bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 17:49


Български клубове - Янтра 1919 (Габрово) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 24 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Янтра-Спартак(Койнаре)
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2007 22:17 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
този мач ще го спечелим убедително надявам се!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2007 11:57 
Offline

Регистриран на: 03 Ное 2006 23:20
Мнения: 733
Еми ще го спечелите, разбира се. Мога да ви кажа, че Спартак продават мачовете за по 1000 лв.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2007 23:12 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Хахахха. ДА не намекваш нещо?! :jokercolor:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2007 01:37 
Койнаре са и те в кюпа на удавниците с Левски,Роман,Лом....В берковица("Вихър"-Бързия) ги бихме 3:0 първото полувреме и полсе мачът се доигра.Слаби са на чай....:)Успех и прогноза 0:4


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2007 17:54 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
дано има повече хора на стадиона, да видим как са работили момчетата през паузата. иначе за победителя в срещата - няма въпросителна! лошото, е че такива съперници действат демобилизиращо на футболистите, а трябва вече да мислим за голова разлика, точки и т.н. успех на янтра!
прогноза 5-1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 01:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Нямаме проблеми, мача е твърдо на 0 в полза на нас.
Предвиждам най- малко 3:0, като е възможно и 4, 5,6 но определено на 0


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 10:37 
Offline
Дунав завинаги
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 23:16
Мнения: 745
1-1 за шоуто :)

_________________
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 11:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 21:38
Мнения: 988
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
Ако мача е истински надали ще ги биете лесно ....

_________________
http://www.travian.bg/?uc=bg1_1169
http://www.vbox7.com/play:3374a6ab


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 17:23 
Offline

Регистриран на: 03 Ное 2006 23:20
Мнения: 733
В Койнаре има доста играчи, които са тренирали в школата на Спартак Пл,но определено Янтра са по-добри и ще спечелят


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 19:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
Мача завърши 5-0 за Янтра. 2 Гола на Емил Георгиев 2 на Генади Цитлакидис 1 на Денислав Симеонов . Това беше най-малкия резултат с който се отърваха гостите от койнаре


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 19:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
краен Бдин (Видин) 3 - 2 Миньор 2002 (Драганица)







краен Гигант (Белене) 4 - 0 Левски (Левски)







краен Академик (Свищов) 0 - 1 Чумерна (Елена)







краен Янтра (Габрово) 5 - 0 Спартак (Койнаре)







краен Мария Луиза (Лом) 1 - 1 Валекс (Трявна)







краен Павликени (Павликени) 1 - 0 Локомотив (Г.Оряховица)







краен Ботев (Враца) 2 - 0 Ситомир (Никопол)







краен Ботев-Бали (Дебелец) 3 - 0 Искър 1923 (Роман


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 19:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Направи ми впечатление, че гостите играха доста открито и през цялото време се мъчеха да атакуват; оттам и дойдоха многото грешки в защита и 5-те гола. Иначе като цяло наще играха доста слабо и единственото по- добро отиграване беше на Генади, който се измъкна от 2-ма защитници с гръб като копна топката над единия , заобиколи другия и вкара.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 19:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Denis написа:
В Койнаре има доста играчи, които са тренирали в школата на Спартак Пл,но определено Янтра са по-добри и ще спечелят


Да, изглежда са нещо като сателит на Спартак(Плевен), защото спонсора им е същия :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 19:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:58
Мнения: 2144
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
eми да нещо като сателит се водат,а за споносора е бил Бета Червен бряг нали? Доколкото знам там са некви юноши на спартак пл


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 19:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
spartak forever написа:
eми да нещо като сателит се водат,а за споносора е бил Бета Червен бряг нали? Доколкото знам там са некви юноши на спартак пл


Абсолютно, да. Те са спонсора. Видях, че имаше доста млади момчета, които играха с много хъс, сигурно са плевенчани, но ми направи впечатление и възкъсата резервна скамейка. Имаха 2 резерви- единия го пуснаха малко след началото на второто полувреме, а другия замени тежко контузения им млад капитан и така скамаейката остана празна. И лекарски екип нямаха, та се наложи да ги обслужва една лекарка от болницата, която е наета да оказва помощ на футболистите на гостите, когато идват без лекарски екип :lol:
Като изнасяха контузения капитан на Койнаре на носилка нашите носачи едвам го довлачиха до треньора им да го види - щяха да го изсипят по пътя :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 19:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:58
Мнения: 2144
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
еми тфа е положението немат никакви пари явно :roll: дано да не изпаднат :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2007 11:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
ОТЛИЧЕН МАЧ ЗА ЯНТРА! ЕДИНСТВЕНО СЪЖАЛЯВАМ ЗА СЛАБИЯ СЪПЕРНИК. №17 КАЛОЯН АНГЕЛОВ - ЧУДЕСНО ПОПЪЛНЕНИЕ, ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЕ УСПЯ ДА ВКАРА. ДАНО НЕ ГО ИЗПУСНЕМ КАТО М. АВРИОНОВ! ЕМИЛ ГЕОРГИЕВ НАРОЧНА СИ ИСКАРА КАРТОН, ЗА ДА ПРОПУСНЕ "МЕГАДЕРБИТО" С ВАЛЕКС. ЕДИНСТВЕНИЯ МИНУС БЕШЕ ПРИСЪСТВИЕТО НА ЖАБАТА И Р. ФИЛИПОВ СРЕД ТИТУЛЯРИТЕ :!: АКО УСПЕЕМ ДА ЗАДЪРЖИМ МОТИВАЦИЯТА ДО КРАЯ НА СЕЗОНА НЯМА НАЧИН ДА НЕ ВЛЕЗЕМ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2007 20:21 
Доколкото знам футболистите на Койнаре,не са плевенчани ,а са момчета от Червен бряг!!!Инфото е 80% сигурно!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2007 21:40 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
янтра гб написа:
ОТЛИЧЕН МАЧ ЗА ЯНТРА! ЕДИНСТВЕНО СЪЖАЛЯВАМ ЗА СЛАБИЯ СЪПЕРНИК. №17 КАЛОЯН АНГЕЛОВ - ЧУДЕСНО ПОПЪЛНЕНИЕ, ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЕ УСПЯ ДА ВКАРА. ДАНО НЕ ГО ИЗПУСНЕМ КАТО М. АВРИОНОВ! ЕМИЛ ГЕОРГИЕВ НАРОЧНА СИ ИСКАРА КАРТОН, ЗА ДА ПРОПУСНЕ "МЕГАДЕРБИТО" С ВАЛЕКС. ЕДИНСТВЕНИЯ МИНУС БЕШЕ ПРИСЪСТВИЕТО НА ЖАБАТА И Р. ФИЛИПОВ СРЕД ТИТУЛЯРИТЕ :!: АКО УСПЕЕМ ДА ЗАДЪРЖИМ МОТИВАЦИЯТА ДО КРАЯ НА СЕЗОНА НЯМА НАЧИН ДА НЕ ВЛЕЗЕМ!!!


Това пък беше доста интересно...
'Жабата' е един от най- преспективните ни футболисти, отлично се справя винаги когато играе, не знам какво против него имаш, доакто К.Ангелов на мен ми нарпави впечатление само с посредствената си игра. Сашо Великов е по- добър, но той май напусна отбора през зимата :roll:
А за Филипов и аз съм съгласен, че мястото му поне на този етап е на резервната скамейка. Също така ме изненада това, че от отбора отсъства Ванков; и той май е напуснал, а на негово място ирга някакъв Бисер.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2007 21:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
fantom1 написа:
Доколкото знам футболистите на Койнаре,не са плевенчани ,а са момчета от Червен бряг!!!Инфото е 80% сигурно!!!


Най- вероятно си прав, защото все пак Червен бряг са им спонсора, пък и ти имаш по- близък поглед върху нещата :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2007 21:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
Къде е Сашо Великов?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2007 21:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Ами няма го нещо. На гостуването в Лясковец не е бил в групата, в събота също го нямаше. Сигурно са го пратили в Павликени при Смока :lol:
Не съм на 100 % сигурен, но така мисля че е станало.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2007 08:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
parmalat написа:
янтра гб написа:
ОТЛИЧЕН МАЧ ЗА ЯНТРА! ЕДИНСТВЕНО СЪЖАЛЯВАМ ЗА СЛАБИЯ СЪПЕРНИК. №17 КАЛОЯН АНГЕЛОВ - ЧУДЕСНО ПОПЪЛНЕНИЕ, ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЕ УСПЯ ДА ВКАРА. ДАНО НЕ ГО ИЗПУСНЕМ КАТО М. АВРИОНОВ! ЕМИЛ ГЕОРГИЕВ НАРОЧНА СИ ИСКАРА КАРТОН, ЗА ДА ПРОПУСНЕ "МЕГАДЕРБИТО" С ВАЛЕКС. ЕДИНСТВЕНИЯ МИНУС БЕШЕ ПРИСЪСТВИЕТО НА ЖАБАТА И Р. ФИЛИПОВ СРЕД ТИТУЛЯРИТЕ :!: АКО УСПЕЕМ ДА ЗАДЪРЖИМ МОТИВАЦИЯТА ДО КРАЯ НА СЕЗОНА НЯМА НАЧИН ДА НЕ ВЛЕЗЕМ!!!


Това пък беше доста интересно...
'Жабата' е един от най- преспективните ни футболисти, отлично се справя винаги когато играе, не знам какво против него имаш, доакто К.Ангелов на мен ми нарпави впечатление само с посредствената си игра. Сашо Великов е по- добър, но той май напусна отбора през зимата :roll:
А за Филипов и аз съм съгласен, че мястото му поне на този етап е на резервната скамейка. Също така ме изненада това, че от отбора отсъства Ванков; и той май е напуснал, а на негово място ирга някакъв Бисер.


Пармалат, ако искаме отбора не просто да влезе в б гр., а да се задържи трайно там, то треньора Филипов заедно с 5-6 човека просто трябва да си отидат! Ако си абонат на Габрово кабел, гледай повторенията на мача. Какви са тези експерименти с вратарския пост? Две години не разбраха, че от Здравко вратар не става! Жабата нямаше едно отиграване като хората. Едиствено буди поводи за подигравки от страна на зрителите! В халфовата линия, кой носи отбора на гърба си? - Ем. Георгиев, другите само за премията ли влизат? За Калоян Ангелов не съм съгласен - има много добро чувство за пласиране, при всяка атака търсеше топката. Също така много се бори, но за централен нападател му липсва физика! Денис Симеонов също може да се каже, че се справя отлично. За останалите........ :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2007 00:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Ми не знам, явно имаме различни мнения за "Жабата". А иначе аз мога да кажа още футболисти, които се справят много добре. Едни от тях са Коев и Календжиев- супер са. Коев е на нивото на Е. Георгив, а доколкото до 2-я, треньора най- накрая се осъзна, че трябва да го псука титуляр. Цял първи полусезон го дърежеше резерва, но примерно в неделя няма как да не си видял колко много освежава играта като се включи по крилото и взаимодейства с Генади. Там работата просто става бомба. При едно такова взаимодействие Календжиев изскачаше сам срещу вратаря, но беше подкосен грубо от защитник на гостите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 24 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Отборът на Спартак - 2006-2007
Форум: Архив
Anonymous 117164 01 Яну 2007 16:25
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 118671 17 Авг 2011 16:27
от mainata89
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 70064 25 Яну 2007 20:34
от agataa
Преглежда непрочетените мнения От Спартак (Вн) обявиха: Участие в Купата на УЕФА през 2008
Форум: Спартак 1918 (Варна)
Anonymous 24657 19 Фев 2008 18:55
от 1918[<3]
Преглежда непрочетените мнения ще остане ли янтра на първо място и след края на сезона?
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 11378 10 Мар 2007 21:02
от Fabio_Cannavaro

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози