bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 12:33


Български клубове - Дунав (Русе) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Хумор
МнениеПубликувано на: 27 Дек 2006 09:12 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Цитат:
Чух, че във връзка с новия областен управител на област Варна, се умувало в централата на ДПС дали да не преместят Спартак в Кърджали. Другия вариант бил да се обединят Спартак Варна и кърджалийския "Арда" в Спартак Арда и да атакуват заедно челото на Трета турска дивизия, където водачи са Кюрдистанспор и Анадолспор. Вместо Ради Здравков, на поста кибик скамейка щял да бъде Рамадан Аталай, на който спартаковци галено вече му викали Ради. От мюфтийството във Варна любезно предложили джамията за фенклуб на новия тим. Били измислени и нови песни: "Аллах прощава, Спартак не!" " И във Анадола, ще ги бием с по пет гола!" "На всяка спартаковска главичка по една баклавичка""Машалла Спартак, сюнет ни чака




Цитат:
Един стоял на моста на Дунава. Искал да се самоубие като се хвърли в реката. Човек до него го убеждава:
- Недей, животът е пред теб! Помисли за жена си!
- Ъ! Тя не ме обича.
- Тогава за децата си!
- Ами, те не са от мен - отговорил апатично депресарът.
- Помисли за хубавите неща! Ето, в събота има мач на ”Дунав”! - направил последен отчаян опит да го вразуми другия.
- Ама, аз не съм от Дунав...
- Скачай тогава, да ти еба майката!



Цитат:
Един човек хванал една златна рибка и тя му казала:
-Ако ме пуснеш ще ти изпълня едно желание.
Човека я пуснал и тя го попитала:
-Какво искаш сега.
- Човекът мислил, мислил, извадил една снимка на жена си и казал на рибката:
-Можеш ли да я направиш като Памела Андерсън?
И рибката му отвърнала:
-Това е много трудно измисли нещо друго. Човека измислил и й казал:
-Можеш ли да помогнеш на Спартак ВН да влязат в "А" Група?
Рибката веднага му отвърнала без колебание:
-Я дай пак оная снимка...


Цитат:
Вървят по улицата Дядо Мраз, Баба Яга, умна блондинка, интелигентин фен на Спартак Вн и дърта пияница и виждат 50 лв.
- Кой ще ги вземе?
- Естествено, пияницата, другите са измислени герои!


www.fcdunav.com

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Дек 2006 13:11 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Цитат:
Пристигаме във Варна. Хубав град. Изведнъж...каручка! Каручка с магаре. "Накъде бе, селяне?" "Как накъде, на мач на Спартак. Цяло село ще е там." - отговарят ми набързо накачулените орачи и копачи, нарамили лопати и мотики, и продължават да се тънтуркат. Миризма на пот и магаршки лайна се носи по бул. "Владислав". Отзад на каручката се мъдри надпис с блажна боя "Ултра Спартак". Стигаме до стадиума им "Олимпико-Коритаре". Много роми живеели в квартала им и за туй като римския стадион го кръстили. "Ние сме "Ромата" на Варна" обясняват скупчените роми. “А феЛациото е Черно море. Ама на тях във "А" много им е добре. А на нас във Б, гъза ни се пече. Братята роми от Сливен, Раднево и Нова Загора и те точат косите и брадвите за "А" групата. Нашият катун е на тоз сектор бате, но след мач не влизай, че много мръсотия, много кир и мазоли има там. Ний на мач си режим ноктъте, бате. Крадем икипи на Чърното море и знамина на Дунав, че няма с какво да ходим, бате, голи сме. Ей тъз шуба Илиян Илиев ми я даде. Аз дупе му дадох, ама какво да се прави" - обяснява невинно друг фен на "Ташак Варна". Пред китната селска ливада, на която рита “Спартак”, “загряват” патки, козли, овце, които кротко си пасат, две магарета реват като мажоретки, а Белчо възкачил Сивушка и варосва тъч-линията. Две тъмни спартаклийчета се възкачват на едно дръво. Едното държи табела "Домакини", другото "Гости", под тях още две държат двете нули. 80 годишния бай Пени, отвързва козичките една по една. "Ееех, пак мач, тези ташаковци не се наебаха, ааа, наиграха де!" “Пак ще бием Лесичери с 18-0!” вика шИшков на чаршията. Събрал е единайсет момци от микс клуб "Александър" и ще ги води да ритат на “Олимпико - Коритаре” – гр.Варна. “Лесичерии, най-големия успех в евротурнирите на Смъртак Варна! При победа всички на магистралата и яко тунинг!" кряска Кукловода и след него двайсетина дядки от Атака подемат "Ташак, Ташак!". След химна "В атака Ракета, в атака “Стрела!" публиката мощно се изригва, някой поръцква, други хълцат, пети захърква. Гол във вратата на “Спартака”! Не издържа буйното сърце на бай Ставри, стар Спартаковец от Вълчи дол, и рипва с каручката на терена, удряйки яростно бедното старо магаренце "Дий, Спартак, дий!", а съдията тича към стадион "Тича" колкото може. След него хукват ташаковци, ааа, спартаковци и попадат на агитката на местното феЛацио и почват да въртят яко фелацио



:lol: :lol: :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 2 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Хумор от Ботев"град"
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 2846 15 Апр 2007 09:04
от StreeT_HunteR

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози