bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 19 Апр 2024 07:43


Български клубове - Дунав (Русе) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 34 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Николай Димитров
МнениеПубликувано на: 15 Дек 2007 14:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Излезе новината че Николай Димитров в момента в Левски и младежки национал на България е поискан от Арсенал на проби за 1 седмица. Отдавна исках българин в Арсенал ама русенец не съм очаквал.

Арсенал кани нападателя на Левски Николай Димитров за седмица на “Емирейтс”

Сензация! Българин може да заиграе в един от най-великите клубове на Англия - Арсенал. Това е Николай Димитров от Левски. През октомври той навърши 20 г. Поканата изпрати лично Арсен Венгер. 20-годишният талант хванал окото на знаменития мениджър. Лично Венгер е подписал факса, който получиха вчера в Левски. В него се казва, че Николай Димитров има покана да тренира седмица с английския отбор.
- Остава да уточним дребни детайли и до няколко дни Николай ще пътува за Лондон - разкриха от Левски. От днес шампионите са във ваканция, а талантът от Русе ще остане в София, вместо да пътува до родния си град, за да се види с родителите си. Арсен Венгер отдавна е признат за №1 в света като откривател на таланти. При престоя си в Монако при него изгряха звездите на френския национален отбор Тиери Анри и Давид Трезеге, които по-късно стигнаха до световната и европейската титла. Последният пример за набитото око на Арсен Венгер е Франсеск Фабрегас. Испанецът бе взет за жълти стотинки от Барселона и много бързо бе наложен в титулярния състав на лондончани. Сега Сеск е един от най-добрите халфове в света.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Последна промяна FCDunavRuse на 26 Яну 2008 12:57, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Дек 2007 14:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Как Хичо от Русе не стана зъболекар

Харесаният от Арсенал Николай Димитров прави всички финтове на Роналдиньо


На 20 години титуляр в Левски и с покана за проби в Арсенал.
Ако някоя врачка беше казала това на Николай Димитров преди шест месеца, момчето щеше да я помисли за луда. Понякога обаче мечтите се сбъдват. Особено ако си последователен, отговорен, сериозен и не се главозамайваш. Такъв е случаят с Николай. Нападателят на Левски получи покана от Арсен Венгер да тренира няколко дни с Арсенал в Лондон. Как Венгер е научил за таланта от Русе, един ден може би ще се разбере. Факт е обаче, че българин ще има възможност да се докосне до Арсенал.
Николай започва да тренира футбол на 6 години в Русе. Баща му е бивш волейболист, но Ники си избира сам спорта. Не се изкушава и от зъболекарското поприще въпреки традицията в семейството. Стоматолози са майка му, баща му и сестра му.
Съдбата се усмихва на Ники на улицата. Веднъж треньорът на Дунав Васко Симеонов го вижда да рита с приятелчета и го кани да тренира.
На 14 Димитров идва сам в столицата и издържа изпитите в школата на Левски. В общежитието няма места и се налага да живее на квартира. В началото майка му е с него, за да му помага, но когато разбира, че Ники може да се справя, се връща в Русе.
Първият му треньор в Левски е Петър Ковачев. Именно от него Хичо научава, че трябва да работи добре и с двата крака, за да разчита на успех.
Приживе бащата на Божидар Искренов - Георги, често разговаряше с младока, тъй като му напомняше силно за неговия син.
"Усмивката му никога не слиза от лицето. Винаги е любезен и внимателен с всички. Също като своя идол Роналдиньо", така на Герена говорят за Николай Димитров. Нападателят гледа като хипнотизиран мачовете на любимата си Барселона и знае наизуст триковете на Роналдиньо. Хичо има записи с всички срещи на Барса и ги изучава до припадък, докато усвои до съвършенство финтовете на Роналдиньо и Меси.
В Англия Николай Димитров призна, че харесва Кристиано Роналдо от Манчестър Юнайтед. Кой знае? Един ден Ники може да се изправи срещу него с фланелката на Арсенал. Нали казват, че по Коледа се случват чудеса.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2007 18:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Ники Димитров тренира с първия тим на Арсенал


Талантливият български нападател Николай Димитров проведе първа тренировка със състава на Арсенал, съобщи Гонг. Както е известно, Димитров получи покана и замина за Лондон да изкара пробен период в английския гранд. Противно на очакванията Ники проведе първото си занимание с титулярния състав на Арсенал, като тренировката бе възстановителна за звездите на Арсен Венгер, които вчера надиграха Челси с 1:0. Венгер следи отблизо представянето на Димитров, като по-късно днес ще стане ясна програмата на пробите.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2007 23:12 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
ХИЧО С ГОЛ НА ПЪРВАТА ТРЕНИРОВКА С АРСЕНАЛ

Николай Димитров вкара първия си гол с екипа на Арсенал, засега в двустранна игра на тренировка на топчиите. Нападателят се е похвалил с постижението си на своя приятел и съотборник в Левски Божидар Митрев.

Вратарят разкри пред Гонг, че Хичо е вкарал с първото си докосване на топката при двустранната игра с футболистите на Арсенал, които вчера не взеха участие в мача с Челси. Титулярите днес са направили възстановяване, а Арсен Венгер е наблюдавал изявите на българина.

„Всички се държат с мен много добре”, похвалил се е Ники пред приятеля си Божидар Митрев. Нападателят бил впечатлен от всичко, което виждал на базата на клуба.

Двамата не са могли да разговарят много, защото програмата на пробвания от Арсенал футболист е много натоварена. Митрев е пожелал успешни проби на Ники и да покаже на Арсен Венгер и всички от Арсенал какво може.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Дек 2007 14:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Димитров с екипа на Арсенал


Младежкият национал Николай Димитров се прояви с гол още в първата си тренировка от пробите в английския гранд Арсенал. Талантливият халф на Левски взе участие в тонизиращото занимание на "топчиите" вчера сутринта и успя да се разпише отблизо в самото начало на двустранната игра. В нея взеха участие всички звезди на Арсен Венгер, които ден по-рано надделяха с 1:0 в лондонското дерби срещу Челси и запазиха лидерската си позиция в класирането на Висшата лига.

Преди началото на тренировката френският наставник раздаде множество автографи на феновете, дошли на "Емирейтс Стейдиъм", за да видят отблизо любимците си. По-късно Венгер е наблюдавал внимателно изявите на Ники Димитров в импровизираното мачле и е останал впечатлен от бързината и техническите му умения.

Хичо, както е известен халфът, ще остане в Лондон до края на седмицата, след което ще стане ясно дали Венгер го е харесал достатъчно, за да го привлече в тима.

КАДРИ ОТ ВЧЕРАШНАТА ТРЕНИРОВКА НА АРСЕНАЛ И ГОЛА НА НИКИ ДИМИТРОВ ВИЖТЕ ТУК!

http://sportal.bg/video.php?category=113

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Дек 2007 21:37 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
НИКИ ДИМИТРОВ С НАСИТЕНА ПРОГРАМА В АРСЕНАЛ

Изображение

Младежкият национал Николай Димитров ще тренира два пъти днес с отбора на Арсенал, научи Гонг. „Топчиите” имат две занимания, като в тях участие няма да вземат футболистите, които са в групата за мача тази вечер срещу Блекбърн. Арсенал е гост в двубой от турнира за Купата на Лигата.

„Тук сме до петък, а програмата се определя ден за ден. Довечера ще ни кажат дали ще има контролен мач в сряда. Тук абсолютно всичко се определя от генерал Венгер. Организацията е извънземна”, сподели за Гонг мениджърът Трайко Соколов, който придружава крилото на Левски по време на пробите в Лондон.

Димитров ще остане в Лондон до петък. Все още няма яснота, кога ще бъде съобщено решението на Арсен Венгер.

„Може да ни кажат мнението си за Хичо, когато си тръгнем, в петък. Възможно е и по-късно да ни съобщят. Достъпът до Арсенал е много труден, дори когато става въпрос за проби”, завърши агентът.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Дек 2007 15:23 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Звездите на Арсенал на крака за Хичо
Още първия ден когато влязох в съблекалнята, всички звезди на Арсенал станаха на крака и ме поздравиха. Това призна Николай Димитров - Хичо. Нападателят на Левски е от понеделник на проби в Арсенал.
- Чувствам се невероятно. Обстановката е отлична. Не съм очаквал такова посрещане. Питаха ме за България, за Левски. Страхотно е. Условията, които предлага този исторически клуб, те карат да мислиш само за футбол и да показваш най-доброто от себе си. Щастлив съм - каза Димитров.
Крилото тренира вчера с юношите старша възраст. Заниманието бе следено от Арсен Венгер. Той даде почивка на мъжкия отбор след победата с 3:2 над тима на Блекбърн в четвъртфинален мач от турнира за Купата на Лигата в Англия. Преди това Хичо премина успешно двучасовия фитнес тест, който бе част от пробите в английския гранд.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Дек 2007 20:37 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
ТРАЙКО СОКОЛОВ: ХИЧО ИМА ПОТЕНЦИАЛ ДА ИГРАЕ В КЛУБ КАТО АРСЕНАЛ

Изображение

Мениджърът Трайко Соколов, който е с Николай Димитров в Лондон заяви, че младежкият национал се представя на добро равнище по време на кампа с „топчиите”.

„Арсенал отдавна следи Димитров чрез свои хора, които са го гледали на живо. Главният мениджър Арсен Венгер искаше да има поглед върху него. Той държи да види хората, които попадат в плановете на отбора в игрова обстановка. Доколкото моята преценка може да бъде достоверна, Николай се представя на едно добро равнище. Тренира всеки ден с първия отбор, с изключение на веднъж, когато имаха почивка”, разказа за Гонг Соколов.

Агентът от екипа на Лъчезар Танев допълни, че не очаква Димитров да играе в контрола с отбора на Арсенал. Причина за това е сгъстения календар на лондончани.

„Ники тренира с отбора и специалист като Венгер вече е добил впечатления”, каза Соколов.

„Разговаряхме с Арсен Венгер след деня, в който победиха Челси. Тримата бяхме заедно 30 минути. Венгер пита Ники на коя позиция обича да играе. Треньорът беше очарован, че се справя добре с английския”, продължи агентът за Гонг.

„За становище е трудно да се говори. Тук такива неща не се питат. Когато те имат становище, се надявам да ни го кажат. Ще видим, как ще се развият нещата”, обяви бившият футболист на Локомотив София, а сега футболен агент.

„Всички футболисти на Арсенал се държат съвсем естествено. Поздравяват всеки, а към него се обръщат с Ники. Те го приемат за част от отбора, защото знаят, че и много от тях са минали по този път. При тях това се приема за напълно нормално”, каза още специалистът.

„Да ви обяснявам за базата на Арсенал ще бъде трудно. За да се добият впечатления или трябва да го види човек на живо, или да види снимки. Няма такова нещо, аз просто досега не съм виждал подобна база”, отбеляза Соколов.

„Ще видим как ще се развият събитията. Ники тепърва има да показва още по-добър футбол. Има нужните качества и потенциал. Мисля, че в бъдеще той ще играе в такъв голям клуб, не казвам задължително Арсенал, може да бъде и друг. Ще се докаже и бъдещето е пред него”, завърши мениджърът Трайко Соколов от агенцията на Лъчезар Танев.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Дек 2007 14:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Венгер разпитва Хичо 30 минути

Над половинчасов разговор е провел мениджърът на Арсенал Арсен Венгер с Николай Димитров. Специалистът е останал очарован от факта, че Хичо владее английски език.
- Венгер пита Ники на коя позиция обича да играе - коментира мениджърът Трайко Соколов, който е с нападателя в Лондон. - Според мен Николай се представя на добро равнище. Има качества да остане в Арсенал.
Агентът допълни, че не очаква Димитров да играе в контрола. Причината е в сгъстения календар на Артилеристите.
- Ники тренира с отбора и специалист като Венгер вече е добил впечатления - обясни Соколов. - За решение е трудно да се говори. Тук такива неща не се питат. Когато те имат становище, се надявам да ни го кажат.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Дек 2007 16:22 
с хичо съм ритал като малък :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Дек 2007 19:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Арсен Венгер ще се произнесе за бъдещето на Хичо през януари

Мениджърът на Арсенал даде положителна оценка на пробите на нападателят на Левски Николай Димитров. Хичо изкара петдневни проби тази седмица в тима от Лондон.

След днешното занимание на "артилеристите" спортно-техническият щаб на "артилеристите" е доволно от показаното от таланта. Ники се прибира утре от Англия с полет в 15,35 часа.

През януари се очаква от Арсенал да изпратят нов факс до шефовете на Левски с отговор дали ще привлекат Хичо в състава си.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Дек 2007 15:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Николай Димитров: Арсенал е моят коледен подарък

Цитат:
Нападателят на Левски Николай Димитров даде интервю за официалния сайт на отбора. Днес той се връща от пробите в Арсенал.


- Ники, разкажи за престоя си в Арсенал?
- Смаян съм! Учудих се, че такива световни звезди имат подобно отношение към околните. Още като влязох в съблекалнята на Арсенал, всеки един поотделно разговаря с мен, поздрави ме, попита ме как съм, от кой отбор идвам и т.н. Всички ми помогнаха да се чувствам един от тях. И аз така се почувствах - все едно винаги съм играл в Арсенал.
- Това ли е най-хубавият ти коледен подарък?
- Без съмнение е най-хубавият. Получавал съм всякакви подаръци, но за такъв не съм и мечтал.
- Разкажи как протече престоят ти в Арсенал?
- Бях настанен в хотел, където отсядат всички нови момчета. Заедно с мен на проби бяха още две момчета - аржентинец и швейцарец, но те си тръгнаха по-рано. Гледах Арсенал - Челси. Стадионът е страхотен, атмосферата типично английска, а преживяването незабравимо. На другия ден тренирах на стадион "Емирейтс". Човекът, който се грижи за престоя на новите момчета, местният Райко Якимов, ми каза: "В Арсенал са идвали доста момчета на проби, стоят по един месец и дори не са стъпвали на основния терен, а ти започваш тренировки направо на "Емирейтс". Това бе ден на феновете и на тренировката имаше към 5000 запалянковци. След заниманието аз и моят мениджър имахме среща с Арсен Венгер. Той говори с мен около 10 минути, попита ме на кои позиции се чувствам най-добре, пита ме за Левски и всичко, свързано с мен. След това е говорил насаме и с мениджъра ми. Изключително земен човек е. На другия ден имах две тренировки, едната бе с тези играчи, които не взеха участие в мача с Блекбърн, а след обяд проведох двучасов фитнес тест. На следващия ден участвах в двустранна игра с юношите старша възраст, тъй като мъжкият отбор получи ден почивка. Венгер изгледа цялото занимание.
- Как ти се сториха тренировките на Венгер?
- Не са интензивни, само за поддържане на формата. Все пак те играят през два дни. Преди мач се тренира изцяло за тактика. Венгер се разпорежда с всичко. Към 35 футболисти тренират с първия отбор, повечето са под 20 години.
- С кои от звездите на Арсенал установи по-близки контакти?
- Говорих си с всички, но с повечето цветнокожи бях през по-голямото време. Големи веселяци. Особено Коло Туре и Адебайор са страшни шегаджии.
- С кои хора от България поддържаше връзка?
- С родителите ми, с приятелката ми и с Божката Митрев. Със Станимир Стоилов също се чувахме всеки ден, той се интересуваше от всичко.
- Можеш ли да се впишеш в Лондон?
- Смятам, че имам сили и възможности за Арсенал. Разбира се, надявам се до края на трансферния прозорец да има положителен отговор. Това, което аз разбрах, е, че са дали положителна оценка за престоя ми. Дай боже, този трансфер да стане реалност. Доскоро подобно нещо бе само в мечтите ми - Арсенал играят техничен и бърз футбол, който ми допада. Доскоро подобно нещо присъстваше само в мечтите ми.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Дек 2007 23:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Хичо: Дано да сменя клубната си принадлежност

Най-много контактувах с Клиши, Уолкът, Туре и Адебайор, сподели Ники

Завърналият се от Англия младежки национал Николай Димитров заяви за "Гонг", че се надява да смени клубната принадлежност в следващите седмици. Крилото на Левски се прибра в София по-рано от официалната информация публикувана в сайта на „сините”.

„Чувствам се супер, от една страна заради мястото, от което се връщам. Радвам се, че се прибирам на родна земя”, каза непосредствено след пристигането си в България талантът Димитров.

„Лично аз с Арсен Венгер вчера не съм говорил. Тези неща ги направи мениджърът, който беше с мен - Трайко Соколов. Мнението е положително и чакам, какво ще се случи до края на януари. Двата клуба трябва да се разберат помежду си”, отбеляза Николай Димитров.

„Не вярвам да има млад футболист, който да е бил в Арсенал и да не се е чувствал, като у дома си. Обстановката там те кара да дадеш всичко от себе си. Всичко е направено така, че да мислиш само за футбол. Надявам се крайното решение на Арсенал да е в моя полза”, продължи видимо щастливият футболист на Левски.

„Всички в Арсенал освен добри футболисти са и много толерантни към околните. Това ме впечатли много. Там не важи на колко години си, а колко можеш да играеш”, сподели обещаващото крило.

„Няма да съм разочарован, ако нещата не се получат. Нещата, които видях в Арсенал ще са ми полезни. Надявам се да не останат само един скъп спомен. Прекараното време в Арсенал беше прекрасно. Знаех, че има интерес от английски, но не знаех, кой е, когато разбрах, че е Арсенал останах очарован”, допълни Ники Димитров.

„Не бях изненадан от това, което видях. Базата и всичко друго беше страхотно. Най-много приказка имах с Клиши, Уолкът, Туре и Адебайор. Тези хора са големи шегаджии, по време на тренировките само се веселят”, разкри Димитров.

„Един от администраторите ми каза, че съм на късмет, защото биха Арсенал и за Купата. Много футболисти са тренирали по два месеца и не са стигали до „Емирейтс”, а на мен ми се случи на първото занимание”, спомена още Хичо.

Николай Димитров бе посрещнат от най-близките. На летището в София го чакаше приятелката му и баща му.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Дек 2007 18:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Арсенал даде положителна оценка на Ники Димитров

Изображение

След днешната тренировка на Арсенал, която бе изцяло тактическа преди лондонското дерби с Тотнъм, спортно-техническият щаб на "артилеристите" даде положителна оценка за петдневния престой на Николай Димитров, съобщава сайтът на "сините" - www.levski.bg.Очаква се до края на трансферния прозорец ръководството на Арсенал да обяви дали ще привлече в редиците си младия нападател на Левски.Николай Димитров ще се прибере в България в събота (22 декември) с полет от Лондон в 15.35 часа на терминал 2 на летище "София".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Дек 2007 18:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Ники Димитров: Имам сили да играя в Арсенал

Изображение

Младият нападател на Левски Николай Димитров бе на петдневен пробен период в Арсенал, където бе поканен лично от мениджъра на лондонския клуб Арсен Венгер. Футболистът се прибира утре в България. Ники Димитров разказа пред официалния сайт на ПФК Левски, своите впечатления от престоя си в Арсенал.

- Ники, кои са първите думи, които би искал да кажеш за престоя си в Арсенал?

- Смаян съм! Смаян, в положителна насока. Най-голямото ми учудване от предстоя ми там е, че такива световни звезди, играли на световни и европейски първенства, имат подобно отношение към околните. Още като влязох в съблекалнята на Арсенал, всеки един поотделно разговаря с мен, поздрави ме, попита ме как съм, от кой отбор идвам и т.н. Всички ми помогнаха да се чувствам един от тях. И аз така се почувствах - все едно винаги съм играл в Арсенал.

- Това ли е най-хубавия ти коледен подарък?

- Без съмнение е най-хубавия. Получавал съм всякакви подаръци, но за такъв не съм и мечтал.

- Разкажи как протече престоя ти в Арсенал?

- След като кацнахме в Лондон, бях настанен в хотел, където отсядат всички нови момчета. Целият ми престой бе поет от ръководството на Арсенал. Заедно с мен, на проби в отбора бяха още две момчета – аржентинец и швейцарец, но те си тръгнаха по-рано. От хотела ни заведоха директно на „Емирейтс”, за мача Арсенал – Челси. Няма смисъл да обяснявам каква е атмосферата на този стадион. Съоръжението е страхотно, атмосферата типично английска, а преживяването незабравимо. На другия ден първата ми тренировка бе направо на самия стадион „Емирейтс”. Човекът, който се грижи за престоя на новите момчета, местния Райко Якимов, ми каза: „В Арсенал са идвали доста момчета на проби, стоят по един месец и дори не са стъпвали на основния терен, а ти започваш тренировки направо на „Емирейтс”. Това бе ден на феновете и на тренировката имаше към 5000 запалянковци. След заниманието, аз и моя мениджър имахме среща с Арсен Венгер. Той говори с мен около 10 минути, попита ме на кои позиции се чувствам най-добре, пита ме за Левски и всичко свързано с мен. След това е говорил насаме и с мениджъра ми. Изключително земен човек. На другия ден имах две тренировки, едната бе с тези играчи, които не взеха участие в мача с Блекбърн, а след обяд проведох двучасов фитнес тест. На следващия ден участвах в двустранна игра с юношите старша възраст, тъй като мъжкия отбор получи ден почивка. Тренировката на юношите пък бе последната им за тази година и те бяха пуснати във ваканция. Арсен Венгер изгледа цялото занимание. Днес беше последната ми тренировка с Арсенал, която бе изцяло тактическа преди мача с Тотнъм. Утре живот и здраве се прибирам в България.

- Как ти се сториха тренировките на Арсен Венгер?

- Тренировките не са интензивни, само за поддържане на формата. Все пак те играят през два дни и няма как заниманията да са натоварени. Преди мач се тренира изцяло за тактика. Искам да кажа, че базата е феноменална. Разполага с 12 терена и място за още толкова. Всичко е по проект на Арсен Венгер. Той е човекът, който се разпорежда с всичко. Към 35 футболисти тренират с първия отбор на Арсенал, като повечето са под 20 години.

- С кои от звездите на Арсенал установи по-близки контакти?

- С всички си говорех, но с повечето цветнокожи бях през по-голямото време. Големи веселяци. Особено Коло Туре и Адебайор са страшни шегаджии. Атмосферата в съблекалнята е изключително приятелска и това е една от причините за успехите на Арсенал.

- Имаше ли медиен интерес към теб?

- И да е имало, аз не съм разбрал.

- С кои хора от България поддържаше постоянна връзка?

- Преди всичко с моите родители, с приятелката ми и с Божката Митрев. Със Станимир Стоилов също се чувахме всеки ден, той се интересуваше от всичко.

- Смяташ ли, че можеш да се впишеш в този отбор, ако всичко се развие добре за теб и Арсен Венгер реши да те привлече в Арсенал?

- Смятам, че имам сили и възможности да играя в Арсенал. Разбира се, надявам се до края на трансферния прозорец да има положителен отговор. Това което аз разбрах е, че са дали положителна оценка за престоя ми. Дай боже този трансфер да стане реалност. Арсенал играят техничен и бърз футбол, който на мен ми допада. Силно се надявам този трансфер да се осъществи. Доскоро подобно нещо присъстваше само в мечтите ми.

- Къде ще бъдеш за празниците?

- Заминавам за Русе при родителите ми, тъй като от доста време не сме се виждали. След коледните празници ще реша къде ще бъда на нова година.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Яну 2008 12:22 
Арсенал ще вземе Ники Димитров, твърди Индипендънт

Арсенал ще привлече младия нападател на Левски Николай Димитров в редиците си през зимния трансферен прозорец, твърди британският „Индипендънт”.

20-годишният играч изкара петдневни проби на „Емирейтс Стейдиъм” и в момента чака решението на мениджъра Арсен Венгер дали ще го вземе в отбора или не. Това трябва да стане до края на януари, когато затваря зимният трансферен прозорец. Според „Индипендънт”, следващата седмица ще стане окончателно ясно дали Хичо ще играе за „артилеристите” или ще остане в Левски. „Българинът може да бъде приятно изненадан от възможността да тренира с Дейвид Бекъм”, пише „Индипендънт”. Бившият капитан на английския национален отбор и настоящ играч на Лос Анджелис Галакси води зимна подготовка с Арсенал. /БГНЕС


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Яну 2008 15:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Арсенал се отказа от Хичо


Николай Димитров засега остава в Левски

Снимка: Иван Йочев



Венгер: Имам нападатели, няма да взимаме нови


Арсенал се отказа от намерението си да привлича Николай Димитров - Хичо от Левски. Младокът изкара едноседмичен пробен период в лидера във Висшата лига в последните дни на 2007 година, като остави добри впечатления с изявите си. От Арсенал заявиха, че ще продължат да следят изявите му.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Яну 2008 16:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Хичо води при младоците

Миналият проби в Арсенал Николай Димитров - Хичо бе избран за най-прогресиращ млад футболист през миналата година. Крилото на Левски събра 57 гласа. Втори остана Ивелин Попов от Литекс (39), а трети Иван Иванов от Локо (Пд) (15). Гласове получиxа още Даниел Младенов (Марек) - 8, Мартин Кавдански (Славия) - 4, Орлин Орлинов (Славия), Георги Христов (Ботев Пд), Атанас Курдов (Левски, Байер Л - по 2 и Пламен Николов (Литекс), Божидар Митрев (Левски), Живко Миланов (Левски), Владислав Мирчев (Спартак Вн), Светослав Дяков (Пирин), Станислав Манолев (Литекс) и Николай Михайлов (Левски, Твенте) по 1 глас.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Яну 2008 23:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Арсенал прати скаут за Ники Димитров в Ейлат


В лагера на "сините" в Ейлат пристигна скаутът на Арсенал - Боби Бенет, който ще следи изявите на Ники Димитров отблизо, съобщи Дарик Радио. Както е известно, преди Коледа Ничо изкара едноседмичен период на проби в тима на Арсен Венгер, оставяйки добри впечатления. Именно поради тази причина "топчиите" поискаха от щаба на Левски да пратят техен скаут да наблюдава Димитров по-дълго време на лагера в Израел.

Бенет изгледа първо сутрешното занимание на Динамо (Киев) в Ейлат, след което наблюдава и тренировката на "сините". Англичанинът разпита за останалите млади футболисти на шампионите.

Той си води записки, но отказа да коментари каквото и да било. Единственото, коетозаяви е, че ще гледа контролата между Левски и Динамо.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Яну 2008 00:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Ники Димитров стана най-прогресиращ млад играч


Нападателят на Левски Николай Димитров беше избран за най-прогресиращ млад играч в българското първенство, стана ясно днес. Димитров, който мина пробен период в английския гранд Арсенал, е получил 57 гласа от гласувалите в анкетата 139 журналисти. На второ място се нарежда Ивелин Попов от Литекс, който събира 39 гласа в своя полза. Трети остана Иван Иванов от Локомотив (Пловдив) с 15 гласа. Шестицата се допълва от Даниел Младенов (Марек), Мартин Кавдански (Славия) и Орлин Орлинов (Славия).

Най-прогресиращ млад играч за 2007 година:

1. Николай ДИМИТРОВ (Левски) - 57 гласа

Подгласници:
Ивелин Попов (Литекс) - 39 гласа
Иван Иванов (Локомотив Пд) - 15 гласа

Следват:
Даниел Младенов (Марек) - 8 гласа
Мартин Кавдански (Славия) - 4 гласа
Орлин Орлинов (Славия) - 2 гласа
Георги Христов (Ботев Пд) - 2 гласа
Атанас Курдов - 2 гласа
Пламен Николов (Литекс) - 1 глас
Божидар Митрев (Левски) - 1 глас
Живко Миланов (Левски) - 1 глас
Владислав Мирчев (Спартак Вн) - 1 глас
Светослав Дяков (Пирин ) - 1 глас
Станислав Манолев (Литекс) - 1 глас
Николай Михайлов (Левски, Твенте) - 1 глас

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2008 21:55 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Мениджърът на Хичо: Всичко зависи от Арсенал
Мениджърът Трайчо Соколов, който представлява Николай Димитров, заяви, че очаква в най-скоро време становището на Арсенал за младежкия национал от Левски. Димитров изкара петдневни проби в лондонския клуб в края на декември, а англичаните пратиха своя представител Боби Бенет на лагера на "сините" в Израел в началото на седмицата, който следи изявите на крилото по време на тренировки и в контролата срещу Динамо Киев (1:2) вчера. "Боби Бенет е вторият човек след главния скаут (б.а. Стийв Раули). Той дойде, за да добие преки впечатления за Николай по поръчение на г-н Венгер и на мистър Раули. Наблюдава тренировките, видял е каквото трябва. Гледа мача. Ще напише рапорт. Всичко, каквото се изисква от него, той ще го докладва в клуба в следващите няколко дни. Решението ще се вземе основно от Венгер и от главния скаут", обясни Соколов.

"Като българин мисля, че Николай се представи добре, но ние гледаме с едни очи, а те - с други. Нещата не са сравними. Като цяло Бенет даде положителна оценка, но само с една дума. За детайли не сме говорили. Той каза, че хората, които трябва да вземат решението, ще информират хората, които трябва да знаят", допълни той.

Соколов е категоричен, че интересът на Арсенал към Николай Димитров е много сериозен. "Самият факт, че Николай беше там, че продължават да го следят, говори за нещо сериозно. Няма нищо случайно, все пак Арсенал е сред първите десет отбора в света като игра, като организация, като мениджмънт", каза агентът.

"Становището на Арсенал предполагам, че ще дойде в най-скоро време. Дали ще е след два дни, или до края на седмицата...всичко е в ръцете на Арсенал", допълни той. Соколов каза още, че Бенет е останал приятно изненадан от Левски. "Той похвали отбора за контролата срещу Динамо. Каза, че Левски е контролирал играта, че е стоял по-добре на терена", каза Трайчо Соколов.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2008 12:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Николай Димитров: Сексът е удоволствие, бракът - отживелица
1. Кой е най-големият ви порок?
- Нямам пороци.

2. Оценете уменията си в леглото по десетобалната система?
- Трябва да питате приятелката ми.

3. Бихте ли се подложили на пълна промяна?
- Не. Харесвам се такъв, какъвто съм.

4. Кой ви пере чорапите?
- Моята приятелка. Натоварил съм я с тежка задача.

5. Най-лудото нещо, което сте готов да направите за една жена?
- В момента не се сещам.

6. Глория или Ивет Лалова?
- Глория.

7. Какво предпочитате - боксерки или слипове?
- Боксерки.

8. Ставате ли за лидер?
- Не мога да преценя сам за себе си. Но има хора, които са ми казвали, че ставам.

9. Коя е най-съблазнителната част на жените?
- Гърдите.

10. Има ли човек, когото обичате повече от себе си?
- Много са. Моята приятелка, семейството ми. Не съм самолюбец.

11. Какво правите, за да ви забележат?
- Нищо особено. Не обичам нито да парадирам, нито да се показвам. Който иска да ме забележи, да ме е забелязал.

12. Приемливо ли е един мъж да гледа футбол в женска компания?
- Да, много обичам. Редовно коментираме мачовете. Когато жените не разбират нищо, аз обяснявам.

13. На какво ви научи вашата баба?
- Показа ми как се правят палачинки. Но вече не помня как става.

14. Коя е най-великата песен за всички времена?
- Харесвам всякакви музикални стилове. Имам много любими песни.

15. Последният филм, който сте гледали?
- "От глупав по-глупав". Това е любимият ми филм. Гледал съм го много пъти, но не ми омръзва.

16. Знаете ли колко килограма точно тежите? Пазите ли диети?
- Варирам между 68-69 килограма. Не пазя диети, защото, колкото и да ям, не мога да напълнявам. Тове не винаги е хубаво. Понякога искам да кача килограми, но не става.

17. Най-глупавият съвет, който сте получавали?
- Не се сещам.

18. Каква е тактиката ви, когато сте влюбен?
- Досаждам постоянно, докато ми обърне внимание.

19. Кое шоу е по-интересно - на Слави или на Азис?
- На Слави. Не съм гледал Шоуто на Азис, но не смятам, че е по-интересно.

20. Защо е различно отношението към гейовете и лесбийките?
- И аз това се питам. Нямам представа. Аз ги приемам за напълно нормални хора. Нямам предразсъдъци.

21. Мъжете или жените са по-големи клюкари?
- Сто процента жените.

22. Възможно ли е да забогатееш честно и как?
- Възможно е, но става за много дълъг период от време. Докато повечето хора избират бързия начин, който не винаги е почтен. Ако ми се удаде възможност, сигурно и аз бих избрал бързия начин. Човек живее един живот. По-добре е да го изживееш при добри условия, вместо да чакаш да станеш на 60 години за това.

23. Кой е най-красивият град в България?
- Варна.

24. Бихте ли емигрирали и защо?
- Има много неща, които не ми харесват в България. Но дори да не играя футбол, страната ще ми липсва, така че не бих емигрирал.

25. Какъв е алкохолният ви рекорд?
- Седем или осем бири. Още живеех в Русе. Много се напих. Оттогава гледам да не прекалявам.



НА МАЙТАП
1. Какво ще направите, ако видите застрашено от изчезване животно да яде застрашено от изчезване растение?
- Ще ритна животното, за да спре да яде растението. Стига да не е опасно.
2. Щом любовта е сляпа, защо еротичното бельо е толкова популярно?
- Защото предразполага мъжа.
3. Американците хвърлят ориз на сватбите, а азиатците?
- Наистина нямам представа.
4. Как са се озовали по местата си табелите с надпис "Не гази тревата"?
- Сложили са ги, преди да поникне тревата.
5. Щом за тефлона не залепва нищо, как тефлонът залепва за тигана?
- Сигурно е тайна на хората, които правят тигани.
6. Диетичната кока-кола води ли до отслабване?
- Не, но не води до напълняване.
7. Каква е скоростта на тъмнината?
- Предполагам, че е по-бавна от тази на светлината.
8. Ако денонощните магазини са отворени 24 часа в денонощието, 365 дни в годината, защо имат ключалки на вратите?
- Защото крадците не спят. И те са денонощни.
9. Защо, когато мъж говори мръсотии на жена, е сексуална обида, а когато жена говори мръсотии на мъж, е 12 импулса на минута?
- Защото жените така го възприемат.
10. Можеш ли да си насаме с още някого?
- Може.



БЛИЦ

Вие сте... добър като човек.
Любовта е... щастие.
Жените са... красиви.
Щастието е... най-хубавото нещо на света.
Сексът е... най-голямото удоволствие.
Спортът е... здраве.
Приятелството е... доверие.
Предателството е... нещо, което не пожелавам на никого.
Бракът е... отживелица.
Изневярата е... кофти нещо.

ХРИСТО СЪБЧЕВ, "7 дни спорт"

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Яну 2008 14:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Хичо: Никой не ми казва за Арсенал

Николай Димитров се надява да заиграе в Арсенал

Нямам никаква представа дали ще ходя в Арсенал, заяви нападателят на Левски Николай Димитров.
- Засега никой не ми казва нищо - нито агентът ми Лъчезар Танев, нито пък от щаба на Левски. Искам да играя в Арсенал, но няма да е трагедия, ако остана - коментира Димитров.
Най-късно днес ръководството на английския тим трябва да прати отговор до Левски какво смята да прави с Димитров. Вероятно Арсенал ще продължи да наблюдава таланта и през пролетта, за да вземе решение дали да го закупи през летния трансферен прозорец.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Мар 2008 23:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Нюкасъл се прицели в Хичо
Нападателят на Левски Николай Димитров е в полезрението на Нюкасъл. Това призна техен човек, който поясни, че е командирован на Левски - Беласица с единствената цел да следи изявите на Хичо.

Англичанинът допълни, че за сега Нюкасъл само наблюдава футболиста, но при силни игри от страна на Димитров е твърде вероятно той да потегли в посока "Сейнт Джеймсис парк".

Както е известно през зимната пауза Ники бе на проби в друг английски гранд - Арсенал, но до конкретна сделка не се стигна. Специално заради Хичо представител на "топчиите" бе командирован в Израел, където Левски проведе един от зимните си лагери, но скаутът на артилеристите явно не е успял да убеди Венгер, че трансферът е необходим.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2008 14:37 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Наградиха Хичо за най-прогресиращ млад футболист на 2007 г.


Нападателят на Левски няма да присъства на церемонията за "Футболист на годината"
Нападателят на Левски Николай Димитров получи наградата си за най-прогресиращ млад футболист в българското първенство за 2007 година.

Организаторите от "Дакс медия" наградиха Хичо след мача Левски - Беласица, тъй като в понеделник той заминава с младежкия национален отбор за Португалия, където в сряда тима на Иван Колев среща домакините в срещата т евроквалификациите.

Церемонията по награждаването на "Футболист на годината" е утре вече в резиденция "Бояна" от 21,00 часа.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 34 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Джеки Димитров
Форум: Сезон 2006/2007
TOTTI10 3049 01 Май 2007 20:21
от TOTTI10
Преглежда непрочетените мнения Марица 1-1 ДУНАВ /1:0 Апостолов 43'; 1:1 Т. Димитров 67'/
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 17625 13 Май 2007 15:33
от FCDunavRuse
Преглежда непрочетените мнения Николай Киров пое Спартак (Пловдив)
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
FCDunavRuse 3007 21 Юни 2007 10:23
от e4e4
Преглежда непрочетените мнения Велизар Димитров в Олимпиакос ?
Форум: Олимпиакос
Anonymous 4235 15 Апр 2008 18:53
от besimeniq
Преглежда непрочетените мнения Велизар Димитров-Най-добър играч за 2007 в ЦСКА
Форум: Сезон 2007/2008
Dimitrovgrad&CSKA 6112 08 Яну 2008 16:21
от Martopetrovfen

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози