bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 00:37


Български клубове - Дунав (Русе) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 142 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2007 22:20 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Лично аз досега не бях чувал единствено за Лемперов.Иначе и Абрашев от ЦСКА дойде тук,а всички играчи с изключение на тримата от Ловеч са наша собственост.Като за Ловешкото трио се преговаря те да станат наши играчи.А Левски,за да си ги върне ще требва да плаща.На мен пък ми харесва селекцията досега,но е и много важно какво ще играем в шампионата.Миналата зима пак бяхме посредствени в контролите,но после мачкахме наред...сега играем по-добре от есента според мен.Но пак повтарям всичко се решава в сезона.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2007 22:31 
DUNAV FOREVER написа:
Лично аз досега не бях чувал единствено за Лемперов.Иначе и Абрашев от ЦСКА дойде тук,а всички играчи с изключение на тримата от Ловеч са наша собственост.Като за Ловешкото трио се преговаря те да станат наши играчи.А Левски,за да си ги върне ще требва да плаща.На мен пък ми харесва селекцията досега,но е и много важно какво ще играем в шампионата.Миналата зима пак бяхме посредствени в контролите,но после мачкахме наред...сега играем по-добре от есента според мен.Но пак повтарям всичко се решава в сезона.
Ами да ти кажа всичко ще си проличи тая седмица на турнира в Албена :wink: Абрашев дойде от Марек не от Цска :wink: и той мина през Спартак така че и той ми е ясен.Ако незнаеш има промяна в програмата на мястото на Девня ще играе Работнички Ниш, но това е без значение групата е наша :D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2007 22:46 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Tе тая програма се скъсаха да я променят.То преди бяхме в другата група,сега сме с вас...то накрая може да се окаже,че на мястото на Дунаря ще играе Полски Тръмбеш :P

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Фев 2007 18:31 
Дунав загубиха с 2-1 първият си мач от турнира Албена-къп!!! Гола вкара Ковачев!!! Мааарто президент шаа ла ла ла :D .Няма лошо важното е момчетата да се обиграват.Имаме сега и още едно ново футболистче и то трябва да се сработва така че няма страшно !!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Фев 2007 22:45 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Не виждам защо някои хора отдават прекалено много значение на контролите,но пък нека сега да грешим и допускаме голове,но в шампионата нещата да са на 6

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Фев 2007 23:41 
ИМЕННО!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2007 23:26 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Днес направихме 0:0 с Дунаря Галац като пак сме ги надиграли и отново ни е застигнал малшанс.Ударили сме 2 греди и сме изпуснали още 1 чисто положение.Цяла есен ни гони малшанса и сега в контролите пак същата работа.Дано това спре защото е много гадно да играеш добре и да падаш или свършваш наравно.Голям оптимист съм преди пролетния дял!!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Фев 2007 15:43 
иии аз съм оптимист.Мисля че малшанса ще спре още първият кръг и както повечето фенчета от БГ мислят че сме много слаби без Коцето Хазуров и Шената ще се отпушем и ще ЗАПУШИМ устите им..!!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Фев 2007 19:09 
Днес загубихме от Спартак с 1-0 с гол на ортега в 69 мин.Червен картон на Марто Ковачев.Несъм бил на мача и немога да говоря,но доколкото разбирам сме изтървали няколко положения !!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Фев 2007 19:21 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
От последните 3 мача между Дунав и Спартак Вн (вкл. и този) на Дунав са показни 3 червени картона (по 1 за всеки мач);отсъдени са 2 дузпи и са признати 2 гола от засада на противника.
Иначе голям праз,че сме паднали....Това няма да ми промени мнението за работата в отбора.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2007 00:08 
да и моето също......както и да е!!! И само Дунав оле !!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2007 04:18 
DUNAV FOREVER написа:
От последните 3 мача между Дунав и Спартак Вн (вкл. и този) на Дунав са показни 3 червени картона (по 1 за всеки мач);отсъдени са 2 дузпи и са признати 2 гола от засада на противника.
Иначе голям праз,че сме паднали....Това няма да ми промени мнението за работата в отбора.
Ами както на Дунав беше показан червен картон така и на Спартак :wink: Незнам с тая игра за каква А група имате смелост да говорите??? Спартак на ходом 2 греди удари, вкара гол и изтърва още 2 положения като играха предимно резерви през по-голямата част от мача :D Ако не е Ковачев в защита не ви виждам дори и в 6-та реално говоря, защото ви гледах и мача с румънците.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2007 13:06 
Като дойдат резултатите тогава ще говорим сега е безмислено !!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2007 16:52 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Дунав зае седмото място на турнира в Албена
Русенци победиха с класическото 3:0 Политехника (Галац)
Дунав надигра с класическото 3:0 Политехника (Галац) и зае седмото място на международния турнир "Калиакра Албена Къп", чийто медиен партньор са сайтът Топспорт.бг и вестник "Топспорт".

Румънците не оказаха никаква съпротива на русенци и явно изглеждаха уморени и неподготвени за последния си мач в турнира. През първото полувреме на два пъти Калайджиев в 14-ата с удар от границата на наказателното поле и в 25-ата с глава след изпълнеие на корнер даде цифров резултат на явното превъзходство на русенци - 2:0.

През втората част най-малкото, с което се отърваха северните ни съседи бе попадение на Християнов. В 50-ата минута, когато засече хубаво центриране на Хубенов отдясно. След успеха Дунав зае 7-о място на турнира.

ПОЛИТЕХНИКА – ДУНАВ 0:3
0:1 Калайджиев (14), 0:2 Калайджиев (25), 0:3 Християнов (50)

ПОЛИТЕХНИКА: Танасия (62-Падурану), Нику (46-Барледяну), Бурдеану, Кристофан (60-Даскалу), Алекса, Йосиф, Сериян, Фалкару, Димитреску (40-Ахире), Унгуряну (51-Чуря), Бастон (62-Чоба)

ДУНАВ: В. Георгиев (46-Пейков), Иванов, Тих. Тодоров (60-Миланов), Християнов (80-Караиванов), Скерлев (46-Памуков), Садула (60-Б. Илиев), Ковачев (60-Т. Димитров), Хубенов, Калайджиев (46-Караманов), Солаков (46-Велев), Абрашев (46-Ив. Кирилов)

Ст. “Албена-3” – 20 зрители
Съдии: Радослав Станев, Енчев, Драганов
Жълти картони: няма

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2007 19:34 
Калайджиев е човека !!! :lol: Шампиони на България ние смееее....!!!Само Дунав


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2007 22:12 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Нека споменем и другата хубава новина от нашата подготовка.Тя е,че се измъкнахме невредими от Албена.В седмиците,когато чувахме какви ли не зловещи истории за счупени глезени и прекратени мачове нашите оцеляха в джунглата наречена "Подготовка на БГ отбор за пролетната фаза на шампионата".Това мене много ме радва.Калайджиев взе,че се отпуши,Крис и той вкара гол така че чакаме победи.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2007 00:42 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Нещо не виждам Пинчера във състава. Какво става с него?

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2007 16:36 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
r.h. написа:
Нещо не виждам Пинчера във състава. Какво става с него?

Нищо,води нормална подготовка.Просто явно са му дали почивка в тази контрола :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2007 20:41 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
В събота Дунав удря финалния акорд на своята подготовка.Нашите излизат като гости срещу Добруджа,а мача ще е в Добрич.
П.С. Дидо,разчитам на тебе да драснеш няколко реда за мача,пък и някоя снимка ако направиш направо ще си велик :wink: :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2007 20:43 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
DUNAV FOREVER написа:
r.h. написа:
Нещо не виждам Пинчера във състава. Какво става с него?

Нищо,води нормална подготовка.Просто явно са му дали почивка в тази контрола :wink:


Току що разбрах, че имал лека контузия, която лекувал и затова не е играл.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2007 23:35 
Не се съмнявай,всичко относно мача ще бъде отразено тук и ще се почустваш все едно си бил на стадиона. :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2007 23:59 
дано.....мерси предварително от мое име и от името на всеки фен на Дунав :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2007 16:44 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Много ти благодаря,Дидо-да си жив и здрав :wink: !Иначе Пинчера ще пропусне контролата с Добруджа и мача с Калиакра.Значи не е толкова безобидна контузията,но дано бързо навакса с подготовката и да се включи пълноценно в отбора.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2007 17:20 
Да имаш някаква информация от колко ще започне мача.Никъде не мернах.В града е доста хладно като температурите вероятно са под нулата.Сутринта заваля дъжд,който се опита да премине в сняг към обедните часове.Да се надяваме да не завали отново да изместят мача в някой съседен стадион и да има всички предпоставки за един вълнуващ мач :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2007 18:06 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Да ти кажа никакво инфо не мярнах,но ако разбера нещо обещавам да кажа :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 142 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Зимната подготовка на Странджа
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 48091 25 Фев 2007 12:39
от kyynadd
Преглежда непрочетените мнения Зимна подготовка
Форум: Калиакра 1923 (Каварна)
Anonymous 82580 19 Фев 2011 23:16
от riki088
Преглежда непрочетените мнения Зимна подготовка 2006/07
Форум: Сезон 2006/2007
mittag_slavia 24591 21 Юли 2007 18:25
от aiko_92
Преглежда непрочетените мнения Зимна подготовка 2007
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 5550 02 Фев 2007 23:31
от r.h.
Преглежда непрочетените мнения ПОДГОТОВКА ЗА ПРОЛЕТ 2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 9916 26 Фев 2007 16:05
от янтра гб

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози