bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Сеп 2024 11:30




Напиши нова тема Отговори на тема     [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: 29 септември Бирмингам-Манчестър Юнайтед
МнениеПубликувано на: 24 Сеп 2007 11:20 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Победа за Юнайтед :!: :!:

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Сеп 2007 22:28 
Според мен Х, дано не съм прав


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Сеп 2007 21:27 
Така, първо добре че не познах. Иначе коментарът ми отнсно мача е следния: пореден безвкусен двубой, чиито краен резултат е единственото положително нещо. Отново старите болежки - защитата се пропуква доста често, в средната линия един ужасяващ Скоулси и едно бледо копие на Гигси, чиято смяна дори закъсня малко според мен. Включването на Луи не донесе желаната острота, напред Тевес бе трагедия за пореден път. Двамата, които заслужават добри оценки, са Уейн - за борбеността, която никога не му липсва, и точните му намеси в напечени моменти, и разбира се, Роналдо. Неговата minute of magic ни донесе изключително важния успех срещу корав съперник. Чакаме мача с може би най-добрия италиански тим в момента - Рома, но с тази игра определено няма да стане...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Сеп 2007 11:48 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Гола на Манчестър:
http://www.sportal.bg/video.php?video_id=802

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2007 23:35 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Кристияно Роналдо носи победата на Юнайтед

Кристиано Роналдо вкара първия си гол за сезона за да донесе победата с 1:0 на Манчестър Юнайтед в гостуването на Бирмингам.
Португалското крило на "Червените Дяволи" излизаше за 100-тен път в мач от Премиершип и отпразнува юбилея си по възможно най-добрия начин. В 51-вата минута той се възползва от грешка на защитника Франк Кедрю, открадна топката и заобиколи вратаря Майк Тейлър преди да вкара.
Сър Алекс Фъргюсън бе включил в титулярния състав всички звезди, които пропуснаха мача за купата през седмицата, когато Юнайтед загуби на "Олд Трафорд" от Ковънтри.
Въпреки това домакините бяха по-активният отбор през първото полувреме. На два пъти Ван дер Сар се намесваше добре след изстрел на Джером, а след получилия се корнер и удара с глава на Куедрю.
След това Себастиян Ларсон центрира към МакШефри при далечната греда, но след удара Рио Фърдинанд изби от голлинията.
Играта на гостите не вървеше и те се нуждаеха от късмет за да открият. И щастието им се усмихна малко след почивката, когато Куедрю остави небрежно топката да тупне в наказателното поле без да забелязва Роналдо и след като седмицата на Юнайтед я открадна откри резултата.
Бирмингам се вдигна да изравнява и влезлият като резерва втори вратар на гостите Томаш Кушчак трябваше да избива с плонж опасно рикоширал удар на МакШефри.
Все пак до края шампионите поизравниха играта и първо удар на Рууни бе изчистен от Стивън Кели, а след това централният нападател на Юнайтед подаде към Роналдо, който обаче стреля на сантиметри покрай гредата.
С трите точки Манчестър си върна второто място в класирането на 2 точки от Арсенал, които обаче имат и мач по-малко.

Състава на Юнайтед: Ван дер Сар (Кушчак, 46); Браун, Фърдинанд, Видич, Евра; Роналдо, Карик, Сколс, Гигс (кап) (Саха, 64); Рууни, Тевес (О'Шей, 89).
Неизползвани резерви: Пике, Андерсон.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 5 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Бербатов: В Юнайтед и Челси ще ми е лесно, но аз искам да ми
Форум: Тотнъм
Anonymous 20272 19 Фев 2007 19:03
от keyelpk
Преглежда непрочетените мнения Висша Лига:29 кръг
Форум: Британски футбол
HEBAR_HOOLS 2664 26 Фев 2007 16:03
от HEBAR_HOOLS
Преглежда непрочетените мнения Рома-Манчестър Юн.
Форум: Рома
TOTTI10 26222 18 Апр 2007 19:35
от SINITE
Преглежда непрочетените мнения Рома - Ман Юнайтед
Форум: Евротурнири
RoNaldO07 2802 18 Мар 2007 18:32
от TOTTI10
Преглежда непрочетените мнения Манчестър Юнайтед - Милан - 1/2 финал за Шампионска Лига
Форум: Сезон 2007/2008
SPFC1919 6250 03 Май 2007 11:30
от kyynadd

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози