bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 14:35


Български клубове - Дунав (Русе) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 101 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2007 20:29 
Offline

Регистриран на: 08 Фев 2007 01:42
Мнения: 522
Местоположение: Каварна
Аз моа ти кая че Вили Вуцов е много по-добър селекционер от Мариян Тодоров тъй,че ако говорим за тренери нашия е с 2 класи над вашия.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2007 20:36 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Снощи Велислав Вуцов гостуваше на Слави (водещ беше Гацо Бацов).Аз от 3-те му минути слава хич не разбрах за какво аджеба се беше тропосал там,ама аде......Иначе г-н Вуцов доста надменен и самонадеян излезе....казал,че неговият тим бил видите ли най-добрия в групата и единствен можел да спре бургаските отбори....Едвали и феновете на Калиакра имат такова самочуствие :P

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2007 20:45 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
RoNaldO07 написа:
Аз моа ти кая че Вили Вуцов е много по-добър селекционер от Мариян Тодоров тъй,че ако говорим за тренери нашия е с 2 класи над вашия.

Ти откри топлата вода :8) !Колко време Мариян е в бранша и колко Вили?Съвсем нормално е Велислав да е по-изпечен тренер...все пак колко години практикува,а Мариян вчера дето се вика беше на терена.Въпреки това е един много талантлив треньор,със голямо сърце.Много хора го критикуват,но съм сигурен,че ще опровергае критиците си....

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2007 01:33 
Аз знам само че откакто сме при Мариян отбора играе много добре и това ме радва.Сега има време да се докаже тази пролет :).


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2007 14:46 
Offline

Регистриран на: 08 Фев 2007 01:42
Мнения: 522
Местоположение: Каварна
А искам да питам ще се борите ли за второто място :?: :?: :?: :?:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2007 17:26 
Не.Бургаските отбори няма каде да сгрешат,а и нямаме лицензиран стадион за А група.Почваме мач за мач пък ако онези сладури сбъркат тогава натискаме яко.Вие ще разберете в събота !!!


Само Дунав оле !!! :fans1: (така ще е стадиона) :twisted:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2007 20:02 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
RoNaldO07 написа:
А искам да питам ще се борите ли за второто място :?: :?: :?: :?:

Ем защо пък не!То ние няма какво да губим защо не да не направим последен опит :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2007 21:09 
Offline

Регистриран на: 08 Фев 2007 01:42
Мнения: 522
Местоположение: Каварна
А нашите фенове ще са така!

:fans1: :fans1: :fans1: :fans1: :fans1: :fans1: :fans1: :fans1: :fans1: :fans1: :fans1: :fans1: :fans1: :fans1: :fans1: :fans1: :fans1: :fans1:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2007 21:20 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
RoNaldO07 написа:
А нашите фенове ще са така!


A не се ли изхвърляш малко,а? :8)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2007 22:22 
хахахахахх ще ги видим вашите велики фенчета :lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2007 23:05 
Offline

Регистриран на: 08 Фев 2007 01:42
Мнения: 522
Местоположение: Каварна
Не се изхвърлям малко,а много се изхвърлям.Но почни да броиш човечетата и ше вийш че на нашия стадион идват някъде толкоз около 1500,най много 2500.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2007 23:09 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
А да,бе :lol: :lol: :lol: само човечета ще броя :8) :8) :8) :lol:
Ама нали чаткаш,че тва не е вашия стадион и ще бъдете колкото миналата година-60....човечета :lol: .....което за град като Каварна си е солидна цифра... :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2007 23:16 
Offline

Регистриран на: 08 Фев 2007 01:42
Мнения: 522
Местоположение: Каварна
Може и толкова да не бъдем,те половината още незнаят къде се записват и в колко часа ше е тръгването,ама утре ше питам изпълнителният директор бат Венци и Мартеници.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2007 14:30 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Гледаме мач на "Дунав" с билети от 1 и 3 лева

Входните билети за мачовете на "Дунав" от пролетния дял в първенството на Източната "Б" група ще са с цена от 3 лева. Учениците и студентите щу броят по левче. Тази събота русенци ще посрещнат на Градския стадион футболистите на "Калиакра" /Каварна/. Мачът ще започне от 15.30 часа.

Вероятно домакинските двубои на "Дунав" ще се охраняват вече от полицията. През есента грижа за реда имаха служителите от фирма "Юсис". Те обаче проспаха набег на самозабравил се фен, който блъсна съдията. Русенският клуб бе глобен, а отборът бе лишен от право да играе на своя терен. Така нашите трябваше да наемат игрището във Велико Търново.

Броени дни преди мача срещу "Калиакра" в лагера на дунавци цари тревога свързана със състоянието на централния нападател Кристиян Християнов. Както писа "Утро", Християнов усука глезена си в дупка на допотопния терен в квартал "Здравец".

"Кристиян е зле, не може да стъпва на крака си", обясни вчера старши треньорът на "Дунав" Мариян Тодоров. Според него участието на тарана в мача се върти в орбитата на фантастиката.

Междувременно шефовете на "Литекс" обявиха, че се отказват от услугите на Костадин Хазуров. През есента централният нападател игра в Русе със статут на преотстъпен.

"Ще се опитаме да преотстъпим Хазуров на друг отбор", заявиха от Ловеч. Хората на Гриша Ганчев търсели тим и за другия Хазуров - Боби, и за офанзивния халф Тодор Паланков. /в-к "Утро"/

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Имаме проблеми с нападението преди мача...тежестта ще падне върху Гошо Калайджиев....а може би и Марто Ковачев (който е защитник) ще се включва често напред.Въпреки проблемите считам,че ще победим :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2007 15:20 
Всички на стадиона момчетааааа само Дунав !!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2007 19:06 
Offline
Дунав завинаги
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 23:16
Мнения: 745
2-0 кур за балъците от калякра сандвич. Какви бяха тези фенове на маргарина цял мач не гъкнаха ... Вили Вуцов е супер смешен не струва !

_________________
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2007 19:30 
Очаквана победа...само мислих,че ще е по-трудна.Дунав играха много добре особенно първото полувреме.За феновете на Калиакра бих казал.........хахахахаххахах и 5 автобуса семкаджий да докарат се там.Нито думичка не се чу от тях.Съдията беше перфектен като дузпата за Дунав беше напълно заслужена , а за червения картон изобщо нищо няма да кажа...1000%-ов.Другата седмица бием и Локото и сме добре :) Само Дунав !!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2007 19:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:17
Мнения: 1678
Местоположение: Каварна
Отбор: Калиакра (Каварна)
Ами какво ще кажете за отменения ни гол, а :?: :!: :?: Дори във форума ви едно момче е писало, че "но за засадата не съм сигурен, че имаше". :x

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2007 20:21 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Джаф,джаф...кучетата си лаят,а кервана си върви.Искам да кажа,че вашите играчи са големи касапи.Едни влизания в глезените...просто нямам думи.Отбора ви беше безпомощен и цял мач тотално опълчение....играхте за 0:0.След гола ни се сетихте,че можете и да атакувате.За гола от засада-не знам,нищо не видях....не че и от Калиакра видяха ситуацията добре,ама джафкат сега,колкото да се вдига шум.Вие просто нямахте идея как да вкарате-11 човека опълчение и много груба игра....такава бе картинката.Вили трябваше да бъде изгонен,но го оставиха да си прави цирка...За мене той е един палячо,прокламиращ тотален анти-футбол.Нашите играха технично до колкото гостите им позволиха.Стояхме добре на терена и си заслужихме победата.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2007 20:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:17
Мнения: 1678
Местоположение: Каварна
Отбор: Калиакра (Каварна)
Няма смисъл да спорим повече за мача :!: А какво мога да кажа за фена ви който се обади в Канал 3. :D . Нямали сме били победа над Дунав и в "В" група, ами 1-0 в Каварна и 2-1 в Алебена не са ли победи :?:
Или пак Цонко е виновен. :D

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2007 21:32 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Пинчера е героя на мача според мен.Беше контузен,но стисна зъби,че даже и красив гол вкара.Голям пич,с голямо сърце.Истински футболист и биткаджия.Болеше го много,но той излезе и се раздаде докрай!!!!Младия Тодорин също игра на ниво.БРАВО НА ДУНАВ И МАЧКАМЕ НАРЕД!!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2007 22:15 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Цонко Цонев: Ще сигнализираме до УЕФА, ако още веднъж се случи такова съдийство срещу нас

03 март 2007 | 20:31 | Милен Германов, Агенция "Фокус"

Президентът на Калиакра и кмет на Каварна иска доживотно лишаване от права на съдийската бригада на мача в Русе с местния Дунав. Мачът завърши 0:2. Цонев предупреди, че ако Съдийската комисия и БФС не вземат мерки по въпроса, клубът може да бъде закрит в знак на протест. Изключително огорчен Цонко Цонев се съгласи да говори пред Агенция “Фокус” за скандалното съдийство в срещата.


Здравейте, г-н Цонев. Какво стана на мача в Русе. Скандално съдийство.
- Да, в понеделник ще предложа на Управителния съвет на клуба да извадим отбора от “Б” група, ако съдиите не бъдат наказани. Това ще ми бъде предложението към ръководството на клуба. И второто, което е, да им бъдат отнети съдийските права до живот.

- Вие не им знаете имената, нали?
- За мен това не е толкова важно. Аз мога да им пожелая да свирят само мачове от Шампионската лига. Тогава ще имаме български отбор, който ще има шансове да спечели Шампионската лига. Ако искат, Бобоков и сие могат да си направят своя собствена лига, отделно от другите отбори, които са в България и да си правят какво искат.

- Смятате ли, че това е било поръчково, че съдиите са били корумпирани?
- Да. Обмисляме възможност да сезираме Окръжната прокуратура в Русе и след като се изгледа записа, тя да реши дали има корупционни действия по отношение на съдиите и ръководството на Дунав (Русе).

Видеозапис от мача имате ли?
- Да, имаме запис, който може да послужи за доказателство дали има умишлени действия на съдиите. При следваща подобна гавра и съдийство, което според нас, ръководството, е тотално поръчково, отборът ще бъде изваден. Всеки в България знае, че аз си изпълнявам обещанията.

Ами ако се случи така, че извадите отбора, какво ще стане
- Ако извадим отбора, ще изплатим заплатите до края на първенството. Имаме и още 15 клуба, който са на територията на общината.

А Калиакра ще бъде закрит?
- Да. Ще го закрием до момента, в който преценим, че има смисъл да се дават средства и да има футбол. Влагат се толкова много пари в база, футболисти, ръководство и в един момент всичко се обезсмисля от трима човека.

- Ако не греша, тази година нямате амбиции да влизате в “А” група, а да изградите здрав отбор за следващата година, за да можете да атакувате призовите места?
- Да, сега обиграваме отбора, но при положение, че това нещо стане тенденция към Калиакра, ще сезираме европейската централа, ще обясним защо напускаме втората група в България. За нас е безпредметно, защото при положение, че нещата не се решават на терена, а се решават зад кулисите, няма смисъл да правим подготовка, да харчим средства, момчетата да жертват здравето си, като излизат на терена. Моето предложение е да бъдат пренасочени към останалите школи в Каварна, които са много. Не може да има такава подигравка с футбола в един град. Това ще го предложа и мисля, че ще се приеме от Управителния съвет и оттам нататък отговорността ще бъде изцяло в БФС, щом позволяват да се случват такива неща. Ако съдийската тройка не бъде наказана, ще изтеглим отбора от групата.

- Но ако ги накажат, продължавате да играете, с опцията, че ако няма наказания и още веднъж се случи това, изтегляте отбора?
- Да, аз ще предложа ако не бъдат наложени наказания, тогава да влезе в сила опцията. Това означава, че има тенденциозно отношение към нашия отбор и в такъв случай при следващ подобен скандал ние изваждаме отбора. Ако ги накажат, ще преосмислим нашата позиция. Моето поредложение е ако тези съдиите не бъдат наказани, при следващо такова скандално съдийство, ние напускаме “Б” група. Не създаваме ние скандали, според мен скандалите ги създават други хора в Русе и във футболния съюз. Оттук нататък да си преосмислят поведението. Предлагам тези съдии да си зачислят към Дунав. Така отборът ще спечели титлата и ще отиде в Шампионската лига да играе. Това е моето конкретно предложение

- Добре, имате ли идея, защото съдиите да подкпрепят Дунав при положение, че отборът изоставаше с 9 точки от местата за влизане в “А” група?
- Нямам представа защо точно така е станало. Спрямо нас Калиакра винаги в Дунав са имали някакви болни амбиции да се докажат. И факт е, чер те нямах почти нито едно голово положение, нямаха удар към вратата. За мен този мач е съдиите срещи Калиакра (Каварна) 2:0. Това беше срещата днес.

- Какви бяха точно нарушенията, които направиха съдиите?
- Първо, те поведоха в 75-ата минута. От съмнително положение за засада изскочи техен нападател, нямаше нарушение, падна. Страничния съдия сигнализира и главния съдия даде дузпа, което много рядко се случва по принцип. След това ни отмениха гол – удар и добавка на Георги Георгиев. Главният съдия тръгна към центъра и показа гол, след това страничиния съдия вдигна засада. Две минути след това беше изгонен играч на Калиакра без основание. И след това имаше удар с лакът към футболист на Калиакра без топка и за това беше даден жълт картон. Това са само малка част от тези неща, които са от най-фрапиращи.

- Иначе отборът ви игра добре, нали?
- Да, до дузпата играхме абсолютно равностойно.

- Казахте ли нещо на съдиите след мача?
- Не. Под достойнството ми е с такива хора да говоря. Специално аз с тези хора никога не бих седнал на една маса и да коментира футбол. Ние ще представим истината пред БФС, ще поискаме сурови наказания, защото утре ще гръмне някой по-голям скандал. Затова превантивно, за да не стига до по-тежки последици, сме дали записа на Канал 3, които да излъчат записа в следващото предаване. Ние си имаме камера, която снима всеки мач. Той е заснет, документиран. България може да види за какво става въпрос.

- Значи и Съдийската комисия ще може да види за какво става въпрос.
- Да, ще пратим DVD, за да ги преценят тези съдии. Но няма да оставим нещата така. Просто, ако тия хора не бъдат наказани, ние взимаме решение, че при следващ скандален случай със съдийство срещу нас изваждаме отбора. Ще сигнализираме до УЕФА, ще посочим какви са причините. И оттам нататък отговорността е само в БФС и Съдийската комисия. Ние просто сигнализираме, ако се вземе предвид нашето мнение... Може да сме отбор от малък град, но при нас се залага много на футбола. Имаме най-хубавите бази в България. Тази година вече сме поръчали изграждане на осветление. Значи, след София, Бургас, Ловеч, Каварна ще бъде със стадион с осветление. Електронно табло, козирка. Влагаме милиони левове във футбола и в същото време отбори, които не са дали една стотинка за техния стадион да се гаврят с нас..това е по всякаква критика. Това ще бъде решението – ако футболния съюз и Съдийската комисия не вземат мерки точно сега, за мен ще се получи по-голям скандал след някоя и друга седмица или месец. Ние ще бъдем първи отбор, който ще се оттегли не по финансови причини, а като протест срещу сегашното ръководството на Съдийската комисия и футболния съюз. Ние ще бъдем първите в историята. Досега са се оттегляли отбори поради финансови причини, ние ще го направим поради принципни съображения. Изваждаме отбора. Съжалявам, че така ще се случи, но да оставим да бъдат ощетени футболното ръководство и футболистите на отбора ни. В никакъв случай, ние сме много коректни към тях. Ще го направим по такъв начин, че техните интереси ще бъдат засегнати.

- Велислав Вуцов как реагира на всичко това?
- Реагира както аз, но на квадрат, защото той живее с футбола. Аз имам достатъчно други неща, за които да се грижа и не живея с футбола, но ми е много тежко и болно, когато въобще не предполагаш, че може съдиите да бъдат по този начин обработени преди мача. Вили това, което ми каза на мене беше - “Не предполагах, че свири тази съдийска тройка и че Дунав предварително ще уредят мача. Ако не бяха вкарали гол до 90-ата минута щеше да се играе още 15 минути, докато те не ни бият.” В този мач, според него, всичко беше предрешено, но и той беше много изненадан. Очаквахме нормален съдия, поне да не бъде толкова кожодерско и нагло.



Абе Цонко,абе Цонев.Ти си нагъл педерас!!!Когато бяхме в Каварна и съдията ни еба майката,ти каза ли нещо,бе клоун нещастен :evil: !Сега щял да сезира русенската прокуратура-ще сезира той.Бахти и шибания клоун.КАСАПИ НЕЩАСТНИ.Устата на Цонко е голяма колкото задника му и от нея излизат само лайна!!!!КУР ЗА ЦОНКО.....Гний в ада нещастно копеле,такова :evil:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2007 22:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2006 19:17
Мнения: 209
съдията както винаги е бил гладен
трябва да се направи нещо..има да се караме по форуми и да си трошим главите


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2007 22:46 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
HammerFall_f написа:
съдията както винаги е бил гладен
трябва да се направи нещо..има да се караме по форуми и да си трошим главите

Добре,ве......Истината е,че отбора на Калиакра иска да оправдае абсолютно каруцарската си игра със съдията!Плюс това гостите имаха болни амбиции преди мача и сега понеже не могат да приемат поражението почват да плюят.Дунав бил съдийски отбор.Само ще кажа:Дунав-Нафтекс,Дунав-Черноморец,Дунав-Локомотив Пд,Калиакра-Дунав (интересно как Цонко много умело избягва въпросите за тоя мач).Цонев манипулира изцяло събитията на стадиона и 90% от казаното е пълна измишльотина.Истината е,че ние имаме много поводи да застанем срещу реферите.Хайде да опресня паметта на Цонев (която не му отърва да помни някои работи) как през първото полувреме играчите на Калиакра контузиха съвсем омишлено капитана ни Иво Кирилов и реакция нямаше.Вандалски влизания срещу и без това контузения Симеонов останаха без последствия....да продължавам ли,а??????????????????Смятам,че ние имаме право на отговор.Не може само едното мнение да се чува.Хайде Цонко да представи доказателства за това как,с какво сме купили реферите....кажи бе свиньо,проклета!!!!Пълна наглост и безочие е това!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2007 14:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:17
Мнения: 1678
Местоположение: Каварна
Отбор: Калиакра (Каварна)
И да се караме и да не се караме се едно и също... Всички отбори са рязани от садиите и найстина трябва да се вземат мерки. Примерно този труден мач не трябваше да е поверен на този неопитен съдия, който има 2 или 3 мача в професионалния футбол. В БФС трябва сериозно да се замислят на кого да поверяват отговорните мачове, за да няма след мача скандали и толкова нерви. Момчета ако имате снимки от мача ви се моля да ги качите за да разберем каква е била атмосферата :).

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 101 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения "Дунав"-"Марица"
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 92336 04 Ное 2006 21:35
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 141235 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения Спортната база в Русе
Форум: Дунав (Русе)
DUNAV-RUSSE 71619 25 Окт 2009 01:37
от dobrudja1919
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 149472 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 118128 17 Авг 2011 16:27
от mainata89

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози