bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 17:03


Български клубове - Дунав (Русе) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 101 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2007 16:58 
Offline
Дунав завинаги
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 23:16
Мнения: 745
Мама ви деба мазни идиоти. Та вие от кога и футбол имате, че почнали да говорят как щели да ни смачкат и такива глупости. Ще дойде времето ще ви видим ...

_________________
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2007 17:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:17
Мнения: 1678
Местоположение: Каварна
Отбор: Калиакра (Каварна)
Evg0 написа:
Мама ви деба мазни идиоти. Та вие от кога и футбол имате, че почнали да говорят как щели да ни смачкат и такива глупости. Ще дойде времето ще ви видим ...

Ако обичаш не ме обиждай :!: Какво значение има "от кога имаме футбол" , ако не се лъжа допреди 2,3 години играхме с вас в "В" група, така че излизаме от едно и също място. Аз и феновете на Калиакра не сме казали нито един път, че ще ви смачкаме. Може да става на въпрос за това мнение
Цитат:
Ами аз като ви казвах,че сте гола вода, някой спомена да видим турнира в Албена :D тея ви биха 2:1, а Спартак поне 3:0 гаранция :lol: .
Но то е на фен на Спартак Варна. Така че нито съм мазен нито съм идиот :!: Наистина всичко ще бъде ясно на 3-ти март :wink:

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2007 20:47 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Както вече навярно сте разбрали срещата между Дунав и Калиакра ще се играе на 3 март от 15:30 на Градския стадион в Русе :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2007 01:48 
Del_PI3ro написа:
Evg0 написа:
Мама ви деба мазни идиоти. Та вие от кога и футбол имате, че почнали да говорят как щели да ни смачкат и такива глупости. Ще дойде времето ще ви видим ...

Ако обичаш не ме обиждай :!: Какво значение има "от кога имаме футбол" , ако не се лъжа допреди 2,3 години играхме с вас в "В" група, така че излизаме от едно и също място. Аз и феновете на Калиакра не сме казали нито един път, че ще ви смачкаме. Може да става на въпрос за това мнение
Цитат:
Ами аз като ви казвах,че сте гола вода, някой спомена да видим турнира в Албена :D тея ви биха 2:1, а Спартак поне 3:0 гаранция :lol: .
Но то е на фен на Спартак Варна. Така че нито съм мазен нито съм идиот :!: Наистина всичко ще бъде ясно на 3-ти март :wink:

Брато играхме в В група да.......но я ми кажи преди В група ние като бяхме постоянно в Б група вие каде бяхте ???


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2007 11:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:17
Мнения: 1678
Местоположение: Каварна
Отбор: Калиакра (Каварна)
Еми в "В" група бяхме, но какво от това и там имахме успехи. А сега смея да твърдя, че имаме приличен отбор,стадион,треньор,спонсор и т.н. Найстина Дунав са отбор с по-голяма история, но сега действителността е различна. :wink:

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2007 22:30 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Определено всеки от двата отбора си има дойстойнства в играта,както и слабости в даден компонент.Наблюдавал съм Калиакра няколко пъти и мисля,че отбора се пробва да играе бърз,атакуващ и красив футбол и на моменти им се отдава.Определено опасен и доста неудобен съперник за нас.Ние тази година доста метаморфози претърпяхме в стила си на игра.В началото при Феро разчитахме на центрирания,които понякога се увенчаваха с успех.Отзад,обаче бяхме статични и доста неорганизирани.Сега обаче е друго.Защитата е доста добре сработена,а халфовата линия (въпреки напускането на Шенер) се заздрави.Отпред,обаче доста положения изпускаме,но пък създавайки доста ситуации за гол се предполага,че все нещо ще вземе да влезе.Като цяло тази зима намерихме стила си на игра.Попринцип (в исторически план) Дунав не е отбор,който руши играта.
В тази среща има и още един важен фактор-домакинството.Откак Бобоков е начело на Дунав ние нямаме загуба в Русе (при това доста класни и добри състави се препъват тук).Публиката ни е една от най-темпераментните и горещи и доста често емоциите взимат връх (за примери-сещайте се сами :lol:).На Градския стадион в Русе нашите се чувстват доста комфортно и съперниците обикновенно са доста затруднени да преодолеят нашата стръв и ентусиазъм за игра.Ето защо имаме предимство в тази среща.И Дунав,и Калиакра практикуват сходен стил на игра и имат сходни качества и проблеми.Победителят в тази среща се предполага,че ще е разкрил повече от това,което може.Аз обаче си мисля,че публиката ни ще даде начален тласък на момчетата и те ще победят Калиакра.Но пък винаги има място за съмнение,защото все пак това е футбол.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2007 20:45 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Разбрах, че кмета на Каварна щял да осигури два автобуса за фенове на Калиакра.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2007 20:48 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
r.h. написа:
Разбрах, че кмета на Каварна щял да осигури два автобуса за фенове на Калиакра.

Ми да дойдат,какво лошо има.Друг е въпроса,че миналата година бяха около 60 човека,ама нещо не се чуваха много

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2007 20:58 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Че то за Каварна си е добре, ако събират по 60 човека агитка.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2007 22:02 
Да 60 човека е добре за гостуване наистина,но те не бяха агитка а семкаджий !!! Не че имам нещо против,но да бяха повикали малко поне.Дано сега попищят че да стане шоу.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2007 22:11 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Да не стане като с феновете на Нафтекс,обаче.Дето щяха да идват 2,че 5,че 105 автобуса с фенове,а некрая цифром и словом 20.
А и да не забравя един апел към русенци:НАПЪЛНЕТЕ БУТИЛКИТЕ С ДУНАВСКАТА РАКИЯ,ЧЕ ДА НЕ СЕ ИЗЛАГАМЕ....МИНАЛАТА ГОДИНА ДАЖЕ И КЕМБЪЛА НАПРАВИ "ВЕЛИКОТО" ПРЕДПОЛОЖЕНИЕ,ЧЕ ФЕНОВЕТЕ НА ДУНАВ МЯТАТ БУТИЛКИ С РАКИЯ ПО ТЕРЕНА :lol: 8) :twisted:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2007 22:48 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Каварна готви в Русе десант от запалянковци

"Утро" помоли журналиста от варненския вестник Недко Петров да прогнозира как според него ще завърши първия мач от пролетния дял на първенството между "Дунав" и "Калиакра". Петров проследи отблизо играта на двата отбора на турнира в Албена и натрупа непосредствени впечатления.

"Русенският тим ми хареса доста с играта си срещу "Спартак /Варна/. Тогава футболистите на "Дунав" създадоха цели 5 чисти положения. Момчетата са млади, но си личи, че имат качества. Хубавото при тях е, че ще искат тепърва да се доказват и че ще се хвърлят здраво в мача. Прогнозирам минимална победа на "Дунав", но и равенството няма да е изненада, тъй като треньорът на гостите Велислав Вуцов залага на опитни играчи като Стефан Славов. Дербито ще е сблъсъкът между младостта и опита. Говорих с кмета на Каварна Цонко Цонев, който разкри, че ще изпрати на стадиона в Русе два автобуса с фенове. Битката между младия треньор Мариян Тодоров и опитен кърмчия като Вуцов ще е зрелище", коментира Петров. /в-к "Утро"/

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Поройна агитка ще имат Калиакра за мача с Дунав
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2007 23:10 
Offline

Регистриран на: 08 Фев 2007 01:42
Мнения: 522
Местоположение: Каварна
Калиакра ще имат много голяма агитка на мача с Дунав.Освен двата автобуса,много от хората идват и с коли.Както на мача с Добруджа,нямаше един автобус а запалянковцете бяха към 300.Да вярно е преди година бяхме само семкаджий,но сега направихме освен стадион и агитка.Фен шалчетата се раздаваха безплатно на мача с Локомотив.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2007 01:05 
Няма по хубаво от това на домакиснките ни мачове да идва гостуваща агитка така зрелището е по-голямо.Като имам конкуренция става по-голямо шоу.Уф ае да идва 3 март,че нямам търпение.....


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2007 14:24 
Offline
Дунав завинаги
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 23:16
Мнения: 745
Как ви се казва фенклуба ??? Бай Цонко хуулс ли ?

_________________
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2007 15:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:17
Мнения: 1678
Местоположение: Каварна
Отбор: Калиакра (Каварна)
Evg0 написа:
Как ви се казва фенклуба ??? Бай Цонко хуулс ли ?

Не. Не мога да разбера какво имаш против Цонко :?: С какво те е засегнал, че толкова го мразиш :?:

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2007 16:12 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Нищо против феновете на Калиакра и отбора,но не мога да кажа същото за Бат' Цонку.Не може да си позволяваш да правиш публични изказвания за нашия отбор без да знаеш въобще за какво приказваш.Аз се почуствах наистина засегнат от думите на кмета на Каварана преди началото на сезона и така не чух да се е извинил.Съжалявам,но пумията тръгна да се лее първо от Каварна.Не знам какво толкова ви бъркаме в душата,че вашия кмет се заяжда по този начин.Наистина не е коректно от негова страна!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2007 16:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:17
Мнения: 1678
Местоположение: Каварна
Отбор: Калиакра (Каварна)
DUNAV FOREVER написа:
Нищо против феновете на Калиакра и отбора,но не мога да кажа същото за Бат' Цонку.Не може да си позволяваш да правиш публични изказвания за нашия отбор без да знаеш въобще за какво приказваш.Аз се почуствах наистина засегнат от думите на кмета на Каварана преди началото на сезона и така не чух да се е извинил.Съжалявам,но пумията тръгна да се лее първо от Каварна.Не знам какво толкова ви бъркаме в душата,че вашия кмет се заяжда по този начин.Наистина не е коректно от негова страна!


Еми и аз не знам от какво се е породил този спор относно съдийството. Но
предполагам че е заради мача ни миналата зима в Русе, където найстина имаше резачка от съдиите ( имаше една доста съмнителна засада ;) ) А и резидента ви работи в БФС, което допълнително пробужда съмнение. Аз не мога да отговарям за Цонко и личното ми мнение е че вие не купувате мачове( ако купувахте нямаше да сте 5-ти :) ) Не ми бъркате в душата, но аз уважам Цонко. Той възроди футбола, оправи града и докара един куп известни групи. Нека спрем да се заяждаме, защото няма смисъл :!:

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2007 21:40 
Няма такива филми трябва да има спортна злоба и между феновете(не говоря да се бием),но ако се поозлобим малко :twisted: ще подкрепяме отборите си по яростно и ще стане страхотна атмосфера !!!Дунав-Калиакра 2-0.Само Дунав !!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2007 00:28 
Offline

Регистриран на: 08 Фев 2007 01:42
Мнения: 522
Местоположение: Каварна
Ти да не говориш за псуване,защото на мене не ми харесва.Някои от нашите фенове псуват агитките,но повече садията.Наистина атмосферата ще е много голяма,като на мач в А Група,че и по голяма,защото Локомотив като ни гостуваше щяха да идват 2 автобуса,а то какво стана не дойде и един автобус и имаше двама трима запалянковци,които през целия мач не си отвориха устата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2007 14:41 
не говоря за псуване ама ако примерно аз кажа че отбора ви е смешен и ти ми отвърнеш със същото и кажеш че ще ни биете...на стадиона и двамата ще подкрепяме двойно повече отборите си за да има после при победа базици и тей !!! Таааа отбора ви е смешен :lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2007 01:10 
Каварна готви в Русе десант от запалянковци

"Утро" помоли журналиста от варненския вестник Недко Петров да прогнозира как според него ще завърши първия мач от пролетния дял на първенството между "Дунав" и "Калиакра". Петров проследи отблизо играта на двата отбора на турнира в Албена и натрупа непосредствени впечатления.

"Русенският тим ми хареса доста с играта си срещу "Спартак /Варна/. Тогава футболистите на "Дунав" създадоха цели 5 чисти положения. Момчетата са млади, но си личи, че имат качества. Хубавото при тях е, че ще искат тепърва да се доказват и че ще се хвърлят здраво в мача. Прогнозирам минимална победа на "Дунав", но и равенството няма да е изненада, тъй като треньорът на гостите Велислав Вуцов залага на опитни играчи като Стефан Славов. Дербито ще е сблъсъкът между младостта и опита. Говорих с кмета на Каварна Цонко Цонев, който разкри, че ще изпрати на стадиона в Русе два автобуса с фенове. Битката между младия треньор Мариян Тодоров и опитен кърмчия като Вуцов ще е зрелище", коментира Петров. /в-к "Утро"/
:D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2007 01:11 
Нападателят на Дунав Светлин Симеонов вероятно ще пропусне първия кръг от пролетния дял на първенството в източната "Б" група. На 3 март Дунав приема Калиакра. Травмата на Симеонов е от турнира в Албена.
Контузен е и халфът Николай Цветков. Той обаче ще е готов за мача с Калиакра.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2007 12:09 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Пинчера се е разминал накосъм от много тежка контузия.Някакъв от Спартак Вн е бил напът да му счупи зверски глезена.Това го каза Мариян.Така че Пинчера се размина с малко този път :roll:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2007 14:43 
Мен много ме изкефи как Мариян му сипа на Вили Вуцов хахах мега много се смях :lol: .


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 101 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения "Дунав"-"Марица"
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 92371 04 Ное 2006 21:35
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 141291 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения Спортната база в Русе
Форум: Дунав (Русе)
DUNAV-RUSSE 71627 25 Окт 2009 01:37
от dobrudja1919
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 149540 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 118171 17 Авг 2011 16:27
от mainata89

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози