bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 19 Мар 2024 13:09


Български клубове - Янтра 1919 (Габрово) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 132 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2007 15:28 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Еми и вие в началото на сезона бяхте сигурни, чеще влезете в първата тройка, но сте доста далеч от там. За разлика от вас ни сме доста близо до целта си ;)

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2007 15:38 
Offline

Регистриран на: 07 Мар 2007 19:20
Мнения: 232
Местоположение: Враца
Хехехе.Габровците са уникални хора,ей.Има още много мачове,а те вече си представят как щели да идват големи агитки.Ще идват,но друг път.Най-голямата агитка,която ще видите ще бъде нашата на 12 април.Хубаво е,че имате огромно самочувствие,жалко само,че е без покритие.Играйте на терена,а не се дуите като пуяци.Пилците се броят на есен.

_________________
И в миг ще взривим небесата,
над славния ни стадион,
да чуят навред по земята,
че Ботев е пак шампион!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2007 15:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 21:38
Мнения: 988
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
botev_fenka написа:
Хехехе.Габровците са уникални хора,ей.Има още много мачове,а те вече си представят как щели да идват големи агитки.Ще идват,но друг път.Най-голямата агитка,която ще видите ще бъде нашата на 12 април.Хубаво е,че имате огромно самочувствие,жалко само,че е без покритие.Играйте на терена,а не се дуите като пуяци.Пилците се броят на есен.
Жалко , че тази голяма агитка недоиде в Горна :(

_________________
http://www.travian.bg/?uc=bg1_1169
http://www.vbox7.com/play:3374a6ab


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2007 16:26 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Фев 2007 22:20
Мнения: 292
Местоположение: Горна Оряховица
Стига бе Ултрас недей плака за голямата агитка от враца. Те ходят на мачове на Мездра и затова не са можли :)

_________________
ДаЖе и НаКРаЙ СвЕтА ,ДаЖе и В СъРцЕтО нА ВраГа ЧеРНо-бЯЛо ЗнАмЕ Ще Се Вей СаМо ЛоКо ГоРНа Ще Се Пей!!!!

A.C.A.B


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2007 16:55 
Фабио сега така говори,но още утре ще му покажем кой е истинския лидер в групата! Ботев Бали са вече във Враца,ще преспиват тук,разбрах също че щели да тренират от 15:30 на помощните игрища...Тия Бали ги е страх от пътуването май...ние миналата година от автобуса ги нацепихме 5:2... Така че Фабио,готов ли си утре да чуеш резултата ?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2007 17:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
Rezultata ot ma4a vi utre izob6to ne me interisuva!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2007 20:28 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 20:13
Мнения: 1861
Местоположение: botevgrad/sofia
4:0 e ma4a

_________________
2004-2009 Ние продължаваме!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2007 23:15 
Offline

Регистриран на: 07 Мар 2007 19:20
Мнения: 232
Местоположение: Враца
Според мен,ако съдиите са за Горна е 0:0.

_________________
И в миг ще взривим небесата,
над славния ни стадион,
да чуят навред по земята,
че Ботев е пак шампион!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2007 00:51 
Denis написа:
Пропусна да кажеш, че имате и загуба от Гигант с 0-1.Но както и да е това вече е история



Я ми кажи срещу кои отбори сте загубили и с кои сте направи х в Роман...А ди споделя ,че този сезон 2 пъти минахте центъра в Берковица -играха 7 футболисти от Ком(миналят сезон)....И ви спукахме от игра!!!!А да не говорим ,че тия точки който ние събрахме за един полусезон ,в село Роман ще ги съберете след 4 пълни сезона....


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2007 09:57 
Offline

Регистриран на: 03 Ное 2006 23:20
Мнения: 733
fantom1 написа:
Denis написа:
Пропусна да кажеш, че имате и загуба от Гигант с 0-1.Но както и да е това вече е история



Я ми кажи срещу кои отбори сте загубили и с кои сте направи х в Роман...А ди споделя ,че този сезон 2 пъти минахте центъра в Берковица -играха 7 футболисти от Ком(миналят сезон)....И ви спукахме от игра!!!!А да не говорим ,че тия точки който ние събрахме за един полусезон ,в село Роман ще ги съберете след 4 пълни сезона....

Абе ти за лъжеш ли ме имаш ? Ето сега ще ти дам линк за да се убедиш!!! Мислех, че сам знаеш къде да провериш тази статистика...

http://www.bulgarian-football.com/bg/vp ... grupa.html

Минали сме 2 пъти центъра а сме вкарали 2 гола . Това май говори колко добър защитник си.. :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2007 16:22 
Denis написа:
fantom1 написа:
Denis написа:
Пропусна да кажеш, че имате и загуба от Гигант с 0-1.Но както и да е това вече е история



Я ми кажи срещу кои отбори сте загубили и с кои сте направи х в Роман...А ди споделя ,че този сезон 2 пъти минахте центъра в Берковица -играха 7 футболисти от Ком(миналят сезон)....И ви спукахме от игра!!!!А да не говорим ,че тия точки който ние събрахме за един полусезон ,в село Роман ще ги съберете след 4 пълни сезона....

Абе ти за лъжеш ли ме имаш ? Ето сега ще ти дам линк за да се убедиш!!! Мислех, че сам знаеш къде да провериш тази статистика...

http://www.bulgarian-football.com/bg/vp ... grupa.html

Минали сме 2 пъти центъра а сме вкарали 2 гола . Това май говори колко добър защитник си.. :)



Така първо да ти обясня някой неща ,за които се изказваш неподготвен!!!
1.Аз ако съм добър защитник,ще ме гледаш по тв,а няма да играя срещу Роман...
2.Аз целият мач съм играл на 10-15 м от вашият пенал или на футболен жаргон съм затварял противника в собственото им наказателно поле...
3.Когато вкарахте 2 гола,отзад бяха само 2 бега,защото така играхме целият мач...
4.Добре,че вкарахте 2 гола и ние е ве обърнахме,защото президента се изкефи и ни даде двойни премии....


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2007 17:55 
Мачът е 2:0,дайте инфо за мачът...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2007 18:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
Слаб мач горна играха с 10 човека отзад цял мач и рушаха ,наще се подведоха по селската игра на гостите и също играха слабо,въпреки това 2-0 е най малкото с което се отърваха локо горна, първото полувреме имаше греда за янтра и още няколко разбърквания,головете паднаха през второто полувреме 1-вия на Румен Радков втория на Генади Цитлакидис !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2007 18:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Лесна победа с 2:0 срещу Локо(Горна). Получи се доста грозен мач най- вече заради гостите, които играха доста затворено.В началото на първото полувреме изтървахме няколко положения и уцелихме греда, след което гостите поизравниха играта но в атака бяха абсолютно безидейни. От много време не съм виждал отбор с по- слабо нападение. Просто не знаеха къде се намират :P
Второто полувреме гостите не издържаха на натискът и логично отбелязахме 2 гола чрез Радков и Генади, като 2-я беше доста красив. Пропуснахме още няколко възможности за гол, а гостите заиграха по- открито, но за целия мач имаха едно чисто положение в края на 1-то полувреме.
Трябва да се отбележи дебюта за този сезон на Виктор Венков, както и фактът, че от 75-та минута централния защитник Ради Ковачев заигра като централен нападател и имаше голям принос за гола на Генади.
ОТ Горна Оряховица пък имаше 40 човека агитка, които се надяваха слабия им отбор да вземе точка, но останаха само с надежите :twisted:

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2007 19:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 21:38
Мнения: 988
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
parmalat написа:
Лесна победа с 2:0 срещу Локо(Горна). Получи се доста грозен мач най- вече заради гостите, които играха доста затворено.В началото на първото полувреме изтървахме няколко положения и уцелихме греда, след което гостите поизравниха играта но в атака бяха абсолютно безидейни. От много време не съм виждал отбор с по- слабо нападение. Просто не знаеха къде се намират :P
Второто полувреме гостите не издържаха на натискът и логично отбелязахме 2 гола чрез Радков и Генади, като 2-я беше доста красив. Пропуснахме още няколко възможности за гол, а гостите заиграха по- открито, но за целия мач имаха едно чисто положение в края на 1-то полувреме.
Трябва да се отбележи дебюта за този сезон на Виктор Венков, както и фактът, че от 75-та минута централния защитник Ради Ковачев заигра като централен нападател и имаше голям принос за гола на Генади.
ОТ Горна Оряховица пък имаше 40 човека агитка, които се надяваха слабия им отбор да вземе точка, но останаха само с надежите :twisted:
батенце , когато миии доидте толкова е горна и отбора да ви е в такова състояние , ще ви черпя всичките в бара...

_________________
http://www.travian.bg/?uc=bg1_1169
http://www.vbox7.com/play:3374a6ab


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2007 20:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Да, феновете трябва да ги поздравим, няма как. Събрали са се и се изсипаха 30-40 човека в Габрово, въпреки че отбора им е зле и най- вероятно ще посети "А"- окръжна. Такова нещо наистина не съм виждал. Представям си какво щеше да бъде ако се борехте за влизане...

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2007 20:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 21:38
Мнения: 988
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
parmalat написа:
Да, феновете трябва да ги поздравим, няма как. Събрали са се и се изсипаха 30-40 човека в Габрово, въпреки че отбора им е зле и най- вероятно ще посети "А"- окръжна. Такова нещо наистина не съм виждал. Представям си какво щеше да бъде ако се борехте за влизане...
Рано е да се каже за изпадане , още не сме минали половината сезон , а сега вече идват лесните мачове... сега ще има полегналл нии академик... :wink: иначе немога да разбера , борите се за флизане а имаше 100 човека на стадиона :oops:

_________________
http://www.travian.bg/?uc=bg1_1169
http://www.vbox7.com/play:3374a6ab


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2007 20:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Мда, мачовете на отбора по принцип са слабо посещавани напоследък. Само срещу преките съпреници за влизане се събират повече хора. Единствено срещу БАЛИ за сега от началото на сеозна имаше приличен брой хора. Срещу Враца след няколко кръга също ще има хора, но иначе слаба работа. Ако ние бяхме 15 място сигурно щеше да има 20 човека, които щяха да псуват футболистите и ръководството, а вие щяхте да сте повече :)

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2007 20:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 21:38
Мнения: 988
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
parmalat написа:
Мда, мачовете на отбора по принцип са слабо посещавани напоследък. Само срещу преките съпреници за влизане се събират повече хора. Единствено срещу БАЛИ за сега от началото на сеозна имаше приличен брой хора. Срещу Враца след няколко кръга също ще има хора, но иначе слаба работа. Ако ние бяхме 15 място сигурно щеше да има 20 човека, които щяха да псуват футболистите и ръководството, а вие щяхте да сте повече :)
Жалкото , е, че тренерчето е с доста стари разбирания относно футбола , но въпреки всичко го подкрепям... рано или късно ще разбере как стоят нещата ако ми позволят за 1 мач ще им наредя състава и може малко надменно да прозвучи , но няма да изглеждаме така .... бешев неиграе , борката също ... точно пък тои незнам защо неиграе , а ми пускат стъкито , но както и да е това вас не ви засяга .... очакваите сними...

_________________
http://www.travian.bg/?uc=bg1_1169
http://www.vbox7.com/play:3374a6ab


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2007 21:30 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Koito i da vleze, po kakuvto i na4in, mislq 4e dnes na stadiona vuv Vratza se vidq koi e po-obi4aniq otbor - 900 prodadeni bileta i ob6to okolo 1200 zriteli! Za spravka samo - Slavia ne moje sabra tolkoz za dva ma4a! Ako naistina iskate da se uvajavame, dokaraite 1200 na ma4a sled nqkolko kruga i 6te vi priznaq za fenove!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2007 21:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Що да не ни засяга, нали това е по темата, все пак всеки има право да каже къде смята, че отбора му се нуждае от развитие. А между другото състава ви е доста млад.Отзад са добре, но напред играха доста уплашено и просто си личеше как всеки гледа да се освободи от топката. При вас имаше някакъв Димиев, който май се е занимавал точно с това и сега след напускането му си личи, че няма идея в градивен план.

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2007 21:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Webmaster Vratza написа:
Koito i da vleze, po kakuvto i na4in, mislq 4e dnes na stadiona vuv Vratza se vidq koi e po-obi4aniq otbor - 900 prodadeni bileta i ob6to okolo 1200 zriteli! Za spravka samo - Slavia ne moje sabra tolkoz za dva ma4a! Ako naistina iskate da se uvajavame, dokaraite 1200 na ma4a sled nqkolko kruga i 6te vi priznaq za fenove!


Ето това не ми харесва. Такава политика е лоша. Забелязал съм, че на доста места тази практика е активна, което ме кара да се смея. Ако искаме да има хора по стадионите трябва раъководствата на клубовете да си избият от главата убеждението, че на мачове на аматьорско ниво трябва да се продават билети :x
Ето, дори питай феновете от Горна дали са им искали пари за вход.
Фактът, че футболен център като Враца продава билети на мачовете си от "В" група ме тревожи, защото това пречи на развитието на родния футбол :(

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2007 22:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 21:38
Мнения: 988
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
parmalat написа:
Webmaster Vratza написа:
Koito i da vleze, po kakuvto i na4in, mislq 4e dnes na stadiona vuv Vratza se vidq koi e po-obi4aniq otbor - 900 prodadeni bileta i ob6to okolo 1200 zriteli! Za spravka samo - Slavia ne moje sabra tolkoz za dva ma4a! Ako naistina iskate da se uvajavame, dokaraite 1200 na ma4a sled nqkolko kruga i 6te vi priznaq za fenove!


Ето това не ми харесва. Такава политика е лоша. Забелязал съм, че на доста места тази практика е активна, което ме кара да се смея. Ако искаме да има хора по стадионите трябва раъководствата на клубовете да си избият от главата убеждението, че на мачове на аматьорско ниво трябва да се продават билети :x
Ето, дори питай феновете от Горна дали са им искали пари за вход.
Фактът, че футболен център като Враца продава билети на мачовете си от "В" група ме тревожи, защото това пречи на развитието на родния футбол :(
кви пари , кви 5 лв. ... кои ще ти плати ...

_________________
http://www.travian.bg/?uc=bg1_1169
http://www.vbox7.com/play:3374a6ab


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2007 23:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:58
Мнения: 1300
Местоположение: Където си пойскаме
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Skype: ruslan8989
parmalat написа:
Webmaster Vratza написа:
Koito i da vleze, po kakuvto i na4in, mislq 4e dnes na stadiona vuv Vratza se vidq koi e po-obi4aniq otbor - 900 prodadeni bileta i ob6to okolo 1200 zriteli! Za spravka samo - Slavia ne moje sabra tolkoz za dva ma4a! Ako naistina iskate da se uvajavame, dokaraite 1200 na ma4a sled nqkolko kruga i 6te vi priznaq za fenove!


Ето това не ми харесва. Такава политика е лоша. Забелязал съм, че на доста места тази практика е активна, което ме кара да се смея. Ако искаме да има хора по стадионите трябва раъководствата на клубовете да си избият от главата убеждението, че на мачове на аматьорско ниво трябва да се продават билети :x
Ето, дори питай феновете от Горна дали са им искали пари за вход.
Фактът, че футболен център като Враца продава билети на мачовете си от "В" група ме тревожи, защото това пречи на развитието на родния футбол :(


Малко of topic миналата година когато отбора на Своге беше адски зле отидохме на едно гостуване в Микрево на путка си майна на някъв селски стадион и ни искаха входче 1 лев :8)

_________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2007 23:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
Горна на кале але але ааа ГОРНА на кале але але !


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 132 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Етър-Локо(Мз)
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
Anonymous 21267 31 Окт 2006 19:09
от loko_mz
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 69854 25 Яну 2007 20:34
от agataa
Преглежда непрочетените мнения Нафтекс-Локо СтЗ 6:0
Форум: Архив
r.h. 23331 11 Окт 2007 20:35
от NBFC
Преглежда непрочетените мнения Белите орли-Локо Мз
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
loko_mz 12639 11 Ное 2006 19:57
от getsov
Преглежда непрочетените мнения Локо Мз - Монтана
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
loko_mz 11186 03 Дек 2006 20:06
от ultraspartak

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози