Програма юноши старша възраст ''А'' група сезон 2010-2011 :
I кръг
2 август 2010, понеделник, 18:00 ч
Берое (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен) -
Локомотив (София) - Славия 1913 (София) -
Локомотив 1936 (Пловдив) - Черно море (Варна) -
Левски (София) - Любимец 2007 (Любимец) -
Етър 1924 (Велико Търново) - ЦСКА (София) -
Литекс (Ловеч) - Видима-Раковски (Севлиево) -
Добруджа 1919 (Добрич)
- Черноморец Бургас (Бургас)- 1:0
Чавдар (Етрополе) - Пирин 2001 (Благоевград) -
Ботев 2002 (Пловдив) - Пирин Благоевград (Благоевград) -
Състав:
М П Р З ГР Т
1. Добруджа 1919 (Добрич) 0 0 0 0 0:0 0
2. Ботев 2002 (Пловдив) 0 0 0 0 0:0 0
3. Видима-Раковски (Севлиево) 0 0 0 0 0:0 0
4. Берое (Стара Загора) 0 0 0 0 0:0 0
5. Етър 1924 (Велико Търново) 0 0 0 0 0:0 0
6. Левски (София) 0 0 0 0 0:0 0
7. Литекс (Ловеч) 0 0 0 0 0:0 0
8. Локомотив 1936 (Пловдив) 0 0 0 0 0:0 0
9. Локомотив (София) 0 0 0 0 0:0 0
10. Любимец 2007 (Любимец) 0 0 0 0 0:0 0
11. Пирин 2001 (Благоевград) 0 0 0 0 0:0 0
12. Пирин Благоевград (Благоевград) 0 0 0 0 0:0 0
13. Славия 1913 (София) 0 0 0 0 0:0 0
14. Сливен 2000 (Сливен) 0 0 0 0 0:0 0
15. ЦСКА (София) 0 0 0 0 0:0 0
16. Чавдар (Етрополе) 0 0 0 0 0:0 0
-------------------------------------------------------------------
17. Черно море (Варна) 0 0 0 0 0:0 0
18. Черноморец Бургас (Бургас) 0 0 0 0 0:0 0
Бележки
- От този сезон БФС сформира единна елитна група за юноши старша възраст
като победителят в групата е шампион в държавното първенство за възрастта.
Групата първоначално се попълва от желаещите да участват в нея отбори от
страната. Последните два отбора в класирането в края на сезона отпадат, а
на тяхно място влизат отбори, определени след квалификации между победителите
на регионалните групи в страната.
II кръг
Сливен 2000 (Сливен) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Пирин 2001 (Благоевград) - Ботев 2002 (Пловдив)
Черноморец Бургас (Бургас) - Чавдар (Етрополе)
Видима-Раковски (Севлиево) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:2
ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч)
Любимец 2007 (Любимец) - Етър 1924 (Велико Търново)
Черно море (Варна) - Левски (София)
Славия 1913 (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Берое (Стара Загора) - Локомотив (София)
III кръг
Локомотив (София) - Сливен 2000 (Сливен)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)
Левски (София) - Славия 1913 (София)
Етър 1924 (Велико Търново) - Черно море (Варна)
Литекс (Ловеч) - Любимец 2007 (Любимец)
Добруджа 1919 (Добрич) - ЦСКА (София) 0:1
Чавдар (Етрополе) - Видима-Раковски (Севлиево)
Ботев 2002 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Пирин 2001 (Благоевград)
IV кръг
Сливен 2000 (Сливен) - Пирин 2001 (Благоевград)
Черноморец Бургас (Бургас) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Видима-Раковски (Севлиево) - Ботев 2002 (Пловдив)
ЦСКА (София) - Чавдар (Етрополе)
Любимец 2007 (Любимец) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:2
Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч)
Славия 1913 (София) - Етър 1924 (Велико Търново)
Берое (Стара Загора) - Левски (София)
Локомотив (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)
V кръг
Локомотив 1936 (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)
Левски (София) - Локомотив (София)
Етър 1924 (Велико Търново) - Берое (Стара Загора)
Литекс (Ловеч) - Славия 1913 (София)
Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна) 3:1
Чавдар (Етрополе) - Любимец 2007 (Любимец)
Ботев 2002 (Пловдив) - ЦСКА (София)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Видима-Раковски (Севлиево)
Пирин 2001 (Благоевград) - Черноморец Бургас (Бургас)
VI кръг
Сливен 2000 (Сливен) - Черноморец Бургас (Бургас)
Видима-Раковски (Севлиево) - Пирин 2001 (Благоевград)
ЦСКА (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Любимец 2007 (Любимец) - Ботев 2002 (Пловдив)
Черно море (Варна) - Чавдар (Етрополе)
Славия 1913 (София) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:0
Берое (Стара Загора) - Литекс (Ловеч)
Локомотив (София) - Етър 1924 (Велико Търново)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Левски (София)
VII кръг
Левски (София) - Сливен 2000 (Сливен)
Етър 1924 (Велико Търново) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Литекс (Ловеч) - Локомотив (София)
Добруджа 1919 (Добрич) - Берое (Стара Загора) 2:3
Чавдар (Етрополе) - Славия 1913 (София)
Ботев 2002 (Пловдив) - Черно море (Варна)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Любимец 2007 (Любимец)
Пирин 2001 (Благоевград) - ЦСКА (София)
Черноморец Бургас (Бургас) - Видима-Раковски (Севлиево)
VIII кръг
Сливен 2000 (Сливен) - Видима-Раковски (Севлиево)
ЦСКА (София) - Черноморец Бургас (Бургас)
Любимец 2007 (Любимец) - Пирин 2001 (Благоевград)
Черно море (Варна) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Славия 1913 (София) - Ботев 2002 (Пловдив)
Берое (Стара Загора) - Чавдар (Етрополе)
Локомотив (София) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:3
Локомотив 1936 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)
Левски (София) - Етър 1924 (Велико Търново)
IX кръг
Етър 1924 (Велико Търново) - Сливен 2000 (Сливен)
Литекс (Ловеч) - Левски (София)
Добруджа 1919 (Добрич) - Локомотив 1936 (Пловдив) 5:0
Чавдар (Етрополе) - Локомотив (София)
Ботев 2002 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Славия 1913 (София)
Пирин 2001 (Благоевград) - Черно море (Варна)
Черноморец Бургас (Бургас) - Любимец 2007 (Любимец)
Видима-Раковски (Севлиево) - ЦСКА (София)
X кръг
Сливен 2000 (Сливен) - ЦСКА (София)
Любимец 2007 (Любимец) - Видима-Раковски (Севлиево)
Черно море (Варна) - Черноморец Бургас (Бургас)
Славия 1913 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)
Берое (Стара Загора) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Локомотив (София) - Ботев 2002 (Пловдив)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Чавдар (Етрополе)
Левски (София) - Добруджа 1919 (Добрич) 0:1
Етър 1924 (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)
XI кръг
Литекс (Ловеч) - Сливен 2000 (Сливен)
Добруджа 1919 (Добрич) - Етър 1924 (Велико Търново)
5:0
Чавдар (Етрополе) - Левски (София)
Ботев 2002 (Пловдив) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Локомотив (София)
Пирин 2001 (Благоевград) - Берое (Стара Загора)
Черноморец Бургас (Бургас) - Славия 1913 (София)
Видима-Раковски (Севлиево) - Черно море (Варна)
ЦСКА (София) - Любимец 2007 (Любимец)
XII кръг
Сливен 2000 (Сливен) - Любимец 2007 (Любимец)
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)
Славия 1913 (София) - Видима-Раковски (Севлиево)
Берое (Стара Загора) - Черноморец Бургас (Бургас)
Локомотив (София) - Пирин 2001 (Благоевград)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Левски (София) - Ботев 2002 (Пловдив)
Етър 1924 (Велико Търново) - Чавдар (Етрополе)
Литекс (Ловеч) - Добруджа 1919 (Добрич) 3:1
XIII кръг
Добруджа 1919 (Добрич) - Сливен 2000 (Сливен) 1:0
Чавдар (Етрополе) - Литекс (Ловеч)
Ботев 2002 (Пловдив) - Етър 1924 (Велико Търново)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Левски (София)
Пирин 2001 (Благоевград) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив (София)
Видима-Раковски (Севлиево) - Берое (Стара Загора)
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)
Любимец 2007 (Любимец) - Черно море (Варна)
XIV кръг
Сливен 2000 (Сливен) - Черно море (Варна)
Славия 1913 (София) - Любимец 2007 (Любимец)
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)
Локомотив (София) - Видима-Раковски (Севлиево)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)
Левски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)
Етър 1924 (Велико Търново) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Литекс (Ловеч) - Ботев 2002 (Пловдив)
Добруджа 1919 (Добрич) - Чавдар (Етрополе) 1:1
XV кръг
Чавдар (Етрополе) - Сливен 2000 (Сливен)
Ботев 2002 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич) 0:1
Пирин Благоевград (Благоевград) - Литекс (Ловеч)
Пирин 2001 (Благоевград) - Етър 1924 (Велико Търново)
Черноморец Бургас (Бургас) - Левски (София)
Видима-Раковски (Севлиево) - Локомотив 1936 (Пловдив)
ЦСКА (София) - Локомотив (София)
Любимец 2007 (Любимец) - Берое (Стара Загора)
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)
XVI кръг
Сливен 2000 (Сливен) - Славия 1913 (София)
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)
Локомотив (София) - Любимец 2007 (Любимец)
Локомотив 1936 (Пловдив) - ЦСКА (София)
Левски (София) - Видима-Раковски (Севлиево)
Етър 1924 (Велико Търново) - Черноморец Бургас (Бургас)
Литекс (Ловеч) - Пирин 2001 (Благоевград)
Добруджа 1919 (Добрич) - Пирин Благоевград (Благоевград) 2:0
Чавдар (Етрополе) - Ботев 2002 (Пловдив)
XVII кръг
Ботев 2002 (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Чавдар (Етрополе)
Пирин 2001 (Благоевград) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:2
Черноморец Бургас (Бургас) - Литекс (Ловеч)
Видима-Раковски (Севлиево) - Етър 1924 (Велико Търново)
ЦСКА (София) - Левски (София)
Любимец 2007 (Любимец) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Черно море (Варна) - Локомотив (София)
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)
XVIII кръг
Сливен 2000 (Сливен) - Берое (Стара Загора)
Славия 1913 (София) - Локомотив (София)
Черно море (Варна) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Любимец 2007 (Любимец) - Левски (София)
ЦСКА (София) - Етър 1924 (Велико Търново)
Видима-Раковски (Севлиево) - Литекс (Ловеч)
Черноморец Бургас (Бургас) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
Пирин 2001 (Благоевград) - Чавдар (Етрополе)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Ботев 2002 (Пловдив)
XIX кръг
Пирин Благоевград (Благоевград) - Сливен 2000 (Сливен)
Ботев 2002 (Пловдив) - Пирин 2001 (Благоевград)
Чавдар (Етрополе) - Черноморец Бургас (Бургас)
Добруджа 1919 (Добрич) - Видима-Раковски (Севлиево) 1:0
Литекс (Ловеч) - ЦСКА (София)
Етър 1924 (Велико Търново) - Любимец 2007 (Любимец)
Левски (София) - Черно море (Варна)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Славия 1913 (София)
Локомотив (София) - Берое (Стара Загора)
XX кръг
Сливен 2000 (Сливен) - Локомотив (София)
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Славия 1913 (София) - Левски (София)
Черно море (Варна) - Етър 1924 (Велико Търново)
Любимец 2007 (Любимец) - Литекс (Ловеч)
ЦСКА (София) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:1
Видима-Раковски (Севлиево) - Чавдар (Етрополе)
Черноморец Бургас (Бургас) - Ботев 2002 (Пловдив)
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин Благоевград (Благоевград)
XXI кръг
Пирин 2001 (Благоевград) - Сливен 2000 (Сливен)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Черноморец Бургас (Бургас)
Ботев 2002 (Пловдив) - Видима-Раковски (Севлиево)
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА (София)
Добруджа 1919 (Добрич) - Любимец 2007 (Любимец) 0:0
Литекс (Ловеч) - Черно море (Варна)
Етър 1924 (Велико Търново) - Славия 1913 (София)
Левски (София) - Берое (Стара Загора)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Локомотив (София)
XXII кръг
Сливен 2000 (Сливен) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Локомотив (София) - Левски (София)
Берое (Стара Загора) - Етър 1924 (Велико Търново)
Славия 1913 (София) - Литекс (Ловеч)
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
Любимец 2007 (Любимец) - Чавдар (Етрополе)
ЦСКА (София) - Ботев 2002 (Пловдив)
Видима-Раковски (Севлиево) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Черноморец Бургас (Бургас) - Пирин 2001 (Благоевград)
XXIII кръг
Черноморец Бургас (Бургас) - Сливен 2000 (Сливен)
Пирин 2001 (Благоевград) - Видима-Раковски (Севлиево)
Пирин Благоевград (Благоевград) - ЦСКА (София)
Ботев 2002 (Пловдив) - Любимец 2007 (Любимец)
Чавдар (Етрополе) - Черно море (Варна)
Добруджа 1919 (Добрич) - Славия 1913 (София) 1:0
Литекс (Ловеч) - Берое (Стара Загора)
Етър 1924 (Велико Търново) - Локомотив (София)
Левски (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)
XXIV кръг
11.04.2011
Сливен 2000 (Сливен) - Левски (София)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Етър 1924 (Велико Търново)
Локомотив (София) - Литекс (Ловеч)
Берое (Стара Загора) - Добруджа 1919 (Добрич) 0:1
Славия 1913 (София) - Чавдар (Етрополе)
Черно море (Варна) - Ботев 2002 (Пловдив)
Любимец 2007 (Любимец) - Пирин Благоевград (Благоевград)
ЦСКА (София) - Пирин 2001 (Благоевград)
Видима-Раковски (Севлиево) - Черноморец Бургас (Бургас)
XXV кръг
18.04.2011
Видима-Раковски (Севлиево) - Сливен 2000 (Сливен)
Черноморец Бургас (Бургас) - ЦСКА (София)
Пирин 2001 (Благоевград) - Любимец 2007 (Любимец)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Черно море (Варна)
Ботев 2002 (Пловдив) - Славия 1913 (София)
Чавдар (Етрополе) - Берое (Стара Загора)
Добруджа 1919 (Добрич) - Локомотив (София) 1:0
Литекс (Ловеч) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Етър 1924 (Велико Търново) - Левски (София)
XXVI кръг
Сливен 2000 (Сливен) - Етър 1924 (Велико Търново)
Левски (София) - Литекс (Ловеч)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:1
Локомотив (София) - Чавдар (Етрополе)
Берое (Стара Загора) - Ботев 2002 (Пловдив)
Славия 1913 (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Черно море (Варна) - Пирин 2001 (Благоевград)
Любимец 2007 (Любимец) - Черноморец Бургас (Бургас)
ЦСКА (София) - Видима-Раковски (Севлиево)
XXVII кръг
ЦСКА (София) - Сливен 2000 (Сливен)
Видима-Раковски (Севлиево) - Любимец 2007 (Любимец)
Черноморец Бургас (Бургас) - Черно море (Варна)
Пирин 2001 (Благоевград) - Славия 1913 (София)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Берое (Стара Загора)
Ботев 2002 (Пловдив) - Локомотив (София)
Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Добруджа 1919 (Добрич) - Левски (София) 3:4
Литекс (Ловеч) - Етър 1924 (Велико Търново)
XXVIII кръг
8.05.2011 ; 15:00ч.
Сливен 2000 (Сливен) - Литекс (Ловеч)
Етър 1924 (Велико Търново) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
Левски (София) - Чавдар (Етрополе)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)
Локомотив (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Берое (Стара Загора) - Пирин 2001 (Благоевград)
Славия 1913 (София) - Черноморец Бургас (Бургас)
Черно море (Варна) - Видима-Раковски (Севлиево)
Любимец 2007 (Любимец) - ЦСКА (София)
XXIX кръг
16.05.2011 ; 10:30ч.
Любимец 2007 (Любимец) - Сливен 2000 (Сливен)
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)
Видима-Раковски (Севлиево) - Славия 1913 (София)
Черноморец Бургас (Бургас) - Берое (Стара Загора)
Пирин 2001 (Благоевград) - Локомотив (София)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Ботев 2002 (Пловдив) - Левски (София)
Чавдар (Етрополе) - Етър 1924 (Велико Търново)
Добруджа 1919 (Добрич) - Литекс (Ловеч) 1:1
XXX кръг
26.05.2011 ; 15:00 ч.
Сливен 2000 (Сливен) - Добруджа 1919 (Добрич) 0:1
Литекс (Ловеч) - Чавдар (Етрополе)
Етър 1924 (Велико Търново) - Ботев 2002 (Пловдив)
Левски (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Пирин 2001 (Благоевград)
Локомотив (София) - Черноморец Бургас (Бургас)
Берое (Стара Загора) - Видима-Раковски (Севлиево)
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)
Черно море (Варна) - Любимец 2007 (Любимец)
XXXI кръг
6.06.2011 ; 15:00ч.
Черно море (Варна) - Сливен 2000 (Сливен)
Любимец 2007 (Любимец) - Славия 1913 (София)
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)
Видима-Раковски (Севлиево) - Локомотив (София)
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Пирин 2001 (Благоевград) - Левски (София)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Етър 1924 (Велико Търново)
Ботев 2002 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)
Чавдар (Етрополе) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:4
XXXII кръг
8.06.2011 ; 15:00ч.
Сливен 2000 (Сливен) - Чавдар (Етрополе)
Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев 2002 (Пловдив) 4:1
Литекс (Ловеч) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Етър 1924 (Велико Търново) - Пирин 2001 (Благоевград)
Левски (София) - Черноморец Бургас (Бургас)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Видима-Раковски (Севлиево)
Локомотив (София) - ЦСКА (София)
Берое (Стара Загора) - Любимец 2007 (Любимец)
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)
XXXIII кръг
12.06.2011 ; 15:00ч.
Славия 1913 (София) - Сливен 2000 (Сливен)
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)
Любимец 2007 (Любимец) - Локомотив (София)
ЦСКА (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Видима-Раковски (Севлиево) - Левски (София)
Черноморец Бургас (Бургас) - Етър 1924 (Велико Търново)
Пирин 2001 (Благоевград) - Литекс (Ловеч)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:3
Ботев 2002 (Пловдив) - Чавдар (Етрополе)
XXXIV кръг
15.06.2011 ; 15:00 ч.
Сливен 2000 (Сливен) - Ботев 2002 (Пловдив)
Чавдар (Етрополе) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Добруджа 1919 (Добрич) - Пирин 2001 (Благоевград) 0:0
Литекс (Ловеч) - Черноморец Бургас (Бургас)
Етър 1924 (Велико Търново) - Видима-Раковски (Севлиево)
Левски (София) - ЦСКА (София)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Любимец 2007 (Любимец)
Локомотив (София) - Черно море (Варна)
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)