ ОТ СВОГЕ СА ОТРЕПКИ НЕ ГИ ЛИ ВИЖДАТЕ?

_________________
Във фирма "Титан" от десетина дни върви страхотен дебат. Неразрешимият спор е дали върху кофите за боклук да бъде изписано ЦСКА или върху фланелките на футболния отбор да се появи надпис "червени боклуци".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2007 17:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2007 13:04
Мнения: 120
Момчета, малко по-лекичко се изказвайте, защото е смешно да седите и лаете пред PC-тата. "Отрепките" от Своге този сезон нямат пропуснат мач на отбора, без значение къде играем и с какво ще ходим. Аз малко съжелявам, че последния кръг сме ви домакини и няма да може "селяните" да дойдат да се видим, щото съм сигурен, че вие няма да дойдете.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 108 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Чавдар-ЦСКА
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 34859 13 Ное 2006 05:24
от skycycle
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 70873 25 Яну 2007 20:34
от agataa
Преглежда непрочетените мнения БЪКИ-ИМПУЛС /ГАБРОВО/
Форум: Хандбал
янтра гб 54098 26 Окт 2010 06:43
от ncuxo™
Преглежда непрочетените мнения Чавдар-ЦСКА във Враца???
Форум: Сезон 2006/2007
Gopeto 31261 08 Ное 2006 08:07
от Gopeto
Преглежда непрочетените мнения ЗА ГАБРОВО
Форум: Янтра 2019 (Габрово)
янтра гб 39997 15 Окт 2009 20:22
от green

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози