1 кръг
15 юли 2023 г., събота, 18:30 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Янтра 2019 (Габрово) 0:0
в Симитли, ст."Арена Симитли":
Беласица (Петрич) - Спортист 2009 (Своге) 3:1 (2:0)
[1:0 Запро Динев 7', 2:0 Куфре Ета 35', 2:1 Калоян Йосифов 85',
3:1 Запро Динев 90'+3']
Марица 1921 (Пловдив) - Спартак (Плевен) 2:1 (1:0)
[1:0 Станислав Маламов 7', 2:0 Валери Домовчийски 66', 2:1 Васил Шопов 71']
Септември (София) - Литекс (Ловеч) 2:0 (1:0)
[1:0 Георги Динков 45'+1', 2:0 Христо Б.Иванов 47']
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец (Балчик) 4:0 (2:0) [1:0 Янчо Андреев 11', 2:0 Емануил Манев 40', 3:0 Преслав Йорданов 74', 4:0 Стилян Николов 83'] Струмска слава 1927 (Радомир) - Монтана 1921 (Монтана) 3:2 (1:1)
[0:1 Владислав Цеков 24', 1:1 Борислав Р.Николов 27', 2:1 Мартин Костов 54', 2:2 Никола Борисов Борисов 59', 3:2 Никола Борисов Борисов 84'-аг]
16 юли 2023 г., неделя, 18:30 ч:
Дунав от Русе (Русе) - Лудогорец 1945 II (Разград) 2:2 (1:1)
[0:1 Алекс Луканов 3', 1:1 Мирослав Будинов 14', 1:2 Цветослав Пл.Петров 65'-псу, 2:2 Георги В.Вълчев 90'+5']
16 юли 2023 г., неделя, 19:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - ФК ЦСКА 1948 II (София) 2:1 (0:0)
[1:0 Ахмед Ахмедов 51', 1:1 Мариян Тонев 62', 2:1 Румен Руменов 65'-д]
18 юли 2023 г., вторник, 18:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Марек 1915 (Дупница) 0:2 (0:2)
[0:1 Христо Каймакански 27', 0:2 Даниел Гогов 45'+2'-псу]
2 кръг
20 юли 2023 г., четвъртък, 18:30 ч:
Янтра 2019 (Габрово) - Беласица (Петрич) 2:1 (0:0) /пряко по Диема спорт/
[0:1 Запро Динев 50'-д, 1:1 Цветелин Радев 58', 2:1 Даниел Младенов 70']
22 юли 2023 г., събота, 18:30 ч:
Спартак (Плевен) - Дунав от Русе (Русе) 0:2 (0:1)
[0:1 Симеон Вешев 38', 0:2 Димитър Калчев 61'-аг]
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Марица 1921 (Пловдив) 3:1 (1:1)
[0:1 Валери Домовчийски 16', 1:1 Веселин Марчев 20'-аг, 2:1 Преслав Антонов 74',
3:1 Цветомир Цанев 89']
Спортист 2009 (Своге) - Спартак 1918 (Варна) 2:0 (0:0)
[1:0 Владимир Семерджиев 48'-д, 2:0 Иван Аврамов 67']
22 юли 2023 г., събота, 19:30 ч:
Черноморец (Балчик) - Струмска слава 1927 (Радомир) 0:0
[чк: Стивън Кирилов (Сс) 56', Анатоли Нанков (тр) (Сс) ?]
Литекс (Ловеч) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:1 (1:0) [1:0 Александър Ангелов 32', 1:1 Стилян Николов 89'] 23 юли 2023 г., неделя, 18:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Монтана 1921 (Монтана) 0:0
Лудогорец 1945 II (Разград) - Септември (София) 1:2 (0:1)
[0:1 Алиун Бадара 35', 1:1 Раи Насименто 59', 1:2 Айкут Рамадан 66']
Черноморец 1919 (Бургас) - Бдин 1923 (Видин) 2:1 (2:0)
[1:0 Венцислав Гюзелев 10'-д, 2:0 Петър Патев 30', 2:1 Цветомир Тодоров 49'-д]
III кръг
28 юли 2023 г., петък, 18:30 ч:
Септември (София) - Спартак (Плевен) - /пряко по Диема спорт/
29 юли 2023 г., събота, 18:30 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Марек 1915 (Дупница) -
Дунав от Русе (Русе) - ФК ЦСКА 1948 II (София) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 II (Разград) 1:0 [1:0 Преслав Йорданов 41'] Струмска слава 1927 (Радомир) - Литекс (Ловеч) -
29 юли 2023 г., събота, 20:00 ч:
в Симитли, ст."Арена Симитли":
Беласица (Петрич) - Черноморец 1919 (Бургас) -
Монтана 1921 (Монтана) - Черноморец (Балчик) -
30 юли 2023 г., неделя, 19:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Янтра 2019 (Габрово) - /пряко по Диема спорт/
31 юли 2023 г., понеделник, 18:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Спортист 2009 (Своге) - /пряко по Диема спорт/
IV кръг
5 август 2023 г., събота, 18:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Черноморец (Балчик) -
Спартак (Плевен) - Добруджа 1919 (Добрич) 3:0 Спортист 2009 (Своге) - Дунав от Русе (Русе) -
Янтра 2019 (Габрово) - Марица 1921 (Пловдив) -
Бдин 1923 (Видин) - Беласица (Петрич) -
5 август 2023 г., събота, 19:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана) -
6 август 2023 г., неделя, 18:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Струмска слава 1927 (Рад) -
8 август 2023 г., вторник, 18:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Септември (София) -
Черноморец 1919 (Бургас) - Спартак 1918 (Варна) - /пряко по Диема спорт/
V кръг
12 август 2023 г., събота:
в Симитли, ст."Арена Симитли":
Беласица (Петрич) - Марек 1915 (Дупница) -
Спартак 1918 (Варна) - Бдин 1923 (Видин) -
Марица 1921 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) -
Дунав от Русе (Русе) - Янтра 2019 (Габрово) -
Септември (София) - Спортист 2009 (Своге) -
14 Август 2023г., Вторник, 18.00ч.:
Добруджа 1919 (Добрич) - ФК ЦСКА 1948 II (София) 0:0 Струмска слава 1927 (Радомир) - Спартак (Плевен) -
Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Черноморец (Балчик) - Литекс (Ловеч) -
VI кръг
19 август 2023 г., събота:
Марек 1915 (Дупница) - Литекс (Ловеч) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - Черноморец (Балчик) -
Спартак (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана) -
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Спортист 2009 (Своге) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:2 [0:1 Шариф Осман 45', 0:2 Димитър Пиргов 60', 1:2 Павлин Чиликов 65', 2:2 Антон Иванов 71'] Янтра 2019 (Габрово) - Септември (София) -
Черноморец 1919 (Бургас) - Дунав от Русе (Русе) -
Бдин 1923 (Видин) - Марица 1921 (Пловдив) -
в Симитли, ст."Арена Симитли":
Беласица (Петрич) - Спартак 1918 (Варна) -
VII кръг
26 август 2023 г., събота:
Спартак 1918 (Варна) - Марек 1915 (Дупница) -
Марица 1921 (Пловдив) - Беласица (Петрич) -
Дунав от Русе (Русе) - Бдин 1923 (Видин) -
Септември (София) - Черноморец 1919 (Бургас) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Янтра 2019 (Габрово) 2:0 Струмска слава 1927 (Радомир) - Спортист 2009 (Своге) -
Монтана 1921 (Монтана) - ФК ЦСКА 1948 II (София) -
Черноморец (Балчик) - Спартак (Плевен) -
Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
VIII кръг
2 септември 2023 г., събота:
Марек 1915 (Дупница) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Спартак (Плевен) - Литекс (Ловеч) -
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Черноморец (Балчик) -
Спортист 2009 (Своге) - Монтана 1921 (Монтана) -
Янтра 2019 (Габрово) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Черноморец 1919 (Бургас) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:0 Бдин 1923 (Видин) - Септември (София) -
Беласица (Петрич) - Дунав от Русе (Русе) -
Спартак 1918 (Варна) - Марица 1921 (Пловдив) -
IX кръг
16 септември 2023 г., събота:
Марица 1921 (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница) -
Дунав от Русе (Русе) - Спартак 1918 (Варна) -
Септември (София) - Беласица (Петрич) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Бдин 1923 (Видин) 1:0 [1:0 Славчо Шоколаров 17'] Струмска слава 1927 (Рад) - Черноморец 1919 (Бургас) -
Монтана 1921 (Монтана) - Янтра 2019 (Габрово) -
Черноморец (Балчик) - Спортист 2009 (Своге) -
Литекс (Ловеч) - ФК ЦСКА 1948 II (София) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - Спартак (Плевен) -
X кръг
23 септември 2023 г., събота:
Марек 1915 (Дупница) - Спартак (Плевен) -
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Спортист 2009 (Своге) - Литекс (Ловеч) -
Янтра 2019 (Габрово) - Черноморец (Балчик) -
Черноморец 1919 (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана) -
Бдин 1923 (Видин) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Беласица (Петрич) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:1 [0:1 Димитър Пиргов 2', 1:1 Мариян Вангелов 56'] -
Спартак 1918 (Варна) - Септември (София) -
Марица 1921 (Пловдив) - Дунав от Русе (Русе) -
XI кръг
27 септември 2023 г., сряда:
Дунав от Русе (Русе) - Марек 1915 (Дупница) -
Септември (София) - Марица 1921 (Пловдив) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1918 (Варна) 2:0 [1:0 Преслав Йорданов 26', 2:0 Андриан Д.Димитров 74'] -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Беласица (Петрич) -
Монтана 1921 (Монтана) - Бдин 1923 (Видин) -
Черноморец (Балчик) - Черноморец 1919 (Бургас) -
Литекс (Ловеч) - Янтра 2019 (Габрово) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - Спортист 2009 (Своге) -
Спартак (Плевен) - ФК ЦСКА 1948 II (София) -
XII кръг
30 септември 2023 г., събота:
Марек 1915 (Дупница) - ФК ЦСКА 1948 II (София) -
Спортист 2009 (Своге) - Спартак (Плевен) -
Янтра 2019 (Габрово) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Черноморец 1919 (Бургас) - Литекс (Ловеч) -
Бдин 1923 (Видин) - Черноморец (Балчик) -
Беласица (Петрич) - Монтана 1921 (Монтана) -
Спартак 1918 (Варна) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Марица 1921 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:0 Дунав от Русе (Русе) - Септември (София) -
XIII кръг
7 октомври 2023 г., събота:
Септември (София) - Марек 1915 (Дупница) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав от Русе (Русе) 3:0 [1:0 Преслав Йорданов 33', 2:0 Славчо Шоколаров 56', 3:0 Димитър Пиргов 64'] Струмска слава 1927 (Радомир) - Марица 1921 (Пловдив) -
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак 1918 (Варна) -
Черноморец (Балчик) - Беласица (Петрич) -
Литекс (Ловеч) - Бдин 1923 (Видин) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - Черноморец 1919 (Бургас) -
Спартак (Плевен) - Янтра 2019 (Габрово) -
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Спортист 2009 (Своге) -
XIV кръг
21 октомври 2023 г., събота:
Марек 1915 (Дупница) - Спортист 2009 (Своге) -
Янтра 2019 (Габрово) - ФК ЦСКА 1948 II (София) -
Черноморец 1919 (Бургас) - Спартак (Плевен) -
Бдин 1923 (Видин) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Беласица (Петрич) - Литекс (Ловеч) -
Спартак 1918 (Варна) - Черноморец (Балчик) -
Марица 1921 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана) -
Дунав от Русе (Русе) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Септември (София) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:0 XV кръг
28 октомври 2023 г., събота:
Добруджа 1919 (Добрич) - Марек 1915 (Дупница) 6:2 [1:0 Преслав Йорданов 9'-д, 2:0 Стефан Статев 13', 2:1 Александър Близнаков 17'-д, 3:1 Преслав Йорданов 24', 4:1 Шариф Осман 39', 5:1 Андриан Д.Димитров 62', 5:2 Александър Близнаков 75'-псу, 6:2 Веселин Любомиров 89'-аг] Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София) -
Монтана 1921 (Монтана) - Дунав от Русе (Русе) -
Черноморец (Балчик) - Марица 1921 (Пловдив) -
Литекс (Ловеч) - Спартак 1918 (Варна) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - Беласица (Петрич) -
Спартак (Плевен) - Бдин 1923 (Видин) -
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Черноморец 1919 (Бургас) -
Спортист 2009 (Своге) - Янтра 2019 (Габрово) -
XVI кръг
4 ноември 2023 г., събота:
Марек 1915 (Дупница) - Янтра 2019 (Габрово) -
Черноморец 1919 (Бургас) - Спортист 2009 (Своге) -
Бдин 1923 (Видин) - ФК ЦСКА 1948 II (София) -
Беласица (Петрич) - Спартак (Плевен) -
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Марица 1921 (Пловдив) - Литекс (Ловеч) -
Дунав от Русе (Русе) - Черноморец (Балчик) -
Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Струмска слава 1927 (Радомир) 0:2 XVII кръг
11 ноември 2023 г., събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Марек 1915 (Дупница) -
Монтана 1921 (Монтана) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:2 [1:0 Филип Еджике 17', 1:1 Стефан Статев 34', 2:1 Стефан Каменов 46', 2:2 Ивайло Климентов 54'] Черноморец (Балчик) - Септември (София) -
Литекс (Ловеч) - Дунав от Русе (Русе) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - Марица 1921 (Пловдив) -
Спартак (Плевен) - Спартак 1918 (Варна) -
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Беласица (Петрич) -
Спортист 2009 (Своге) - Бдин 1923 (Видин) -
Янтра 2019 (Габрово) - Черноморец 1919 (Бургас) -
XVIII кръг
25 ноември 2023 г., събота:
Марек 1915 (Дупница) - Черноморец 1919 (Бургас) -
Янтра 2019 (Габрово) - Бдин 1923 (Видин) -
Спортист 2009 (Своге) - Беласица (Петрич) -
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Спартак 1918 (Варна) -
Спартак (Плевен) - Марица 1921 (Пловдив) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - Дунав от Русе (Русе) -
Литекс (Ловеч) - Септември (София) -
Черноморец (Балчик) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:3 [1:0 Касиано Бусон 5'-ъу, 1:1 Преслав Йорданов 55', 1:2 Шариф Осман 79', 1:3 Преслав Йорданов 81'] Монтана 1921 (Монтана) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
XIX кръг
2 декември 2023 г., събота:
Монтана 1921 (Монтана) - Марек 1915 (Дупница) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Черноморец (Балчик) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Литекс (Ловеч) 0:1 Септември (София) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Дунав от Русе (Русе) - Спартак (Плевен) -
Марица 1921 (Пловдив) - ФК ЦСКА 1948 II (София) -
Спартак 1918 (Варна) - Спортист 2009 (Своге) -
Беласица (Петрич) - Янтра 2019 (Габрово) -
Бдин 1923 (Видин) - Черноморец 1919 (Бургас) -
XX кръг
9 декември 2023 г., събота:
Марек 1915 (Дупница) - Бдин 1923 (Видин) -
Черноморец 1919 (Бургас) - Беласица (Петрич) -
Янтра 2019 (Габрово) - Спартак 1918 (Варна) -
Спортист 2009 (Своге) - Марица 1921 (Пловдив) -
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Дунав от Русе (Русе) -
Спартак (Плевен) - Септември (София) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:1 [1:0 Цветослав Пл.Петров 15'-псу, 1:1 Преслав Йорданов 22'-д] Литекс (Ловеч) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Черноморец (Балчик) - Монтана 1921 (Монтана) -
XXI кръг
17 февруари 2024 г., събота:
Черноморец (Балчик) - Марек 1915 (Дупница) -
Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч) -
Струмска слава 1927 (Рад) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак (Плевен) 0:1 Септември (София) - ФК ЦСКА 1948 II (София) -
Дунав от Русе (Русе) - Спортист 2009 (Своге) -
Марица 1921 (Пловдив) - Янтра 2019 (Габрово) -
Спартак 1918 (Варна) - Черноморец 1919 (Бургас) -
Беласица (Петрич) - Бдин 1923 (Видин) -
XXII кръг
24 февруари 2024 г., събота:
Марек 1915 (Дупница) - Беласица (Петрич) -
Бдин 1923 (Видин) - Спартак 1918 (Варна) -
Черноморец 1919 (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив) -
Янтра 2019 (Габрово) - Дунав от Русе (Русе) -
Спортист 2009 (Своге) - Септември (София) -
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:1 0:1 Стефан Трайков 25' Спартак (Плевен) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - Монтана 1921 (Монтана) -
Литекс (Ловеч) - Черноморец (Балчик) -
XXIII кръг
2 март 2024 г., събота:
Литекс (Ловеч) - Марек 1915 (Дупница) -
Черноморец (Балчик) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак (Плевен) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - ФК ЦСКА 1948 II (София) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Спортист 2009 (Своге) 2:1 1:0 Преслав Йорданов 4' ; 2:0 Преслав Славков 35' Септември (София) - Янтра 2019 (Габрово) -
Дунав от Русе (Русе) - Черноморец 1919 (Бургас) -
Марица 1921 (Пловдив) - Бдин 1923 (Видин) -
Спартак 1918 (Варна) - Беласица (Петрич) -
XXIV кръг
9 март 2024 г., събота:
Марек 1915 (Дупница) - Спартак 1918 (Варна) -
Беласица (Петрич) - Марица 1921 (Пловдив) -
Бдин 1923 (Видин) - Дунав от Русе (Русе) -
Черноморец 1919 (Бургас) - Септември (София) -
Янтра 2019 (Габрово) - Добруджа 1919 (Добрич) 0:2 [0:1 Преслав Йорданов 48'-д, 0:2 Ангел Ангелов 86'] Спортист 2009 (Своге) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Монтана 1921 (Монтана) -
Спартак (Плевен) - Черноморец (Балчик) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - Литекс (Ловеч) -
XXV кръг
16 март 2024 г., събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Марек 1915 (Дупница) -
Литекс (Ловеч) - Спартак (Плевен) -
Черноморец (Балчик) - ФК ЦСКА 1948 II (София) -
Монтана 1921 (Монтана) - Спортист 2009 (Своге) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Янтра 2019 (Габрово) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:0 [1:0 Преслав Йорданов 90'+2'] Септември (София) - Бдин 1923 (Видин) -
Дунав от Русе (Русе) - Беласица (Петрич) -
Марица 1921 (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна) -
XXVI кръг
30 март 2024 г., събота:
Марек 1915 (Дупница) - Марица 1921 (Пловдив) -
Спартак 1918 (Варна) - Дунав от Русе (Русе) -
Беласица (Петрич) - Септември (София) -
Бдин 1923 (Видин) - Добруджа 1919 (Добрич) 0:1 [0:1 Раел Лолала 85'] Черноморец 1919 (Бургас) - Струмска слава 1927 (Рад) -
Янтра 2019 (Габрово) - Монтана 1921 (Монтана) -
Спортист 2009 (Своге) - Черноморец (Балчик) -
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Литекс (Ловеч) -
Спартак (Плевен) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
XXVII кръг
6 април 2024 г., събота:
Спартак (Плевен) - Марек 1915 (Дупница) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - ФК ЦСКА 1948 II (София) -
Литекс (Ловеч) - Спортист 2009 (Своге) -
Черноморец (Балчик) - Янтра 2019 (Габрово) -
Монтана 1921 (Монтана) - Черноморец 1919 (Бургас) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Бдин 1923 (Видин) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Беласица (Петрич) 1:0 Септември (София) - Спартак 1918 (Варна) -
Дунав от Русе (Русе) - Марица 1921 (Пловдив) -
XXVIII кръг
13 април 2024 г., събота:
Марек 1915 (Дупница) - Дунав от Русе (Русе) -
Марица 1921 (Пловдив) - Септември (София) -
Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:1 Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Бдин 1923 (Видин) - Монтана 1921 (Монтана) -
Черноморец 1919 (Бургас) - Черноморец (Балчик) -
Янтра 2019 (Габрово) - Литекс (Ловеч) -
Спортист 2009 (Своге) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Спартак (Плевен) -
XXIX кръг
20 април 2024 г., събота:
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Марек 1915 (Дупница) -
Спартак (Плевен) - Спортист 2009 (Своге) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - Янтра 2019 (Габрово) -
Литекс (Ловеч) - Черноморец 1919 (Бургас) -
Черноморец (Балчик) - Бдин 1923 (Видин) -
Монтана 1921 (Монтана) - Беласица (Петрич) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спартак 1918 (Варна) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Марица 1921 (Пловдив) Септември (София) - Дунав от Русе (Русе) -
XXX кръг
27 април 2024 г., събота:
Марек 1915 (Дупница) - Септември (София) -
Дунав от Русе (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич) -
Марица 1921 (Пловдив) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Спартак 1918 (Варна) - Монтана 1921 (Монтана) -
Беласица (Петрич) - Черноморец (Балчик) -
Бдин 1923 (Видин) - Литекс (Ловеч) -
Черноморец 1919 (Бургас) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Янтра 2019 (Габрово) - Спартак (Плевен) -
Спортист 2009 (Своге) - ФК ЦСКА 1948 II (София) -
XXXI кръг
4 май 2024 г., събота:
Спортист 2009 (Своге) - Марек 1915 (Дупница) -
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Янтра 2019 (Габрово) -
Спартак (Плевен) - Черноморец 1919 (Бургас) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - Бдин 1923 (Видин) -
Литекс (Ловеч) - Беласица (Петрич) -
Черноморец (Балчик) - Спартак 1918 (Варна) -
Монтана 1921 (Монтана) - Марица 1921 (Пловдив) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Дунав от Русе (Русе) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Септември (София) -
XXXII кръг
11 май 2024 г., събота:
Марек 1915 (Дупница) - Добруджа 1919 (Добрич) -
Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Дунав от Русе (Русе) - Монтана 1921 (Монтана) -
Марица 1921 (Пловдив) - Черноморец (Балчик) -
Спартак 1918 (Варна) - Литекс (Ловеч) -
Беласица (Петрич) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Бдин 1923 (Видин) - Спартак (Плевен) -
Черноморец 1919 (Бургас) - ФК ЦСКА 1948 II (София) -
Янтра 2019 (Габрово) - Спортист 2009 (Своге) -
XXXIII кръг
18 май 2024 г., събота:
Янтра 2019 (Габрово) - Марек 1915 (Дупница) -
Спортист 2009 (Своге) - Черноморец 1919 (Бургас) -
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Бдин 1923 (Видин) -
Спартак (Плевен) - Беласица (Петрич) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - Спартак 1918 (Варна) -
Литекс (Ловеч) - Марица 1921 (Пловдив) -
Черноморец (Балчик) - Дунав от Русе (Русе) -
Монтана 1921 (Монтана) - Септември (София) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Добруджа 1919 (Добрич) -
XXXIV кръг
25 май 2024 г., събота:
Марек 1915 (Дупница) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Монтана 1921 (Монтана) -
Септември (София) - Черноморец (Балчик) -
Дунав от Русе (Русе) - Литекс (Ловеч) -
Марица 1921 (Пловдив) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Спартак 1918 (Варна) - Спартак (Плевен) -
Беласица (Петрич) - ФК ЦСКА 1948 II (София) -
Бдин 1923 (Видин) - Спортист 2009 (Своге) -
Черноморец 1919 (Бургас) - Янтра 2019 (Габрово) -
източник:
bulgarian-football.com