bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 19 Апр 2024 12:09


Български клубове - Дунав (Русе) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 67 мнения ]  Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2008 13:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Юли 2007 15:28
Мнения: 814
Местоположение: Кюстендил
Ultras_Haskovo написа:
не ни подценяваите бе хора играеме много по добре от мача с нафта и резолутатите са на лице 1-0 волов и 1-2 с миньор играмеме по добре по добре сме финансово от преди


Абе колкото и добре да играете,Дунав ще ви отнесат.Прогноза 3:0 / 3:1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2008 13:27 
Дори и да нямаха никакви проблеми мисля,че пак щяхме да ви бием.Сега само да няма подценяване и нещо от рода на 2-0 ще се получи без проблем ми се струва.Трябва ни много този мач.Имаме уникален шанс преди тежките гостувания да сме направили 3 поредни победи и нетрябва да го изпускаме ако искаме да годин Родопа докрая .


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2008 15:56 
вие не разбрахте ли че тази година а група няма!! ние ако искахме да влизаме щяхме бием свиленград,бяла и сливен а ние не ги бихме! така че аз лично тоя сезон го отписвам! другата година дай боже влезем!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2008 16:54 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
simo_dunav_ruse написа:
вие не разбрахте ли че тази година а група няма!! ние ако искахме да влизаме щяхме бием свиленград,бяла и сливен а ние не ги бихме! така че аз лично тоя сезон го отписвам! другата година дай боже влезем!


Аре много моля не ни казвай какво да мислим...дали ще има А група или не тепърва предстои да се изясни.
Нищо не е ясно, а борбата ще е докрая...а ти си отписвай каквото си поискаш

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2008 21:08 
аз съм говорил със всички от мъжете и знам тъй че кът незнаеш тихо!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2008 21:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Яну 2007 13:13
Мнения: 86
Местоположение: Rousse
simo_dunav_ruse написа:
аз съм говорил със всички от мъжете и знам тъй че кът незнаеш тихо!


a какво ще кажеш за тези твои мнения в fcdunav.com/forum:
Цитат:
Re: "Дунав" има вече нов спонсор
А ГРУПА АЛЕ АЛЕ!!!!!!!! САМО ДУНАВ ОЛЕ!!!!!!


Цитат:
дядо ми се срешнал с кмета а дядо ми е бил футболист на Локомотив Русе и се познават и питал кмета дали има пари и спонсор и той казал че има спонсор и му дал едно малко календарче от тъз година отбора!!!! АЙДЕ А ГРУПА!!!!!!


и ти май незнаеш какво искаш и се научи да пишеш правилно,в 99 % от мненията ти има поне по две-три правописни грешки


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2008 22:02 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
simo_dunav_ruse написа:
аз съм говорил със всички от мъжете и знам тъй че кът незнаеш тихо!


А стига ве :8)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2008 22:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Яну 2007 13:13
Мнения: 86
Местоположение: Rousse
RUSE написа:
simo_dunav_ruse написа:
аз съм говорил със всички от мъжете и знам тъй че кът незнаеш тихо!


А стига ве :8)


подава и топките на официалните мачове :CooL:
важна клечка е той


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2008 22:24 
BASKET-FAN написа:
simo_dunav_ruse написа:
аз съм говорил със всички от мъжете и знам тъй че кът незнаеш тихо!


a какво ще кажеш за тези твои мнения в fcdunav.com/forum:
Цитат:
Re: "Дунав" има вече нов спонсор
А ГРУПА АЛЕ АЛЕ!!!!!!!! САМО ДУНАВ ОЛЕ!!!!!!


Цитат:
дядо ми се срешнал с кмета а дядо ми е бил футболист на Локомотив Русе и се познават и питал кмета дали има пари и спонсор и той казал че има спонсор и му дал едно малко календарче от тъз година отбора!!!! АЙДЕ А ГРУПА!!!!!!


и ти май незнаеш какво искаш и се научи да пишеш правилно,в 99 % от мненията ти има поне по две-три правописни грешки

тия неща са преди 100 дни а ся вече след тия загуби от сливен и от свиленград нямаме никакъв шанс!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2008 22:28 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Така ли...браво, че си си направил труда да погледнеш програмата и да направиш някои сметчици и да видим какво се получава

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2008 22:45 
Щом нямаме шанс аз предлагам на стадиона да не стъпва повече никой.Човека е отписал сезона да го отписваме и ние а ??? RUSE какво мислиш да го отписваме ли ?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2008 22:51 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Абе тука да не сме в селската бакалия да пишем и отписваме квото и да било...сякаш козунаци с купони продаваме.

Бил съм свидетел на много по-срамни сезони, например оня когато се озовахме директно в областната група, а преди него бяхме в "Б" група. Тогава паднахме от Олимпик Тетевен с 0-1 в Русе и с 5-0 от Сокол Марково....та мисълта ми е...сега ли да ги отписвам.

Били сме 10 пъти по-зле и сме се измъквали, та сега ли няма да се справим на всичкото отгоре сме в стабилно положение.

А Еъркрафт разбирам ироничния ти пост....викам и аз като тебе. Да се забрани със закон да се стъпва на Градския.

Само искам да вметна още нещо. Когато някои започнат да мърморят за това, че отбора играел слабо в даден момент му препоръчвам да върне лентата 3-4 години назад...и да го сравни (ако изобщо има място за сравнение) със сегашното състояние

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2008 01:14 
То обаче аз все повече почвам да си мисля,че тези които мърморят не са гледали Дунав преди 3-4 години и незнаят много ......


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2008 09:59 
Offline

Регистриран на: 25 Мар 2008 10:31
Мнения: 115
Вероятноста след 22 кръг Дунав да оглави класирането е 80% стига да няма намеса на странични фактори и каръка да спре да ни преследва. През това време Сливен ще гостува на Калиакра, Родопа и Спартак.
В 21 кръг Калиакра ще разбере, че водите на Дунава са по-опасни от водите на морето.
Вярно е че можеше да ни бъде много по-лесно, ако не бяхме изгубили точки като домакини през есения полесезон, но трудния успех е много по сладък.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2008 14:23 
Не първи няма да станем 100% , но все пак поне да се борим за 2-то място до последно за да идват хората и към края на сезона на стадиона да не стане като миналата година да доиграваме,че е адски скучно.Дано Сливен бие Калиакра сега и от тук до края гледаме Каляри и Родопа да падат.Чува се много силно,че Родопа неискат да влизат,защото нямат пари.Ще видим какво ще стане.Според мен сме или ние или Калиакра !!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2008 14:24 
То много ни зависи от следващите три мача де .....


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2008 14:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Лошата новина за Никола Христов е обадилата се наскоро травма на централния защинтик Борислав Илиев. Боби бе вариант в центъра на отбраната, след като титулярният либеро Мартин Ковачев бе наказан за 1 мач. Аут от групата за срещата срещу "Хасково" в неделя от 15.30 часа на Градския стадион ще е и Павел Панов. /в. "Утро"/

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2008 15:04 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Всичко това е абсолютно така. Всъщност аз си направих труда да симулирам резултатите на 4 състава - Дунав, Калиакра, Родопа и Сливен 2000.

Та какво се получи. Излиза, че при победа на Дунав в Бургас и да речем два Х-са в Смолян и Каварна и едно Х2 в Пловдив Дунав ще завърши втори независимо от останалите, а при някоя грешна стъпка на Сливен има шанс и за първото място. Едно е ясно лимита от грешки е изчерпан вече :wink:

Но при всички случаи нещата все още зависят от нас!!! Ясно, че ако стане ще стане по трънливия и труден начин

:wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2008 17:06 
Offline

Регистриран на: 25 Мар 2008 10:31
Мнения: 115
...стимулира се целия кръг, а не само четири отбора, това не е еврофутбол /четири мача в клонка/, защото борбата за оцеляване също влиза в сметките! Как ще завърши Калиакра в Търговище и Сливен в Свиленград?!
10 победи ще има Дунав до края, да мо мислят "великите комбинатори"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2008 20:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Дунав (Русе) - Хасково
Ст. Павлов,Хр. Христов,Кр. Попов
4. Ив. Попов

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2008 14:22 
Съдийски назначения

Западна "Б" група - 17-и кръг

Р. Спортист - Академик: Д. Андреев; Ат. Возен и П. Тютюнджиян
Белите орли - Монтана: Г. Димитров; М. Венев, М. Александров
Миньор - Чавдар (Етр): Б. Маринов; Н. Кънчев, Св. Симеонов
Локомотив - Спартак: Б. Колев; Ю. Тодоров, Н. Стайков
Пирин (ГД) - Спортист: В. Манев; К. Манолов, П. Михайлов
Велбъжд - Чавдар (БСл): Ат. Димитров; В. Добрев, А. Георгиев
Етър - Янтра: Ан. Дончев; Кр. Енев, Н. Маринов

Източна "Б" група - 17-и кръг

Калиакра - Сливен: Цв. Георгиев; Н. Джугански, В. Мишев
Родопа - Свиленград: Ем. Киров; Г. Калудов, Г. Георгиев
Бенковски - Несебър: П. Стоянов; К. Георгиев, Н. Киров
Светкавица - Марица: Г. Караколев; Вл. Владимиров, П. Коев
Миньор - Волов: Ив. Лазаров; Пл. Георгиев, Д. Михов
Спартак - Нафтекс: Кр. Ангелов; Н. Атанасов, Ив. Атанасов
Дунав - Хасково: Ст. Павлов; Хр. Христов, Кр. Попов

ако някой го интересуват и за другите мачове от б група съдийските назначения ето! никой да не си мисли че мача ще е лесен! незабравяйте че имаме сериозни проблеми със защитата!!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2008 14:24 
В Дунав притеснени от подценяване
Дунав се опасяват от подценяване за мача с Хасково.
- Надявам се футболистите да не подценят срещата с Хасково и да скочат с всички сили на своя противник - заяви треньорът на тима Никола Христов. Той все още съжалява за пропуснатите голови положения на мача със Сливен. Въпреки това единствената цел пред Христов и отбора му е "А" група.
Дунав има сериозни проблеми в защитата. Мартин Ковачев е наказан, младокът Павел Панов е контузен, а юношата Борислав Илиев отново е почувствал болки в крака.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2008 19:54 
За тоя мач не би трябвало да ни потрябва защита .....


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2008 20:09 
а ве вий сте някакви уникати сичките недейте подценява мача !!! няма да е лек!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2008 20:19 
Преди кръга: "Дунав" - "Хасково"

Изображение


Цитат:
Програмата на 17-тия кръг от Източната "Б" група изправя отборът на "Дунав" срещу изпадналия в дълбока криза състав на "Хасково". Гостите направиха своята селекция предимно от местни юноши в рамките само на една седмица. Все пак играчите на Никола Христов могат да си създадат неприятности ако подценят своят съперник. Срещата между двата отбора този път е в неделя от 15:30 на Градския стадион в Русе.



Шанс за ново начало

Въпреки че привидно няма какво толкова да се случи в тази среща, играчите на "Дунав" ще имат да решават няколко важни ребуса. На първо място възпитаниците на Никола Христов трябва да подходят напълно мобилизирано към своят съперник, тъй като историята познaва много случаи, когато в следствие на подценяване даден отбор е губил важни точки. Подобна е и ситуацията с "Дунав", който трябва да използва момента да се приближи максимално поне до мястото, даващо право на бараж. Още повече, дунавци ще трябва да се борят да постигнат максимално убедителен успех, който ще вдигне самочувствието на играчите преди новата порция от тежки предизвикателства в шампионата.
Неприятни новини споходиха лагера на "сините", след като стана ясно, че Мартин Ковачев ще бъде наказан за един мач лишаване от състезателни права, което от своя страна отваря неприятна дупка в центъра на защитата. Борислав Илиев също продължава да има проблеми с контузията си и отново няма да вземе участие в мача. Защитникът Павел Панов също лекува травма и по този начин ще трябва да се импровизира с дефанзивната схема на дунавци. В същото време Илиян Памуков изтърпя своето наказание и ще бъде на линия за неделната среща.
Въпреки проблемите се очаква русенци да спечелят двубоя, а дали това ще стане лесно ще зависи изцяло от футболистите в син спортен екип.

Последни 6 срещи на "Дунав": Р, Р, Р, З, П, З (1 победа, 3 равенства и 2 загуби при голова разлика 7-7)

Последни 6 срещи на "Хасково": З, П, Р, З, З, З (1 победа, 1 равенство и 4 загуби при голова разлика 4-16)

Съперникът

Историческа справка: Създаден е през 1947 г. под името "Динамо".

В Хасково през отделни периоди са съществували различни футболни отбори: СП 24 (1924 г. - след обединение на "Сокол" и "Пантера"), "Ботев", "Левски", "България" (1927 г. - след обединение на СП 24 и "Родопец") и др. След 1944 г. стартират множество реформи. Създадени са физкултурни дружества, най-известни от които са "Родина" и "Спартак". През 1947 г. те са обединени под името "Динамо". От есента на 1949 г. в града започват да се обособяват доброволни спортни организации на ведомствен принцип - "Торпедо", "Червено знаме", ДНВ (от 1952 г. - ДНА, от 1956 г. - СКНА) , "Спартак" и др. През 1957 г., след поредната промяна, те са обединени в дружество за физическа култура и спорт "Ашика", което в края на годината приема името "Димитър Канев". В 1972 г. то е преименувано на "Хасково". През 1985 г. на негова основа се образува едноименният футболен клуб, който започва за се развива самостоятелно.

Участия: В елитната "А" група отборът на "Хасково" е участвал общо 6 пъти, като най-доброто класиране на тима е осмо място. В "Б" група тимът от Хасково има цели 40 участия, което ги нарежда сред рекордьорите по участия във втора дивизия. Само "Светкавица" (Търговище) има повече сезони в "Б" група - 44.

Статистиката

В новата история на двата клуба първата среща помежду им е на 4 май 2005 г. на стадион "Христо Ботев" в Габрово. Двубоят се явява полуфинал за Купата на АФЛ и е спечелена с 2-0 от състава на "Хасково".
Няколко месеца по-късно, на 1 октомври 2005 двата състава отново се изправят един срещу друг, но този път в мач от Източната "Б" група. На терена на стадион "Хасково" домакините са още по-убедителни и печелят с разгромното 4-0 срещу дунавци.
Все пак в същия сезон отборът на "Дунав" достига до победа над "Хасково" и то в Русе. На 22 април 2006 двата състава се срещат в Русе и тогава "дракони" изкопчват победата с минималното 1-0, което напрактика лишава и гостите от шансове за бараж за влизане в "А" група.
През сезон 2006/2007 отборите на "Дунав" и "Хасково" отново са в състава на Източната "Б" група, като отново есенната среща е в Хасково. Този път дунавци успяват да се домогнат до точката, след като срещата завършва при резултат 1-1.
В пролетния сблъсък между двата тима, "Хасково" нанася първата загуба за сезона на "Дунав" пред собствена публика, след като побеждава в Русе с 1-2.
През настоящия сезон отборите на "Дунав" и "Хасково" завършиха при равен резултат - 2-2.


edit by tedo


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 67 мнения ]  Предишна  1, 2, 3  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения "Дунав"-"Марица"
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 94080 04 Ное 2006 21:35
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 143641 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения Спортната база в Русе
Форум: Дунав (Русе)
DUNAV-RUSSE 72229 25 Окт 2009 01:37
от dobrudja1919
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 151930 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Връзката Герена-Хасково
Форум: Хасково (Хасково)
r.h. 5297 03 Ное 2006 03:50
от r.h.

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози