bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 23 Авг 2019 15:47


Български клубове - Янтра 1919 (Габрово) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: ЗАПАДНА Б ГР. 2007-2008
МнениеПубликувано на: 24 Авг 2007 09:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 14:10
Мнения: 1818
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Skype: yntragb
I кръг

Чавдар (Бяла Слатина) - Монтана (Монтана) 0-1
Янтра (Габрово) - Академик 1947 (София) 1-1
Етър 1924 (Велико Търново) - Спортист (Своге) 1-0
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Спартак (Плевен) 2-0
Рилски спортист (Самоков) - Чавдар (Етрополе)2-1
Пирин (Гоце Делчев) - Белите орли (Плевен) 0-2
Локомотив (Мездра) - Миньор (Перник) 1-0 /прекратен/

II кръг

Монтана (Монтана) - Миньор (Перник) 1-3
Белите орли (Плевен) - Локомотив (Мездра) 2-3
Чавдар (Етрополе) - Пирин (Гоце Делчев) 1-0
Спартак (Плевен) - Рилски спортист (Самоков) 3-3
Спортист (Своге) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) 2-0
Академик 1947 (София) - Етър 1924 (Велико Търново) 6-2
Чавдар (Бяла Слатина) - Янтра (Габрово) 3-0

III кръг

Янтра (Габрово) - Монтана (Монтана) 2-1
Етър 1924 (Велико Търново) - Чавдар (Бяла Слатина) 2-2
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Академик 1947 (София) 1-2
Рилски спортист (Самоков) - Спортист (Своге) 2-2
Пирин (Гоце Делчев) - Спартак (Плевен) 1-0
Локомотив (Мездра) - Чавдар (Етрополе) 1-0
Миньор (Перник) - Белите орли (Плевен) 0-0

IV кръг

Монтана (Монтана) - Белите орли (Плевен) 1-2
Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник) 1-0
Спартак (Плевен) - Локомотив (Мездра) 0-3
Спортист (Своге) - Пирин (Гоце Делчев) 0-0
Академик 1947 (София) - Рилски спортист (Самоков) 2-3
Чавдар (Бяла Слатина) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) 1-0
Янтра (Габрово) - Етър 1924 (Велико Търново) 3-0

V кръг

Етър 1924 (Велико Търново) - Монтана (Монтана) 3-0
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Янтра (Габрово) 1-1
Рилски спортист (Самоков) - Чавдар (Бяла Слатина) 1-1
Пирин (Гоце Делчев) - Академик 1947 (София) 1-3
Локомотив (Мездра) - Спортист (Своге) 3-1
Миньор (Перник) - Спартак (Плевен) 2-0
Белите орли (Плевен) - Чавдар (Етрополе) 0-2

VI кръг

Монтана (Монтана) - Чавдар (Етрополе)
Спартак (Плевен) - Белите орли (Плевен)
Спортист (Своге) - Миньор (Перник)
Академик 1947 (София) - Локомотив (Мездра)
Чавдар (Бяла Слатина) - Пирин (Гоце Делчев)
Янтра (Габрово) - Рилски спортист (Самоков)
Етър 1924 (Велико Търново) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)

VII кръг

Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Монтана (Монтана)
Рилски спортист (Самоков) - Етър 1924 (Велико Търново)
Пирин (Гоце Делчев) - Янтра (Габрово)
Локомотив (Мездра) - Чавдар (Бяла Слатина)
Миньор (Перник) - Академик 1947 (София)
Белите орли (Плевен) - Спортист (Своге)
Чавдар (Етрополе) - Спартак (Плевен)

VIII кръг

Монтана (Монтана) - Спартак (Плевен)
Спортист (Своге) - Чавдар (Етрополе)
Академик 1947 (София) - Белите орли (Плевен)
Чавдар (Бяла Слатина) - Миньор (Перник)
Янтра (Габрово) - Локомотив (Мездра)
Етър 1924 (Велико Търново) - Пирин (Гоце Делчев)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Рилски спортист (Самоков)

IX кръг

Рилски спортист (Самоков) - Монтана (Монтана)
Пирин (Гоце Делчев) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Локомотив (Мездра) - Етър 1924 (Велико Търново)
Миньор (Перник) - Янтра (Габрово)
Белите орли (Плевен) - Чавдар (Бяла Слатина)
Чавдар (Етрополе) - Академик 1947 (София)
Спартак (Плевен) - Спортист (Своге)

X кръг

Монтана (Монтана) - Спортист (Своге)
Академик 1947 (София) - Спартак (Плевен)
Чавдар (Бяла Слатина) - Чавдар (Етрополе)
Янтра (Габрово) - Белите орли (Плевен)
Етър 1924 (Велико Търново) - Миньор (Перник)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Локомотив (Мездра)
Рилски спортист (Самоков) - Пирин (Гоце Делчев)

XI кръг

Пирин (Гоце Делчев) - Монтана (Монтана)
Локомотив (Мездра) - Рилски спортист (Самоков)
Миньор (Перник) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Белите орли (Плевен) - Етър 1924 (Велико Търново)
Чавдар (Етрополе) - Янтра (Габрово)
Спартак (Плевен) - Чавдар (Бяла Слатина)
Спортист (Своге) - Академик 1947 (София)

XII кръг

Монтана (Монтана) - Академик 1947 (София)
Чавдар (Бяла Слатина) - Спортист (Своге)
Янтра (Габрово) - Спартак (Плевен)
Етър 1924 (Велико Търново) - Чавдар (Етрополе)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Белите орли (Плевен)
Рилски спортист (Самоков) - Миньор (Перник)
Пирин (Гоце Делчев) - Локомотив (Мездра)

XIII кръг

Локомотив (Мездра) - Монтана (Монтана)
Миньор (Перник) - Пирин (Гоце Делчев)
Белите орли (Плевен) - Рилски спортист (Самоков)
Чавдар (Етрополе) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Спартак (Плевен) - Етър 1924 (Велико Търново)
Спортист (Своге) - Янтра (Габрово)
Академик 1947 (София) - Чавдар (Бяла Слатина)

Програма за пролетен полусезон

XIV кръг

Монтана (Монтана) - Чавдар (Бяла Слатина)
Академик 1947 (София) - Янтра (Габрово)
Спортист (Своге) - Етър 1924 (Велико Търново)
Спартак (Плевен) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Чавдар (Етрополе) - Рилски спортист (Самоков)
Белите орли (Плевен) - Пирин (Гоце Делчев)
Миньор (Перник) - Локомотив (Мездра)

XV кръг

Миньор (Перник) - Монтана (Монтана)
Локомотив (Мездра) - Белите орли (Плевен)
Пирин (Гоце Делчев) - Чавдар (Етрополе)
Рилски спортист (Самоков) - Спартак (Плевен)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Спортист (Своге)
Етър 1924 (Велико Търново) - Академик 1947 (София)
Янтра (Габрово) - Чавдар (Бяла Слатина)

XVI кръг

Монтана (Монтана) - Янтра (Габрово)
Чавдар (Бяла Слатина) - Етър 1924 (Велико Търново)
Академик 1947 (София) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Спортист (Своге) - Рилски спортист (Самоков)
Спартак (Плевен) - Пирин (Гоце Делчев)
Чавдар (Етрополе) - Локомотив (Мездра)
Белите орли (Плевен) - Миньор (Перник)

XVII кръг

Белите орли (Плевен) - Монтана (Монтана)
Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе)
Локомотив (Мездра) - Спартак (Плевен)
Пирин (Гоце Делчев) - Спортист (Своге)
Рилски спортист (Самоков) - Академик 1947 (София)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Чавдар (Бяла Слатина)
Етър 1924 (Велико Търново) - Янтра (Габрово)

XVIII кръг

Монтана (Монтана) - Етър 1924 (Велико Търново)
Янтра (Габрово) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Чавдар (Бяла Слатина) - Рилски спортист (Самоков)
Академик 1947 (София) - Пирин (Гоце Делчев)
Спортист (Своге) - Локомотив (Мездра)
Спартак (Плевен) - Миньор (Перник)
Чавдар (Етрополе) - Белите орли (Плевен)

XIX кръг

Чавдар (Етрополе) - Монтана (Монтана)
Белите орли (Плевен) - Спартак (Плевен)
Миньор (Перник) - Спортист (Своге)
Локомотив (Мездра) - Академик 1947 (София)
Пирин (Гоце Делчев) - Чавдар (Бяла Слатина)
Рилски спортист (Самоков) - Янтра (Габрово)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Етър 1924 (Велико Търново)

XX кръг

Монтана (Монтана) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Етър 1924 (Велико Търново) - Рилски спортист (Самоков)
Янтра (Габрово) - Пирин (Гоце Делчев)
Чавдар (Бяла Слатина) - Локомотив (Мездра)
Академик 1947 (София) - Миньор (Перник)
Спортист (Своге) - Белите орли (Плевен)
Спартак (Плевен) - Чавдар (Етрополе)

XXI кръг

Спартак (Плевен) - Монтана (Монтана)
Чавдар (Етрополе) - Спортист (Своге)
Белите орли (Плевен) - Академик 1947 (София)
Миньор (Перник) - Чавдар (Бяла Слатина)
Локомотив (Мездра) - Янтра (Габрово)
Пирин (Гоце Делчев) - Етър 1924 (Велико Търново)
Рилски спортист (Самоков) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)

XXII кръг

Монтана (Монтана) - Рилски спортист (Самоков)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Пирин (Гоце Делчев)
Етър 1924 (Велико Търново) - Локомотив (Мездра)
Янтра (Габрово) - Миньор (Перник)
Чавдар (Бяла Слатина) - Белите орли (Плевен)
Академик 1947 (София) - Чавдар (Етрополе)
Спортист (Своге) - Спартак (Плевен)

XXIII кръг

Спортист (Своге) - Монтана (Монтана)
Спартак (Плевен) - Академик 1947 (София)
Чавдар (Етрополе) - Чавдар (Бяла Слатина)
Белите орли (Плевен) - Янтра (Габрово)
Миньор (Перник) - Етър 1924 (Велико Търново)
Локомотив (Мездра) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Пирин (Гоце Делчев) - Рилски спортист (Самоков)

XXIV кръг

Монтана (Монтана) - Пирин (Гоце Делчев)
Рилски спортист (Самоков) - Локомотив (Мездра)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник)
Етър 1924 (Велико Търново) - Белите орли (Плевен)
Янтра (Габрово) - Чавдар (Етрополе)
Чавдар (Бяла Слатина) - Спартак (Плевен)
Академик 1947 (София) - Спортист (Своге)

XXV кръг

Академик 1947 (София) - Монтана (Монтана)
Спортист (Своге) - Чавдар (Бяла Слатина)
Спартак (Плевен) - Янтра (Габрово)
Чавдар (Етрополе) - Етър 1924 (Велико Търново)
Белите орли (Плевен) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Миньор (Перник) - Рилски спортист (Самоков)
Локомотив (Мездра) - Пирин (Гоце Делчев)

XXVI кръг

Монтана (Монтана) - Локомотив (Мездра)
Пирин (Гоце Делчев) - Миньор (Перник)
Рилски спортист (Самоков) - Белите орли (Плевен)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе)
Етър 1924 (Велико Търново) - Спартак (Плевен)
Янтра (Габрово) - Спортист (Своге)
Чавдар (Бяла Слатина) - Академик 1947 (София


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Фев 2008 11:23 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 14:10
Мнения: 1818
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Skype: yntragb
м. Март

XIV кръг - 15.30 часа
08.03 /събота/ Монтана /Монтана/ - Чавдар /Б.Слатина/

Чавдар /Етрополе/ - Рил.спортист /Самоков/

Бели Орли /Плевен/ - Пирин /Г.Делчев/

Миньор /Перник/ - Локомотив /Мездра/

Спортист /Своге/ - Етър /В.Търново/

09.03 /неделя/ Спартак /Плевен/ - Велбъжд /Кюстендил/

Академик /София/ - Янтра /Габрово/


XV кръг - 15.30 часа

15.03 /събота/ Етър - Академик

Миньор Пр - Монтана

Локомотив М - Б.Орли

Пирин Гд - Чавдар Етр.

Велбъжд - Спортист Сг

Рил. спортист - Спартак Пл

16.03 /неделя/ Янтра - Чавдар Бс

XVI кръг - 15.30 часа

22.03 /събота/ Чавдар Бс - Етър

Спортист Сг - Рил.спортист

Спартак Пл - Пирин Гд

Чавдар Етр. - Локомотив М

Монтана - Янтра

23.03 /неделя/ Академик - Велбъжд

Б.Орли - Миньор Пр

XVII кръг - 15.30 часа

29.03 /събота/ Рил.спортист - Академик

Б.Орли - Монтана

Миньор Пр - Чавдар Етр.

Локомотив М - Спартак Пл

Пирин Гд - Спортист Сг

Велбъжд - Чавдар Бс

Етър - Янтра

м. Април

XVIII кръг - 17.00 часа

05.04 /събота/ Монтана - Етър

Янтра - Велбъжд

Чавдар Бс - Рил.спортист

Спортист Сг - Локомотив М

Спартак Пл - Миньор Пр

Чавдар Етр. - Б. Орли

06.04 /неделя/ Академик - Пирин Гд

XIX кръг - 17.00 часа

09.04 /сряда/ Чавдар Етр. - Монтана

Б.Орли - Спартак Пл

Миньор Пр - Спортист Сг

Пирин Гд - Чавдар Бс

Рил.спортист - Янтра

Локомотив М - Академик

Велбъжд - Етър

XX кръг - 17.00 часа

13.04 /неделя/ Монтана - Велбъжд

Етър - Рил.спортист

Янтра - Пирин Гд

Чавдар Бс - Локомотив М

Академик - Миньор Пр

Спортист Сг - Б. Орли

Спартак Пл - Чавдар Етр.

16.04 /сряда/ 1/2 финал КБ

XXI кръг - 17.00 часа

19.04 /събота/ Б.Орли - Академик

Чавдар Етр. - Спортист Сг

Миньор Пр - Чавдар Бс

Пирин Гд - Етър

Рил.спортист - Велбъжд

Локомотив М - Янтра

20.04/неделя/ Спартак Пл - Монтана

XXII кръг - 17.00 часа

25.04 /петък/ Спортист Сг - Спартак Пл

Монтана - Рил.спортист

Велбъжд - Пирин Гд

Етър - Локомотив М

Янтра - Миньор Пр

Чавдар Бс - Б.Орли

26.04/събота/ Академик - Чавдар Етр.

м. Май

XXIII кръг - 18.00 часа

03.05 /събота/ Спартак Пл - Академик

Спортист Сг - Монтана

Чавдар Етр. - Чавдар Бс

Локомотив М - Велбъжд

Пирин Гд - Рил.спортист

Миньор Пр - Етър

04.05 /неделя/ Б.Орли - Янтра

XXIV кръг - 18.00 часа

07.05 /сряда/ Монтана - Пирин Гд

Рил.спортист - Локомотив М

Велбъжд - Миньор Пр

Янтра - Чавдар Етр.

Чавдар Бс - Спартак Пл

Академик - Спортист Сг

Етър - Б.Орли

XXV кръг - 18.00 часа

11.05/неделя/ Академик - Монтана

Спортист Сг - Чавдар Бс

Чавдар Етр. - Етър

Б.Орли - Велбъжд

Миньор Пр - Рил.спортист

Локомотив М - Пирин Гд

Спартак Пл - Янтра


XXVI кръг - 18.00 часа

17.05/събота/ Монтана - Локомотив М
Пирин Гд - Миньор Пр
Рил.спортист - Б.Орли
Велбъжд - Чавдар Етр.
Янтра - Спортист Сг
Чавдар Бс - Академик
Етър - Спартак Пл

_________________
http://www.vbox7.com/play:ad36667c&al=1&vid=4333959


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 2 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Баскетбол 2006-2007 Спортист Своге
Форум: Български баскетбол
lms_X 76434 24 Дек 2007 17:14
от lms_X
Преглежда непрочетените мнения Отборът на Спартак - 2006-2007
Форум: Архив
Anonymous 36644 01 Яну 2007 15:25
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения NBA 2006/2007
Форум: Световен баскетбол
Anonymous 16729 28 Сеп 2007 01:29
от FCDunavRuse
Преглежда непрочетените мнения УЛЕБ Къп 2006/2007
Форум: Световен баскетбол
Anonymous 9281 15 Апр 2007 00:03
от Accrington
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 28623 25 Яну 2007 19:34
от agataa

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози


placeholder