bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 19 Мар 2024 12:31


Български клубове - Янтра 1919 (Габрово) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 58 мнения ]  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Академик (Свищов) - Янтра (Габрово)
МнениеПубликувано на: 05 Май 2007 13:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Ное 2006 21:36
Мнения: 627
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Мачът е днес от 18.00 часа.Да пожелаем успех на нашите момчета.
Само "Янтра"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Май 2007 14:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Прогнозирам победа за нас с 2-3 гола :)

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Май 2007 14:23 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Ное 2006 21:36
Мнения: 627
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Абе 1,2,3,половин.3-те точки са важни :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Май 2007 15:04 
Offline

Регистриран на: 03 Ное 2006 23:20
Мнения: 733
Ще ви затруднят максимално студентите. Не правете никакви сметки


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Май 2007 15:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Фев 2007 23:28
Мнения: 469
Местоположение: у нас
Отбор: Ботев (Враца)
то ако не биете ще е голяма излагация.те са ученици 88,89,студенти.в янтра има професионални футболисти,а академик са детска градина. :0020: :ouaou: :acab: :grrr35:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Май 2007 16:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 21:38
Мнения: 988
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
Тоя сезон не ги слагаите , сега ще полегнат , това е ясно ... другия сезон чувам , че големи амбиции ще имат


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Май 2007 19:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Фев 2007 23:28
Мнения: 469
Местоположение: у нас
Отбор: Ботев (Враца)
те амбициите идват със спонсора.михов уж им дава,ама не е като преди.имам познат от свищов и ми каза,че били много несериозни и се лигавели на тренировките.те са още деца.пък и свищов не е габрово или враца да има повече жители.

СЕВЕРОЗАПАДНА "В" ГРУПА
XXIX кръг


5 май 2007, 18:00 ч

краен Валекс (Трявна) 1 - 1 Миньор 2002 (Драганица)




краен Спартак (Койнаре) 1 - 2 Локомотив (Г.Оряховица)




краен Чумерна (Елена) 2 - 0 Ситомир (Никопол)




краен Левски (Левски) 0 - 3 Искър 1923 (Роман)




краен Ботев (Криводол) 1 - 3 Ботев-Бали (Дебелец)




краен Бдин (Видин) 1 - 2 Ботев (Враца)




краен Гигант (Белене) 2 - 1 Мария Луиза (Лом)




краен Академик (Свищов) 1 - 2 Янтра (Габрово

някой ако знае или има снимки да пише


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Май 2007 12:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
победа с 2-1 :lol: голове на Радков и Генади :wink: един друг отбор постигна "малко по лека победа" отново с 2-1 :lol: Бали продължават да настъпват към второто място :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Май 2007 16:31 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
Ситуацията е такава,че дори Янтра да падне в Криводол както се надяват от Враца,точките ще се изравнят и ще се гледа головата разлика а Янтра последния кръг приема Левски което означава,че янтра ако трябва ще бие със 36-0, А Боботев приема валекс което пък от друга страна означава,че гостите ще бъдат поощрени да паднат с малко така че амбициите на Враца могат да дойдат единствено от домакинска грешка на Янтра, с Белене или видин което едва ли може да стане !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Май 2007 17:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
Fabio_Cannavaro написа:
Ситуацията е такава,че дори Янтра да падне в Криводол както се надяват от Враца,точките ще се изравнят и ще се гледа головата разлика а Янтра последния кръг приема Левски което означава,че янтра ако трябва ще бие със 36-0, А Боботев приема валекс което пък от друга страна означава,че гостите ще бъдат поощрени да паднат с малко така че амбициите на Враца могат да дойдат единствено от домакинска грешка на Янтра, с Белене или видин което едва ли може да стане !


ФАБИО, АКО ЛЕВСКИ ОТИДАТ НА БАНКЕТ ПРИ ДЕВИЦИТЕ ВЪВ ВРАЦА, ВМЕСТО ДА ИГРАЯТ В ГАБРОВО - ЗНАЕШ ЧЕ НЯМА КАК ДА БИЕМ С ПОВЕЧЕ ОТ ТРИ СЛУЖЕБНИ ГОЛА :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Май 2007 18:08 
Offline

Регистриран на: 03 Ное 2006 23:20
Мнения: 733
янтра гб написа:
Fabio_Cannavaro написа:
Ситуацията е такава,че дори Янтра да падне в Криводол както се надяват от Враца,точките ще се изравнят и ще се гледа головата разлика а Янтра последния кръг приема Левски което означава,че янтра ако трябва ще бие със 36-0, А Боботев приема валекс което пък от друга страна означава,че гостите ще бъдат поощрени да паднат с малко така че амбициите на Враца могат да дойдат единствено от домакинска грешка на Янтра, с Белене или видин което едва ли може да стане !


ФАБИО, АКО ЛЕВСКИ ОТИДАТ НА БАНКЕТ ПРИ ДЕВИЦИТЕ ВЪВ ВРАЦА, ВМЕСТО ДА ИГРАЯТ В ГАБРОВО - ЗНАЕШ ЧЕ НЯМА КАК ДА БИЕМ С ПОВЕЧЕ ОТ ТРИ СЛУЖЕБНИ ГОЛА :roll:

Да... Виж как си се сетил :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Май 2007 18:33 
Offline

Регистриран на: 03 Ное 2006 23:20
Мнения: 733
Янтра (Габрово) победи като гост с резултат 2:1 Академик (Свищов), в мач от 29-я кръг на първенството в Северозападната “В” Аматьорска футболна група и запази първото място във временното класиране. Головете за победителите вкараха Цитлакидис в 61-вата и Румен Радков в 71-вата минута от дузпа, а почетния гол за домакините отбеляза Петков 3 минути по-късно. Вторият отбор в групата – Ботев (Враца) също постигна победа като гост с 2:1 над Бдин (Видин), съобщава радио Фокус - Велико Търново.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Май 2007 19:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
янтра гб написа:
Fabio_Cannavaro написа:
Ситуацията е такава,че дори Янтра да падне в Криводол както се надяват от Враца,точките ще се изравнят и ще се гледа головата разлика а Янтра последния кръг приема Левски което означава,че янтра ако трябва ще бие със 36-0, А Боботев приема валекс което пък от друга страна означава,че гостите ще бъдат поощрени да паднат с малко така че амбициите на Враца могат да дойдат единствено от домакинска грешка на Янтра, с Белене или видин което едва ли може да стане !


ФАБИО, АКО ЛЕВСКИ ОТИДАТ НА БАНКЕТ ПРИ ДЕВИЦИТЕ ВЪВ ВРАЦА, ВМЕСТО ДА ИГРАЯТ В ГАБРОВО - ЗНАЕШ ЧЕ НЯМА КАК ДА БИЕМ С ПОВЕЧЕ ОТ ТРИ СЛУЖЕБНИ ГОЛА :roll:


Спокойно, ние ще им предложим по- пищен банкет. Няма така лесно да се оставим да ни изиграят в последния кърг :twisted:

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Май 2007 20:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Фев 2007 23:28
Мнения: 469
Местоположение: у нас
Отбор: Ботев (Враца)
.За Янтра знам само че са вкарали гол от дузпа и гол от огромна засада...друго не знам!!

ле-ле,то голяма излагация!срещу детската градина от свищов да не биете честно,а със съдии.с такава игра догодина като стар асансьо пак във в група.язък за парите. :ahe: :0020:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Май 2007 21:37 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Ное 2006 21:36
Мнения: 627
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
e4e4 написа:
.За Янтра знам само че са вкарали гол от дузпа и гол от огромна засада...друго не знам!!

ле-ле,то голяма излагация!срещу детската градина от свищов да не биете честно,а със съдии.с такава игра догодина като стар асансьо пак във в група.язък за парите. :ahe: :0020:

Ама ставате банални мама му стара.Абе що не си гледаш твоето отборче ами се занимаваш с нас.Толкова ли ти е безинтересно!!!Всъщност ти от къде си.Само анонимници ни плюят във форума.
КОЗЯК СМОТАН


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 08:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
e4e4 написа:
.За Янтра знам само че са вкарали гол от дузпа и гол от огромна засада...друго не знам!!

ле-ле,то голяма излагация!срещу детската градина от свищов да не биете честно,а със съдии.с такава игра догодина като стар асансьо пак във в група.язък за парите. :ahe: :0020:


професоре, за игра с ръка в нак. поле какво се дава? колкото до засадата вярно е :!: нашия човек беше към 20м. зад последния "студент" :D ама нали знаеш ние ходим с пари и съдии и такива положение за нас не важи засадата :wink:

п.с. айде бягай в другия форум при неста, че си смешен :P


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 16:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
АБЕ ЕЙ БРИКЕТИ ГЛЕДАЛИ ЛИ СТЕ МАЧА ИЛИ САМО СИ ПРИКАЗВАТЕ КАКТО ОБИКНОВЕННО! ПРИ 0-0 ИМАШЕ 1000000000000000000 ПРОЦЕНТОВА ДУЗПА ЗА ЯНТРА КОЙТО НИКОЙ НЕ ОТСЪДИ!!! А ЗА ПЪРВИЯ ГОЛ-АКО ТОВА Е ЗАСАДА ЗНАЧИ АЗ СЪМ ТРАМВАЙ 111 , КАК МОЖЕ ДА СТЕ ТОЛКОВА ПРОСТИ? НЯМАТЕ ЛИ СИ ТАМ ХИМКО,ХВАНЕТЕ СЕ ДА ВЪРШИТЕ ТАМ НЕЩО,ЗЕМЕТЕ ПО ЕДНА КОФА СИ ЗАПЪЛНЕТЕ ДУПКИТЕ В СЕЛОТО АМИ СТЕ ТРЪГНАЛИ ДА ПЛЮЕТЕ ПО НАС! ЕБАСИ НАГЛИТЕ ХОРА ЩЕ МЕ ПЛАШАТ С КРИВОДОЛ И ОБРАН БУСТАН ПИПЕРКОВО ТАМ СИ СТОЙТЕ И СИ ИГРайте С криводол и другите селяни АЙ МАКАРА ОТ ТУКА !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 17:13 
Offline

Регистриран на: 07 Мар 2007 19:20
Мнения: 232
Местоположение: Враца
Хахахахах.Дупки във Враца.Хахахаха.Моето момче,във Враца НЯМА дупки.Ние не купуваме мачове,а си развиваме града.А дано,на вашата поляна,някога се съберат 500 човека.За това няма пари за футбола.А колкото до Криводол.Те ще ви се хвърлят на кръв и със съдия пак няма да отървете кожата.Ще стане като с Елена.И виж си прегледай познанията по география,че 75 000 души е село в САЩ,а не в България.

_________________
И в миг ще взривим небесата,
над славния ни стадион,
да чуят навред по земята,
че Ботев е пак шампион!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 17:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Ное 2006 16:21
Мнения: 1087
Отбор: Ботев (Враца)
Изказването на Fabio_Cannavaro е
доказателство за начален стадий на олигофрения и неудовлетворителен сексуален живот.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 17:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Ное 2006 21:36
Мнения: 627
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
botev_fenka написа:
Хахахахах.Дупки във Враца.Хахахаха.Моето момче,във Враца НЯМА дупки.Ние не купуваме мачове,а си развиваме града.А дано,на вашата поляна,някога се съберат 500 човека.За това няма пари за футбола.А колкото до Криводол.Те ще ви се хвърлят на кръв и със съдия пак няма да отървете кожата.Ще стане като с Елена.И виж си прегледай познанията по география,че 75 000 души е село в САЩ,а не в България.

Да бе!Освен твоите,други дупки няма във Враца!А да кажеш,че нашия стадион е поляна е доста ТЪПО а за 500-те човека нямям думи!
Айде вземи и ти си прегледай познанията по География,защото в САЩ,село 75 000 души няма!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 20:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
botev_fenka написа:
Ще стане като с Елена.


И какво като стане? :twisted:
Може би все още неосъзнаваш, че сте притиснати до стената :wink:
Само победа на Криводол над нас би ви помогнало, но аз лично нямам нищо против да стане като в Елена и да загубим 2 точки. Така ще ни остане още 1 точка преднина, която ще ни осигури връщане в професионалния футбол :8)

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 20:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Фев 2007 23:28
Мнения: 469
Местоположение: у нас
Отбор: Ботев (Враца)
kibeto,голям малоумник си.не искам да те обиждам повече,тя майката природа вече се е погрижила.не искам да падам до нивото ти и да си губя времето в писане на глупости във форума.май не си ми в категорията,защото подържам форма и съм доста висок и як.няма проблеми да ти изтупам праха по късата процедура.
лично аз работя и уча,а ти залягай над уроците да не висиш като камък на врата на вашите.
да те светна,че козяк не е обидна дума.имам корен от родопите и такова одеало се намира само в етнографския музей.ти и обида не можеш да измислиш като хората.аз живея в голям град,пътувам често и имам приятели от свищов.те ми разказаха,че сте били смешни с/у детската градина академик и ''великата победа"" е само в илюзиите ви.с тази игра догодина сте обратно във в група,парите все ще секнат някой щастлив ден.кви футболисти и ква школа има янтра?кога дюш е участвал на републиканско?ботев е друга работа.и дюш и мъжкия тим се раздават докрай.а че кмета им е боклук е друга тема.напоследък и по тв се говори за ботев,а янтра е някъде в небитието,драпаща с подкупи да печели име. :first: :mydabi: :ahe: :0020:ама класата не се купува,тя е вродена по наследство,което янтра няма.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 21:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Ное 2006 16:21
Мнения: 1087
Отбор: Ботев (Враца)
kibeto,
ти си червей- виж се само какви ги пишеш- та майка ти по- малко дупки ли има...
Това беше последния ми пост в тема с янтра- с олигофрени и цигани габровски повече няма да се занимавам да слизам на тяхното ниво- чао и брадясайте от простотия.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 21:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
e4e4 написа:
кви футболисти и ква школа има янтра?кога дюш е участвал на републиканско?ботев е друга работа.и дюш и мъжкия тим се раздават докрай.


А ти май говориш без да си информиран. Я погледни, ако обичаш, класирането на ЮНОШИ(МЛАДША) и тогава говори дали нямаме школа. Ние сме на първите места и се борим с ЛИТЕКС и БАЛИ, а вие сте доста след нас. При юношите(старша) сте доста по- добре, но времето минава и мога да кажа, че имаме страхотен отбор(младша), който скоро ще вле свежа кръв в мъжкия отбор. Така че недей да омаловажаваш успехите на габровския футбол, защото истината е, че просто не си информиран :idea:

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 22:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Ное 2006 21:36
Мнения: 627
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
e4e4 написа:
kibeto,голям малоумник си.не искам да те обиждам повече,тя майката природа вече се е погрижила.не искам да падам до нивото ти и да си губя времето в писане на глупости във форума.май не си ми в категорията,защото подържам форма и съм доста висок и як.няма проблеми да ти изтупам праха по късата процедура.
лично аз работя и уча,а ти залягай над уроците да не висиш като камък на врата на вашите.
да те светна,че козяк не е обидна дума.имам корен от родопите и такова одеало се намира само в етнографския музей.ти и обида не можеш да измислиш като хората.аз живея в голям град,пътувам често и имам приятели от свищов.те ми разказаха,че сте били смешни с/у детската градина академик и ''великата победа"" е само в илюзиите ви.с тази игра догодина сте обратно във в група,парите все ще секнат някой щастлив ден.кви футболисти и ква школа има янтра?кога дюш е участвал на републиканско?ботев е друга работа.и дюш и мъжкия тим се раздават докрай.а че кмета им е боклук е друга тема.напоследък и по тв се говори за ботев,а янтра е някъде в небитието,драпаща с подкупи да печели име. :first: :mydabi: :ahe: :0020:ама класата не се купува,тя е вродена по наследство,което янтра няма.

Драги ми смехурко,аз отдавна не уча за да се занимавам с уроци.Каквото ми трябва съм научил и то явно добре,защото ми плащат добре за това.Много ми се иска да вися на врата на нашите,но за мое съжаление те отдавна не са на този свят!!!
А пък това определение "висок и много як" ми звучи,както едно време в IRC "руса със зелени очи".Заради това нещо,което споменах по-горе от малък свикнах да се справям с доста неща,включително и псевдо биячи.Искам да те посъветвам да не "скачаш" на хора които не познаваш и най-малкото не си виждал.Щом си толкова начетен сигурно си чувал приказката "Всеки батко си има батко"!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 58 мнения ]  1, 2, 3  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения стадион "Академик"; снимки, информация
Форум: Академик (София)
speedbreaker 61968 28 Дек 2011 12:31
от dibo
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 69853 25 Яну 2007 20:34
от agataa
Преглежда непрочетените мнения БЪКИ-ИМПУЛС /ГАБРОВО/
Форум: Хандбал
янтра гб 53209 26 Окт 2010 06:43
от ncuxo™
Преглежда непрочетените мнения ЗА ГАБРОВО
Форум: Янтра 2019 (Габрово)
янтра гб 39360 15 Окт 2009 20:22
от green
Преглежда непрочетените мнения ще остане ли янтра на първо място и след края на сезона?
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 11347 10 Мар 2007 21:02
от Fabio_Cannavaro

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози