bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 19 Апр 2024 00:04


Български клубове - ЦСКА (София) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 71 мнения ]  Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Бой между агитката на ЦСКА и Локомотив(Пловдив)
МнениеПубликувано на: 19 Май 2008 22:25 
napylno sam saglasen s mom4eto kadeto otrazqva faktite pravilno iam predvid ALibaba ! 6tot vie ste ste nai goolemite se ste veliktie fenove vidqhme vi za poreden pat ! otnosno do slu4kata 4orbar4eta ! 6te vi pitam ne6to vie kato napadnahte levski na nacionalniq im fen club tam nqmashe li 4i4ki lelki i maiki ii sega tva e drugo vijte kvi ste jalki praseta 1viq pat vpld lukankata prepadna s ostanalit wei casuali sega otnovo vi napravihme za smqh 3tiq pat 6te ima pak otnovo iznenada! 1vo viakte elatea v sandanski posle 6to tva onova mi6ki ste ! idite da lijite gaza na partizan i na du4eto ... kadeto nai mn krade ot futbola iskal zatvor za sinu mu ! :party048:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Бой между агитката на ЦСКА и Локомотив(Пловдив)
МнениеПубликувано на: 19 Май 2008 22:28 
1-научи се да пишеш
2-тъп си
3-пиши на кирилица!-Ако си българин!
съдейки по постъпката на "хулиганите" от Пловдив не ми изглеждате много корави ! :? В гръб да нападнеш с камъни и бомби :kopfshuettel:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Бой между агитката на ЦСКА и Локомотив(Пловдив)
МнениеПубликувано на: 19 Май 2008 22:31 
6te si pi6a kakto az iskam ! 1vo ti kakvo iskash da doidem i da te celuvame li we .. 2/ro ti ne mi kazvai kakvo da pravq ako iskash ne6to ela da mi go kaji6 online face to face ? ti kato te gledam kakav bulgarin si i se shvah6tam i ti li si podloga na ducheto ! 3/to mojehte da izleznete ot kletkata a ne da visite kato maimuni nasrahte se za poreden pat ...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Бой между агитката на ЦСКА и Локомотив(Пловдив)
МнениеПубликувано на: 19 Май 2008 23:02 
Ей смешко аре махай се на някаде де ве освен едно и също да пишеш знаеш ли ве?деба наркомана долен си..аре махай се бягай....сички сте на хероин боклуци


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Бой между агитката на ЦСКА и Локомотив(Пловдив)
МнениеПубликувано на: 19 Май 2008 23:33 
Offline
Син до гроб
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2007 22:15
Мнения: 1436
Не подкрепям това което направиха Локомотив,но моето мнение няма значение защото не знам как стоят нещата.
Но и аз имам няколко въпроса:
1.Мъжко ли беше да нападате трамвая на триъгълника пълен със цивилни грабдани.Жени,деца,баби,старци?
2.Гордеете ли се с нападението над фенклуба?
3.А нападението след мача с Финландия.С него горди ли сте?
4.А когато възрастните чорбари скочиха на млади левскари,след баскета?

Така,че и вие нямате право да казвате Локото са путки,ние не правим така ....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Бой между агитката на ЦСКА и Локомотив(Пловдив)
МнениеПубликувано на: 19 Май 2008 23:49 
Offline
Патриот до Гроб
Аватар

Регистриран на: 15 Яну 2008 13:00
Мнения: 630
Местоположение: Разград
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
Цскарите да не се точат защото нищо няма да направят щели да влезнат в Сектор Б догодина вярвате ли си бе това да не ти е война че ще ги избиете много сте тъпи. Защо ли са ва нападнали защото ви знае много устата заради това ей го вижте как се оправдавате щели да ги бият е после кажи ми защо вас ви бият куха работа защо ЕТЪР, Дунав Нафтекс и други отбори не се бият защото не се плюят помежду си защото си знаят силата и могат да си затварят устата научете се Това е просто Футбол 1 игра а не война и съм сигурен че тука половината го пишете че ще биете някой ама ако ви скочат ЛАУТА Хуулс ще се насерете тайче по добре тихо

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Re:
МнениеПубликувано на: 20 Май 2008 00:30 
Offline
Бригада Враца
Аватар

Регистриран на: 29 Юни 2007 15:50
Мнения: 1965
Местоположение: Северозападо
Отбор: Ботев (Враца)
extreem_boy написа:
Ицко написа:
и ето го най-големият хулиган от Македония с ник - alibaba :lol: Иначе пак ще попитам ! има ли клипове някаде качени от оняденшната схватка ,че ми се гледа екшън :D

Ти колко си зле!Вместо да ти е жал за жената която ударена от камък е паднала върху количката на детето си той иска да гледа как пловдивски селяни се целят като аборигени!Като искат бой 30х30 и да ги цепиме и да си бягат!



Аз такова нещо незнам ! За това искам кадри бацеее..толко ли не ми разбра въпроса.или трябва да ти го напиша на 500езика за да ме разбереш ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Бой между агитката на ЦСКА и Локомотив(Пловдив)
МнениеПубликувано на: 20 Май 2008 08:54 
Малко кадри от "боя"

http://www.sport1.bg/sport1/node/94138

В "Спортен свят" от 18.05.2008 има повече видео
http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=802&bm=2


Снимки и малко видео от заседанието на съда.
http://sandanski1.com/news/show_news.ph ... emplate=S1
П.С. Тоя Дънди се е стопил бе.Навремето беше ебахти животното ,а сега.... :roll:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Бой между агитката на ЦСКА и Локомотив(Пловдив)
МнениеПубликувано на: 20 Май 2008 11:41 
[list=]Не подкрепям това което направиха Локомотив,но моето мнение няма значение защото не знам как стоят нещата.
Но и аз имам няколко въпроса:
1.Мъжко ли беше да нападате трамвая на триъгълника пълен със цивилни грабдани.Жени,деца,баби,старци?
2.Гордеете ли се с нападението над фенклуба?
3.А нападението след мача с Финландия.С него горди ли сте?
4.А когато възрастните чорбари скочиха на млади левскари,след баскета?

Така,че и вие нямате право да казвате Локото са путки,ние не правим така ....[/list]

Кои няма право да говори бре?ти луд ли си?вас ви мрази цяла България а ЦСКА Е БЪЛГАРИЯ...нещасник....не ми изреждай какво сме правили и какво не....помислете вие какво сте направили.....важното е 4е навсякаде ви мачкаме.....К*Р ЗА ЛЕЦКИ.... :icon_cska: :icon_cska: :icon_cska:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Бой между агитката на ЦСКА и Локомотив(Пловдив)
МнениеПубликувано на: 20 Май 2008 11:41 
ucshsamokov написа:
[list=]Не подкрепям това което направиха Локомотив,но моето мнение няма значение защото не знам как стоят нещата.
Но и аз имам няколко въпроса:
1.Мъжко ли беше да нападате трамвая на триъгълника пълен със цивилни грабдани.Жени,деца,баби,старци?
2.Гордеете ли се с нападението над фенклуба?
3.А нападението след мача с Финландия.С него горди ли сте?
4.А когато възрастните чорбари скочиха на млади левскари,след баскета?

Така,че и вие нямате право да казвате Локото са путки,ние не правим така ....[/list]


Кои няма право да говори бре?ти луд ли си?вас ви мрази цяла България а ЦСКА Е БЪЛГАРИЯ...нещасник....не ми изреждай какво сме правили и какво не....помислете вие какво сте направили.....важното е 4е навсякаде ви мачкаме.....К*Р ЗА ЛЕЦКИ.... :icon_cska: :icon_cska: :icon_cska:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Бой между агитката на ЦСКА и Локомотив(Пловдив)
МнениеПубликувано на: 20 Май 2008 12:19 
Offline
Син до гроб
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2007 22:15
Мнения: 1436
Много умно от твоя страна да започваш с обидите,като не можеш да отговориш адекватно :wink: И ако беше наполовина,поне наполовина българин нямаше да раздаваш курове наляво и надясно за Апостола :wink: А тва за мачкането сериозно ше поспорим ..... Вие ако тотално ни мачкате аз съм лидер на НОЛУ тогава :lol:
п.с. Защо като пяхме химна на дербито ни освирквахте :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Бой между агитката на ЦСКА и Локомотив(Пловдив)
МнениеПубликувано на: 20 Май 2008 13:59 
napylno sam saglasen s tova mom4e ! kade vi dade mn qsno primer za tova koeto i vie napravihte! 1.vo napadnahte fen cluba na levski i tam imashe lelki i deca i maiki 2.ro na basketbola absoluitno sa6toto e stanalo 3.to zashto ima samo nashi zadyrjani fenove apak na kadrite mn qsno i tochno se vijda 4e i 4orbata furlqt kamani i kata na a takatak no te sa cska tqh nemoje da gi arestyvat 4.to s4upihte reisa na levski ucelihte futbolist na levski .. nikoi ne vi nakaza !... 5.to da stoish f sektora i da si se ka4il an ogradat kato maimuna i Polse nie vinovni za6toto vutre imalo maikai deica i taka na tatak pred vas iamshe 3 ma policai spokoino izlizahte i se po4vahme na polqnkata ...no vie predpo4etohte da visite na ogradite kato maimuni i da furlqte kamani kakto nas ? takache .. se vijda otnosno sektor B kato gostuvame tam vi pojelavam da vlezite f sektora i da ni obiete ot 4iikiii ! bratq du4eta... 6te si izlejim prisudite no vie nqma da vereite? :party048:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Май 2008 16:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Фев 2008 14:27
Мнения: 202
male kak iskam da te pribiq

_________________
НАШАТА ВЯРНОСТ Е НАШАТА ЧЕСТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Бой между агитката на ЦСКА и Локомотив(Пловдив)
МнениеПубликувано на: 20 Май 2008 16:38 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
ПО 20 ДНИ АРЕСТ ЗА ХУЛИГАНИТЕ ОТ САНДАНСКИ

Изправените пред съда в Сандански днес 11 фенове на Локомотив Пловдив влизат в ареста на Районното полицейско управление в Сандански за 20 денонощия. Това съобщиха от кабинета на председателя на районния съд в курортния град Димитър Узунов.

Съгласно закона за футболното хулиганство, осъдените млади мъже са със забрана да посещават спортни мероприятия за две години, считано от днес. Лишените от свобода за по 20 дни фенове, са част от общо задържаните в събота 39 хулигани, които с камъни и бомбички счупиха стъклата на автобуса на ЦСКА и повредиха полицейски автомобил, паркиран в непосредствена близост до стадиона в Сандански.

По време на осуетяване на масовия сблъсък между фенове и футболисти, пострадаха четиримата полицейски служители – Васил Пендурков, Антон Стоянов, Янек Попов и Веселин Маламов.

Другите 28 задържани за вандалския акт футболни привърженици, по-голяма част от които са пловдивчани, ще бъдат съдени в четвъртък и в петък, съобщи председателят на Районния съд в Сандански Димитър Узунов.

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Бой между агитката на ЦСКА и Локомотив(Пловдив)
МнениеПубликувано на: 20 Май 2008 17:37 
Това трябваше да се случи те си го заслужиха!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Бой между агитката на ЦСКА и Локомотив(Пловдив)
МнениеПубликувано на: 20 Май 2008 18:22 
svoge pride ei shokolad ti da se maha6 ot tuk nqmash rabota tuk ! na nas li na ma4 da ni zemat megafona awe utaiki nie li da bqgame po gorite kato skiori ... are sega da ne si govorim i s vas kakvo stana ne6tasnici temata e mejdu na s i Cska Disny land ! :party048: :party048: :party048: [color=#FFFF40][/color]


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Бой между агитката на ЦСКА и Локомотив(Пловдив)
МнениеПубликувано на: 20 Май 2008 18:52 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
lh-youth написа:
svoge pride ei shokolad ti da se maha6 ot tuk nqmash rabota tuk ! na nas li na ma4 da ni zemat megafona awe utaiki nie li da bqgame po gorite kato skiori ... are sega da ne si govorim i s vas kakvo stana ne6tasnici temata e mejdu na s i Cska Disny land ! :party048: :party048: :party048: [color=#FFFF40][/color]
Що бе разказвай за читателите ще е интересно(поне на мен) :0066:

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Бой между агитката на ЦСКА и Локомотив(Пловдив)
МнениеПубликувано на: 20 Май 2008 19:03 
em pitai go we bratle ... toi 6te ti obesni napylno tochno i kratko dano da ne lyje ... ako pak lyje ot bubrecite nadgrobna plocha da si pravi ! :party048:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Бой между агитката на ЦСКА и Локомотив(Пловдив)
МнениеПубликувано на: 20 Май 2008 19:08 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
Ето това ли е:
RockSteady

МнениеПубликувано на: Пон Май 19, 2008 9:19 pm

Местоположение: Своге

Искам само да припомня декември месец, когато ние играхме с буферите. След мача те бяха около 3 пъти повече от нас (при положение, че на полувремето ни уговаряха за след мача) и затова ние ги обстреляхме с камъни. На следващия ден в едно заведение в Своге се засекохме с един от тарторите на NUP и още няколко момчета плюс един адвокат, които бяха останали заради делата на техни момчета и те буквално ни казаха : "Курвенски номер направихте с това хвърляне на камъни" и "Същите сте като жълтите последния път - избягахте от боя, пък после ни замеряхте, има други начини за уреждане". Далеч съм от мисълта да защитавам чорбарите, които никак не са ми приятни, но нека всеки сам си направи изводите.

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Бой между агитката на ЦСКА и Локомотив(Пловдив)
МнениеПубликувано на: 20 Май 2008 19:23 
zna4i ti kak misli6 svur6va ma4a zimame si znamenata ot ogradata i si tragvame kam kolite i se 4uva ei buferi maikavi sheiba ti kak bi reiagirl ako taka kajat za tvoq otbor i nqma police ? podgonihme gi 4upiha si krakata v edni gori tam 4ak v edin dvor vlizahme da gi biem izbqgoha sled tova.. se ka4ihme f kolite tragnaha da celqt s kamani sleznahme i gi utrepahme ot boi i tva be6e ... na nas li da ni zemat megafona ... hahahahaha 4okoladi do nas stoe6e bif6iq direktor na kluba i vutre6nite raboti daje ima snimka Nasko Uzonov i prez cqloto vreme kazva6e mom4eta ne im obru6taite vnimanie na tea palq4ovci te sa biti ot gospod tova e! KUR ZA CSKA I ZA SVOGE ! LH ARE HERE SOFIA WEST THE BEST ! KOLKOTO I DA NI MRAZITE 6te zagazite :party048: :party048:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Бой между агитката на ЦСКА и Локомотив(Пловдив)
МнениеПубликувано на: 20 Май 2008 21:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 2007 14:53
Мнения: 2322
Местоположение: София
Отбор: ЦСКА (София)
писна ми да чета глупости и вече слагам ключ наистина :twisted:

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 71 мнения ]  Предишна  1, 2, 3



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снимки на стадиона
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 192581 14 Окт 2009 23:39
от darkko
Преглежда непрочетените мнения Локомотив (Мездра) - Видима - Раковски (Севлиево)
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
loko_mz 51453 21 Май 2010 11:38
от vivikonna_a
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 143129 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 117541 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR
Преглежда непрочетените мнения Отборът на Спартак - 2006-2007
Форум: Архив
Anonymous 117757 01 Яну 2007 16:25
от SPFC1919

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози