Втора професионална лига 2022/23:
I кръг
14 юли 2022 г., четвъртък, 20:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:1 (0:0) /пряко по Диема спорт/
[0:1 Николай Пл.Янков 47']
16 юли 2022 г., събота, 18:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев II (Пловдив) 1:0 (1:0)
[1:0 Слави Паскалев 29']
Спортист 2009 (Своге) - Крумовград (Крумовград) 0:2 (0:0)
[0:1 Красимир Ем.Илиев 63'-д, 0:2 Ахмед Осман 90'+4']
Миньор (Перник) - Лудогорец 1945 II (Разград) 5:1 (3:0)
[2:0 Методи Костов 4',26'; 3:0 Антон Славчев 29', 4:0 Александър Ганчев 54'-аг,
5:0 Запро Динев 76', 5:1 Петър Р.Георгиев 90'+1']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Созопол (Созопол) 2:0 (0:0)
[1:0 Антон Тунгаров 47', 2:0 Красимир Панчев 89']
Спартак (Плевен) - Марица 1921 (Пловдив) 4:0 (3:0)
[1:0 Преслав Антонов 13', 2:0 Боримир Карамфилов 15', 3:0 Стефан Вес.Христов 30',
4:0 Васил Шопов 77']
16 юли 2022 г., събота, 20:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Дунав от Русе (Русе) 1:3 (0:2)
18 юли 2022 г., понеделник, 18:30 ч:
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Янтра 2019 (Габрово) -
19 юли 2022 г., вторник, 18:00 ч:
Беласица (Петрич) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:1
[1:0 Мариян Вангелов 7', 2:0 Марти Таушанов 13'-д, 2:1 Денислав Ангелов 84'] - /пряко по Диема спорт/ II кръг
23 юли 2022 г., събота, 18:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Литекс (Ловеч) -
Янтра 2019 (Габрово) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Крумовград (Крумовград) - Беласица (Петрич) -
23 юли 2022 г., събота, 20:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав от Русе (Русе) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - ФК ЦСКА 1948 II (София) -
24 юли 2022 г., неделя, 18:30 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Миньор (Перник) 2:0
[1:0 Андриан Д.Димитров 23', 2:0 Мартин Милушев 58'] 24 юли 2022 г., неделя, 20:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Витоша (Бистрица) -
25 юли 2022 г., понеделник, 18:30 ч:
Ботев II (Пловдив) - Спортист 2009 (Своге) -
26 юли 2022 г., вторник, 18:00 ч:
Созопол (Созопол) - Спартак (Плевен) - /пряко по Диема спорт/
III кръг
30 юли 2022 г., събота, 18:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Етър ВТ (Велико Търново) -
Спортист 2009 (Своге) - Монтана 1921 (Монтана) -
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
[1:0 Валентин Йосков 76', 1:1 Ахмед Адемов 90'+3'-псу] Струмска слава 1927 (Рад) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Дунав от Русе (Русе) - Марица 1921 (Пловдив) -
31 юли 2022 г., неделя, 18:00 ч:
Спартак (Плевен) - Янтра 2019 (Габрово) -
31 юли 2022 г., неделя, 20:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Созопол (Созопол) -
1 август 2022 г., понеделник, 19:00 ч:
Беласица (Петрич) - Ботев II (Пловдив) -
2 август 2022 г., вторник, 18:00 ч:
Миньор (Перник) - Крумовград (Крумовград) - /пряко по Диема спорт/
IV кръг
6 август 2022 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Марица 1921 (Пловдив) -
Созопол (Созопол) - Дунав от Русе (Русе) -
Янтра 2019 (Габрово) - Литекс (Ловеч) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - Спартак (Плевен) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Струмска слава 1927 (Радомир) 1:1
[0:1 Денислав Мицаков 13', 1:1 Денислав Ангелов 90'] Крумовград (Крумовград) - ФК ЦСКА 1948 II (София) -
Ботев II (Пловдив) - Миньор (Перник) -
Монтана 1921 (Монтана) - Беласица (Петрич) -
Витоша (Бистрица) - Спортист 2009 (Своге) -
V кръг
13 август 2022 г., събота:
Спортист 2009 (Своге) - Етър ВТ (Велико Търново) -
Беласица (Петрич) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -
Миньор (Перник) - Монтана 1921 (Монтана) -
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Ботев II (Пловдив) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Крумовград (Крумовград) -
Спартак (Плевен) - Добруджа 1919 (Добрич) 3:1 Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Дунав от Русе (Русе) - Янтра 2019 (Габрово) -
Марица 1921 (Пловдив) - Созопол (Созопол) -
VI кръг
20 август 2022 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Созопол (Созопол) -
Янтра 2019 (Габрово) - Марица 1921 (Пловдив) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - Дунав от Русе (Русе) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Литекс (Ловеч) 3:2
[0:1 Илиян Капитанов 11', 1:1 Денислав Ангелов 57', 1:2 Александър Ангелов 77', 3:2 Ивайло Ст.Лазаров 90'-д,90'+5'] Крумовград (Крумовград) - Спартак (Плевен) -
Ботев II (Пловдив) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Монтана 1921 (Монтана) - ФК ЦСКА 1948 II (София) -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Миньор (Перник) -
Спортист 2009 (Своге) - Беласица (Петрич) -
VII кръг
27 август 2022 г., събота:
Беласица (Петрич) - Етър ВТ (Велико Търново) -
Миньор (Перник) - Спортист 2009 (Своге) -
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Витоша (Бистрица) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Монтана 1921 (Монтана) -
Спартак (Плевен) - Ботев II (Пловдив) -
Литекс (Ловеч) - Крумовград (Крумовград) -
Дунав от Русе (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
[0:1 Андриан Д.Димитров 53', 1:1 Юго Комано 65'] Марица 1921 (Пловдив) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Созопол (Созопол) - Янтра 2019 (Габрово) -
VIII кръг
3 септември 2022 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра 2019 (Габрово) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - Созопол (Созопол) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Марица 1921 (Пловдив) 1:2 Крумовград (Крумовград) - Дунав от Русе (Русе) -
Ботев II (Пловдив) - Литекс (Ловеч) -
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак (Плевен) -
Витоша (Бистрица) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Спортист 2009 (Своге) - ФК ЦСКА 1948 II (София) -
Беласица (Петрич) - Миньор (Перник) -
IX кръг
10 септември 2022 г., събота:
Миньор (Перник) - Етър ВТ (Велико Търново) -
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Беласица (Петрич) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спортист 2009 (Своге) -
Спартак (Плевен) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана) -
Дунав от Русе (Русе) - Ботев II (Пловдив) -
Марица 1921 (Пловдив) - Крумовград (Крумовград) -
Созопол (Созопол) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:1 Янтра 2019 (Габрово) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
X кръг
17 септември 2022 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Янтра 2019 (Габрово) 2:0 Крумовград (Крумовград) - Созопол (Созопол) -
Ботев II (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) -
Монтана 1921 (Монтана) - Дунав от Русе (Русе) -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Литекс (Ловеч) -
Спортист 2009 (Своге) - Спартак (Плевен) -
Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Миньор (Перник) - ФК ЦСКА 1948 II (София) -
XI кръг
1 октомври 2022 г., събота:
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Етър ВТ (Велико Търново) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Перник) -
Спартак (Плевен) - Беласица (Петрич) -
Литекс (Ловеч) - Спортист 2009 (Своге) -
Дунав от Русе (Русе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -
Марица 1921 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана) -
Созопол (Созопол) - Ботев II (Пловдив) -
Янтра 2019 (Габрово) - Крумовград (Крумовград) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:1 XII кръг
8 октомври 2022 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:1 Крумовград (Крумовград) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Ботев II (Пловдив) - Янтра 2019 (Габрово) -
Монтана 1921 (Монтана) - Созопол (Созопол) -
Витоша (Бистрица) - Марица 1921 (Пловдив) -
Спортист 2009 (Своге) - Дунав от Русе (Русе) -
Беласица (Петрич) - Литекс (Ловеч) -
Миньор (Перник) - Спартак (Плевен) -
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
XIII кръг
15 октомври 2022 г., събота:
Струмска слава 1927 (Рад) - Етър ВТ (Велико Търново) -
Спартак (Плевен) - ФК ЦСКА 1948 II (София) -
Литекс (Ловеч) - Миньор (Перник) -
Дунав от Русе (Русе) - Беласица (Петрич) -
Марица 1921 (Пловдив) - Спортист 2009 (Своге) -
Созопол (Созопол) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -
Янтра 2019 (Габрово) - Монтана 1921 (Монтана) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - Ботев II (Пловдив) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Крумовград (Крумовград) 0:2 XIV кръг
22 октомври 2022 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Крумовград (Крумовград) -
Ботев II (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:0 Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Янтра 2019 (Габрово) -
Спортист 2009 (Своге) - Созопол (Созопол) -
Беласица (Петрич) - Марица 1921 (Пловдив) -
Миньор (Перник) - Дунав от Русе (Русе) -
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Литекс (Ловеч) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спартак (Плевен) -
XV кръг
29 октомври 2022 г., събота:
Спартак (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново) -
Литекс (Ловеч) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Дунав от Русе (Русе) - ФК ЦСКА 1948 II (София) -
Марица 1921 (Пловдив) - Миньор (Перник) -
Созопол (Созопол) - Беласица (Петрич) -
Янтра 2019 (Габрово) - Спортист 2009 (Своге) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - Витоша (Бистрица) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Монтана 1921 (Монтана) 0:1 Крумовград (Крумовград) - Ботев II (Пловдив) -
XVI кръг
5 ноември 2022 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев II (Пловдив) -
Монтана 1921 (Монтана) - Крумовград (Крумовград) -
Витоша (Бистрица) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
[0:1 Стефан Митев 7', 1:1 Цветомир Вачев 68']Спортист 2009 (Своге) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Беласица (Петрич) - Янтра 2019 (Габрово) -
Миньор (Перник) - Созопол (Созопол) -
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Марица 1921 (Пловдив) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Дунав от Русе (Русе) -
Спартак (Плевен) - Литекс (Ловеч) -
XVII кръг
12 ноември 2022 г., събота:
Литекс (Ловеч) - Етър ВТ (Велико Търново) -
Дунав от Русе (Русе) - Спартак (Плевен) -
Марица 1921 (Пловдив) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Созопол (Созопол) - ФК ЦСКА 1948 II (София) -
Янтра 2019 (Габрово) - Миньор (Перник) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - Беласица (Петрич) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Спортист 2009 (Своге) 6:2
[1:0 Ивайло Ст.Лазаров 10'-д, 1:1 Илия Русинов 14'-д, 2:1 Денислав Ангелов 21', 2:2 Светослав Диков 45'+1', 3:2 Денислав Ангелов 59', 4:2 Мартин Милушев 71', 5:2 Андриан Д.Димитров 80', 6:2 Мартин Милушев 88']Крумовград (Крумовград) - Витоша (Бистрица) -
Ботев II (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана) -
XVIII кръг
11 февруари 2023 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Монтана 1921 (Монтана) -
Ботев II (Пловдив) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -
Крумовград (Крумовград) - Спортист 2009 (Своге) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Беласица (Петрич) 1:1 Лудогорец 1945 II (Разград) - Миньор (Перник) -
Янтра 2019 (Габрово) - ФК ЦСКА 1948 II (София) -
Созопол (Созопол) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Марица 1921 (Пловдив) - Спартак (Плевен) -
Дунав от Русе (Русе) - Литекс (Ловеч) -
XIX кръг
18 февруари 2023 г., събота:
Дунав от Русе (Русе) - Етър ВТ (Велико Търново) -
Литекс (Ловеч) - Марица 1921 (Пловдив) -
Спартак (Плевен) - Созопол (Созопол) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Янтра 2019 (Габрово) -
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Миньор (Перник) - Добруджа 1919 (Добрич) 0:1
[0:1 Венцислав Василев 25'-аг] Беласица (Петрич) - Крумовград (Крумовград) -
Спортист 2009 (Своге) - Ботев II (Пловдив) -
Витоша (Бистрица) - Монтана 1921 (Монтана) -
XX кръг
25 февруари 2023 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша (Бистрица) -
Монтана 1921 (Монтана) - Спортист 2009 (Своге) -
Ботев II (Пловдив) - Беласица (Петрич) -
Крумовград (Крумовград) - Миньор (Перник) -
Добруджа 1919 (Добрич) - ФК ЦСКА 1948 II (София) 1:0
1:0 Ивайло Лазаров 86' Лудогорец 1945 II (Разград) - Струмска слава 1927 (Рад) -
Янтра 2019 (Габрово) - Спартак (Плевен) -
Созопол (Созопол) - Литекс (Ловеч) -
Марица 1921 (Пловдив) - Дунав от Русе (Русе) -
XXI кръг
1 март 2023 г., сряда:
Марица 1921 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) -
Дунав от Русе (Русе) - Созопол (Созопол) -
Литекс (Ловеч) - Янтра 2019 (Габрово) -
Спартак (Плевен) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Добруджа 1919 (Добрич) 0:2 ФК ЦСКА 1948 II (София) - Крумовград (Крумовград) -
Миньор (Перник) - Ботев II (Пловдив) -
Беласица (Петрич) - Монтана 1921 (Монтана) -
Спортист 2009 (Своге) - Витоша (Бистрица) -
XXII кръг
4 март 2023 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Спортист 2009 (Своге) -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Беласица (Петрич) -
Монтана 1921 (Монтана) - Миньор (Перник) -
Ботев II (Пловдив) - ФК ЦСКА 1948 II (София) -
Крумовград (Крумовград) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак (Плевен) 2:2
[1:0 Янчо Андреев 2', 1:1 Клаубер Сантана 13', 2:1 Андриан Д.Димитров 19', 2:2 Георги К.Георгиев 25'] Лудогорец 1945 II (Разград) - Литекс (Ловеч) -
Янтра 2019 (Габрово) - Дунав от Русе (Русе) -
Созопол (Созопол) - Марица 1921 (Пловдив) -
XXIII кръг
11 март 2023 г., събота:
Созопол (Созопол) - Етър ВТ (Велико Търново) -
Марица 1921 (Пловдив) - Янтра 2019 (Габрово) -
Дунав от Русе (Русе) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Литекс (Ловеч) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:0 Спартак (Плевен) - Крумовград (Крумовград) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев II (Пловдив) -
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Монтана 1921 (Монтана) -
Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -
Беласица (Петрич) - Спортист 2009 (Своге) -
XXIV кръг
18 март 2023 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Беласица (Петрич) -
Спортист 2009 (Своге) - Миньор (Перник) -
Витоша (Бистрица) - ФК ЦСКА 1948 II (София) -
Монтана 1921 (Монтана) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Ботев II (Пловдив) - Спартак (Плевен) -
Крумовград (Крумовград) - Литекс (Ловеч) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав от Русе (Русе) 0:0 Лудогорец 1945 II (Разград) - Марица 1921 (Пловдив) -
Янтра 2019 (Габрово) - Созопол (Созопол) -
XXV кръг
8 април 2023 г., събота:
Янтра 2019 (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново) -
Созопол (Созопол) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Марица 1921 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:1 Дунав от Русе (Русе) - Крумовград (Крумовград) -
Литекс (Ловеч) - Ботев II (Пловдив) -
Спартак (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Бистрица) -
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Спортист 2009 (Своге) -
Миньор (Перник) - Беласица (Петрич) -
XXVI кръг
14 април 2023 г., петък:
Етър ВТ (Велико Търново) - Миньор (Перник) -
Беласица (Петрич) - ФК ЦСКА 1948 II (София) -
Спортист 2009 (Своге) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Спартак (Плевен) -
Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч) -
Ботев II (Пловдив) - Дунав от Русе (Русе) -
Крумовград (Крумовград) - Марица 1921 (Пловдив) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Созопол (Созопол) 2:0 Лудогорец 1945 II (Разград) - Янтра 2019 (Габрово) -
XXVII кръг
22 април 2023 г., събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново) -
Янтра 2019 (Габрово) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:1 Созопол (Созопол) - Крумовград (Крумовград) -
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев II (Пловдив) -
Дунав от Русе (Русе) - Монтана 1921 (Монтана) -
Литекс (Ловеч) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -
Спартак (Плевен) - Спортист 2009 (Своге) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Беласица (Петрич) -
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Миньор (Перник) -
XXVIII кръг
29 април 2023 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - ФК ЦСКА 1948 II (София) -
Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Беласица (Петрич) - Спартак (Плевен) -
Спортист 2009 (Своге) - Литекс (Ловеч) -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Дунав от Русе (Русе) -
Монтана 1921 (Монтана) - Марица 1921 (Пловдив) -
Ботев II (Пловдив) - Созопол (Созопол) -
Крумовград (Крумовград) - Янтра 2019 (Габрово) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 II (Разград) 1:2 XXIX кръг
6 май 2023 г., събота:
Добруджа 1919 (Добрич) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:0 Лудогорец 1945 II (Разград) - Крумовград (Крумовград) -
Янтра 2019 (Габрово) - Ботев II (Пловдив) -
Созопол (Созопол) - Монтана 1921 (Монтана) -
Марица 1921 (Пловдив) - Витоша (Бистрица) -
Дунав от Русе (Русе) - Спортист 2009 (Своге) -
Литекс (Ловеч) - Беласица (Петрич) -
Спартак (Плевен) - Миньор (Перник) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - ФК ЦСКА 1948 II (София) -
XXX кръг
13 май 2023 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Струмска слава 1927 (Рад) -
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Спартак (Плевен) -
Миньор (Перник) - Литекс (Ловеч) -
Беласица (Петрич) - Дунав от Русе (Русе) -
Спортист 2009 (Своге) - Марица 1921 (Пловдив) -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Созопол (Созопол) -
Монтана 1921 (Монтана) - Янтра 2019 (Габрово) -
Ботев II (Пловдив) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Крумовград (Крумовград) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:0 XXXI кръг
20 май 2023 г., събота:
Крумовград (Крумовград) - Етър ВТ (Велико Търново) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев II (Пловдив) 2:1 Лудогорец 1945 II (Разград) - Монтана 1921 (Монтана) -
Янтра 2019 (Габрово) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -
Созопол (Созопол) - Спортист 2009 (Своге) -
Марица 1921 (Пловдив) - Беласица (Петрич) -
Дунав от Русе (Русе) - Миньор (Перник) -
Литекс (Ловеч) - ФК ЦСКА 1948 II (София) -
Спартак (Плевен) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
XXXII кръг
20 май 2023 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак (Плевен) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Литекс (Ловеч) -
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Дунав от Русе (Русе) -
Миньор (Перник) - Марица 1921 (Пловдив) -
Беласица (Петрич) - Созопол (Созопол) -
Спортист 2009 (Своге) - Янтра 2019 (Габрово) -
Витоша (Бистрица) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Монтана 1921 (Монтана) - Добруджа 1919 (Добрич) 0:1 Ботев II (Пловдив) - Крумовград (Крумовград) -
XXXIII кръг
3 юни 2023 г., събота:
Ботев II (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) -
Крумовград (Крумовград) - Монтана 1921 (Монтана) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Витоша (Бистрица) 0:1 Лудогорец 1945 II (Разград) - Спортист 2009 (Своге) -
Янтра 2019 (Габрово) - Беласица (Петрич) -
Созопол (Созопол) - Миньор (Перник) -
Марица 1921 (Пловдив) - ФК ЦСКА 1948 II (София) -
Дунав от Русе (Русе) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Литекс (Ловеч) - Спартак (Плевен) -
XXXIV кръг
7 юни 2023 г., сряда:
Етър ВТ (Велико Търново) - Литекс (Ловеч) -
Спартак (Плевен) - Дунав от Русе (Русе) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Марица 1921 (Пловдив) -
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Созопол (Созопол) -
Миньор (Перник) - Янтра 2019 (Габрово) -
Беласица (Петрич) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Спортист 2009 (Своге) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:0 Витоша (Бистрица) - Крумовград (Крумовград) -
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев II (Пловдив) -
източник:
bulgarian-football.com