bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 25 Апр 2024 18:21


Български клубове - Янтра 1919 (Габрово) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 145 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6

с какво ще си тръгне Етър от Габрово?
с пълна кошница 73%  73%  [ 22 ]
с трите точки 27%  27%  [ 8 ]
Общо гласове : 30
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2007 13:27 
Offline

Регистриран на: 12 Юли 2007 11:28
Мнения: 139
Отборът на Янтра изигра най - силния си мач от дълго време насам и постигна заслужена победа срещу Етър. Треньорът Антонов беше разучил детайлно играта на гостите, а футболистите на Янтра бяха построени изключително правилно тактически. Слабата защита и вратар на Етър заслужаваха поне още 1-2 гола в своята врата. Прави впечатление, че съперниците започват пренебрежително и подценяват отбора на Янтра. Това естествено носи предимство на нашия отбор, който и в трите си домакински мача безсъмнено надиграваше през първото полувреме.
Публиката трябва да се върне на стадиона, така както го е правила преди десетина години. Имаме добър отбор и отличен треньор, които заслужават вниманието на феновете.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2007 13:53 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:10
Мнения: 12
ETARRAS написа:
Fabio_Cannavaro написа:
oooooo te v tyrnovo hodqt mnogo pove`e hora ama na koncertite na slavi trifonov :)

Драги ми смехурко,за разлика от вас публиката в Търново ходи и на гостувания.Освен хората в клетката имаше поне още 50човека от Търново които бяха зад скамейката на Етър.Когато вие дойдете в Търново с агитка тогава ще коментираш публиката на Етър.и пак казвам снимката е правена в началото на второто полувреме и си личи колко сте не повече от 500 човека.

Тези който пътуват винаги бяха и сега.100-120 боляри и 250 габровци,но те явно не вярват нито на снимки нито на техните драскачи който пиша че публиката е била 350-500.

_________________
Над България гори звезда
С името на Етър.
О , любими Етър
Ти си най велик в света!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2007 14:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Юли 2007 20:02
Мнения: 1834
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Е тва за 250 габровци беше вече върха на наглостта :shock: Оставям без коментар 100-те търновци :lol:

Значи, не мислите ли че ние най-добре можем да преценим горе долу колко хора е имало на стадиона, като сравним с други мачове :?

Айде живи здрави, другия път пак така да сте "домакини" и да ви бием, и мисля че вече темата си плаче за lock защото гледаме към Велбъжд :wink: :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2007 14:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
Viola vt написа:
ETARRAS написа:
Fabio_Cannavaro написа:
oooooo te v tyrnovo hodqt mnogo pove`e hora ama na koncertite na slavi trifonov :)

Драги ми смехурко,за разлика от вас публиката в Търново ходи и на гостувания.Освен хората в клетката имаше поне още 50човека от Търново които бяха зад скамейката на Етър.Когато вие дойдете в Търново с агитка тогава ще коментираш публиката на Етър.и пак казвам снимката е правена в началото на второто полувреме и си личи колко сте не повече от 500 човека.

Тези който пътуват винаги бяха и сега.100-120 боляри и 250 габровци,но те явно не вярват нито на снимки нито на техните драскачи който пиша че публиката е била 350-500.


вижте сега, когато викахте "веско станчев педераст", беше глупаво! Когато викахте "три на нула - три на пет" беше смешно :D сега с тези постове ставате жалки :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2007 14:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
Soloco написа:

Публиката трябва да се върне на стадиона, така както го е правила преди десетина години. Имаме добър отбор и отличен треньор, които заслужават вниманието на феновете.


Завръщането на феновете вече е факт! Да говорят каквото си искат :evil: Този отбор е най - добрия, който Габрово има от 5 г. насам и все повече хора ще му се радват!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2007 14:22 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
янтра гб написа:
Етъррас, разпалваш глупав спор :!: ти най добре знаеш кога си снимал, но това в никакъв случай не е в началото на втората част :wink: нито пък в края на мача! По принцип си обективен в мненията си, бъди такъв и сега :wink:

Такъв съм и сега.Ще получа скоро всички снимки и клипове от мача и ще постна тук всички на които ви се вижда публиката.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2007 14:29 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
янтра гб написа:
Viola vt написа:
ETARRAS написа:
Fabio_Cannavaro написа:
oooooo te v tyrnovo hodqt mnogo pove`e hora ama na koncertite na slavi trifonov :)

Драги ми смехурко,за разлика от вас публиката в Търново ходи и на гостувания.Освен хората в клетката имаше поне още 50човека от Търново които бяха зад скамейката на Етър.Когато вие дойдете в Търново с агитка тогава ще коментираш публиката на Етър.и пак казвам снимката е правена в началото на второто полувреме и си личи колко сте не повече от 500 човека.

Тези който пътуват винаги бяха и сега.100-120 боляри и 250 габровци,но те явно не вярват нито на снимки нито на техните драскачи който пиша че публиката е била 350-500.


вижте сега, когато викахте "веско станчев педераст", беше глупаво! Когато викахте "три на нула - три на пет" беше смешно :D сега с тези постове ставате жалки :(

Хаха вкахме 3:0-яж ми кура и пак ти казвам не всички викаха против Веско,а и той дойде исе поклони пред нас не пред вас :wink: А и с кво ставаме смешни с тези постове,би ли ми разеснил може и на лично?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2007 14:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
"100 - 120 боляри и 250 габровци" това не е ли смешно???????? Това за к`ра го чух, но пяхте и 3-0 - 3-5. Преди това два на нула - три на два :D иначе сте оптимисти! :wink:

а Веско може би ви се поклони, заради факта, че ако беше вкарал двете положения втората част, щяхте да имате нов рекорд за две седмици :shock:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2007 14:40 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
янтра гб написа:
"100 - 120 боляри и 250 габровци" това не е ли смешно???????? Това за к`ра го чух, но пяхте и 3-0 - 3-5. Преди това два на нула - три на два :D иначе сте оптимисти! :wink:

ами ние търновци си бяхме към 120човека,авие както си личи по снимката сте не повече от 600-така го дават и в статистиките за мача общо 800 човека.
а за скандирането-видя че аз давам тон за повечето песни и ти масово скандиране на 3:0-3:5 не е имало.Подвиквания от 2-3-да,но основната песен за такива случаи си е 2,3:0-яж ми к..а.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2007 15:04 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 16:15
Мнения: 755
Местоположение: Велико Търново
ETARRAS няма смисал да им се обесняваш по-добре да викаме каквото си искаме отколкото да чоплим семки цял мач като габровските хулигани и ултраси.

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2007 15:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Юли 2007 20:02
Мнения: 1834
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Защо ли си мисля, че дори на тази снимка правена с телефона ми (дори с ниско качество и малък размер(съжалявам, но иначе няма зуум), си личи че до 120 души малко трудно го изкарвате :? :P

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2007 15:18 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
ed_edd'n'eddy написа:
Защо ли си мисля, че дори на тази снимка правена с телефона ми (дори с ниско качество и малък размер(съжалявам, но иначе няма зуум), си личи че до 120 души малко трудно го изкарвате :? :P

[URL=http://imageshack.us][img]http://img485.imageshack.us/img485/7165/
dsc00001nl2.jpg[/img][/URL]

Защото моето момче не всички търновци пожелаха да седнат в клетката и седнаха зад скамейката на Етър-факт неоспорим тъй като те влезнаха през нашият вход който беше само за търновци.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2007 15:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Юли 2007 20:02
Мнения: 1834
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Дори и така да е, пак ми се струва зор да сте били 120 :scratch:

Здраве да е, тоя спор започва да ми изглежда безсмислен. :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2007 15:33 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
ed_edd'n'eddy написа:
Дори и така да е, пак ми се струва зор да сте били 120 :scratch:

Здраве да е, тоя спор започва да ми изглежда безсмислен. :?

ами вие го поддържате :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2007 17:14 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 16:15
Мнения: 755
Местоположение: Велико Търново
ed_edd'n'eddy написа:
Защо ли си мисля, че дори на тази снимка правена с телефона ми (дори с ниско качество и малък размер(съжалявам, но иначе няма зуум), си личи че до 120 души малко трудно го изкарвате :? :P

Изображение


качи я някаде другаде,че не ми я отваря ;)

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2007 17:28 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Юли 2007 20:02
Мнения: 1834
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Изображение

Сега вижда ли се? :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2007 18:28 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
аве еи земам да излизам извън нерви вече с тея ваще простотий незнам на кв3и се правите ама няма да ме правите на Шантаф с клетката имаше не повече от 35 човека и не повече от 12-15 човека викаха другите си гледаха мача като нас без да се правим на смешни ултраси като вас гледайте малко европеиски футбол има ли такава агитка от 10 човека и да се нарича агитка изобщо няма да казвам че превд централния вход имаше 3-4 търновски коли къде са тея 150 човека ай глупости ние преди 3 години бяхме 70 човека агитка в павликени и бяхме много по-яки от вас защото запалихме селото пък вие сте нищо повече от най-обикновенни хора интерисуващи се от футбол ясен ли съм ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2007 18:44 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
Fabio_Cannavaro написа:
аве еи земам да излизам извън нерви вече с тея ваще простотий незнам на кв3и се правите ама няма да ме правите на Шантаф с клетката имаше не повече от 35 човека и не повече от 12-15 човека викаха другите си гледаха мача като нас без да се правим на смешни ултраси като вас гледайте малко европеиски футбол има ли такава агитка от 10 човека и да се нарича агитка изобщо няма да казвам че превд централния вход имаше 3-4 търновски коли къде са тея 150 човека ай глупости ние преди 3 години бяхме 70 човека агитка в павликени и бяхме много по-яки от вас защото запалихме селото пък вие сте нищо повече от най-обикновенни хора интерисуващи се от футбол ясен ли съм ?

ич биля Изображение

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2007 19:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
TOVA MAI NE E NA BULGARSKI :)
I SI NQMAM NA PREDSTAVA KO 6E RE4E NE RAZBIRAM EZIKA NA IUJNATA SUSEDKA V GABROVO SAMO 1 % OT NASELENIETO NE E SUSTAVENO OT HRISTIQNI :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2007 19:26 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
Хайде стига сме чесали езици :D Етъррас, като си готов със снимките, моля да ги пуснеш в темата за снимки :wink:

айде до следващото дерби :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 145 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Етър-Локо(Мз)
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
Anonymous 21780 31 Окт 2006 19:09
от loko_mz
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 71139 25 Яну 2007 20:34
от agataa
Преглежда непрочетените мнения Етър 64
Форум: Хандбал
ETARRAS 51933 01 Авг 2007 13:59
от ETARRAS
Преглежда непрочетените мнения ще остане ли янтра на първо място и след края на сезона?
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 11471 10 Мар 2007 21:02
от Fabio_Cannavaro
Преглежда непрочетените мнения Чумерна(Елена)-Янтра гб
Форум: Сезон 2006/2007
Fabio_Cannavaro 31293 11 Мар 2007 00:54
от parmalat

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози