СЕВЕРОИЗТОЧНА ТРЕТА ЛИГА СЕЗОН 2019/2020г.:I кръг
10 август 2019 г., събота, 18:00ч. :
Ботев (Нови пазар) - Хитрино (Хитрино) 0:0
Шумен 2007 (Шумен) - Бенковски (Бяла, обл.Русе) 2:0
Калиакра 1923 (Каварна) - Устрем Д (Дончево) 1:3
Светкавица Търговище (Тщ) - Добруджа 1919 (Добрич) 4:6
[0:1 Кристиян К.Петков 18', 1:1 Георги Щерев 20', 1:2 Денис Кадир 26', 1:3 Галин Стоянов 38', 1:4 Тодор Паланков 52'-д, 1:5 Янчо Андреев 57', 2:5 Динко Дерменджиев 80', 3:5 Кристиян Арсовски 82', 3:6 Галин Стоянов 86', 4:6 Динко Дерменджиев 90'] Септември 98 (Тервел) - Тополи 2010 (Тополи) 3:2
Суворово 1 (Суворово) - Черноломец 1919 (Попово)
Локомотив (Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат) /анулиран поради отказване на Локомотив Русе от участие в първенството/
II кръг
17 август 2019 г., събота, 18:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Кубрат 2016 (Кубрат) -
Черноломец 1919 (Попово) - Локомотив (Русе) -
Тополи 2010 (Тополи) - Суворово 1 (Суворово) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Септември 98 (Тервел) 1:0
[1:0 Янчо Андреев 74'] 1 500 зрители Устрем Д (Дончево) - Светкавица Търговище (Търговище) -
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Калиакра 1923 (Каварна) -
Ботев (Нови пазар) - Шумен 2007 (Шумен) -
III кръг
25 август 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Шумен 2007 (Шумен) - Хитрино (Хитрино) -
Калиакра 1923 (Каварна) - Ботев (Нови пазар) -
Светкавица Търговище (Търговище) - Бенковски (Бяла) -
Септември 98 (Тервел) - Устрем Д (Дончево) -
Суворово 1 (Суворово) - Добруджа 1919 (Добрич) 0:1
[0:1 Симеон Митев 65'] Локомотив (Русе) - Тополи 2010 (Тополи) -
Кубрат 2016 (Кубрат) - Черноломец 1919 (Попово) -
IV кръг
31 август 2019 г., събота, 18:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Черноломец 1919 (Попово) -
Тополи 2010 (Тополи) - Кубрат 2016 (Кубрат) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Локомотив (Русе) анулиран Устрем Д (Дончево) - Суворово 1 (Суворово) -
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Септември 98 (Тервел) -
Ботев (Нови пазар) - Светкавица Търговище (Търговище) -
Шумен 2007 (Шумен) - Калиакра 1923 (Каварна) -
V кръг
15 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Калиакра 1923 (Каварна) - Хитрино (Хитрино) -
Светкавица Търговище (Търговище) - Шумен 2007 (Шумен) -
Септември 98 (Тервел) - Ботев (Нови пазар) -
Суворово 1 (Суворово) - Бенковски (Бяла, обл.Русе) -
Локомотив (Русе) - Устрем Д (Дончево) -
Кубрат 2016 (Кубрат) - Добруджа 1919 (Добрич) 0:4
[0:1 Кристиан Пешков 63'-д, 0:2 Мартин Дичев 76', 0:3 Кристиан Пешков 79', 0:4 Иво Димитров 88'] Черноломец 1919 (Попово) - Тополи 2010 (Тополи) -
VI кръг
21 септември 2019 г., събота, 17:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Тополи 2010 (Тополи) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноломец 1919 (Попово) 5:0
[3:0 Галин Стоянов 16',54',56'; 4:0 Кристиян К.Петков 62', 5:0 Галин Стоянов 66'] 4 000 зрители Устрем Д (Дончево) - Кубрат 2016 (Кубрат) -
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Локомотив (Русе) -
Ботев (Нови пазар) - Суворово 1 (Суворово) -
Шумен 2007 (Шумен) - Септември 98 (Тервел) -
Калиакра 1923 (Каварна) - Светкавица Търговище (Тщ) -
VII кръг
28 септември 2019 г., събота, 16:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Хитрино (Хитрино) -
Септември 98 (Тервел) - Калиакра 1923 (Каварна) -
Суворово 1 (Суворово) - Шумен 2007 (Шумен) -
Локомотив (Русе) - Ботев (Нови пазар) -
Кубрат 2016 (Кубрат) - Бенковски (Бяла, обл.Русе) -
Черноломец 1919 (Попово) - Устрем Д (Дончево) -
Тополи 2010 (Тополи) - Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
[0:1 Кристиан Пешков 3'-д, 0:2 Симеон Митев 45'+1', 0:3 Галин Стоянов 51'] VIII кръг
5 октомври 2019 г., събота, 16:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
[0:2 Янчо Андреев 28',37'; 0:3 Денис Кадир 50'] Устрем Д (Дончево) - Тополи 2010 (Тополи) -
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Черноломец 1919 (Попово) -
Ботев (Нови пазар) - Кубрат 2016 (Кубрат) -
Шумен 2007 (Шумен) - Локомотив (Русе) -
Калиакра 1923 (Каварна) - Суворово 1 (Суворово) -
Светкавица Търговище (Тщ) - Септември 98 (Тервел) -
IX кръг
12 октомври 2019 г., събота, 16:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Хитрино (Хитрино) -
Суворово 1 (Суворово) - Светкавица Търговище (Тщ) -
Локомотив (Русе) - Калиакра 1923 (Каварна) -
Кубрат 2016 (Кубрат) - Шумен 2007 (Шумен) -
Черноломец 1919 (Попово) - Ботев (Нови пазар) -
Тополи 2010 (Тополи) - Бенковски (Бяла, обл.Русе) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Устрем Д (Дончево) 3:0
[1:0 Кристиян К.Петков 26', 2:0 Янчо Андреев 58', 3:0 Кристиян К.Петков 78'] 3 500 зрители X кръг
20 октомври 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Устрем Д (Дончево) -
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:2
[1:0 Илия Ковачганев 24', 1:1 Стефан Митев 41', 1:2 Мартин Дичев 90'] Ботев (Нови пазар) - Тополи 2010 (Тополи) -
Шумен 2007 (Шумен) - Черноломец 1919 (Попово) -
Калиакра 1923 (Каварна) - Кубрат 2016 (Кубрат) -
Светкавица Търговище (Търговище) - Локомотив (Русе) -
Септември 98 (Тервел) - Суворово 1 (Суворово) -
XI кръг
31 октомври 2019 г., Четвъртък, 14:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Хитрино (Хитрино) -
Локомотив (Русе) - Септември 98 (Тервел) -
Кубрат 2016 (Кубрат) - Светкавица Търговище (Търговище) -
Черноломец 1919 (Попово) - Калиакра 1923 (Каварна) -
Тополи 2010 (Тополи) - Шумен 2007 (Шумен) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев (Нови пазар) 7:0
[1:0 Кристиян К.Петков 9', 2:0 Стефан Митев 28', 3:0 Кристиан Пешков 30, 4:0 Стефан Митев 36', 5:0 Денис Кадир 48', 6:0 Кристиян К.Петков 63', 7:0 Иво Димитров 88'] 1 000 зрители Устрем Д (Дончево) - Бенковски (Бяла, обл.Русе) -
XII кръг
9 ноември 2019 г., събота, 14:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Бенковски (Бяла, обл.Русе) -
Ботев (Нови пазар) - Устрем Д (Дончево) -
Шумен 2007 (Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич) 0:4
[0:1 Иван Н.Иванов 19'-аг, 0:2 Денис Кадир 35', 0:3 Стефан Митев 49', 0:4 Кристиян К.Петков 67'] Калиакра 1923 (Каварна) - Тополи 2010 (Тополи) -
Светкавица Търговище (Тщ) - Черноломец 1919 (Попово) -
Септември 98 (Тервел) - Кубрат 2016 (Кубрат) -
Суворово 1 (Суворово) - Локомотив (Русе) -
XIII кръг
16 ноември 2019 г., събота, 14:00 ч:
Локомотив (Русе) - Хитрино (Хитрино) -
Кубрат 2016 (Кубрат) - Суворово 1 (Суворово) -
Черноломец 1919 (Попово) - Септември 98 (Тервел) -
Тополи 2010 (Тополи) - Светкавица Търговище (Търговище) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Калиакра 1923 (Каварна) 3:0 служебно Устрем Д (Дончево) - Шумен 2007 (Шумен) -
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Ботев (Нови пазар) -
XIV кръг
23 ноември 2019 г., събота, 14:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Ботев (Нови пазар) -
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Шумен 2007 (Шумен) -
Устрем Д (Дончево) - Калиакра 1923 (Каварна) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Светкавица Търговище (Тщ) 3:0
[1:0 Симеон Митев 28', 2:0 Денис Кадир 39', 3:0 Александър В.Георгиев 75'] 500 зрители Тополи 2010 (Тополи) - Септември 98 (Тервел) -
Черноломец 1919 (Попово) - Суворово 1 (Суворово) -
Кубрат 2016 (Кубрат) - Локомотив (Русе) -
XV кръг
30 ноември 2019 г., събота, 14:00 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Хитрино (Хитрино) -
Локомотив (Русе) - Черноломец 1919 (Попово) -
Суворово 1 (Суворово) - Тополи 2010 (Тополи) -
Септември 98 (Тервел) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:3
[0:1 Кристиян К.Петков 5', 1:1 Танер Юсню 45'+1'-д, 1:2 Иво Димитров 53', 1:3 Кристиан Пешков 70'] Светкавица Търговище (Търговище) - Устрем Д (Дончево) -
Калиакра 1923 (Каварна) - Бенковски (Бяла, обл.Русе) -
Шумен 2007 (Шумен) - Ботев (Нови пазар) -
Временно класиране есенен полусезон: 1. Добруджа 1919 (Добрич) 13 13 0 0 45:6 39 т. [-]
2. Суворово 1 (Суворово) 13 8 2 3 34:10 26
3. Устрем Д (Дончево) 12 8 1 3 22:18 25
4. Септември 98 (Тервел) 13 6 4 3 20:11 22
5. Черноломец 1919 (Попово) 12 6 3 3 22:14 21 [+]
6. Светкавица Търговище (Търговище) 13 5 3 5 23:27 18
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
7. Тополи 2010 (Тополи) 13 5 2 6 16:19 17
8. Шумен 2007 (Шумен) 13 4 4 5 24:22 16 [+]
9. Хитрино (Хитрино) 13 4 2 7 16:20 14
10. Кубрат 2016 (Кубрат) 12 3 1 8 9:25 10
11. Бенковски (Бяла, обл.Русе) 12 1 2 9 9:35 5
12. Ботев (Нови пазар) 13 0 2 11 6:39 2
--. Калиакра 1923 (Каварна) 13 4 1 8 18:34 -- [*] Изваден
--. Локомотив (Русе) 0 0 0 0 0:0 - [*] Изваден
XVI кръг
Пролетен полусезон :
22 Февруари 2020г., Събота:
Хитрино (Хитрино) - Шумен 2007 (Шумен) -
Ботев (Нови пазар) - Калиакра 1923 (Каварна) -
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Светкавица Търговище (Тщ) -
Устрем Д (Дончево) - Септември 98 (Тервел) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Суворово 1 (Суворово) 3:1
[1:0 Янчо Андреев 21', 3:0 Кристиан Пешков 32',51'-д; 3:1 Михаил Венков 60'-аг], 1500 зрители
източник: bulgarian-football.com Тополи 2010 (Тополи) - Локомотив (Русе) -
Черноломец 1919 (Попово) - Кубрат 2016 (Кубрат) -
XVII кръг
Черноломец 1919 (Попово) - Хитрино (Хитрино) -
Кубрат 2016 (Кубрат) - Тополи 2010 (Тополи) -
Локомотив (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич) Суворово 1 (Суворово) - Устрем Д (Дончево) -
Септември 98 (Тервел) - Бенковски (Бяла, обл.Русе) -
Светкавица Търговище (Търговище) - Ботев (Нови пазар) -
Калиакра 1923 (Каварна) - Шумен 2007 (Шумен) -
XVIII кръг
Хитрино (Хитрино) - Калиакра 1923 (Каварна) -
Шумен 2007 (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище) -
Ботев (Нови пазар) - Септември 98 (Тервел) -
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Суворово 1 (Суворово) -
Устрем Д (Дончево) - Локомотив (Русе) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Кубрат 2016 (Кубрат) -
Тополи 2010 (Тополи) - Черноломец 1919 (Попово) -
XIX кръг
Тополи 2010 (Тополи) - Хитрино (Хитрино) -
Черноломец 1919 (Попово) - Добруджа 1919 (Добрич) -
Кубрат 2016 (Кубрат) - Устрем Д (Дончево) -
Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла, обл.Русе) -
Суворово 1 (Суворово) - Ботев (Нови пазар) -
Септември 98 (Тервел) - Шумен 2007 (Шумен) -
Светкавица Търговище (Тщ) - Калиакра 1923 (Каварна) -
XX кръг
Хитрино (Хитрино) - Светкавица Търговище (Търговище) -
Калиакра 1923 (Каварна) - Септември 98 (Тервел) -
Шумен 2007 (Шумен) - Суворово 1 (Суворово) -
Ботев (Нови пазар) - Локомотив (Русе) -
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат) -
Устрем Д (Дончево) - Черноломец 1919 (Попово) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Тополи 2010 (Тополи) -
XXI кръг
Добруджа 1919 (Добрич) - Хитрино (Хитрино) -
Тополи 2010 (Тополи) - Устрем Д (Дончево) -
Черноломец 1919 (Попово) - Бенковски (Бяла, обл.Русе) -
Кубрат 2016 (Кубрат) - Ботев (Нови пазар) -
Локомотив (Русе) - Шумен 2007 (Шумен) -
Суворово 1 (Суворово) - Калиакра 1923 (Каварна) -
Септември 98 (Тервел) - Светкавица Търговище (Тщ) -
XXII кръг
Хитрино (Хитрино) - Септември 98 (Тервел) -
Светкавица Търговище (Тщ) - Суворово 1 (Суворово) -
Калиакра 1923 (Каварна) - Локомотив (Русе) -
Шумен 2007 (Шумен) - Кубрат 2016 (Кубрат) -
Ботев (Нови пазар) - Черноломец 1919 (Попово) -
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Тополи 2010 (Тополи) -
Устрем Д (Дончево) - Добруджа 1919 (Добрич) -
XXIII кръг
Устрем Д (Дончево) - Хитрино (Хитрино) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Бенковски (Бяла, обл.Русе) -
Тополи 2010 (Тополи) - Ботев (Нови пазар) -
Черноломец 1919 (Попово) - Шумен 2007 (Шумен) -
Кубрат 2016 (Кубрат) - Калиакра 1923 (Каварна) -
Локомотив (Русе) - Светкавица Търговище (Търговище) -
Суворово 1 (Суворово) - Септември 98 (Тервел) -
XXIV кръг
Хитрино (Хитрино) - Суворово 1 (Суворово) -
Септември 98 (Тервел) - Локомотив (Русе) -
Светкавица Търговище (Търговище) - Кубрат 2016 (Кубрат) -
Калиакра 1923 (Каварна) - Черноломец 1919 (Попово) -
Шумен 2007 (Шумен) - Тополи 2010 (Тополи) -
Ботев (Нови пазар) - Добруджа 1919 (Добрич) -
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Устрем Д (Дончево) -
XXV кръг
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Хитрино (Хитрино) -
Устрем Д (Дончево) - Ботев (Нови пазар) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Шумен 2007 (Шумен) -
Тополи 2010 (Тополи) - Калиакра 1923 (Каварна) -
Черноломец 1919 (Попово) - Светкавица Търговище (Тщ) -
Кубрат 2016 (Кубрат) - Септември 98 (Тервел) -
Локомотив (Русе) - Суворово 1 (Суворово) -
XXVI кръг
Хитрино (Хитрино) - Локомотив (Русе) -
Суворово 1 (Суворово) - Кубрат 2016 (Кубрат) -
Септември 98 (Тервел) - Черноломец 1919 (Попово) -
Светкавица Търговище (Търговище) - Тополи 2010 (Тополи) -
Калиакра 1923 (Каварна) - Добруджа 1919 (Добрич) -
Шумен 2007 (Шумен) - Устрем Д (Дончево) -
Ботев (Нови пазар) - Бенковски (Бяла, обл.Русе) -
източник: bulgarian-football.com