bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 19 Мар 2024 07:19


Български клубове - Янтра 1919 (Габрово) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 58 мнения ]  Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 22:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Ное 2006 21:36
Мнения: 627
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Hart написа:
kibeto,
ти си червей- виж се само какви ги пишеш- та майка ти по- малко дупки ли има...
Това беше последния ми пост в тема с янтра- с олигофрени и цигани габровски повече няма да се занимавам да слизам на тяхното ниво- чао и брадясайте от простотия.

Пухльо,какво общо има майка ми.Говорим за дупките във Враца.А относно габровските цигани,да не спорим къде ги има повече.Едно време в казармата беше пълно с такива от Враца и вашият край.И всичките ГА-каха,познато ти е нали!Ама то това било последния ти пост тук.Ех жалко,че няма да отговориш.Един "кореспондент на БАН" по-малко.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Май 2007 08:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
e4e4 написа:
kibeto,голям малоумник си.не искам да те обиждам повече,тя майката природа вече се е погрижила.не искам да падам до нивото ти и да си губя времето в писане на глупости във форума.май не си ми в категорията,защото подържам форма и съм доста висок и як.няма проблеми да ти изтупам праха по късата процедура.
лично аз работя и уча,а ти залягай над уроците да не висиш като камък на врата на вашите.
да те светна,че козяк не е обидна дума.имам корен от родопите и такова одеало се намира само в етнографския музей.ти и обида не можеш да измислиш като хората.аз живея в голям град,пътувам често и имам приятели от свищов.те ми разказаха,че сте били смешни с/у детската градина академик и ''великата победа"" е само в илюзиите ви.с тази игра догодина сте обратно във в група,парите все ще секнат някой щастлив ден.кви футболисти и ква школа има янтра?кога дюш е участвал на републиканско?ботев е друга работа.и дюш и мъжкия тим се раздават докрай.а че кмета им е боклук е друга тема.напоследък и по тв се говори за ботев,а янтра е някъде в небитието,драпаща с подкупи да печели име. :first: :mydabi: :ahe: :0020:ама класата не се купува,тя е вродена по наследство,което янтра няма.


викок, як и МНОГО ГЛУПАВ :twisted: няколко "човека" от вашия форум имате хора навсякъде където играе Янтра! Жалко че тези хора съществуват само в болните ви мозъци :!: и още нещо: стига с тия подкупи, вие купихте три мача до сега със 1000% сигурност - Бързия, Видин, Криводол сега пак ще играете приятелска среща :!: и в същото време правите с***и на криводол да ни бият :D жалки сте :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Май 2007 08:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
Hart написа:
kibeto,
ти си червей- виж се само какви ги пишеш- та майка ти по- малко дупки ли има...
Това беше последния ми пост в тема с янтра- с олигофрени и цигани габровски повече няма да се занимавам да слизам на тяхното ниво- чао и брадясайте от простотия.


Баце, оди на къро, че кукуруза ти е станал за копане :cry: :cry: :cry:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Май 2007 20:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Фев 2007 23:28
Мнения: 469
Местоположение: у нас
Отбор: Ботев (Враца)
абе вие от янтра габрово си мислите,че сте центъра на вселената и ние се интересуваме само от вашия отбор и го следим навсякъде.знам,4е си обичате тима,но не може на черното да викате бяло.и вие сте били в а група,но като история и традиции не може да се мерите с ботев.цялата истина е ,че не трябва да спорим за глупости,а да потърсим отговори от общината .защо отборите са на тва дередже и какво правят да излезат от кризата,не само да викат"няма пари".как за тях има за спорт няма.
kibeto,ти се държиш като пубертет и трябва да пораснеш още малко.аз не се заяждам с хората ако не ме закачат.тренирал съм борба и съм играл на републиканско и си мисля,че не съм псевдобияч.най-трудно гостуване съм гледал в кърджали-там е ужасно/няква орда турци и цигани/,но не се оставихме да ни псуват много.същата агитка на бараж в ст.загора беше памук. :ahe: :redcard: :lol!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Май 2007 21:17 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Ное 2006 21:36
Мнения: 627
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Ти сам каза,че козяк не е обида.Значи трябва нищо да не ти отговаряме ли?В борбата има и категории 54 кг. и т.н.Е аз съм сигурен,че ти си тежка категория но н.з.Търкаме си клавиатурите с глупости.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Май 2007 21:56 
Абе да ти кажа вие само това правите да си търкате клавиатурите!Не ви блазе на отбора с такива "герой"!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Май 2007 22:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
А, ти пък въобще не си смешен, знаеш ли? Я кажи с какво сме толкова смешни? Какъв си ти, че да даваш определения. Разбирам, че те е яд, ще се пръснеш от яд, че отбора ви прилича на циркаджийска трупа в сравнения с нашия,но не мога да ти помогна. :)

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2007 00:26 
parmalat написа:
А, ти пък въобще не си смешен, знаеш ли? Я кажи с какво сме толкова смешни? Какъв си ти, че да даваш определения. Разбирам, че те е яд, ще се пръснеш от яд, че отбора ви прилича на циркаджийска трупа в сравнения с нашия,но не мога да ти помогна. :)
С агитката,която я нямате сте толкова смешни !Отговорих ли на въпроса ти? Не се пръсвам от яд,а от смях ,когато се замисля какви ги говорите тук и каква е реалноста !А отностно какъв съм аз за да давам определения-ами аз съм порастнал :twisted: ,нещо което на вас ви куца :evil: !Извадете си ръцете от г*за :roll: и се вземете в тях!Ако нашият отбор беше циркаджийска трупа :evil: (Локомотив е повече от Янтра и винаги ще е така преживейте го :8) )вие щяхте да сте му фенове,защото сте палячовци :jokercolor: !Това само по себе си говори кой са циркаджиите- :jokercolor: янтра :jokercolor: много ясно!Няма нужда оттук нататък да ми се обяснявате :albino: !Завършете си поне основното образование и си купете :forummp3: Lepten!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2007 01:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
И с какво ще докажеш, че си порасТнал бе, палячо? Ще ми говори за основно образование, а той сам не знае да пише като хората и се излага. По нататък... каква агитка искаш? Отбора ни се намира във "В" група, хората не идват на стадиона, толкова ли не можеш да проумееш, че няма как да станат нещата. Първо, трябва да има осигурени условия от клуба, и второ, трябва да се постигнат успехи, които да привлекат феновете на отбора отново! Ние да не сме циркаджий като вас- та вие оставате колкото половината Севлиево като махнем ромите, една махала сте, как няма да се съберете. Палячовците сте вие :idea:

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2007 02:49 
parmalat написа:
И с какво ще докажеш, че си порасТнал бе, палячо? Ще ми говори за основно образование, а той сам не знае да пише като хората и се излага. По нататък... каква агитка искаш? Отбора ни се намира във "В" група, хората не идват на стадиона, толкова ли не можеш да проумееш, че няма как да станат нещата. Първо, трябва да има осигурени условия от клуба, и второ, трябва да се постигнат успехи, които да привлекат феновете на отбора отново! Ние да не сме циркаджий като вас- та вие оставате колкото половината Севлиево като махнем ромите, една махала сте, как няма да се съберете. Палячовците сте вие :idea:
Мойто момче,вземи си направи сефтето най-накрая,че тези нерви ще ти усложнят пубертета :wink: !Ходи на психолог,а не си изкарвай комплексите по формуте :idea: !


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2007 10:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Хахаха :)
Аз друг изнервен човек освен теб не виждам, но както и да е. Ти си изкарваш комплексите тук като коментираш кой бил смешен и кой не.Аз поне до там не съм стигнал.

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2007 11:34 
parmalat написа:
Хахаха :)
Аз друг изнервен човек освен теб не виждам, но както и да е. Ти си изкарваш комплексите тук като коментираш кой бил смешен и кой не.Аз поне до там не съм стигнал.
:D осъзнай се :D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2007 18:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
Кой тоя малоумник дето сравнява горна оруфляцища с Габрово ?Там са само цигани е ! Аз ако живея на подобно място ще санувам кошмари , нас ни знаят в цяла европа като Българския Манчестър ,какви сте вие подяволите и за какво се борите?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2007 18:57 
:forummp3: Хахаха вие сте българския Манчестър така ли :D :lol: :D ?Та по какво им приличате бе чеда горски :porc: ?1?Вие за какво се борите :third: ?Вие нямате история :study: ,нито традиции :down: ,а най-вече фенове нямате :clown: !Пак ще ви посъветвам вместо да измекярчите по форумите ходете и подкрепяйте по мачове!А да не сравняваме градовете!Не сравнявайте историческия център на 1 революционен окръг,с градче,което единствения му имидж се гради на смеха :jokercolor: !И с право то там повечето сте смешници :rendear: !Спирам да споря с вас,защото сте девствени :pasdeqic: и имате сили за спорове,аз не съм така че не ми се занимава... :arrow: :8)


Последна промяна Ruffian на 10 Май 2007 18:59, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2007 18:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Ное 2006 21:36
Мнения: 627
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Аман от пустиняци в нашия форум.Тука смешко пишем и спорим на тема ФУТБОЛ,а не на тема АГИТКИ.Какво като имате агитка,ако ще да е целия град,щом като отбора ви е супер ЗЛЕ.И преди сме били във "В" група,но никога не сме били толкова слаби.Вие сигурно наистина няма какво да правите,че да ходите по мачове.Или сте на принципа "Опознай родината,да я обикнеш".
P.S.Не прави реклама на "Лептен".Мажи се още 2 седмици и тогава го препоръчвай на когото и да е.Може да не те дооправи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2007 19:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Ное 2006 21:36
Мнения: 627
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Ruffian написа:
:forummp3: Хахаха вие сте българския Манчестър така ли :D :lol: :D ?Та по какво им приличате бе чеда горски :porc: ?1?Вие за какво се борите :third: ?Вие нямате история :study: ,нито традиции :down: ,а най-вече фенове нямате :clown: !Пак ще ви посъветвам вместо да измекярчите по форумите ходете и подкрепяйте по мачове!А да не сравняваме градовете!Не сравнявайте историческия център на 1 револиционен окръг,с градче,което единствения му имидж се гради на смеха :jokercolor: !И с право то там повечето сте смешници :rendear: !Спирам да споря с вас,защото сте девствени :pasdeqic: и имате сили за спорове,аз не съм така че не ми се занимава... :arrow: :8)

Боже,Боже!Слез и си пребери вересиите.Ти глупако напълно показа колко си тъп,прост,глупав и ограничен!!! :evil: Виж се само колко ти е бедна общата култура след като свързваш Манчестър единственно с футбола.Жал ми е за тебе,честно.Ти си рядко срещан екземпляр!Много хора ще ти се смеят сега да знаеш.Как може да кажеш,че Габрово се свързва само със смеха.ТУКА СА ПЪРВИТЕ ФАБРИКИ В БЪЛГАРИЯ БЕ СМОТЛЬО.ПЪРВАТА ЕЛЕКТРИЧЕСКА КРУШКА ВЪВ ФАБРИКА Е СВЕТНАЛА ПАК ТУК.
Тъпако,разходи се във вашия революционен окръг,намери нещо и се гръмни.Ти сигурно като чуеш "Шипка" и се сещаш за мармалад.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2007 19:41 
kibeto написа:
Ruffian написа:
:forummp3: Хахаха вие сте българския Манчестър така ли :D :lol: :D ?Та по какво им приличате бе чеда горски :porc: ?1?Вие за какво се борите :third: ?Вие нямате история :study: ,нито традиции :down: ,а най-вече фенове нямате :clown: !Пак ще ви посъветвам вместо да измекярчите по форумите ходете и подкрепяйте по мачове!А да не сравняваме градовете!Не сравнявайте историческия център на 1 револиционен окръг,с градче,което единствения му имидж се гради на смеха :jokercolor: !И с право то там повечето сте смешници :rendear: !Спирам да споря с вас,защото сте девствени :pasdeqic: и имате сили за спорове,аз не съм така че не ми се занимава... :arrow: :8)

Боже,Боже!Слез и си пребери вересиите.Ти глупако напълно показа колко си тъп,прост,глупав и ограничен!!! :evil: Виж се само колко ти е бедна общата култура след като свързваш Манчестър единственно с футбола.Жал ми е за тебе,честно.Ти си рядко срещан екземпляр!Много хора ще ти се смеят сега да знаеш.Как може да кажеш,че Габрово се свързва само със смеха.ТУКА СА ПЪРВИТЕ ФАБРИКИ В БЪЛГАРИЯ БЕ СМОТЛЬО.ПЪРВАТА ЕЛЕКТРИЧЕСКА КРУШКА ВЪВ ФАБРИКА Е СВЕТНАЛА ПАК ТУК.
Тъпако,разходи се във вашия революционен окръг,намери нещо и се гръмни.Ти сигурно като чуеш "Шипка" и се сещаш за мармалад.


Първото училище, Дом на културата единствения Дом на хумора и сатирата, Технически университет ,първи фабрики развита индустрия, множество архитектирни и исторически забележителности (Етъра,Боженци, Соколски манастир )а бе какво съм тръгнал да се обяснявам - я вървете си бройте влаковете на гарата щото вие май само това имате .


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2007 20:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
kibeto написа:
Ruffian написа:
:forummp3: Хахаха вие сте българския Манчестър така ли :D :lol: :D ?Та по какво им приличате бе чеда горски :porc: ?1?Вие за какво се борите :third: ?Вие нямате история :study: ,нито традиции :down: ,а най-вече фенове нямате :clown: !Пак ще ви посъветвам вместо да измекярчите по форумите ходете и подкрепяйте по мачове!А да не сравняваме градовете!Не сравнявайте историческия център на 1 револиционен окръг,с градче,което единствения му имидж се гради на смеха :jokercolor: !И с право то там повечето сте смешници :rendear: !Спирам да споря с вас,защото сте девствени :pasdeqic: и имате сили за спорове,аз не съм така че не ми се занимава... :arrow: :8)

Боже,Боже!Слез и си пребери вересиите.Ти глупако напълно показа колко си тъп,прост,глупав и ограничен!!! :evil: Виж се само колко ти е бедна общата култура след като свързваш Манчестър единственно с футбола.Жал ми е за тебе,честно.Ти си рядко срещан екземпляр!Много хора ще ти се смеят сега да знаеш.Как може да кажеш,че Габрово се свързва само със смеха.ТУКА СА ПЪРВИТЕ ФАБРИКИ В БЪЛГАРИЯ БЕ СМОТЛЬО.ПЪРВАТА ЕЛЕКТРИЧЕСКА КРУШКА ВЪВ ФАБРИКА Е СВЕТНАЛА ПАК ТУК.
Тъпако,разходи се във вашия революционен окръг,намери нещо и се гръмни.Ти сигурно като чуеш "Шипка" и се сещаш за мармалад.



Хахахааххахаха :lol: Прав си! Ама наистина много се изложи :lol:
След като показа, че не може да пише, сега разкри пред нас и изключителнот бедната си обща култура на тема история :)
А това за мармалада няма да се изненадам, ако е истина :lol:

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2007 21:38 
Offline

Регистриран на: 07 Мар 2007 19:20
Мнения: 232
Местоположение: Враца
Брей,брей.Човек като ви слуша,ще рече,че става нещо от вашия град-пълна заблуда.Колкото и да го хвалите-за нищо не става.Ходила съм там.Не бях впечатлена.По-добре се замислете,че където не сте бутнали пари-все сте се провалили.В Б група има доста продажни отбори и ако продължат да наливат така пари в отборчето ви-ще останенте.Въпреки че не сте на нивото и на В група даже.Все пак е хубаво да се посмеем.А и Ботев и да спечели първото място(което силно ме съмнява предвид Янтра-Левски 25:0),пак няма да влезем,защото няма откъде да вземем 250 000 лв,които трябва да представим за участие.Така че,пазете си парите за там!тежко ви и горко като влезем и ние в Б група.Като дойдат футболистите ви тук(агитка???:))няма да си тръгнат непокътнати,без значение от резултата.Ние сме много отмъстителни.а това,че купувате мачове-не ви е за хвала.За това ви мразим толкова.Заради нечестната ви игра.Но всичко се връща.Какво се хвалите със 7г в А група???Ние имаме 26г подред-в което сме рекордьори.Но вие сте твърде слепи.това е последното нещо,което пиша и отговарям културно!!! за разлика от вас.Само 3 имена ще ви кажа,дано да ви говорят нещо-ЦВЕТАН ЙОНЧЕВ,ВАЛЕНТИН ИЛИЕВ и МАРТИН ПЕТРОВ.Ботев(Враца) завинаги в нашите сърца-най-верикия отбор на света.:)

_________________
И в миг ще взривим небесата,
над славния ни стадион,
да чуят навред по земята,
че Ботев е пак шампион!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2007 23:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Ное 2006 21:36
Мнения: 627
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Сигурен съм,че сте най-веРикия отбор.Владо Манчев,Илиян Стоянов,Бойко Величков и още много други които може да не са от класата на Мартин Петров,но играят или са играли по "А" група и навън.В Габрово,първите си стъпки в треньорската професия направиха Пламен Марков и Ради Здравков.Има много села и паланки,които са дали добри футболисти на България,но не съм ги чувал да се хвалят!!!
А сега малко и за поста ти.Сега се сетих,че те познавам.В "7-дни Спорт" ще има рубрика с теб в,която ще обясняваш тънкостите на играта и далаверите в "Б" група.Била си много запозната.
P.S.И накрая само не разбрах,при положение,че си пишем тука с един от Горна,ти по какъв повод се заяждаш.Никой не е споменавал твоя град!!!Хората са казали,че когато двама си мерят ония работи трети не е хубаво да си събува гащите.Особено в твоя случай!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 01:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Хахахаха, ти си опсен, брат. :)
А специално за палавата фенка от Враца ще добавя още едно име, най- актулания футболист в ЛЕВСКИ(СОФИЯ)- Миро Иванов.

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 15:27 
Ruffian написа:
:forummp3: Хахаха вие сте българския Манчестър така ли :D :lol: :D ?Та по какво им приличате бе чеда горски :porc: ?1?Вие за какво се борите :third: ?Вие нямате история :study: ,нито традиции :down: ,а най-вече фенове нямате :clown: !Пак ще ви посъветвам вместо да измекярчите по форумите ходете и подкрепяйте по мачове!А да не сравняваме градовете!Не сравнявайте историческия център на 1 революционен окръг,с градче,което единствения му имидж се гради на смеха :jokercolor: !И с право то там повечето сте смешници :rendear: !Спирам да споря с вас,защото сте девствени :pasdeqic: и имате сили за спорове,аз не съм така че не ми се занимава... :arrow: :8)

Не сравнявай Горна с Габрова че ставаш смешен. Вие имате само една гара и нищо друго. На габрово му викат българския Манчестър заради текстилните фабрики. Между другота Габрово е доста красив град и то с история, но няма нищо футболно в него.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 15:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
GARVAN написа:
Ruffian написа:
:forummp3: Хахаха вие сте българския Манчестър така ли :D :lol: :D ?Та по какво им приличате бе чеда горски :porc: ?1?Вие за какво се борите :third: ?Вие нямате история :study: ,нито традиции :down: ,а най-вече фенове нямате :clown: !Пак ще ви посъветвам вместо да измекярчите по форумите ходете и подкрепяйте по мачове!А да не сравняваме градовете!Не сравнявайте историческия център на 1 революционен окръг,с градче,което единствения му имидж се гради на смеха :jokercolor: !И с право то там повечето сте смешници :rendear: !Спирам да споря с вас,защото сте девствени :pasdeqic: и имате сили за спорове,аз не съм така че не ми се занимава... :arrow: :8)

Не сравнявай Горна с Габрова че ставаш смешен. Вие имате само една гара и нищо друго. На габрово му викат българския Манчестър заради текстилните фабрики. Между другота Габрово е доста красив град и то с история, но няма нищо футболно в него.


десет отбора ли искаш да имаме, за да сме футболен град? имаме много сезони в професионалния футбол, участия в ЕКТ /интертото/, два лицензирани стадиона :!: Много национали са тръгнали от Габрово през годините. Доста време сме поддържали два отбора на много добро ниво и т.н. Има издадена книга за историята на габровския футбол, такива специалисти осмокласници, като този от горна, да четат повече :idea:

_________________
http://www.vbox7.com/play:ad36667c&al=1&vid=4333959


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 18:03 
Имам предвид че нямате публика. Иначе за футболистите ви знам. Между другото в началото на 90-те имахте прилична агитка. Доста хора от тях познавах.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 18:55 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Ное 2006 21:36
Мнения: 627
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
GARVAN написа:
Имам предвид че нямате публика. Иначе за футболистите ви знам. Между другото в началото на 90-те имахте прилична агитка. Доста хора от тях познавах.

Ами наистина имаше и тепърва пак ще има.Просто в последните години кой ли не идва да ни оправя футбола,някакви президенти които ни оставяха на средата на сезона без отбор(:evil: Асен Асенов :evil:).Други пък не намериха 20 000 хиляди лева да си платим гаранцията и служебно изпаднахме,а бяхме в "Б" група със стабилен отбор и т.н.Хората доста се отдръпнаха и аз ги разбирам.Просто както знаеш "рибата се вмирисва откъм главата" и някои хора не искат да се дават излишни пари за футбол а други да са президенти щото примерно имат 2 сергии на пазара.Ако отбора влезе-за което искренно се надявам-и се задържи,лека полека работите ще се оправят.
P.S.Ходи ми се на мач във Велико Търново следващия сезон :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 58 мнения ]  Предишна  1, 2, 3  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения стадион "Академик"; снимки, информация
Форум: Академик (София)
speedbreaker 61966 28 Дек 2011 12:31
от dibo
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 69843 25 Яну 2007 20:34
от agataa
Преглежда непрочетените мнения БЪКИ-ИМПУЛС /ГАБРОВО/
Форум: Хандбал
янтра гб 53207 26 Окт 2010 06:43
от ncuxo™
Преглежда непрочетените мнения ЗА ГАБРОВО
Форум: Янтра 2019 (Габрово)
янтра гб 39358 15 Окт 2009 20:22
от green
Преглежда непрочетените мнения ще остане ли янтра на първо място и след края на сезона?
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 11345 10 Мар 2007 21:02
от Fabio_Cannavaro

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози