bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 16 Апр 2024 17:52


Български клубове - Янтра 1919 (Габрово) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 184 мнения ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Янтра - Локо Мездра
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2007 11:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Сеп 2007 10:06
Мнения: 229
Местоположение: Габрово
Може би някой ще каже, че още е много рано за тази тема, тъй като мачът е чак на 21 октомври и преди него имаме мач в Гоце Делчев, но аз не мисля така. И реших да пусна темата след като видях това:
http://sportal.bg/video.php?video_id=847
Вижте го всички и се замислете ние как трябва да изглеждаме на 21.10.2007г., за да не се изложим като кифладжии (както стана срещу Етър). Напоследък говорим знамена, обърнете внимание на тяхното.

_________________
Bianconero per sempre !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2007 12:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
Те тия фенове всички ги знаем, че 80% са врачани, ама като си нямат отбор във Враца :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2007 13:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
В подкрепата на тезата, че в агитката им само врачани ви съветвам да разгледате форума им. Там всичко е ясно. Преди няколко години в мач от В гр. играха с едни изпокъсани екипи, а 3-4 ма бяха с различен цвят на шортите :D :shock: Не знам къде са тръгнали, но знам, че Бг футбола има голям проблем с тия нови сили във футбола ни: ЧБС, Видима, Беласица с тяхната крива нива и т.н. :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2007 15:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Юли 2007 20:02
Мнения: 1834
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
И според мен никак не е подранила тая тема, щото за тоя мач е ясно че ще трябва да мобилизираме всички сили на всички честни фронтове щото наистина като нищо ще се изложим :? Затова отрано трябва да сме готови... Знаме и високоговорител според мен ни трябва най-много (освен повече хора разбира се).


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2007 15:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
трябва да се разлепят плакати от Ябълка до Киевци на всеки стълб !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2007 15:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
Учителите по физкултура вместо да правят стачки които са неплатени, да вземат да накарат всички от първи до 12 клас във всички във всички училища да са на стадиона в противен случай който отсъства 2-ка за срока да земе да се събуди тоя град,как преди всеки съдия се чакаше на изхода за шипка, и бой до дупка, как преди 4 години 4 рейса от севливо останаха без прозорци на ОМВ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2007 15:29 
тия мездра само ше ви кажа тва само за пред камерата се праят инак сам ходил там на мач 2 пъти нищо не пеят


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2007 15:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
абе яд ме е като знам,че тея ще влизат в - група ! Като знам,че съм играл там стадионо по корав от цемент игрището метър на 2 пълна трагедия ! Къв е тоз надин дето се е захванал с тая гара, по добре да вкарат Ленчо Якимово


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2007 15:38 
ония конелиано беха 2рото село в историята в а група тия ше са 3тото


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2007 15:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Фев 2007 22:20
Мнения: 292
Местоположение: Горна Оряховица
хахахаа ... тиа са ебати селяните . само като чуеш тоз как вика " и написала с молив " , " и написала с молив" . Пък и феновете им са на възраст от 11 до 14 години и от 35-40 години . Жалки са просто . До преди 2 години отбора им като беше у В група ходиха на домакинствата си по 50 човека , незнаеха какво е гостуване , ся вече почнаха да мечтаят .. СЕЛЯНИ СТЕЕЕ

_________________
ДаЖе и НаКРаЙ СвЕтА ,ДаЖе и В СъРцЕтО нА ВраГа ЧеРНо-бЯЛо ЗнАмЕ Ще Се Вей СаМо ЛоКо ГоРНа Ще Се Пей!!!!

A.C.A.B


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2007 15:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Сеп 2007 10:06
Мнения: 229
Местоположение: Габрово
Да попитам снимки от мача с Риуецо има ли? Някой ще сложи ли?

_________________
Bianconero per sempre !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2007 15:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:58
Мнения: 1300
Местоположение: Където си пойскаме
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Skype: ruslan8989
Fabio_Cannavaro написа:
абе яд ме е като знам,че тея ще влизат в - група ! Като знам,че съм играл там стадионо по корав от цемент игрището метър на 2 пълна трагедия ! Къв е тоз надин дето се е захванал с тая гара, по добре да вкарат Ленчо Якимово


Надин е супер мощна фирма най-големия прекупвач на цветни метали в България и куп други простотий само да видите какво мини селце си е направил преди Зверино мисля че беше

_________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2007 15:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
Абе това ,че фенове на враца ходят да врякат за мездра.... Дане би да са намислили да обединяват с ботев враца щото ми е съмнително тъз крива гара да играе а-група


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2007 16:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Юли 2007 20:02
Мнения: 1834
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Ако трябва лично ще разлепя плакати навсякъде за мача с Мездра ако има :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2007 17:06 
Vincenzo_Iaquinta написа:
Да попитам снимки от мача с Риуецо има ли? Някой ще сложи ли?

ve4e IMa v temata Yantra - R.Sportist


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Окт 2007 15:30 
Offline

Регистриран на: 03 Сеп 2007 09:40
Мнения: 145
Местоположение: София/ Габрово
От скрападжиите не трябва да падаме по никакъв начин

:redcard:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2007 00:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Юли 2007 20:02
Мнения: 1834
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Всичко на стадиона за тоя мач :!: :twisted: Трябва да им покажем че фалшиви отбори без традиции играещи за друг град не са добре дошли!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2007 10:05 
Пожелавам ви успех в този мач.Няма по голямо село от Мездра запомнете.Ходил съм там,просто са за съжеление.Незнам какво са тръгнали да мечтаят,и ще бъде огромен гаф за България,ако подобен отбор влезне във А група.За феновете?Няма такива.Имат едно две знамена и 5 лапета.Но има няколко човека даже към 10-15 който са от Враца и ходят да подкрепят село Мездра.Доста злобни хора са..Смешни са нямат една смислена песен,крякат Локо..Локо некви такива пални ташаци.Аз винаги съм казвал в А група имат място отбори от големи градове с добра инфраструктура и добри стадиони.Трудно е за Бг да говориме за добри стадиони,но все пак друго е един Русе или Плевен като градове сръвнение с Мездра.Но вие всички знаете тея селяни няма да се спрат намерили са пари и ще влизат...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2007 13:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Мерси за пожеланията. Надявам се да нямаме проблеми с контузени и наказани за този мач и защо не да направим една изненадка. Примерно срещу Рилецо играхме много силно през целия мач, особено през второто полувреме, когато взехме инициативата. Имахме повече положения и даже Атанасов уцели греда в края на 1-то. Така че ако играем по същия начин може и да се поздравим с успех.

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2007 13:57 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Съжалявам, че паднахте така лошо в Гоце Делчев.
За тоя мач смятам, че Локо МЗ трябва вече да почне да губи точки и защо не това да стане за първи път именно в Габрово. Янтра са корав състав и съветвам другите изобщо да не ги отписват в тази среща. Моята прогноза е Х, но ще се радвам и на победа, макар и измъчена за домакините от Габрово :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2007 19:48 
Offline

Регистриран на: 19 Юли 2007 01:12
Мнения: 418
Искам да ви кажа нещо,Мездра може да е град от селски тип,ама там наистина се работи здраво и професионално за футбола...За какви пари взимат няма смисъл да ви казвам...Ще ви кажа и друго, лятото ходих на стадиона в Мездра да вземем един приятел,футболистче,строеше се здраво и се разширяваше помощното игрище..А за фирма НАДИН,мога да ви кажа ,че са много яки и дават яко пачки..Имат много здрав отбор..Вчера приказвах с Младен Младенов(кореспондент на в-к Футбол) и той ми каза ,че по хубава мач на Бг стадион последните 30г. не е гледал,ставаше въпрос за Мездра и Бяла Слатина.....А за агитката доста са врачани,ама хората се подкрепят взаимно,като са комшии,а и врачанчета играят в Мездра...Така че успех за Янтра,но моята прогноза е 2....

_________________
Селянин-не е географско понятие ,а душевното състояние на човека...
http://www.kom-minior.com/kom.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2007 20:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
абе ако всичко около мача е наред не виждам как ще ни бият тия, надин аладин , туристо някви нали бият своге в 83 мин и бяла слатина в 85 , я ги бягай тея смешни еднодневки ако всичко е наред мача е 2-0 за Янтра няма кво да ми хвалите някви цигани ....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2007 20:35 
Offline

Регистриран на: 03 Ное 2006 23:20
Мнения: 733
Fabio_Cannavaro написа:
абе ако всичко около мача е наред не виждам как ще ни бият тия, надин аладин , туристо някви нали бият своге в 83 мин и бяла слатина в 85 , я ги бягай тея смешни еднодневки ако всичко е наред мача е 2-0 за Янтра няма кво да ми хвалите някви цигани ....


Toва е така защото Своге и Чадвар играха за равен и само се защитаваха през целия мач. Вие поне ще атакувате и ще видим какво ще се получи


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2007 20:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2007 12:50
Мнения: 1328
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Е какво толкова като са малък град, то не е речено, че големите градове трябва да стоят в А група, а малките по задължения да ги гледат от долните дивизии.Който е най-добър той да влиза
:!: Смятам, че един x е напълно реален освен ако гостите не дойдат със свой съдия :wink:

_________________
Изображение
http://vbox7.com/play:80ebbad2
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2007 08:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
Ей пичове, искам да ви призова ДА НЕ ПИШЕТЕ във форума на Мездра! Като го прегледах щях да пусна мнение там, но чак гнус ме хвана от врачанска пумия. Може и някакви бубулечки за хвана там :lol: По добре да си коментираме тук, а на мача да ги изядем. На терена ако ще с пет гола да паднем, на трибуните не трябва да се даваме от първата до последната мин. ЗА ПЪРВИ ПЪТ В ИСТОРИЯТА НА ГАБРОВСКИЯ ФУТБОЛ НА "ХР. БОТЕВ" ЩЕ ГОСТУВАТ ФЕНОВЕ ОТ ЕДИН ГРАД И ОТБОР ОТ ДРУГ :oops: :oops: :oops: Срам и позор, не толкова за Мездра, колкото за Враца :P Почваме ги със слизането от рейса: "Къде ви е отбора", "Къде ви е отбора", "Къде ви е отбора" :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 184 мнения ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Локомотив (Мездра) - Видима - Раковски (Севлиево)
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
loko_mz 51335 21 Май 2010 11:38
от vivikonna_a
Преглежда непрочетените мнения Етър-Локо(Мз)
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
Anonymous 21560 31 Окт 2006 19:09
от loko_mz
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 70220 25 Яну 2007 20:34
от agataa
Преглежда непрочетените мнения Нафтекс-Локо СтЗ 6:0
Форум: Архив
r.h. 23573 11 Окт 2007 20:35
от NBFC
Преглежда непрочетените мнения Белите орли-Локо Мз
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
loko_mz 12962 11 Ное 2006 19:57
от getsov

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози