bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 11:29


Български клубове - Дунав (Русе) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 14 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Финансова криза в "Дунав" или медийна спекула
МнениеПубликувано на: 11 Дек 2006 20:04 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Така sportal.bg написа следното:
Цитат:
Голяма част от футболистите на втородивизионния Дунав (Русе) възнамеряват да напуснат клуба тази зима, научи Sportal.bg. Играчите не са получавали заплатите си за последните два месеца, както и един транш по договорите си. Те са готови да изчакат ръководството да им се издължи до края на декември. Ако това не стане, футболистите ще се опитат да разтрогнат контрактите си на следващото заседание на Арбитражната комисия на БФС. Дунав завърши есенния дял на първенството в Източната „Б” група на пето място с актив от 20 точки. Някои от играчите на русенци са готови да опитат късмета си зад граница подобно на бившия им съотборник Светлин Симеонов-Пинчера, който вече си намери клуб в гръцката Втора дивизия


Така искам да кажа на господата от електронното издание да не спекулират с темата...вярно е,че НЯКОИ от футболистите не са получавали заплати 2 месеца,но тва не е продиктувано от безпаричие,а от вътрешни мерки за дисциплина...тва че голяма част щели да разтрогват отде го чуха :?: :!: :?:
Второ:вече ми писна да чета как някой казал за някаква криза в отбора...почнаха да витаят какви ли не слухове-че ръководството обиждало футболисти и тренери,и някакви вестничета почнаха да тиражират като неуспорима истина написаното от един потребител във официалния форум на "Дунав"...ае някой от медиите да попита финансовият директор Георги Пейчев и да се реши този въпрос веднъж завинаги....
Но в тази статия едвали не изкарват,че Дунав е пред отказване от Б група,нещо,което как да кажа е чиста проба журналистическа фантазия :twisted:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Дек 2006 20:22 
Offline
1.3.1.2.
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 22:49
Мнения: 1034
Ne badi tolkova siguren v tova koeto govorish :wink:

_________________
orig S inal
http://vbox7.com/play:61d718e2&al=1&vid=


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Дек 2006 20:26 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Forest^Boys написа:
Ne badi tolkova siguren v tova koeto govorish :wink:

Ще видим какво ще стане :wink: !При всички положения тука ще се чуе истината най-напред и инфото ще бъде най-достоверно :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Дек 2006 20:42 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
ВЕСТНИК "БРЯГ":


В “Дунав” набелязали нови футболисти, чакат думата на спонсора Пламен Бобоков

В “Дунав” чакат завръщането на спонсора Пламен Бобоков от чужбина, за да се реши какви футболисти ще се привличат за новия сезон, разкри вчера пред “Бряг” финансовият директор Георги Пейчев.
“Набелязали сме няколко имена, но едва след като Пламен Бобоков даде зелена светлина, ще започнем преговори с тях”, каза още Пейчев, който не пожела да разкрие с кои играчи ръководството на “Дунав” смята да разговоря.
В същото време “Локомотив» (София) ще преотстъпи на друг отбор бившия футболист на «Дунав» Любомир Величков. Заедно с него от «Надежда» ще си тръгне и Пламен Крумов “Взехме това решение, за да може двамата да придобият малко повече опит на друго място”, заяви старши-треньорът на тима Стефан Грозданов. Защитникът Милен Радуканов, който през лятото проведе две тренировки с «Дунав» ще се пък яви на заседанието на Арбитражната комисия на БФС, което ще се състои на 14 декември, за да разтрогне договора си с клуба по взаимно съгласие


Нима отбор пред разпад и с финансови проблеми ще прави планове за такава селекция :?:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Дек 2006 23:31 
Аз лично не вярвам на това което се пише.Очаквам в скоро време Дунав да стане фактор в нашия футбол.И имат доста сериозни спонсори които не би трябвало да се откажат с лека ръка от започнатото.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Дек 2006 23:38 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
В отбора се вложиха много пари досега...считам,че sportal.bg скоро ще трябва да пишат извинителни статии...а и нещо много странно ми направи впечетление в статията...отдолу под автора на статията пише www.fcdunav.com (официалния сайт на "Дунав"),а такава публикация в сайта никъде няма...лично аз чакам с нетърпение изявлението на ръководството по въпроса...а и щях да забравя-Светлин Симеонов още е в "Дунав" и не е подписвал с никакви гръдски клубове... :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Дек 2006 23:40 
Стискам ви палци всичко това да не е вярно.Много време вече чакам да гледам Черно Море-Дунав(силен).Успех


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Дек 2006 17:41 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Спортал.бг да лапат един голям :evil: ....баси измислиците,дето са си съчинявали :evil: !Края на т.н. "сага" приключва с ето това:

Цитат:
В “Дунав” раздават заплати на футболистите си преди празниците

Информации в Интернет пращат Светлин Симеонов в Гърция – Аз съм играч на “Дунав”, имам договор за 6 месеца, опровергава Пинчера


Футболистите на “Дунав” ще получат заплатите си в края на месеца. Така те ще посрещнат Коледа и Нова година с пълни джобове. Това обеща финансовият директор на русенския клуб Георги Пейчев. Той отрече появилата се вчера в сайта Sportal.bg информация, че голяма част от футболистите на “Дунав” възнамеряват да напуснат клуба тази зима, тъй като не са получавали заплатите си.
“Заплатите ги раздаваме в края на месеца, както се прави във всяко предприятие в България. Така че няма място за притеснение. Футболистите имат да вземат по една заплата и ще си я получат”, бе лаконичен Пейчев.
“Досега молба за разгрогване на контракта си е подал единствено бившият треньор на отбора Ферарио Спасов”. Така Пейчев отговори и на информацията, че част от футболистите ще се опитат да разтрогнат договорите си на следващото заседание на Арбитражната комисия на БФС. Вчера “Бряг” се свърза и с нападателя Светлин Симеонов-Пинчера, който, според изнесеното в Sportal.bg, си е намерил отбор във втора гръцка дивизия.
“Това ми идва като гръм от ясно небе. Не е вярно, че съм си намерил отбор от втора гръцка дивизия. Аз съм футболист на “Дунав” и имам договор с клуба за още 6 месеца», заяви Пинчера.




ТОЧКА ПО ВЪПРОСА :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Дек 2006 20:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
преди време Пинчера игра в Гърция и Турция нищо чудно да си осигури трансфер !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Дек 2006 20:55 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
ultraspartak написа:
преди време Пинчера игра в Гърция и Турция нищо чудно да си осигури трансфер !


Прочети внимателно последните редове на статията :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Дек 2006 21:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
да де видях,но просто казвам че ако има такава криза ( не мисля че има ) лесно пинчера може да уреди трансфер в чужбина !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Дек 2006 21:05 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Да,но както вече разбрахме такава няма и Пинчерчето си остава тук,както и всички останали...темата мисля,че вече е приключила...а и нека похвалим журналистите от в-к "Бряг",на които им дойде все пак на ума да се обадят на ръководството и да разпитат тук там,за разлика от столичните си колеги :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Дек 2006 10:19 
Offline
Дунав завинаги
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 23:16
Мнения: 745
Пак думи за гръкма селекция и най-накрая ще вземем 5-6 играча от Б група и някой друга резерва на Локо София и Литекс и пак ще сме си на същото място ... Лично аз не съм оптимист и не подкрепям начина, по който това ръководство работи с и за отбора...

_________________
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Дек 2006 12:06 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Тука си много прав... с парите,с които разполагаме можем да направим доста повече,от това,което отбора представлява сега........в момента имаме добри играчи,но половината не са наши,нещо което и на мен не ми допада :?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 14 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения "Дунав"-"Марица"
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 92284 04 Ное 2006 21:35
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 141158 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 149396 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 118058 17 Авг 2011 16:27
от mainata89
Преглежда непрочетените мнения СЛАВИЯ гост на ст."СЛАВИЯ" :]
Форум: Сезон 2006/2007
mittag_slavia 42954 06 Ное 2006 16:39
от Real_Madrid_Slavia

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози