bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 16 Апр 2024 21:11


Български клубове - Янтра 1919 (Габрово) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 87 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2007 18:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Еми отново познах мача. Знаех, че в редовното сигурно ще завършим 0-0 и вече в продълженията ще ги излъжем, или пък, че ще ги бием на дузпи, но не се получи :(
Падаме 5-4 точно както Видима и ми е интересно кой ли е отъвал от нашите. Малко ми е странно и че Здравко не е успял да спаси нито една от 5-те дузпи на домакините, както направи в Перник, но какво да се прави. МАЛШАНС.
А иначе за пореден път познах, че тези спекулации около съдиите са НЕПРАВИЛНИ! Ако съдииската бригада беше свирила за домакините те може би щяха да ни бият още в редовното време, а нямаше да се окопават и да чакат дузпи, както пише във ФОКУС. ;)

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2007 19:48 
Offline

Регистриран на: 18 Юни 2007 14:04
Мнения: 90
резултата е 3:4. бъркат понеже там няма нито един кореспондент. за Янтра пропускат първите две дузпи Гинев и Денис Симеонов. Вкарват Атанасов, Ангелов и Календжиев
В началото на второто полувреме Андрей изпуска гол сам срещу вратаря. След това Гинев цели греда. Домакините нямат чисто голово положение. Три минути преди края на второто продължение Пенев измисля дузпа/сигурно е играл 1-ца в Еврофутбол при високия коефициент :)/, но Пантата я спасява. Това е
Интересен обаче е съставът ни: Пантев, централни защитници Коев и Симеонов, бекове Владо Станчев и Календжиев, опорни Ванков и Гинев, в ляво и дясно Ангелов и Кънчев, а в нападение Косев и Андрей. После влизат Дамян Кънев, Ракидзис и Велчев
Щом с този състав сме били по-добри, това е оптимистично


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2007 19:59 
Offline

Регистриран на: 17 Окт 2007 20:38
Мнения: 1121
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Ся кво,продължаваме или отпадаме ?????


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2007 20:02 
Offline

Регистриран на: 18 Юни 2007 14:04
Мнения: 90
отпадаме


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2007 20:06 
Offline

Регистриран на: 17 Окт 2007 20:38
Мнения: 1121
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Кофти :cry: ,мисля че тая тема вече заслужава ключ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2007 20:17 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
пармалат беше прав да се съмнява за резултата от агенциите :twisted: За съжаление грешката се оказва вярна и в края на крайщата отпадаме :( Зарко Гатев е прав, щом с този състав сме ги мачкали трябва да сме доволни, колкото и трудно да е това в този момент!

ЧАКАМЕ ОРЛИТЕ :evil: :evil: :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2007 23:38 
Offline
Бригада Враца
Аватар

Регистриран на: 29 Юни 2007 15:50
Мнения: 1965
Местоположение: Северозападо
Отбор: Ботев (Враца)
Еи хора предложете ми някоя добра хижа в Банско така по евтинка ама да е добра че ми се карат ски :( и искам да ида там да видя че ималя някав мн силен отбор бил бил някфа бара...ама кфа е тая бара незнам :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 00:51 
Offline

Регистриран на: 17 Окт 2007 20:38
Мнения: 1121
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
BotevVratzaForever написа:
Еи хора предложете ми някоя добра хижа в Банско така по евтинка ама да е добра че ми се карат ски :( и искам да ида там да видя че ималя някав мн силен отбор бил бил някфа бара...ама кфа е тая бара незнам :lol:


ХХХХХ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 00:59 
тия банско са се разбеснели са най много се паднат с левски и ше бъде резултата нещо от сорта 12-15 на 0


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 01:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
zarko_gatev написа:
резултата е 3:4. бъркат понеже там няма нито един кореспондент. за Янтра пропускат първите две дузпи Гинев и Денис Симеонов. Вкарват Атанасов, Ангелов и Календжиев
В началото на второто полувреме Андрей изпуска гол сам срещу вратаря. След това Гинев цели греда. Домакините нямат чисто голово положение. Три минути преди края на второто продължение Пенев измисля дузпа/сигурно е играл 1-ца в Еврофутбол при високия коефициент :)/, но Пантата я спасява. Това е
Интересен обаче е съставът ни: Пантев, централни защитници Коев и Симеонов, бекове Владо Станчев и Календжиев, опорни Ванков и Гинев, в ляво и дясно Ангелов и Кънчев, а в нападение Косев и Андрей. После влизат Дамян Кънев, Ракидзис и Велчев
Щом с този състав сме били по-добри, това е оптимистично


От нямаме на защитници Антонов се е видал в чудо и е пуснал Симеонов като централен защитник, което е доста странно. Поне аз никога не съм го виждал да играе на този пост. Явно обаче дуото в центъра Коев- Симеонов се се справило доста добре щом домакините не са имали чисто положение, или пък те са били прекалено слаби за да го създадат :P
По крилото също е имало експеримент с участието на Кънчев. Жалко обаче за изпуснатите положения на Андрей и Гинев. На дузпите също сме тръгнали доста лошо като сме отъвали още първите две, но какво да се прави- малшанс. Можем само да си пожелаем догодина повече късмет и да я минем най- сетне тази 1/16 фаза.

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 01:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Ное 2006 21:36
Мнения: 627
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
BotevVratzaForever написа:
Еи хора предложете ми някоя добра хижа в Банско така по евтинка ама да е добра че ми се карат ски :( и искам да ида там да видя че ималя някав мн силен отбор бил бил някфа бара...ама кфа е тая бара незнам :lol:

А ти ще ми кажеш ли някое забутано село от Северозападна България да ида да гледам някакво отборче от Враца,ама никой не знае как се казва :!: :!: :!:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=RFWDi4l2Moo


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 09:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
BotevVratzaForever написа:
Еи хора предложете ми някоя добра хижа в Банско така по евтинка ама да е добра че ми се карат ски :( и искам да ида там да видя че ималя някав мн силен отбор бил бил някфа бара...ама кфа е тая бара незнам :lol:


да наБАРА някои изверг сестра ти, пък тогава карай ски олигфрен северозападнал :twisted:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 87 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 70229 25 Яну 2007 20:34
от agataa
Преглежда непрочетените мнения БЪКИ-ИМПУЛС /ГАБРОВО/
Форум: Хандбал
янтра гб 53687 26 Окт 2010 06:43
от ncuxo™
Преглежда непрочетените мнения ЗА ГАБРОВО
Форум: Янтра 2019 (Габрово)
янтра гб 39802 15 Окт 2009 20:22
от green
Преглежда непрочетените мнения ще остане ли янтра на първо място и след края на сезона?
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 11405 10 Мар 2007 21:02
от Fabio_Cannavaro
Преглежда непрочетените мнения Целим се за медалите в Банско
Форум: Зимни спортове
Anonymous 22094 13 Фев 2007 14:07
от keyelpk

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози