bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 24 Апр 2024 09:19


Български клубове - Янтра 1919 (Габрово) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 173 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2007 15:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Юли 2007 20:02
Мнения: 1834
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Абе аз повече нищо не мога да направя, 16:30 звъня на Барака, той казва съгласен ли е оня от ръгбито шофьора, и оповестявам кво е казал и това е...ако стане ще говорим пак със Солоко, ако не-живи здрави.

така че Барака ни е надеждата за съжаление стискайте палци :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2007 15:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Фев 2007 22:20
Мнения: 292
Местоположение: Горна Оряховица
ed_edd'n'eddy написа:
Абе аз повече нищо не мога да направя, 16:30 звъня на Барака, той казва съгласен ли е оня от ръгбито шофьора, и оповестявам кво е казал и това е...ако стане ще говорим пак със Солоко, ако не-живи здрави.

така че Барака ни е надеждата за съжаление стискайте палци :roll:




аз съм тъпо горнооряховско говедо :cry:

_________________
ДаЖе и НаКРаЙ СвЕтА ,ДаЖе и В СъРцЕтО нА ВраГа ЧеРНо-бЯЛо ЗнАмЕ Ще Се Вей СаМо ЛоКо ГоРНа Ще Се Пей!!!!

A.C.A.B


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2007 16:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Юли 2007 20:02
Мнения: 1834
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Шофьора на ръгбистите е зает защото и те имат мач утре, така че трябва да стане чудо за да отидем в Девня... :? Това е от мен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2007 16:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
еми да благодарим на ed_edd'n'eddy, Soloco и останалита момчета за усилията! Това да ни е за урок!!!!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2007 16:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Да, аз предлагам първата стъпка да бъде да променим деня на срещата и това да е ПОНЕДЕЛНИК, за да имаме повече време за органозация, записване и т.н.

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2007 16:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2007 12:50
Мнения: 1328
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Ужасно гадно ми става от това, така ми се искаше да отидем :cry: ами понеделник аз съм съгласен на всичко :roll: кажете само час, но не съм убеден, че в това е причината да не отидем :?

_________________
Изображение
http://vbox7.com/play:80ebbad2
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2007 17:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
Дайте да заключим,защото хората четат,че в Габрово няма шофьор и ще ни се смеят в южна сомалия чак, :kopfshuettel:

_________________
Във фирма "Титан" от десетина дни върви страхотен дебат. Неразрешимият спор е дали върху кофите за боклук да бъде изписано ЦСКА или върху фланелките на футболния отбор да се появи надпис "червени боклуци".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2007 17:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
Следващата среща вече е насрочена за сряда 18.00 ч. Гостуването в Перник е след две седмици така, че за него има време. Единственото нещо което трябва да направим е на мача с Мездра да изготвим списък на тези, които ще пътуват в Перник и оттам нататък да има цяла седмица за организация.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2007 17:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
Fabio_Cannavaro написа:
Дайте да заключим,защото хората четат,че в Габрово няма шофьор и ще ни се смеят в южна сомалия чак, :kopfshuettel:


В Габрово за мача НЯМАШЕ ОРГАНИЗАЦИЯ! Ние закъсняхме от там нататък всичко се обърка :x


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2007 17:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Това добре, но не мислите ли, че целта беше сега да се хванем и да идем една бройка фенове за да подкрепим отбора в този РАВНОСТОЕН мач в Девня. В един такъв мач можехме да направим разликата. А сега дори и да идем в Перник 50 човека, моето мнение е, че ще сни смажат, защото отбора е претендент за "А" група, а и забележете, това ЩЕ Е ПЪРВИЯТ им мач У ДОМА от началото на сезона. Ще се изсипе огромна бройка фенове и ще бъде лудница там. Затова най- много да си отидем с почетна загуба, ако гледаме сериозно. Така че сега беше момента да отидем за този мач, но за съжаление не се получи :(

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2007 17:19 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
Fabio_Cannavaro написа:
трябва да не зависим от никого като искате да ходим по гостувания плаща се и толкова,иначе не става! Другия път ще има някви си други проблеми и т.н и накрая най-много да идем 2 коли до търново ей туй ще стане!

Аз кво ви говорих за независимост,а?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2007 17:23 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
гоцето било далеч и било страшно(митове някъде от бай тошево),за девня нямало шофьор, за перник очакваме отново да кажат,че ще е страшно.... смеем се на севливо ама май сме нещо подобно,.......

_________________
Във фирма "Титан" от десетина дни върви страхотен дебат. Неразрешимият спор е дали върху кофите за боклук да бъде изписано ЦСКА или върху фланелките на футболния отбор да се появи надпис "червени боклуци".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2007 17:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Не, главната причина беше, че просто НЯМА свободен РЕЙС или БУС, след това Soloco намери бус, но не и рейс. барака казал, че ще пита дали шофьора на ръгбистите може да се заеме, защото не познава друг, но пък ръгбистите ималигостуване и така работата пропадна. Просто е трябвало да запази 1 ден по- рано, тва е.

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2007 17:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
Ami ettarras na nikoi ne mu se davat pari ot sobstveniq djob kvo da napraim,nadqvahme se 4e ne6to moje da se polu4i e pred proval e ..... jalko Grad s tradiciite na gabrovo ne go zaslujava stadiona da e prazen...
Napravihme zname ama 6te stoi v gabrovo kvo da se napravi takova e polojenieto

_________________
Във фирма "Титан" от десетина дни върви страхотен дебат. Неразрешимият спор е дали върху кофите за боклук да бъде изписано ЦСКА или върху фланелките на футболния отбор да се появи надпис "червени боклуци".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2007 17:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Юли 2007 20:02
Мнения: 1834
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Fabio ами виж то шофиори има ама всички или на смяна или имат друга работа утре и така...пък и нали не може всеки хванат от пътя шофиор :roll:

Между другото Дандис ми звънна преди малко :shock: Каза ако все пак намерим шофьор да му кажа непременно :lol: И освен това каза яко да се стягаме за Перник :shock: :P


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2007 17:54 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Окт 2007 00:57
Мнения: 399
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
parmalat написа:
Не, главната причина беше, че просто НЯМА свободен РЕЙС или БУС, след това Soloco намери бус, но не и рейс. барака казал, че ще пита дали шофьора на ръгбистите може да се заеме, защото не познава друг, но пък ръгбистите ималигостуване и така работата пропадна. Просто е трябвало да запази 1 ден по- рано, тва е.


чобек ти сериозно ли си го мислиш тва че в Габрово абтобуси могат да се наемат само и единствено от автогарата?аз лично сум търсил преди 2-3 години фирми които се занимават с такива услуги има поне още 5-6 в областа!това искам да ти кажа,а вече всеки средно интелигентен човек ще се сети от къде идва основния проблем!подобни обещания сум ги 4увал!И ако искате да правим не6то даите да го правим,а не само да 4акаме и да се оплакваме по форумите като някви.... ако толкова искахме да идем на тоя е..н ма4 6техме да идем,било то с реис,влак,балон или лодка!аз ви казвам ако искате да правим не6то да се заемаме а не да ходим и да ни6тим политиката на клуба,футболистите и т.н.!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2007 17:56 
Offline

Регистриран на: 12 Юли 2007 11:28
Мнения: 139
Има време търсете шофьор :-)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2007 19:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
ima makari

_________________
Във фирма "Титан" от десетина дни върви страхотен дебат. Неразрешимият спор е дали върху кофите за боклук да бъде изписано ЦСКА или върху фланелките на футболния отбор да се появи надпис "червени боклуци".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2007 20:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
хайде по-спокойно! Всички сме разочаровани, такъв е живота! Нито е първия нито последен мач без габровски фенове! Както каза марто да се хванем и да направим нещо! На втората среща Дандис няколко пъти каза "Да се изберат 4-5 човека да представляват фен клуба пред ръководството" мина се на някакъв временен вариант, но този въпрос трябва да се реши радикално в най-кратки срокове. Нека част от тези които имаме визия за развитие на фен клуба и желание да работим да се заемем с тази задача. Аз съм готов да го направя! Омръзна ми некви келеши на по 13-15 г. да ми твърдят, че Габрово не е футболен град. Същите са били в на бащите си в ````` когато ние сме мачкали дори и т.н. грандове. Стига история. Бъдещето е важно, а то зависи само от нас! В сряда трябва да решим тези неща. Дори ако трябва ще говоря с някой от вас лично, за да отидем на тази среща с готови решения. С нас или без нас, да пожелаем успех на момчетата!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2007 21:47 
Offline

Регистриран на: 12 Окт 2007 21:42
Мнения: 630
Местоположение: Габрово
MOM4ETA KAZAH VI OTDAVNA 4E NE SI LI ORGANIZIRAME SAMI REIS I NE SI LI GO PLATIM MNOGO ZOR 6TE OTIDEM KUDETO I DA E!!!!!!
SUJELJAVAM 4E NE DOIDOH NO SUM STRA6NO ANGAJIRAN V MOMENTA.
ZA PERNIK SE NADJAVAM DA STANE AMA TRJABVA I PO OT RANO
AKO NE -6TE OTIDEM S KOLI


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2007 04:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
a taka vuv vtornik ako nqma reis , palim vlaka i sme tam !NA VRU6TANE V NQKOQ SOFIISKA KRU4MA DO SLEDVA6TIQ VLAK, NQMA Q DA VISIM NA GROZNA ORQHOVICA 3 4ASA POSRED NO6T SRED MANGALITE! I SE PRIBIRAME SLED 2 DENA UBITI OT PUT NO PODKREPILI OTBORA, KATO NQMA KOI DA MU PUKA ZA NAS MEN NE ME BURKA 6TOTO NQMA DAMI E ZA PURVI PUT......

NQMA PA OTBORI KOITO SA POD 50-TO MQSTO VUV RANGLISTATA NA B-GRUPA DA MI IGRAQT ! MAR6 NA SELO !
nie trqbva da sme otobor ot koito vsi4ki da se suobrazqvat kakto predi nikoi ne si misle6e 4e moje da si doide s to4ka ot gb osven ako ne kupe6e za tova i izpadnahme 6TOTO ZAKUSNQHA 2 PREMII ZA MA4A S KREMIKOVCI I OP 2-4? AHAHAHAA , INA MA4A POSLEDNIQ V KOITO BQHME IZPADNALI S HASKOVO V ZNAK NA PROTEST AGITKATA BE6E S GRUB KUM TERENA PURVITE 5 MINUTI I SAMO DETO LETQHA BOMBI , DOIDE U6EV VSI4KI ARESTUVANI,VUPREKI POBEDATA OTBORA IZPADNA I OT TOGAVA AGITKATA OTIDE NQKUDE V NEBITIETO OT NEQ OSTANAHA 5-6 4OVEKA, KOITO HODIHME TUK TAME NO DORI I NE VIKAHME ZA6TOTO NI BE6E SRAM 4E SME OT NAI-INDUSTRIALNIQ GRAD 5-4OVEKA NA MA4......... NE E SME6NO!!! NO NEKA DA SE ZNAE 4E AKO 6TE I NIE DA NE SME JIVI DORI I SLED 140 GODINI YANTRA 6TE SI VURNE TRADICIITE DA ZNAETE!

_________________
Във фирма "Титан" от десетина дни върви страхотен дебат. Неразрешимият спор е дали върху кофите за боклук да бъде изписано ЦСКА или върху фланелките на футболния отбор да се появи надпис "червени боклуци".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2007 05:00 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:45
Мнения: 806
Местоположение: Сухиндол
Отбор: Локомотив (София)
Традициите не бяха ли на Чардафон?

_________________
https://bitakat.alle.bg/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2007 10:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
Цитат:
Агнета при успех в Девня
Всенародна еуфория разтресе Девня преди днешния мач срещу Янтра. Очаква се стадионът в кв. Повеляново да се пукне по шевовете поради една причина. Феновете се надяват, че ако техните любимци изхвърлят габровци от турнира, може да им докарат на крака Левски или ЦСКА в следващия кръг. Кметът Васил Иванов пък е приготвил солидни премии и няколко агнета при краен успех.
- Отиваме с мисълта да отстраним съперника. Трудно ще ни бъде, защото имаме кадрови проблеми - коментира треньорът на Янтра Веселин Антонов


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2007 11:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Сеп 2007 20:28
Мнения: 232
Местоположение: София
Отбор: Левски (София)
Аве какво се оплаквате само от глупости в таз тема ве!

За мач ли си говорите тука или затова как някой от вас не можел да иде от леглото до тоалетната или от хола до кухнята! Ай сектир тва тука е форум за футбол, а не за габровски тънки сметки.

Затова аз съм тука, за да говоря единствено и само за футбол, а не да ви слушам оплакванията.

Така, че ето какво мисля за мача на Янтра днеска в турнира за Купата на България, защото явно няма да се намери никой от феновете на Янтра, който да мисли за мача днес.

А ето какво мисля аз по въпроса, смятам, че днес отборчето ви ще има едно прекалено лесно гостуване в предварителния кръг от Турнира за Купата на България и ще победи аматьорчетата от Девня с резултат 1:3 или 1:4.

Така, че помнете какво съм казал - 1:3 или 1:4 и накрая искам да ме черпите, ама само да не е по Габровски :)


П.С. - Предпочитам Свинското пред Агнешкото...

_________________
Левски е най-добрият български отбор по Футбол след комунизма, достигнал 1/4 Финал в УЕФА и участвал в Шампионската лига през 2006 година. В България през този период е бил 9 пъти Шампион(1993,1994,1995,2000,2001,2002,2006,2007,2009),4 пъти е правил Дубъл(1994,2000,2002,2007),9 пъти носител на Купата(1991,1992,1994,1998,2000,2002,2003,2005,2007) и 2 пъти носител на СуперКупата(2005и2007).


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2007 11:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Окт 2007 00:57
Мнения: 399
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Keanu^Reeves написа:
Аве какво се оплаквате само от глупости в таз тема ве!

За мач ли си говорите тука или затова как някой от вас не можел да иде от леглото до тоалетната или от хола до кухнята! Ай сектир тва тука е форум за футбол, а не за габровски тънки сметки.

Затова аз съм тука, за да говоря единствено и само за футбол, а не да ви слушам оплакванията.

Така, че ето какво мисля за мача на Янтра днеска в турнира за Купата на България, защото явно няма да се намери никой от феновете на Янтра, който да мисли за мача днес.

А ето какво мисля аз по въпроса, смятам, че днес отборчето ви ще има едно прекалено лесно гостуване в предварителния кръг от Турнира за Купата на България и ще победи аматьорчетата от Девня с резултат 1:3 или 1:4.

Така, че помнете какво съм казал - 1:3 или 1:4 и накрая искам да ме черпите, ама само да не е по Габровски :)


П.С. - Предпочитам Свинското пред Агнешкото...


a znae6 li koe e nai-lo6oto za teb v slu4aq?4e te znam koi si!bolen mozuk takuv 6a si doide6 se nqkoga v gabrovo!!!!!!!I spri da govori6 gluposti 6toto 6te te smaja!4u li me


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 173 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 70961 25 Яну 2007 20:34
от agataa
Преглежда непрочетените мнения ще остане ли янтра на първо място и след края на сезона?
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 11463 10 Мар 2007 21:02
от Fabio_Cannavaro
Преглежда непрочетените мнения Чумерна(Елена)-Янтра гб
Форум: Сезон 2006/2007
Fabio_Cannavaro 31273 11 Мар 2007 00:54
от parmalat
Преглежда непрочетените мнения Янтра-Спартак(Койнаре)
Форум: Сезон 2006/2007
Fabio_Cannavaro 10781 14 Мар 2007 00:35
от parmalat
Преглежда непрочетените мнения Валекс(Трявна) - Янтра(Габрово)
Форум: Сезон 2006/2007
Fabio_Cannavaro 13570 19 Мар 2007 21:20
от parmalat

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози