bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 14:21


Български клубове - Янтра 1919 (Габрово) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 79 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2007 21:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Ное 2006 16:21
Мнения: 1087
Отбор: Ботев (Враца)
Ето какво ще реши влизанията- преценете сами:


Ето подробно разпределение на сателитите- в Северозападната В група:


1. Янтра (Габрово)
2. Ботев (Враца)
3. Ботев-Бали (Дебелец)
4. Бдин (Видин)
5. Чумерна (Елена)
6. Гигант (Белене)
7. Миньор 2002 (Драганица)
8. Ботев (Криводол)
9. Павликени (Павликени)
10. Академик (Свищов)
11. Вихър (Бързия)
12. Валекс (Трявна)
13. Спартак (Койнаре)
14. Ситомир (Николол)
15. Локомотив (Горна Оряховица)
16. Мария Луиза (Лом)
17. Искър 1923 (Роман)
18. Левски (Левски)

Ето и програмата:
15.04
Павликени (Павликени) - Янтра (Габрово)
Ботев (Враца) - Академик (Свищов)
22.04
Гигант (Белене) - Ботев (Враца)
Янтра (Габрово) - Мария Луиза (Лом)
Поне следващите два кръга- всичко е ясно.


Последна промяна Hart на 11 Апр 2007 21:52, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2007 21:50 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Burziq i Gorna na nas koga ni stanaha sateliti - nie nqmame ni6to ob6to s tezi otbori! 4esno kazano ne znam 4umerna kak 6te sa satelit na Yantra kato im napraviha dva X-a! Ima otbori, koito ne igraqt za nikoi i 4umerna e edin takuv spored men...su6toto se otnasq i do Gorna!
Yantra da kajat dali naistina tezi drugite imat ne6to ob6to s tqh!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2007 21:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Hart написа:
Ето какво ще реши влизанията- преценете сами:


Ето подробно разпределение на сателитите- в Северозападната В група:


1. Янтра (Габрово)
2. Ботев (Враца)
3. Ботев-Бали (Дебелец)
4. Бдин (Видин)
5. Чумерна (Елена)
6. Гигант (Белене)
7. Миньор 2002 (Драганица)
8. Ботев (Криводол)
9. Павликени (Павликени)
10. Академик (Свищов)
11. Вихър (Бързия)
12. Валекс (Трявна)
13. Спартак (Койнаре)
14. Ситомир (Николол)
15. Локомотив (Горна Оряховица)
16. Мария Луиза (Лом)
17. Искър 1923 (Роман)
18. Левски (Левски)

Ето и програмата:
15.04
Павликени (Павликени) - Янтра (Габрово)
Ботев (Враца) - Академик (Свищов)
22.04
Гигант (Белене) - Ботев (Враца)
Янтра (Габрово) - Мария Луиза (Лом)
Поне следващите два кръга- всичко е ясно.


АЙДЕ СТИГА ВЕЧЕ с ТИЯ САТЕЛИТИ, че ставаш смешен :!:
Не се спря с твоите глуспоти. Какви сателити, какви чинии. Тука няма нищо вярно!!!
Вие може да имате 5-6 отбора, които иргаят за вас, но единствения отбор иргал за нас от началото на сезона е ВАЛЕКС :!:
Това е истината, драги мои "бъдещи фенове" на отбор в Б група.

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2007 22:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Ное 2006 16:21
Мнения: 1087
Отбор: Ботев (Враца)
parmalat,
знаеш много добре, че много юноши има дадени за обиграване в съседни градчета- е, не можеш да очакваш да ти скачат на игра като за световно , след като имат желание да играят в големия град занапред, да не отварям и темата за топлите отношения на шефовете на клубове съседи и т. н.


ПП. Както забеляза за пари и подкупи на съдий не отварям и дума, но очаквам по тия въпроси да се включите и вие габровците, като доказани капацитети в тези области. :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2007 22:17 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Добре де, я ми кажи едно габровско име, което да играе в Елена, Белене, Павликени, Свищов, Левски.
Няма такова име. Това потвърждава последното ми мнение на 100 % и показва, че твоите доводи са необосновани и сега само увърташ.

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2007 22:21 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
По-горе го написах и пак ще го напиша. Големия победител днес е Феърплея. Стига слухове за сателити, подкупи, доведени съдии и т.н.
Покрай тези неща май забравяме да говорим за чисто футболните неща. Мисля, че това е по-важното.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2007 22:25 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Хикса оставя нещата неясни, но в момента си мисля, че Янтра държат повече нещата в своите ръце...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2007 22:52 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
To4no obratnoto, ne6tata ne sa izob6to v racete na Yantra - v momenta te sa v rucete na zonalniq savet!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2007 22:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Фев 2007 22:20
Мнения: 292
Местоположение: Горна Оряховица
Какво стана със снимкитееее ??

_________________
ДаЖе и НаКРаЙ СвЕтА ,ДаЖе и В СъРцЕтО нА ВраГа ЧеРНо-бЯЛо ЗнАмЕ Ще Се Вей СаМо ЛоКо ГоРНа Ще Се Пей!!!!

A.C.A.B


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2007 22:54 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
snimkite visqt v studioto po prostora i/ili se promivat! :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2007 22:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Фев 2007 22:20
Мнения: 292
Местоположение: Горна Оряховица
може ли да помоля някой да напише останалите резултати от групата

_________________
ДаЖе и НаКРаЙ СвЕтА ,ДаЖе и В СъРцЕтО нА ВраГа ЧеРНо-бЯЛо ЗнАмЕ Ще Се Вей СаМо ЛоКо ГоРНа Ще Се Пей!!!!

A.C.A.B


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2007 23:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Изображение





http://www.picvalley.net/v.php?p=u/7/1643_752.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/7/1680_034.JPG

http://i142.photobucket.com/albums/r104/tishomir/zle.jpg

http://i142.photobucket.com/albums/r104/tishomir/krai.jpg

Утре ще кача и клипове.

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2007 13:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
най - после и аз да седна пред компютър :roll: така, радвам се, че с малки изключения запазваме добрия тон. това е най-важното :!: сега за мача: очаквахме кърваво дерби, но уви не се получи! уникално слаба игра, на терена нямаше футболисти а п---ки :!: как нямаше един лидер, един боец - говоря и за двата отбора! страхливците винаги биват наказани, нашето наказание се казва драганица и криводол! нека ги ритат, бия и е---- ! това ще им бъде награда, мръсни мазохисти! пармалат надявам се вече никога няма да защитаваш некадърника от казанлък! хората дойдоха от враца да ни кажат "треньора ви не струва"! по-добре да не влизаме, с този мач убихме всичко постигнато през сезона! на следващия мач отново ще има 100 човека, обаче аз няма да съм сред тях, защото не искам да гледам идиоти!

п.с харт, потърси специализирана психиятрична помощ. може би имаш шанс :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2007 16:12 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
Webmaster Vratza написа:
To4no obratnoto, ne6tata ne sa izob6to v racete na Yantra - v momenta te sa v rucete na zonalniq savet!


едва ли ти самия осъзнаваш, колко си прав :wink: :lol: :D :wink: :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2007 16:20 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Ou, osuznavam...povqrvai mi, samo deto ti si nqma6 i na ideq kakvo stava v zonalniq savet v momenta zaradi vas...e 6te go useti6 tam sled nqkolko sedmici! :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2007 17:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
ще по-живеем, ще видим!!! :roll: ти не забравяй какво си обещал за 29-ти април :wink:

и не забравяй, че идват избори, а вие сте ОФК БОТЕВ :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2007 22:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
янтра гб написа:
най - после и аз да седна пред компютър :roll: така, радвам се, че с малки изключения запазваме добрия тон. това е най-важното :!: сега за мача: очаквахме кърваво дерби, но уви не се получи! уникално слаба игра, на терена нямаше футболисти а п---ки :!: как нямаше един лидер, един боец - говоря и за двата отбора! страхливците винаги биват наказани, нашето наказание се казва драганица и криводол! нека ги ритат, бия и е---- ! това ще им бъде награда, мръсни мазохисти! пармалат надявам се вече никога няма да защитаваш некадърника от казанлък! хората дойдоха от враца да ни кажат "треньора ви не струва"! по-добре да не влизаме, с този мач убихме всичко постигнато през сезона! на следващия мач отново ще има 100 човека, обаче аз няма да съм сред тях, защото не искам да гледам идиоти!

п.с харт, потърси специализирана психиятрична помощ. може би имаш шанс :wink:


Имаше един боец и той се казва Генади Цитлакидис :!: :!: :!:
Игра страхотно, бори се, направи на луди защитниците на БОТЕВ и второто полувреме като видя колко е слаб МИД-а, започна да се връща до централната линия за да поема топката, но така и не получи подкрепа. Ако имаше един Панчев, който го пребиха в Лясковец, неюата въобще нямаше да стоят така, а щяхме да отбележем гол на гостите, но това е. Много контузии на ключови футболисти и донякъде грешки на треньора, който не намери изход от тежката ситуация и смени Денис, който игра страхотно.

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2007 22:49 
parmalat написа:
янтра гб написа:
най - после и аз да седна пред компютър :roll: така, радвам се, че с малки изключения запазваме добрия тон. това е най-важното :!: сега за мача: очаквахме кърваво дерби, но уви не се получи! уникално слаба игра, на терена нямаше футболисти а п---ки :!: как нямаше един лидер, един боец - говоря и за двата отбора! страхливците винаги биват наказани, нашето наказание се казва драганица и криводол! нека ги ритат, бия и е---- ! това ще им бъде награда, мръсни мазохисти! пармалат надявам се вече никога няма да защитаваш некадърника от казанлък! хората дойдоха от враца да ни кажат "треньора ви не струва"! по-добре да не влизаме, с този мач убихме всичко постигнато през сезона! на следващия мач отново ще има 100 човека, обаче аз няма да съм сред тях, защото не искам да гледам идиоти!

п.с харт, потърси специализирана психиятрична помощ. може би имаш шанс :wink:


Имаше един боец и той се казва Генади Цитлакидис :!: :!: :!:
Игра страхотно, бори се, направи на луди защитниците на БОТЕВ и второто полувреме като видя колко е слаб МИД-а, започна да се връща до централната линия за да поема топката, но така и не получи подкрепа. Ако имаше един Панчев, който го пребиха в Лясковец, неюата въобще нямаше да стоят така, а щяхме да отбележем гол на гостите, но това е. Много контузии на ключови футболисти и донякъде грешки на треньора, който не намери изход от тежката ситуация и смени Денис, който игра страхотно.


Направил луди защитниците на Ботев...боже господи,ти май си гледал друг мач....съвсем ме разочарова,вече почвам да си мисля дали не си някой старец със очила... Жалко... Най-добрата защита в групата е била развинтена от някакъв си грък според пармалатчо ... жив и здрав да си и повече на стадиона да не стъпваш,че ще ти се смеят хората...ти май беше оня с бутилката бира,дето крещеше през целия мач... ти си това нали ? Или не помниш ? :twisted:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2007 23:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Хехехе :lol:
Май ти не помниш какво стана в средата на второто полувреме когато никой не играе от нашите и Генади пое инициативата. Не видя ли какво направи като стигна до точката за изпълнение за корнер,а :twisted: !? Тогава буквално навря топката в гъзовете на "най-добрата защита" и мина 3-ма от тях с лекота. По- дорба защита от тази на ЯНТРА(ГАБРОВО) в тази група никога няма да има. Все още имаме по- малко допуснати голове от вас, така че не знам откъде черпиш предпоставки за това убеждение, но истината е една: вашата защита е много далече от футболисти като Ицо Кирилов и Дидо Христов, които са най- добрата централна двойка в нашата група, както и от футболисти като Ковачев и Жабата и Денис, които често бележат голове. Айде кажи колко гола имат общо всичките ви защитници

П.С: Това кой съм аз не е от такова значение, ще ходя на стадиона с каквото си искам и ще викам каквото си искам. Важното е, че това което казвам не е пресилено и говоря верни неща, а не измислици. :wink:
Мерси за пожеланията, да ти се връща двойно :P

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2007 00:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Току що ми пратиха и един клип, който качвам веднага и се извинявам за закъснението.

Изображение

Това е 1-я пряк-свободен удар изпълнен от Румен Радков. Очаквайте поне още един клип.

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2007 11:32 
parmalat написа:
Хехехе :lol:
Май ти не помниш какво стана в средата на второто полувреме когато никой не играе от нашите и Генади пое инициативата. Не видя ли какво направи като стигна до точката за изпълнение за корнер,а :twisted: !? Тогава буквално навря топката в гъзовете на "най-добрата защита" и мина 3-ма от тях с лекота. По- дорба защита от тази на ЯНТРА(ГАБРОВО) в тази група никога няма да има. Все още имаме по- малко допуснати голове от вас, така че не знам откъде черпиш предпоставки за това убеждение, но истината е една: вашата защита е много далече от футболисти като Ицо Кирилов и Дидо Христов, които са най- добрата централна двойка в нашата група, както и от футболисти като Ковачев и Жабата и Денис, които често бележат голове. Айде кажи колко гола имат общо всичките ви защитници

П.С: Това кой съм аз не е от такова значение, ще ходя на стадиона с каквото си искам и ще викам каквото си искам. Важното е, че това което казвам не е пресилено и говоря верни неща, а не измислици. :wink:
Мерси за пожеланията, да ти се връща двойно :P


Ти с това положение на корнера го изкара,че е играл като Анри в най-добрите му мачове...играч с 1 положение в мач не се става мойто момче! И първо-ние играем 3ма отзад, и 2ро - наварза 2 халфчета от нашия отбор,така че явно наистина си измисляш...разбирам че искаш да изкараш корумпираното си слабо отборче най-доброто в групата,но пред фактите и боговете мълчат....Иначе Генади се опита нещо да направи,но и той беше обезличен...сега не почвай пак с това положение,защотото аз имам поне 2 такива как ние я завряхме на вашата прехвалена защита не в гъза, а в устата! Колкото до вашата 2ка защитници-те са опитни,но далеч не са най-добрите мойто момче..Христо Кирилов вече почва да сдава багажа постепенно,разбрах че в Дебелец е бил най-добрия от отбора на Бали... :lol: Румен Иванов е изпуснал 4-5 гола...това говори колко добра защита имате... А това другото момче - партньора му, не игра нищо особено,направи няколко грешки... А този Денис,ако е момчето с Н3.... та той не е защитник бе човече...колко мачове съм гледал на Габрово-и на юношите и на мъжете,все дясно халфче си играе! Нашите защитници общо имат 4 гола този сезон!
Вас до края ще ви дупчат още много какво си мислиш? А и в момента мисля,че ние имаме по-добра голова разлика от вашата! От мача разбрах 2 неща-че вие не сте за Б група-ще изпаднете веднага,както и стана предната година...кой ви хване,ви мушка 5ца...Просто нямате отбор за там, а едва ли някой ще иска да играе в този отбор...говоря за момчета от други градове...Но накрая ще видим кой ще се смее и ще плюе последен...Разбирам да беше казал нещо по-умерено,по-безпристрастно,ама така да се излагаш,да ми викаш,че некъв Генади едва ли не е прибивал цял мач защитата на Враца...смешен си...а то именно нашата защита е призната от всички за най-добра,най-млада и най-перспективна...Вашите защитници са изпята песен! Айде успех за 2рото място !


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2007 11:40 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Айде стига глупости, не ме учи къде играе Денис!
Играе като ХАЛФ-БЕК и затова често се включва в атаките, а след малко ще ми пратят да кача един клип от който ще се види, че играете с 4-ма защитници, като 2-ма от стоят неизменно до Генади, така че ще видим кой се излага. За цял мач имахте онези 2 положения и при второто вашия нападател можеше да влезе с топката във вратарскто поле,но явно се уплаши и стреля слаб удар от границата на наказателното или някъде там, който мина покрай вратата.

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2007 14:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Изображение

Корнер който не бях запомнил, но на клипа се вижда, че ако не беше онзи защитник на БОТЕВ- Христо Кирилов щеше да отбележи неотразим гол.

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2007 21:59 
parmalat написа:
Айде стига глупости, не ме учи къде играе Денис!
Играе като ХАЛФ-БЕК и затова често се включва в атаките, а след малко ще ми пратят да кача един клип от който ще се види, че играете с 4-ма защитници, като 2-ма от стоят неизменно до Генади, така че ще видим кой се излага. За цял мач имахте онези 2 положения и при второто вашия нападател можеше да влезе с топката във вратарскто поле,но явно се уплаши и стреля слаб удар от границата на наказателното или някъде там, който мина покрай вратата.


Боже,човече ти не разбра ли че аз играя в този отбор и сигурно знам по-добре от теб с каква схема играем? За да си малко по-наясно-играем с 3ма отзад,като единия е либеро,именно Н5 Пачо ! И 2ма халф-бегове,които не спират цял мач да тичат напред-назад...Ти ще ми обясняваш,че играем с 4ма...аз слушам разбори и така нататък,това че в даден момент 1 халф бег се е върнал и ти се е сторило че играем с 4ма отзад,не значи че е така...просто за тези неща недей да спориш... колкото до корнера,що си толкова сигурен че е щял да вкара? Аз го гледам записа и виждам че има още 2ма от нашия отбор на пътя на топката... като прибавим и вратаря... Ти си мислиш,че Ицето като е играл в А група,всеки негов удар или проява е златна? После го газиха май на 2рия етаж :D Вие си играете типично 4-4-2, и Денис не е никакъв халф-бег бе човек... ти от схеми разбираш ли въобще? Или ти само гледаш кой какъв пробив или удар направил ? Ми гледай си Кристиано Роналдо и бъди здрав !


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2007 22:17 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Еми аз всеки мач го гледам, че играе на този пост. Абсолютен халф бек, от другата страна Календжиев е другия. Тактиката въобще не е типична. Може да си футболист и да разбираш, за което не споря и уважам твоето мнение, но Венков и Росен са дефанзивни халфове, а Румбата е атакуващ халф. Така тактиката става 5-2-2-1 ;)
Явно не си обърнал такова внимание в процеса на игра и ти се е сторило, че играем просто 4-4-2, но не е така. По принцип правим и доста промени в хода на мача и след смяната на Денис може и да сме се трансформирали така, но тактиката ни е тази, която казах, а за Роналдо не ми говори, защото не харесвам този футболист!
А иначе що не каза, че си от отбора, че да го давам по по- леко :) Въобще си нямах на идея, че си един от футболистите, по- скоро мислех, че си от юношеската формация.


А това за корнера съм 100% прав и не знам защо се правиш на интересен. Другите двама не са напътя на топката и това се вижда много добре, а вратаря ви е точно до дясната греда, доакто пътя на топката е неспасяем- в обратния ъгъл.

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 79 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Ботев Вр - Левски
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 62509 10 Ное 2006 19:12
от botev_fan
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 151748 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 165876 21 Окт 2011 21:22
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Ботев Кр - Ботев Вр 1:2
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 35057 01 Ное 2006 02:07
от r.h.
Преглежда непрочетените мнения Женски футболни клубове във Враца!
Форум: Ботев (Враца)
r.h. 10151 01 Юни 2010 08:43
от sashitop

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози