bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 24 Апр 2024 18:04


Български клубове - Дунав (Русе) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 41 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Дунав-Локо (СтЗ)
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2007 20:40 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
След победата срещу Калиакра идва ред на второто поред домакинство.Мач,който мисля,че ще вземем,въпреки че те направиха не лоша селекция.Все пак Дунав е домакин и мисля,че ще го вземем този мач.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2007 22:10 
Спираме да говорим вече за маргарините.Те не го заслужават.Този мач трябва да го вземем с много голове и добра игра.Прогноза 4-0 !!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2007 22:21 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Много си прав...но гостите не са този отбор от есента.Работиха сериозно през зимата и не вярвам да се дадат лесно.Все пак считам,че сме с класи над тях и една клсическа победа би ни прилягала.Една хубава победа би вдигнала самочуствието на младите ни момчета.Напред и нека отново подкрепим ДУНАВ в събота!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2007 22:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
май май са си същия отбор днес падат 0-2 от шумен и изпаднаха да 100 процента


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2007 22:32 
Offline

Регистриран на: 21 Яну 2007 14:07
Мнения: 100
Местоположение: Шумен
Аз доколкото разбрах сме ги победили с голяма доза късмет. Отзивите от мача са че те са имали много положения, които са пропиляли.

_________________
Вестник "Шуменски ПОКАЗАТЕЛ" (http://pokazatel.net)
Изображение
Вестник "Шуменски ПОКАЗАТЕЛ" (http://pokazatel.net)
Изображение
Вестник "Шуменски ПОКАЗАТЕЛ" (http://pokazatel.net)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2007 22:36 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Fabio_Cannavaro написа:
май май са си същия отбор днес падат 0-2 от шумен и изпаднаха да 100 процента

Eми те привлякоха доста играчи през зимата и даваха вид,че там се работи по оставането им.Ще ги видим в събота що за отбор са,но евентуално подценяване може да ни изиграе лоша шега...така че за нас е важно да подходим сериозно към срещата!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2007 23:09 
Offline
Дунав завинаги
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 23:16
Мнения: 745
Спокойно, няма друг вариант освен победа !!! Нафтата и Черноморец се зорят много :roll: Дано стане някоя "аномалия" ;)

_________________
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2007 23:14 
Offline

Регистриран на: 08 Фев 2007 01:42
Мнения: 522
Местоположение: Каварна
Мачът Дунав - Локо СтЗ е 3-0 за Дунав.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2007 02:21 
Дано бием не за друго,а наистина на младите им трябва самочувствие.Това ще дойде с победи и добра игра !!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2007 02:27 
Ни сме по качествения отбор от Локото според мене ще ги бием със 2:0


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2007 22:13 
Аз се надявам да бъде топло времето да дойдат много хора,да стане празник и да победим.И после всички в Търговище !!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2007 22:29 
Тея стимулирали Несебър да ни бият като им обещали премия по 1000 на човек и са чудех като вкараха гола всичките им футболисти взеха да се радват и да правят купчина на голмайстора им и през цялото време бавеха играта.
За награда да ги биете едно 5:0 като за всеки следващ гол всички пишещи тук фенове на Дунав ,когато Добруджа гостува в Русе ще ви черпя по една биричка :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: kazaka
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2007 23:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 13 Ное 2006 23:56
Мнения: 510
Отбор: Светкавица 1922 (Търговище)
Това е сигурна победа за Дунав но мисля че Локото ще вкарата един гол я от дузпа или пряк свободен удар.Най-вече от пряк защото си имат Людмил Киров а той не лошо изпълнява пряковете.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2007 23:15 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
В нападение се връща Кристиян Християнов,но Ивайло Кирилов по всяка вероятност няма да играе в тази среща.Локото може да имат Киров,ама ние имаме Виктор Георгиев,който е дузпаджия.Миналата пролет от 5 отсъдени дузпи срещу Дунав хвана 4!!!Така че от Люси Киров не трябва да се плашим.Плюс това отзад са Марто Ковачев,Ванката Скерлев и Тишо Трифонов,които са си стабилки отвсякъде.Така че не вярвам да вакарат гол.По-скоро отпред ще пропускаме...там традиционно пропускаме като луди...сега дано да вкарваме като луди.Но едно 3:0 ни отива...все пак да не отиваме към космическите резултати,защото ония футбол играят,не пасат трева :lol: !Лично аз нямам нищо против,обаче Дидо да ни черпи :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2007 14:04 
Люси Киров е наше момче бе....няма да ни вкара той обича Дунав :) .Иначе мисля,че няма да има толкова много пропуски този мач.Според мен Калайджиев ще вкара този мач!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Мар 2007 17:09 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Аз пък мисля,че "Демона" отново ще покаже колко е зъл!!! :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2007 11:17 
Аз пък мисля,че ще им дадете мача,защото вие няма за кво да играйте а те имат :wink: Мисля, че мача ще е доста завързан, но гол на Тошо-Черния ще реши мача в полза на липите :D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2007 11:21 
Е, ние им дадохме вече в Стара Загора. Повече няма да им даваме, стават нагли :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2007 10:53 
pecata написа:
Аз пък мисля,че ще им дадете мача,защото вие няма за кво да играйте а те имат :wink: Мисля, че мача ще е доста завързан, но гол на Тошо-Черния ще реши мача в полза на липите :D

Аз пък си мисля,че ти се бъркаш нещо със Спартак Варна.Ние не сме като вас да даваме мачове!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2007 12:33 
Offline

Регистриран на: 08 Фев 2007 01:42
Мнения: 522
Местоположение: Каварна
Искам Локо да бият с 0-2,много искам.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2007 15:50 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
RoNaldO07 написа:
Искам Локо да бият с 0-2,много искам.

Пожелай си нещо,дето е по-реалистично :wink: .....като наприемер Цонко и оная овца да си пият хапчетата малко по-редовно,че ги избива на олигофрения :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2007 16:23 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Калайджиев аут за мача с "Локо"
08 Март 2007 20:38:18

Централният нападател на "Дунав" Георги Калайджиев ще пропусне идния мач срещу "Локомотив" /Стара Загора/ в Русе. Таранът получи картон в двубоя срещу "Калиакра", а по сметката му от есента, тогава като играч на "Пирин" /Гоце Делчев/, се водят още 4 предупреждения.

Добрата новина е, че другият централен нападател Кристиян Християнов поднови тренировките, видя "Утро". Ивайло Кирилов обаче само се появи на стадиона, след което си тръгна. Оказа се, че в досегашната си кариера той вади рамото си за пети път.

Мачът с "Локомотив" провокира любопитството и заради факта, че в този отбор играят двама бивши футболисти на "Дунав" - Димитър Дамянов и Людмил Киров. През зимата Киров получи покана да се завърне в Русе, но предпочете да остане до лятото с екипа на "Берое". После обаче беройци се отказаха от услугите му и го пратиха в сателитния си тим.

Треньор на локомотивските "железничари" пък е бащата на Димитър Дамянов - Дамян. /в-к "Утро"/

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2007 16:51 
RoNaldO07 написа:
Искам Локо да бият с 0-2,много искам.

Хахахахахахахах жалка картинка хахахахаха :).Аз пък искам да биете Бургаските отбори :) !!!Също така искам и много пари в банкова сметка в Швейцария примерно иииииии искам също и много хубава кола и също така хубава жена в нея.А и последното нещо което искам е да е лято и да пия много бира :).Брато оправи се малко не ти е добре нещо.Кога успя да събереш чак толкова голяма злоба хахахах :D :lol: :wink: :twisted:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2007 13:58 
Ето го деня на мача :).Дано дойдат повечко хора.Времето е долу горе добро.И естествено победа за Дунав :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2007 20:39 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Дунав 3:1 Локомотив Стара Загора

Срещата започна пред 3 500 премръзнали зрители (доста силен вятър духаше).Домакините започнаха вихрено срещата и направиха 2 бързи атаки,които затрудниха гостите.В 9' след бърза атака Светлин Симеонов подаде в наказателното поле на завърналия се след контузия Кристиян Християнов,който от 5м не сгреши и забоде първият гол във вратата на гостуващия състав на Локомотив.Гостите се опитваха в началните минути да рушат играта,но след ранния гол се отвориха и това облагодетелства отбора на Дунав.В 20' след поредната бърза атака на дунавци Четин Садула излезе сам срещу вратаря на гостите и не сгреши за 2:0.В тези минути си пролича кой ще спечели тази среща.До края на полувремето дунавци имаха още 2 чисти положения,но ги пропиляха с лекота.
Втората част започна лежерно с разигравания предимно в средата на терена.Дунав все пак направи доста сносни атаки,а Светлин Симеонов пропусна 2 доста хубави положения.Така без да очаква никой от едно наглед безнадеждно положение падна третия гол за Дунав.Всъщност това беше автогол на играча с номер 7 от отбора на Локомотив.Той пое топката с глава след центриране на играч на Дунав и вместо да я избие в корнер майсторски я забоде в собствената си врата-3:0 за Дунав.Последваха отново минути на тотална летаргия в играта на русенци,които си помислиха,че мача е свършил.Гостите се възползваха от това и пропиляха 2 чисти положения.Първо силен шут от 20-тина метра се отби в напречната игра на вратата,пазена от Виктор Георгиев,топката рекошира в гърба на стража ни,но Виктор се справи и не допусна да прекоси голлинията.След това нов удар се отби в гредата зад Георгиев.Нашите видяха,че съперника не се отказал да се бори и отново тръгнаха в бързи,но за жалост безрезултатни атаки.Десетина преди края на мача гостите все пак се домогноха до почетно попадение.След удар от 20 метра на играч на Локо топката влезе във вратата,минавайки точно в горния ъгъл на нашата врата.Тук Виктор Георгиев нямаше какво да стори.В последните минути Мариян реши да експерементира с пускането на младите Тодорин Димитров,Филип Велев и опитния Солаков.Като цяло Дунав си взе мача на ходом,а гостите въпреки демонстрираното желание за игра не съумяха да затруднят по-сериозно домакините.Сантиментален пък бе момента за Людмил Киров,който се завърна на стадиона в родния Русe и успя да се разпише срещу родния тим.Сега ни очаква тежко изпитание в Търговище,където гостуваме на коравия тим на Светкавица.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 41 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения "Дунав"-"Марица"
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 95914 04 Ное 2006 21:35
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 146184 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 154332 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Етър-Локо(Мз)
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
Anonymous 21760 31 Окт 2006 19:09
от loko_mz
Преглежда непрочетените мнения Нафтекс-Локо СтЗ 6:0
Форум: Архив
r.h. 23713 11 Окт 2007 20:35
от NBFC

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози