Втора професионална лига Сезон 2018-2019г.: I кръг
28 юли 2018, събота:
Ботев (Гълъбово) - ЦСКА 1948 (София) -
Кариана (Ерден) - Арда (Кърджали) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Поморие (Поморие) -
Литекс (Ловеч) - Царско село 2015 (София) -
Пирин (Благоевград) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:0Несебър (Несебър) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана 1921 (Монтана) -
Локомотив 1929 (София) - Черноморец (Балчик) -
II кръг
4 август 2018, събота:
ЦСКА 1948 (София) - Черноморец (Балчик) -
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1929 (София) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив (Горна Оряховица) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Несебър (Несебър) 1:0
[1:0 Румен Николов 9'], ~ 760 зрители Царско село 2015 (София) - Пирин (Благоевград) -
Поморие (Поморие) - Литекс (Ловеч) -
Арда (Кърджали) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Ботев (Гълъбово) - Кариана (Ерден) -
III кръг
11 август 2018, събота:
Кариана (Ерден) - ЦСКА 1948 (София) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев (Гълъбово) -
Литекс (Ловеч) - Арда (Кърджали) -
Пирин (Благоевград) - Поморие (Поморие) -
Несебър (Несебър) - Царско село 2015 (София) -
Локомотив (Горна Оряховица) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
[1:0 Кристиян Китов 9', 1:1 Михаил Минков 90'+1'], ~ 340 зрители
Локомотив 1929 (София) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Черноморец (Балчик) - Монтана 1921 (Монтана) -
IV кръг
18 август 2018, събота:
ЦСКА 1948 (София) - Монтана 1921 (Монтана) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - Черноморец (Балчик) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Локомотив 1929 (София) 1:1
[1:0 Илия Джамов 4', 1:1 Костадин Хазуров 32'-д], ~ 900 зрителиЦарско село 2015 (София) - Локомотив (Горна Оряховица) -
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър) -
Арда (Кърджали) - Пирин (Благоевград) -
Ботев (Гълъбово) - Литекс (Ловеч) -
Кариана (Ерден) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
V кръг
25 август 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - ЦСКА 1948 (София) -
Литекс (Ловеч) - Кариана (Ерден) -
Пирин (Благоевград) - Ботев (Гълъбово) -
Несебър (Несебър) - Арда (Кърджали) -
Локомотив (Горна Оряховица) - Поморие (Поморие) -
Локомотив 1929 (София) - Царско село 2015 (София) -
Черноморец (Балчик) - Добруджа 1919 (Добрич) 3:0 Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
VI кръг
1 септември 2018, събота:
ЦСКА 1948 (София) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Монтана 1921 (Монтана) 0:0
~ 1710 зрители Царско село 2015 (София) - Черноморец (Балчик) -
Поморие (Поморие) - Локомотив 1929 (София) -
Арда (Кърджали) - Локомотив (Горна Оряховица) -
Ботев (Гълъбово) - Несебър (Несебър) -
Кариана (Ерден) - Пирин (Благоевград) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Литекс (Ловеч) -
VII кръг
15 септември 2018, събота:
Литекс (Ловеч) - ЦСКА 1948 (София) -
Пирин (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Несебър (Несебър) - Кариана (Ерден) -
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Гълъбово) -
Локомотив 1929 (София) - Арда (Кърджали) -
Черноморец (Балчик) - Поморие (Поморие) -
Монтана 1921 (Монтана) - Царско село 2015 (София) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:1 (0:1)
[0:1 Янаки Смирнов 10', 1:1 Денислав Александров 82'], ~ 270 зрители VIII кръг
22 септември 2018, събота:
ЦСКА 1948 (София) - Добруджа 1919 (Добрич) 0:0Царско село 2015 (София) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Поморие (Поморие) - Монтана 1921 (Монтана) -
Арда (Кърджали) - Черноморец (Балчик) -
Ботев (Гълъбово) - Локомотив 1929 (София) -
Кариана (Ерден) - Локомотив (Горна Оряховица) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Несебър (Несебър) -
Литекс (Ловеч) - Пирин (Благоевград) -
IX кръг
29 септември 2018, събота:
Пирин (Благоевград) - ЦСКА 1948 (София) -
Несебър (Несебър) - Литекс (Ловеч) -
Локомотив (Горна Оряховица) - Струмска слава 1927 (Рад) -
Локомотив 1929 (София) - Кариана (Ерден) -
Черноморец (Балчик) - Ботев (Гълъбово) -
Монтана 1921 (Монтана) - Арда (Кърджали) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - Поморие (Поморие) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Царско село 2015 (София) 0:2 X кръг
6 октомври 2018, събота:
ЦСКА 1948 (София) - Царско село 2015 (София) -
Поморие (Поморие) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:0 Арда (Кърджали) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Ботев (Гълъбово) - Монтана 1921 (Монтана) -
Кариана (Ерден) - Черноморец (Балчик) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Локомотив 1929 (София) -
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица) -
Пирин (Благоевград) - Несебър (Несебър) -
XI кръг
20 октомври 2018, събота:
Несебър (Несебър) - ЦСКА 1948 (София) -
Локомотив (Горна Оряховица) - Пирин (Благоевград) -
Локомотив 1929 (София) - Литекс (Ловеч) -
Черноморец (Балчик) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Монтана 1921 (Монтана) - Кариана (Ерден) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - Ботев (Гълъбово) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Арда (Кърджали) 0:2 Царско село 2015 (София) - Поморие (Поморие) -
XII кръг
27 октомври 2018, събота:
ЦСКА 1948 (София) - Поморие (Поморие) -
Арда (Кърджали) - Царско село 2015 (София) -
Ботев (Гълъбово) - Добруджа 1919 (Добрич) 0:0 Кариана (Ерден) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Монтана 1921 (Монтана) -
Литекс (Ловеч) - Черноморец (Балчик) -
Пирин (Благоевград) - Локомотив 1929 (София) -
Несебър (Несебър) - Локомотив (Горна Оряховица) -
XIII кръг
3 ноември 2018, събота:
Локомотив (Горна Оряховица) - ЦСКА 1948 (София) -
Локомотив 1929 (София) - Несебър (Несебър) -
Черноморец (Балчик) - Пирин (Благоевград) -
Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - Струмска слава 1927 (Рад) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Кариана (Ерден) 0:1 Царско село 2015 (София) - Ботев (Гълъбово) -
Поморие (Поморие) - Арда (Кърджали) -
XIV кръг
10 ноември 2018, събота:
ЦСКА 1948 (София) - Арда (Кърджали) -
Ботев (Гълъбово) - Поморие (Поморие) -
Кариана (Ерден) - Царско село 2015 (София) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Добруджа 1919 (Добрич) 3:1 Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана) -
Несебър (Несебър) - Черноморец (Балчик) -
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив 1929 (София) -
XV кръг
24 ноември 2018, събота:
Локомотив 1929 (София) - ЦСКА 1948 (София) -
Черноморец (Балчик) - Локомотив (Горна Оряховица) -
Монтана 1921 (Монтана) - Несебър (Несебър) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - Пирин (Благоевград) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Литекс (Ловеч) 0:0 Царско село 2015 (София) - Струмска слава 1927 (Рад) -
Поморие (Поморие) - Кариана (Ерден) -
Арда (Кърджали) - Ботев (Гълъбово) -
XVI кръг
1 декември 2018, събота:
ЦСКА 1948 (София) - Ботев (Гълъбово) -
Арда (Кърджали) - Кариана (Ерден) -
Поморие (Поморие) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Царско село 2015 (София) - Литекс (Ловеч) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Пирин (Благоевград) 1:2 Лудогорец 1945 II (Разград) - Несебър (Несебър) -
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица) -
Черноморец (Балчик) - Локомотив 1929 (София) -
XVII кръг
8 декември 2018, събота:
Черноморец (Балчик) - ЦСКА 1948 (София) -
Локомотив 1929 (София) - Монтана 1921 (Монтана) -
Локомотив (Горна Оряховица) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Несебър (Несебър) - Добруджа 1919 (Добрич) 3:1 Пирин (Благоевград) - Царско село 2015 (София) -
Литекс (Ловеч) - Поморие (Поморие) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Арда (Кърджали) -
Кариана (Ерден) - Ботев (Гълъбово) -
XVIII кръг
23 февруари 2019, събота:
ЦСКА 1948 (София) - Кариана (Ерден) -
Ботев (Гълъбово) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Арда (Кърджали) - Литекс (Ловеч) -
Поморие (Поморие) - Пирин (Благоевград) -
Царско село 2015 (София) - Несебър (Несебър) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Локомотив (Горна Оряховица) 0:0
~ 230 зрители Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив 1929 (София) -
Монтана 1921 (Монтана) - Черноморец (Балчик) -
XIX кръг
2 март 2019, събота:
Монтана 1921 (Монтана) - ЦСКА 1948 (София) -
Черноморец (Балчик) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Локомотив 1929 (София) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:0 Локомотив (Горна Оряховица) - Царско село 2015 (София) -
Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие) -
Пирин (Благоевград) - Арда (Кърджали) -
Литекс (Ловеч) - Ботев (Гълъбово) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Кариана (Ерден) -
XX кръг
9 март 2019, събота:
ЦСКА 1948 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Кариана (Ерден) - Литекс (Ловеч) -
Ботев (Гълъбово) - Пирин (Благоевград) -
Арда (Кърджали) - Несебър (Несебър) -
Поморие (Поморие) - Локомотив (Горна Оряховица) -
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец (Балчик) 0:1
~ 840 зрители Лудогорец 1945 II (Разград) - Монтана 1921 (Монтана) -
XXI кръг
16 март 2019, събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - ЦСКА 1948 (София) -
Монтана 1921 (Монтана) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:2 Черноморец (Балчик) - Царско село 2015 (София) -
Локомотив 1929 (София) - Поморие (Поморие) -
Локомотив (Горна Оряховица) - Арда (Кърджали) -
Несебър (Несебър) - Ботев (Гълъбово) -
Пирин (Благоевград) - Кариана (Ерден) -
Литекс (Ловеч) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
XXII кръг
30 март 2019, събота:
ЦСКА 1948 (София) - Литекс (Ловеч) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин (Благоевград) -
Кариана (Ерден) - Несебър (Несебър) -
Ботев (Гълъбово) - Локомотив (Горна Оряховица) -
Арда (Кърджали) - Локомотив 1929 (София) -
Поморие (Поморие) - Черноморец (Балчик) -
Царско село 2015 (София) - Монтана 1921 (Монтана) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 II (Разград) 1:3 XXIII кръг
6 април 2019, събота:
Добруджа 1919 (Добрич) - ЦСКА 1948 (София) 0:0 Лудогорец 1945 II (Разград) - Царско село 2015 (София) -
Монтана 1921 (Монтана) - Поморие (Поморие) -
Черноморец (Балчик) - Арда (Кърджали) -
Локомотив 1929 (София) - Ботев (Гълъбово) -
Локомотив (Горна Оряховица) - Кариана (Ерден) -
Несебър (Несебър) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Пирин (Благоевград) - Литекс (Ловеч) -
XXIV кръг
13 април 2019, събота:
ЦСКА 1948 (София) - Пирин (Благоевград) -
Литекс (Ловеч) - Несебър (Несебър) -
Струмска слава 1927 (Рад) - Локомотив (Горна Оряховица) -
Кариана (Ерден) - Локомотив 1929 (София) -
Ботев (Гълъбово) - Черноморец (Балчик) -
Арда (Кърджали) - Монтана 1921 (Монтана) -
Поморие (Поморие) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Царско село 2015 (София) - Добруджа 1919 (Добрич) 3:1 XXV кръг
20 април 2019, събота:
Царско село 2015 (София) - ЦСКА 1948 (София) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Поморие (Поморие) 2:0
[1:0 Етиен Кабобола 14', 2:0 Николай Минков 32'] Лудогорец 1945 II (Разград) - Арда (Кърджали) -
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Гълъбово) -
Черноморец (Балчик) - Кариана (Ерден) -
Локомотив 1929 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч) -
Несебър (Несебър) - Пирин (Благоевград) -
XXVI кръг
27 април 2019, събота:
ЦСКА 1948 (София) - Несебър (Несебър) -
Пирин (Благоевград) - Локомотив (Горна Оряховица) -
Литекс (Ловеч) - Локомотив 1929 (София) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Черноморец (Балчик) -
Кариана (Ерден) - Монтана 1921 (Монтана) -
Ботев (Гълъбово) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Арда (Кърджали) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:0 Поморие (Поморие) - Царско село 2015 (София) -
XXVII кръг
4 май 2019, събота:
Поморие (Поморие) - ЦСКА 1948 (София) -
Царско село 2015 (София) - Арда (Кърджали) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев (Гълъбово) 1:0
[1:0 Кристиян К.Петков 58'] Лудогорец 1945 II (Разград) - Кариана (Ерден) -
Монтана 1921 (Монтана) - Струмска слава 1927 (Радомир) -
Черноморец (Балчик) - Литекс (Ловеч) -
Локомотив 1929 (София) - Пирин (Благоевград) -
Локомотив (Горна Оряховица) - Несебър (Несебър) -
XXVIII кръг
11 май 2019, събота:
ЦСКА 1948 (София) - Локомотив (Горна Оряховица) -
Несебър (Несебър) - Локомотив 1929 (София) -
Пирин (Благоевград) - Черноморец (Балчик) -
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана) -
Струмска слава 1927 (Рад) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Кариана (Ерден) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:0 Ботев (Гълъбово) - Царско село 2015 (София) -
Арда (Кърджали) - Поморие (Поморие) -
XXIX кръг
18 май 2019, събота:
Арда (Кърджали) - ЦСКА 1948 (София) -
Поморие (Поморие) - Ботев (Гълъбово) -
Царско село 2015 (София) - Кариана (Ерден) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Струмска слава 1927 (Радомир) 1:2 Лудогорец 1945 II (Разград) - Литекс (Ловеч) -
Монтана 1921 (Монтана) - Пирин (Благоевград) -
Черноморец (Балчик) - Несебър (Несебър) -
Локомотив 1929 (София) - Локомотив (Горна Оряховица) -
XXX кръг
25 май 2019, събота:
ЦСКА 1948 (София) - Локомотив 1929 (София) -
Локомотив (Горна Оряховица) - Черноморец (Балчик) -
Несебър (Несебър) - Монтана 1921 (Монтана) -
Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Литекс (Ловеч) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:2 Струмска слава 1927 (Рад) - Царско село 2015 (София) -
Кариана (Ерден) - Поморие (Поморие) -
Ботев (Гълъбово) - Арда (Кърджали) -
Крайно класиране Сезон 2018/2019г.: м п р з г.р. т
1. Царско село 2015 (София) 30 24 4 2 68:27 76 т. Влиза
2. Монтана 1921 (Монтана) 30 18 9 3 49:22 63 т. Бараж /остава/
3. Арда 1924 (Кърджали) 30 19 5 6 44:18 62 т. Бараж /влиза/
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ЦСКА 1948 (София) 30 16 11 3 39:18 59 т.
5. Литекс (Ловеч) 30 12 9 9 43:26 45 т.
6. Струмска слава 1927 (Радомир)30 10 7 13 36:44 37 т.
7. Черноморец (Балчик) 30 10 7 13 27:35 37 т.
8. Локомотив 1929 (София) 30 9 9 12 25:28 36 т.
9. Локомотив (Горна Оряховица) 30 10 6 14 30:43 36 т.
10. Поморие (Поморие) 30 10 6 14 35:49 36 т.
11. Лудогорец 1945 II (Разград) 30 9 5 16 31:43 32 т.
12. Кариана (Ерден) 30 8 7 15 29:38 31 т.
13.Пирин (Благоевград) 30 9 4 17 29:49 31 т.
31. Гълъбово) 30 7 10 13 32:38 31 т.
-------------------------------------------------------------------
15. Несебър (Несебър) 30 6 9 15 33:51 27 т. Изпада
16. Добруджа 1919 (Добрич) 30 4 10 16 17:38 22 т. Изпада
източник: bulgarian-football.com
Изпращаме един от най-срамните сезони в историята на клуба с изпадане от Втора лига като последен отбор.Дано да се вземат нужните поуки и престоят в третото ниво на родното първенство следващия сезон да се използва за поправяне на пропуските допуснати през сезон 2018/2019г.!