bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 19 Мар 2024 06:09


Български клубове - Янтра 1919 (Габрово) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 27 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Павликени- Янтра
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2007 11:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
В неделя излизаме в Павликени и се надявам да спечелим 3-те точки, тъй като нямаме право на грешка.

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 12:07 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Bravo 4e me poslu6a i pusna nova tema - moqta prognoza e 0:2!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 13:39 
Ако Павликени получат някакъв финансов стимул да измъкнат нещо от Габрово,може и да се стигне до едно Х-че,иначе мача е твърда 2-ка! Много са зле тия...трагедия...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 13:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Ное 2006 16:21
Мнения: 1087
Отбор: Ботев (Враца)
Прогноза мога да дам, само ако съм сигурен, че мача ще се играе честно.
Ако е така- то 1-1. :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 19:02 
като чета забелязвам, че ти все не познаваш, така че вече ми е по - спокойно........


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 19:25 
Човека беше почти познал... Губите на полувремето с 1:0 и купувате мача,момчетата на Павликени не искат да го продадат,но иначе не ги пускат да излязат на терена,заплашват ги със служебна загуба...в крайна сметка 1:3! Информацията е от сигурен източник! Вие сте срам за групата,вече се убедих напълно...не е ли ви срам бе хора? Смешни сте...Пармалат,въобще не се опитвай да ме убеждаваш,или да ми доказваш обратното...Трагедия...Смешници такива...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 19:37 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
I az go 4uh sa6toto ot hora, koito sa bili na stadiona...naistina moje da sam govorel predi kak Yantra stimulirali tozi ili onzi, no tova e sram za celiq vi grad. Az ako bqh fan na tozi otbor nqma6e da se merna pove4e na stadiona! :(

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 19:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Хааааахахахааахаха :)
Това ако е вярно значи, че сме купили фактически цялото първенство, или източникът ти е смешеник.
Павлиекни игрят у дома и отказват да продадат мача, но не ги пускат да излязат?! Кой не ги пуска, отбора на ЯНТРА, който гостува ли??
Ако има нещо вярно в твоите думи то значи имаме подкрепа от много високо, няма как иначе да е, защото не виждам кой ей така ще спре отбор- домакин да излезе на терена... Не сме толкова богати и влиятелни за да правим такива неща, така че не бих повярвал на такива глупости... така че не ми излизайте с тези морални врели- некипели, че било срам...

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 21:26 
Янтра !!! :002: :fans4:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 21:28 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
parmalat написа:
Ако има нещо вярно в твоите думи то значи имаме подкрепа от много високо, няма как иначе да е, защото не виждам кой ей така ще спре отбор- домакин да излезе на терена... Не сме толкова богати и влиятелни за да правим такива неща, така че не бих повярвал на такива глупости... така че не ми излизайте с тези морални врели- некипели, че било срам...

Подкрепата за вас от високо ниво си е факт и вие това много добре го знаете.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 22:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Ное 2006 21:36
Мнения: 627
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
4estita pobeda na vsi4ki gabrovci!Pozdravi i na vsi4ki fenove na fantastikata!4e ni e koleblivo otbor4eto-dobre,ama da govorite takiva raboti ne vi prili4a,ili se luja?Vse pak igrahme s "Pavlikeni" a ne s "Man Utd".Kakvo tolkova e stanalo!Te i ot Dupnica izrevaha taka pri 2-3 s "Levski"!Pri takuv razvoi kakvo da govorqt horata ot stadiona-va6ite posveteni izto4nici-vie mai imate takiva navsqkude kudeto "Yantra" igrae.A sigurno kato padnem vsi4ko e nared.Nali!
Sega malko i za podkrepata ot visoko nivo!Mnogo mi e sme6no kato vi slu6am i 4estno da vi kaja ujasno se draznq.Nie sme sigurno edinstveniq otbor koito ima sugrajdanin v nai-visokite etaji na futbolnata vlast a nikoga ne sme polu4avali pomo6t ot nego-Ivan Vuzov!Kolko puti izpadahme zaradi 3 to4ki ili puk ne se nameriha 16000lv. predi 3 godini-ako ne se luja-za da u4astvame v purvenstvoto i razbira se "BFS" ni izhvurli na momenta.
I posledno se 4udq za6to nikoi ot vas ne napi6e koi ni e 4oveka,koi ni tika nagore i koi si hvurlq parite na vqtura i izpolzva strahotnite si vruzki da vkara tozi slab otbor,s tozi sme6en stadion ot tova selo v "B" grupa???


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 22:54 
Ми пармалат,вратаря ни се обади на свой приятел в павликени и той му каза! 2-ката централни защитници не са излезли за 2-рото полувреме,защото са отказали да продадат мача! А вие негодници такива изиграйте 1 честен мач в селата Белене,Павликени,Никопол,Драганица(Берковица) и тогава елате да ми говорите че не купувате мачове! Пармалат мисля че специално за този мач е излишно да спориш! Купили сте си мача и това е! В момента не играете добре,2 паса не можете да вържете,няма я връзката халфове-нападатели...може много да те боли,но истината винаги боли Пармалат...приеми го и това е !


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 23:12 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Ное 2006 21:36
Мнения: 627
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
A vie kato q imate vruzkata halfove-napadateli i vsi4ki ostanali i vruzvate pove4e ot 2 pasa zashto ne go pokazahte v Gabrovo!Ako v kraina smetka vie vlezete rabotata vi 6te sa q svur6ili drugite!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 23:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Хахаха, защо да ме боли... по- скоро теб те боли, че ви водим и до края няма да стопите разликата от 3 точки. Дори и Криводол, на които са уповавате като богове, също няма да могат да ни победят. Друго, което ми прави впечатление е, че не спря да коментираш делата на ЯНТРА! И аз мога ей сега да ви извадя до една всички кирливи ризи, но не го правя, защото няма да постигна нищо с това, а може и да обидя някои хора, така че по спокойно го давай :) Най- малкото, ясни сте ми, че не сте чисти като непочорчна девица и това го коментирах вече, така че няма смисъл какво повече да спорим. Вие също си взимате без проблеми мачовете със селата, защото купувате или поради друга причина. А когато сте губили точки винаги е имало намеса на богаташите от Дебелец, защото тогава водехте и те се целеха във вашите мачове. Вие обаче не ги победихте у дома, а ние ги неутрализирахме като гост и това ни дава страхотно предимство. Примерно, ако бяхме направили Х, БАЛИ още щяха да са в борбата и щяха на всеки наш мач да носят пари за противника и да губим точки. Ние обаче ги победихме и затова толкова ви е яд, предполагам ;)

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 23:23 
Напротив-ние напълно ще си заслужим влизането,ако влезем! По принцип не обичам да се оправдавам,но терена в Габрово беше тежък,футбола беше доста малко,но въпреки това основните голови положения ги имахме ние, а предполагам не сме стигнали до вашата врата с индивидуални пробиви по крилата от нашето наказателно до вашето ;) Така че,пич,никой няма да ни свърши на нас работата,освен това,че Ботев Криводол(надявам се) няма да ви продадат мача и ще ни помогнат,като ви бият :) А в момента головата разлика е налице,така че ние само дебнем вашата издънка :) Иначе мисля,че сме доказали,че връзката между халфовете и нападателите ни е доста по - добра от тази на вашите - 71 гола , на 60 ли бяха ? Бъди здрав !


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 23:30 
Напротив Пармалат,ние ще стопим преднината,не се притеснявай ;) Колкото до нашите кирливи ризи,не знам от къде ще ги извадиш,защото ние освен мача с Криводол през есента друг не сме взели нечестно ;) Това ти го казвам по най-честния и приятелски начин! А това,че основно в селата загубихме точки,разбира се не беше основно заради Бали,ние също си бяхме виновни. Ама да гледам как преди всеки наш мач идва Дончо Караиванов(дебелака) и дава 3 бона за да ни бият,или 2 за Х,не знам точно,мисля че е достатъчно,особено за селските отборчета да им светнат очичките и да се хвърлят с бутоните напред! Така че ние това го търпим вече 2 сезон,като миналия бяха Бяла Слатина :) Мисля че ще го търпим за последно! Вие го потърпете още 1 годинка и елате в Б група,при по-дбори условия и съдийство,да разберете кой наистина е по-добрия отбор ;) Колкото до това че си купуваме мачовете,така ги купихме в Трявна,в Драганица,в Свищов миналата година ;) Бъди здрав !


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 00:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Еми точно, Трявна ви биха, защото ние ги стимулирахме, а Драганица изкараха Х, защото БАЛИ са ги стимулирали. А иначе може да си говорим доста приятелски, но аз имам информация от доста по- добри мои приятели за магариите, които сте правили. Просто това е най-точната дума- магарии ;)
А иначе с коментара си за терена направо ме уби, не може да е истина. Терена ни е супер, мой човек. На тебе направи ли ти впечатление колко много дъжд се изсипа преди мача.... на самия терен обаче нямаше нито една локва. Ти може би си бил сред резервите и не си стъпил на терена, но докато гледа мача забеляза ли някой от 22-та на терена да се хлъзга или да има проблеми с боравенето с топката, или нещо от сорта ;) Не, нямаше такова нещо, така че това въобще не го бива за оправдание. А това за положенията е вярно, че имахте 2-те най- чисти положения за гол, но освен тях други нямахте ;) Така че не си прав да казваш, че положенията основно били за вас. Ние имахме около 3-4 добри разбърквания след корнери и центрирания, защото играем добре с глава и отделно пропуснахме 2 изгодни ситуации за гол, докато вие нямахте никакви опасности след центрирания просто защото Ицо и Дидо обираха всичко високи топки без сериозни проблеми ;)
Бъди здрав също и успехи в борбата за 2-то място :)

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 00:25 
Хаха,спокойно,през целия мач бях на терена и знам какъв е бил той ;) Доста беше меко,знам че валя като из ведро,и да ти кажа че беше доста меко,все едно стъпваш на легло! А иначе вашите центрирания също бяха безплодни,защото ние обрахме всичко отзад ;) Ако беше сух терен,нещата щяха да стоят далеч по-различно и за 2-та отбора ;) Колкото до бройката на положенията ни,в такъв мач и на такъв терен(терена е супер,но беше мокър и мек) това е нормално според мен ;) Иначе този Дидо не ми направи особено впечатление...Ицо си личи че е стабилен...ама Дидо мисля,че на няколко пъти се омота с топката...не знам дали е така по принцип,ама този мач не ми направи впечатление ;) Хаха то е ясно че или Янтра или Ботев ще завършат на 2ро място! Бали не ги броя за живи вече... Мисля че това ще сте вие ;) Успех на баражите за Б група :D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 00:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Хм, сигурен ли си, че говорим за един и същ човек :) Дидо е партньора в центъра на отбраната на Ицо и наистина малко се замота с топката, но е супер стабилен и играе СТРАШНО правилно откъм тактическа гледна точка. Просто изпълнява всичко на 100 % и без да греши. Но ще ти дам един съвет: понеже вас ви видях, че до един сте техничарчета и много държите да сте добри в контрола на топката, може Дидо да не ти е направил впечатление, но ти предлагам следващия път да се пробваш с него в единоборство за топката и тогава ще видим дали няма да ти направи впечатление :)
Ти сигурно също си защитник и си нямал контакти с него, докато с Радков примерно ти е било доста по лесно, нали :) Той отначало игра доста добре и се бореше мъжки, но второто полувреме окапа и го гледах, че доста падаше, та като нищо ти сигурно си го съборил поне веднъж. А иначе по едно време ми направи впечатление, че ваш човек скочи много зверски в краката на юношата Борисов когато изнасяхме топката 2-то полувреме. Тогава вашите нападатели пресираха и онзи така влетя в Борисов, че се оплетоха много зверски на кълбо, а вашия се самоконтузи и ревеше много. КОй беше този? Личеше си, че има голямо желание за игра и нарпаво се жертва.

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 09:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
майко мила! толкова глупости написани в една тема, не бях чел никога. вярно, че напрежението ескалира, но да говорите глупости това не го приемам. ще задам няколко тъпи въпроса, като за тъпи хора:
1. Защо играчите и феновете на най-добрия от във в гр. реват като магарета за помощ от Видин и Криводол? Нещо повече, четете мненията във форума на Ботев и ще видите, че един от тях открито призовава да "занесат пари".
2. Защо като има играчи от Ботев във форума, същите не признаят, че мача в Габрово нещо смърдеше? :scratch: Или сте от юношите и не ви светнаха преди мача :idea:
3.Кои играчи са отказали да излязат? 80% от отбора на Павликени са габровци, това са пълни глупости, там с затворени очи да играем - взимаме каквото ни трябва!

не правете от мухата слон :arrow: това са несериозни неща. аз съм повече от 15 г. по стадионите и още не съм виждал първенец на група без уреден мач. Това е истината!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 16:52 
Така,както вие искате помощ от Трявна,Павликени и сигурно още 1-2 отбора,така и ние искаме помощ от Криводол,ама за Видин не знаех,че искаме помощ,защото там треньор е Валери Цветанов,а той доста го е набрал на ръководството ни и не вярвам да ни дадат мача...А иначе на кой му се играе в Белене,бе пич? :) Питай вашите футболисти играе ли им се в Белене ? :) Иначе си прав,че няма шампион който да не е уредил поне 1 мач,това не го оспорвам! А аз доколкото разбрах 2ката централни защитници на Павликени не са излезли за 2рото полувреме,това е моята информация,може да е грешна,може и да е вярна,не знам :)

Пармалат,прав си играя защитник и абсолютно нищо против нямам да вляза в единоборство с Дидо(Н5)! Така както стана и с Ицето Кирилов ;)
Иначе си прав,че сме техничен отбор и играем техничен футбол ;) Иначе аз играх и с 2мата ви нападатели,те си сменяха често местата,така че не знам кога с кой съм се борил ;)
А иначе този който е ревал не знам кой може да е,но се сещам само за 2ма,които реват много в единоборствата са Светли ( Н8 ) и Кебапа (Н10),може и да греша не знам ;) Бъдете здрави :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 17:23 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
дай цитат в който фен на янтра да иска помощ от друг отбор :( единия централен защитник на павликени го познавам лично, георги дянков. юноша на янтра сигурно той не е искал да излезе :P смока също две години го правихме футболист в габрово, нападател е а за този период вкара 1 гол с екипа на янтра :shock: какво очакваш с/у нас да отбележи хеттрик :?: нищо не казваш за зверския сблъсък на титаните в габрово миналата седмица, защо не искахте да ни биете :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 18:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Ное 2006 21:36
Мнения: 627
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Niko_Nesta313^^-ti s koi nomer igraesh-4?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 20:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Niko_Nesta313^^ написа:
А иначе този който е ревал не знам кой може да е,но се сещам само за 2ма,които реват много в единоборствата са Светли ( Н8 ) и Кебапа (Н10),може и да греша не знам ;) Бъдете здрави :)


Хаха, нямам предвид за симулация, не си ли спомняш точно на тъча как един от вашите влезе много грубо и двамата с Борисов се оплетоха , а вашия пострада по- сериозно. Дори стояха малко време оплетени, защото всеки беше вкарал бутоните си в корема на другия, докато не изнесоха вашия отстрани.

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 22:23 
Да бе сетих се Н8 Светли беше,той сега е контузен и не игра срещу Свищов,значи няма и дума да става за симулация :) Кибе,има ли значение с кой номер играя ? ;)


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 27 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 69843 25 Яну 2007 20:34
от agataa
Преглежда непрочетените мнения ще остане ли янтра на първо място и след края на сезона?
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 11345 10 Мар 2007 21:02
от Fabio_Cannavaro
Преглежда непрочетените мнения Чумерна(Елена)-Янтра гб
Форум: Сезон 2006/2007
Fabio_Cannavaro 30749 11 Мар 2007 00:54
от parmalat
Преглежда непрочетените мнения павликени : Локомотив Г.О.
Форум: Локомотив (Горна Оряховица)
morkov4o_LoKoGO 25715 11 Мар 2007 22:56
от Fabio_Cannavaro
Преглежда непрочетените мнения Янтра-Спартак(Койнаре)
Форум: Сезон 2006/2007
Fabio_Cannavaro 10666 14 Мар 2007 00:35
от parmalat

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози