bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 19 Апр 2024 06:22


Български клубове - Дунав (Русе) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 58 мнения ]  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2007 15:25 
Offline
Дунав завинаги
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 23:16
Мнения: 745
Защо смяташ, че другите спортове са трагедия ??? И мъжкия и женския баскетболен отбор са в елита... На всеки мач е почти пълна залата... И немога да разбера какво общо имат другите спортове с футбола и вие като бяхте в б група имахте не повече от 1000 на мач... Дори когато морето гостуват ... Тей че тиху

П.С: Ние да не сме отбор, който дава мачовете като вас срещу бела и т.н. :lol:

_________________
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2007 16:17 
Evg0 написа:
Защо смяташ, че другите спортове са трагедия ??? И мъжкия и женския баскетболен отбор са в елита... На всеки мач е почти пълна залата... И немога да разбера какво общо имат другите спортове с футбола и вие като бяхте в б група имахте не повече от 1000 на мач... Дори когато морето гостуват ... Тей че тиху

П.С: Ние да не сме отбор, който дава мачовете като вас срещу бела и т.н. :lol:
Ами, защото нито жените ви нито мъжете който са маи последни имат някви успехи :lol: А вие колко има да се дупите на Литех и Левски все пак си обиграват децата при вас схващаш ли? :D А и ние сме отбор от А група и ще правим квот си искаме нека ни хванат :D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2007 17:13 
Верно ли си вярваш?

Тъжно е най-добрите спомени от твоят отбор да са от мачове на един прогнил стадион, странно защо наречен "коритото", по време на шефстването на мутрата Ишков :)

И сега само не ми казвай че сте искали Литекс да ви разбиват с 3:1, а локото да ви гонят по стадиона насред Варна :) Това ако е вашето "правене квото си искаме", по-добре да си стоим в Б групата :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2007 17:46 
gat3way написа:
Верно ли си вярваш?

Тъжно е най-добрите спомени от твоят отбор да са от мачове на един прогнил стадион, странно защо наречен "коритото", по време на шефстването на мутрата Ишков :)

И сега само не ми казвай че сте искали Литекс да ви разбиват с 3:1, а локото да ви гонят по стадиона насред Варна :) Това ако е вашето "правене квото си искаме", по-добре да си стоим в Б групата :)
ХАХАХА засегна ме ве :D А твойте прекрасни спомени с великите успехи на Дунав кой са??? МУТРАТА Ишков го няма вече и пак сме в А група, а вие къде сте с парите на Бобоков??? Литекс са много добър отбор, но ние играехме без 8 титуляра и пак имаше голяма интрига в мача, а вие къде сте ве? Кога Локо плд са ни гонили из стадиона ве ХАХАХА що не ги питаш 2-то полувреме що 1 път не се чуха а? А ВИЕ КЪДЕ СТЕ? пак го ядохте в Албена, но тоя път малко :D Кажи за колко наказаха съдията след като ва подпря със Каварна??? Айде със здраве :D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2007 18:05 
Е айде ся, кво се засегна :)

Вашата одисея в А група с голяма вероятност ще свърши този полусезон, знаеш как се уреждат македонските отборчета :) Догодина кой хотел ще продадете, че да си платите на първо време съдиите, та след тва тока и водата? :) А след Ишков какво е станало - първо бяхте боксова круша в А група, после половин година купувахте мачове докато не ви свършиха парите и не почнахте да се продавате на такива като Хасково. Тази година пак боксова круша в А група. На мачовете ви ходят един фаетон хора, на всичкото отгоре преживявате унижението на всеки мач Черно Море да ви бият. Трябва ли да ви завиждам?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2007 18:17 
Н
gat3way написа:
Е айде ся, кво се засегна :)

Вашата одисея в А група с голяма вероятност ще свърши този полусезон, знаеш как се уреждат македонските отборчета :) Догодина кой хотел ще продадете, че да си платите на първо време съдиите, та след тва тока и водата? :) А след Ишков какво е станало - първо бяхте боксова круша в А група, после половин година купувахте мачове докато не ви свършиха парите и не почнахте да се продавате на такива като Хасково. Тази година пак боксова круша в А група. На мачовете ви ходят един фаетон хора, на всичкото отгоре преживявате унижението на всеки мач Черно Море да ви бият. Трябва ли да ви завиждам?
:D Нашата одисея този сезон е 7-9 място, никой не говори за изпадане :wink: само ща светна, че за 2 месеца в клуба са дадени 25 бона за медикаменти, ако някой друг отбор се похвали с подобно нещо е супер :D Селекцията ако четеш вестници е една от най-добрите зимата.И още нещо да те светна Спартак е един от малкото отбори на който му дадоха базите който се намират в центъра на Варна така, че приятел и за това не се тревожи. Почва се строеж лятото на нов стадион и интернат за млади таланти :wink: А за файтона хора в събота с Ловеч имаше над 4000 човека + това с вход :wink: Мисля,че имаш за какво да завиждаш :D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2007 18:41 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Та ние 4000 имаме на всеки мач,бе...при това пак с вход...така че като публика и на малкото пръстче не можете да ни стъпите.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2007 18:53 
DUNAV FOREVER написа:
Та ние 4000 имаме на всеки мач,бе...при това пак с вход...така че като публика и на малкото пръстче не можете да ни стъпите.
XAX ми как няма да имате като сте 1 отбор в Русе е мооо :lol: агитката ви е трагедия и ако нямате безплатен превоз забрави за друг град :D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2007 19:06 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Абе кво значение има колко отбора са?Когато хората искат да отидат на мач-отиват независимо колко отбора са.
Недей да спориш с нас за русенския спорт (като цяло) преди да си прочел малко.В момента говориш наизуст .....
1.)За баскета.Дунав (мъже) не само,че не е последен,но има огромни шансове да се класира за баражите в ДП.
2.)Дунав-Еконт е един от най-бързо проспериращите женски баскетболни отбори в страната.Разликата между нас и водещите отбори не е много голяма
3.)Агитката на Дунав сама си плащаше екскурзиите през есента.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2007 21:45 
Ъъъ между другото Спартак Варна е само футболен отбор, нали? Аз даже не съм чувал да имат баскетболни, волейболни или каквито и да било отбори...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2007 22:25 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
gat3way написа:
Ъъъ между другото Спартак Варна е само футболен отбор, нали? Аз даже не съм чувал да имат баскетболни, волейболни или каквито и да било отбори...

Да,прав си...Спартак е само футболен отбор за разлика от по-именитите си съграждани от Черно море,които имат и баскетболни отбори (2-един в А1,и още един в А2-под името Черно море Е-oн) и волейболен състав.Но това няма значение,но нека човека фен на Спартак да не се обажда неподготвен!!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2007 23:44 
ХАХ имаме ханбален шампион и 2 републиканси и балкански шампиони по бокс, а женския волейболен отбор знаете ли как се казва и кой му е президент :wink: аре разширете си познанията малко и тогава говорете,че нещо издишате :wink: А за Еклер море 1913 по "именития" отбор, който нямаше победа в дербито 17 години поред държи рекорда от 7 поредни години в б група(изключвам вас) и няма нито 1 мач в Европа не ме карайте да се смея :D Верно,че сега имат пари,но и там работата е няма да трае дълго.Аз пак ви питам а вие къде сте???


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2007 23:53 
Хандбалистите на Спартак прекратиха участие.От варненските остана Локо.Преди Спартак и Локо бяха все на първите места :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2007 23:56 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Ние сме там,където ще бъдете и вие скоро :wink: !Но ти не се тревожи за нас-ние ще се оправим...все пак благодаря за проявената загриженост...много ни трогна :lol: :D

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2007 01:09 
DUNAV FOREVER написа:
Ние сме там,където ще бъдете и вие скоро :wink: !Но ти не се тревожи за нас-ние ще се оправим...все пак благодаря за проявената загриженост...много ни трогна :lol: :D
Там е разликата, че скоро няма да бъдем там където сте вие от векове :D и скоро няма да се оправите гаранция нали трябва да обигравате децата на Левски и Ловеч :D това е великата ви селекция за атака на А група хахаха айде :D Ама пак не ми отговорихте великани къде сте ве? и от колко време сте там?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2007 01:14 
Лелеле забравих питайте Мартин Ковачев къде ще играе от лятото :wink: това е загадката?? Айде ще ви подскажа Десислав Русев идва другата седмица а Марто лятото :D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2007 10:50 
Ми той Марто свикна да играе в Б група и догодина идва при вас да продължи да си играе там.Аз ще те питам каде си ти след като морето ви опънат пак с 3 гола !!!И ще те питам каде сте вие когато последните кръгове се борите да не изпаднете!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2007 11:20 
Питай го когато локото им пикаха по емблемите къде бяха :)

Защо всички позитивни новини от техният лагер все разглеждат неясни събития в бъдеще време, защо отборът им играе като Светкавица, с тази разлика че като има пари играят и в А. Или пък колко хора в момента ходят по гостувания, че са тръгнали точно нас да бъзикат за това :)

Въобще все интересни неща, сигурен съм че Пецата ще започне да разказва sci-fi истории. вместо да си признае :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2007 11:23 
aircraft10 написа:
Ми той Марто свикна да играе в Б група и догодина идва при вас да продължи да си играе там.Аз ще те питам каде си ти след като морето ви опънат пак с 3 гола !!!И ще те питам каде сте вие когато последните кръгове се борите да не изпаднете!!!
Ние сме там където сме биле винаги и ще бъдем това ти го гарантирам за разлика от вас :D Морето не с 3 а с 5 трябваше да ни бие аз не отричам, но на трибуните преди и след мача беше празник, емоция която вие никога не може да изпитате, защото едно че сте си винаги в Б група и второ нямате дерби затова ви съжалявам :wink: Видях колко голям отбор сте с Каварна стигнахте до там да хващате съдията и после горкия за 1 година го отнесе :D Ама нали Бобоков си пере паричките знаете ли как го боли хуя дали ще играете в Б или А група......и последно сателит на Левски ли сте или на Ловеч?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2007 11:29 
gat3way написа:
Питай го когато локото им пикаха по емблемите къде бяха :)

Защо всички позитивни новини от техният лагер все разглеждат неясни събития в бъдеще време, защо отборът им играе като Светкавица, с тази разлика че като има пари играят и в А. Или пък колко хора в момента ходят по гостувания, че са тръгнали точно нас да бъзикат за това :)

Въобще все интересни неща, сигурен съм че Пецата ще започне да разказва sci-fi истории. вместо да си признае :)
Докажи това нещо е? А ти ми кажи защо в Търново на мача с твоите любимци ЛОКО не ви се е чул гласа 1 път, а сте биле повече от тях хаха аре кажи ми?? Седяли сте и чак сте ги снимали и никой не извикал поне 1 път ето това е жалкото разбираш ли :wink: Вие и да имате и да нямате пари си играете в зоните и Б група по едно време и ви бяха закрили аре не ми говори :D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2007 11:36 
Ти там ли беше?

Кажи за кого вика :)

Бобоков например ще строи спортна зала, по-голяма и определено по-модерна от грозния ви дворец на спорта. Гадно ли ти е? :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2007 11:45 
gat3way написа:
Ти там ли беше?

Кажи за кого вика :)

Бобоков например ще строи спортна зала, по-голяма и определено по-модерна от грозния ви дворец на спорта. Гадно ли ти е? :)
ХАХАХА да там бях едно че ва разбиха и второ не са чухте :D Ко ме интерисува Бобоков ква зала ще строи тука цял комплвекс се почва с 4 затревени терена + 2 нови стадиона многооо сме напред от вас момко маи на теб ти е гадно докато бобчо се мъчи да му дадат да строй тука абсолютно всичко е дадено на Спартак и Пепси от Лятото ще налива 550 000 на година и Мартин Ковачев си го вземаме и Десислав Русев идва след седмица и Велимир Иванович е тука, а вие си обиграваите децата на литекс и левски и чакайте новата зала хахаха


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2007 11:53 
На спартак или на доста по-добрите ви съграждани от Черно Море, дето са ръка за ръка с ТИМ?

Знаех си аз че ще почнете с science fiction разказите. При това не е лято и главите ви не са слънчасали още от кибичене по мръсния плаж. То не е забавно човек да спори с вас бе, вие си живеете в някакъв собствен свят от илюзии и не се виждате колко сте зле :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2007 11:58 
Offline
Дунав завинаги
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 23:16
Мнения: 745
Гонзо няма ли да го вземете :P :shock:

_________________
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2007 12:01 
Пепси в лицето на дистрибутора им Агрима, ще платят да закупят правата за 5 години на някой нападател от Манчестър Юнайтед. Сделката е сигурна, колкото оставането на Сп-вн в А групата :)


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 58 мнения ]  1, 2, 3  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 151628 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 171056 19 Окт 2009 22:34
от stemil
Преглежда непрочетените мнения Първи БГ сайт за тенис на корт!
Форум: Тенис
Anonymous 48423 01 Ное 2006 03:57
от Site Admin
Преглежда непрочетените мнения Официален фен сайт на отбора
Форум: Спартак (Плевен)
SPFC1919 40936 26 Мар 2008 04:02
от ^_^
Преглежда непрочетените мнения Състав на отбора за сезон 2007/2008
Форум: Сезон 2007/2008
parmalat 63706 18 Май 2008 14:18
от [AS Roma]Gu73v

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози