bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 11:13


Български клубове - ЦСКА (София) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 142 мнения ]  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Трансфери !
МнениеПубликувано на: 12 Дек 2006 19:31 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:44
Мнения: 1010
Местоположение: Своге
Skype: redboyssvoge
След като си осигури Даниел Моралес , ЦСКА взе и Виктор Софрониев от Вихрен !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Дек 2006 20:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
ЦСКА привлече Ододжи и Сержиньо от Вихрен









Нигериецът минава медицински тестове още в сряда, португалецът - след завръщането си от родината си
Вицешампионът на България ЦСКА започна ударно работата по зимната си селекция. "Армейците" се договориха с Вихрен за привличането на нигериеца Ододжи и португалеца Сержиньо в Борисовата градина след разговор между президента на тима от Сандански Константин Динев и председателя на Надзорния съвет на ЦСКА Александър Томов днес, съобщи БТА.

Ододжи ще премине медицинските тестове в София още утре (сряда), а португалецът - след завръщането си от родината, най-късно до 5 януари.

"Много се радвам, че и грандовете в българското първенство вече обръщат внимание на футболисти от моя клуб. Преди една година привлякоха централния ни нападател Жозе Фуртадо, а сега и Ододжи и Сержиньо. Това означава, че водим правилна селекция и нашите футболисти работят добре в клуба като цяло", заяви президентът на Вихрен Константин Динев.


Ододжи и Сержиньо са първите футболисти, закупени в ЦСКА, след като клубът бе купен от индийския милиардер Прамод Митал. Напоследък усилено се спряга името и на защитника на Черно море Даниел Моралес, както и на бранителя на пловдивския Ботев Николай Домакинов.


Според информация на "Дарик" радио обаче става въпрос само за предварителни разговори за условията, при които Ододжи може да премине в ЦСКА, докато Сержиньо изобщо не влизал в плановете на старши треньора Пламен Марков.


като гледам играчите които изграждат Вихрен като отбор минават в ЦСКА


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Дек 2006 21:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Ное 2006 16:21
Мнения: 1087
Отбор: Ботев (Враца)
Red|Boys|Svoge,
вземи си смени скапания фашистки аватар!
Не ти прилича да си червен фен и с тая простотия.
Мисля, обаче, че модовете пак НЯМА да ти направят забележка...
Съжалявам ви...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Дек 2006 21:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:44
Мнения: 1010
Местоположение: Своге
Skype: redboyssvoge
Харт ,

Ти ли ше ми каеш кво ми прелича и кво не ?!?! Глей си работата ... и не се интересуваи от тва което не те засяга ! :grrr35: :grrr35:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Дек 2006 23:18 
[quote="ultraspartak"]ЦСКА привлече Ододжи и Сержиньо от Вихрен

Май само Ододжи,Сержиньо не влизал в плановете на тренера


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Дек 2006 00:12 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:44
Мнения: 1010
Местоположение: Своге
Skype: redboyssvoge
tridant , ти па откъде знаеш че не се влизали в плановете на Марков ?!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Дек 2006 01:48 
Знам,защото чета и освен това само Ододжи ще минава медицинските прегледи ,които се правят преди трансвер.Това ще стане днес 13.12. в спортната клиника ДИАНА.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Дек 2006 23:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
ОООО С ТЕЯ ЗВЕЗДИ НЯМА КАК ДА НЕ СТАНЕТЕ ШАМПИОНИ !!! :first: :P :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Дек 2006 23:46 
За Даниел Моралес не е сигурно.Засега са само слухове.Иначе е много добър.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Дек 2006 13:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Ододжи: "Един ден ще играя в Барселона"





Ододжи: "Един ден ще

играя в Барселона"



Избрах ЦСКА пред Ираклис, въпреки че гърците ми даваха повече пари, твърди нигериецът



Нигерийският нападател на Вихрен Шалози Ододжи е първото ново попълнение на ЦСКА. Минути преди да пристигне на "Армията" за последни преговори с ръководството на "червените", африканецът даде обширно интервю за „Меридиан Мач“, в което говори за своето бъдеще в новия си клуб и защо е предпочел ЦСКА, след като е имал и други изгодни предложения. 20-годишният футболист започна кариерата си у нас във Вихрен, докато тимът от Сандански играеше в „Б“ група.





- Ододжи, защо избра да подпишеш с ЦСКА?

- Всеки футболист би искал да играе в по-голям отбор. Така че за мен е чест да облека екипа на ЦСКА. Все пак човек трябва да се развива, а не постоянно да играе в един и същи отбор. Смятам, че съм дал достатъчно на Вихрен и с изявите си съм заслужил обичта на феновете в Сандански. Благодарен съм на всички във Вихрен, от собственика до треньорите и играчите, че ми помогнаха да направя трансфер в ЦСКА. Без тях сега едва ли щях да съм в София и да пътувам за "Армията".

- От колко време си в България?

- От две години и половина съм тук, като съм изключително доволен от условията, които предоставя вашата страна. Пристигнах в Сандански през 2004 година, когато отборът още играеше в „Б“ група. Все пак съм 20-годишен и се радвам, че благодарение на футбола мога да се оправям абсолютно сам на хиляди километри от Нигерия.

- Какво знаеш за ЦСКА от тези две години и половина престой у нас?

- ЦСКА е най-големият отбор в България. Трябва обаче постоянно да съм много сериозен и концентриран, защото тук целите за разлика от Вихрен са много по-сериозни. Отговорността е по-голяма и всяка твоя стъпка се следи под лупа от медиите. Радвам се, че идвам в отбор, чиито амбиции винаги са титла и купа, а това съвпада и с моите виждания за играта. Разбира се, най-голямото предизвикателство ще бъдат мачовете, които ми предстоят с ЦСКА в европейските клубни турнири.

- Вярно ли е, че във Вихрен често си закъснявал за тренировки и не си спазвал режима?

- Аз



не си правя

шега с работата



Това е нещо много отговорно за мен, защото без усилена работа няма никакви резултати. Искам да подчертая, че не идвам в ЦСКА за пари, както и не играя футбол заради парите, а за лично удоволствие. Играта е в кръвта ми. Не мен ми стига да си изкарвам достатъчно пари, за да си покривам ежедневните разходи. Повече засега не ми трябва. След 5-6 години може би ще започна да мисля и за пари, но сега е още рано.

- Познаваш ли се с някого от футболистите на ЦСКА?

- Да, не само се познавам, но и съм



приятел с

Фуртадо,



с когото се знаем още от Вихрен. Близък съм също с Гийом, Тиаго Силва и Данчо Тодоров, така че очаквам да нямам кой знае какви проблеми с приобщаването към колектива. Вярвам, че ще стана добър приятел с всички в отбора. Иначе за мен Тиаго Силва е най-добрият играч в ЦСКА.

- Имаш ли приятели от вечния съперник Левски?

- Разбира се, имам много приятели и в Левски - Ричард, Боримиров, Телкийски и Бардон. Можем да ядем, да пием и да танцуваме заедно с футболистите на Левски, но когато сме на терена, забравяме за приятелството и се хвърляме ожесточено един срещу друг. После пак сме си приятели, всичко е за 90-те минути на терена. Знам, че ЦСКА и Левски са като Барса и Реал (Мадрид), враждата между двата клуба винаги е голяма.

- Какви са очакванията ти за пролетния полусезон?

- ЦСКА може и има възможностите да стане шампион на България. Това ще ни даде шанс да атакуваме и Шампионската лига. Купата на България също вярвам, че ще бъде за ЦСКА.

- Имал ли си предложения и от други клубове, преди да подпишеш с ЦСКА?

- Преди четири дни разбрах, че ще премина в ЦСКА, и бях много радостен. Да, имах оферти и от други клубове. Гръцкият Ираклис ми предлагаше повече пари от ЦСКА, но пак ще кажа, за мен парите не са всичко. Казваха ми също така, че и Левски ме иска, но официални разговори, доколкото знам, са водени само с ЦСКА и Ираклис.

- Разкажи нещо повече за личния си живот?

- Мога да кажа само, че имам приятелка българка, с която живея. Това засега е достатъчно.

- Кога да очакваме твоя доскорошен съотборник във Вихрен Сержиньо да дойде в ЦСКА?

- Да, Сержиньо също идва в ЦСКА. Той ще пристигне в София преди Нова година и тогава ще подпише личния си договор с клуба. Сержиньо е много добър футболист, притежава нужните качества, финес и бързина, които са нужни на един играч. Все пак, ако не сме добри футболисти, никога нямаше да бъдем в полезрението на ЦСКА и дори да се стига до договори.

- Докъде смяташ, че може да стигне кариерата ти?

- Вярвам, че някой ден ще играя в най-добрия отбор в света - Барселона. Роналдиньо, Ето О, Деко, Белети- всички те са невероятни футболисти и съм убеден, че всеки, който се докосне и се е докосвал до тях, независимо дали играе с тях или срещу тях, изпитва истинска естетическа наслада от играта. Не се шегувам - един ден ще играя за Барса. Вярвам в това и силно го желая. А освен това имам качества, за да играя футбол на най-високо ниво. ЦСКА ще ми даде възможност да се изявя в най-добра светлина.

- Къде ще посрещнеш Нова година и какво си пожелаваш?

- Още не зная дали ще се прибирам в Нигерия за Нова година. Тепърва ще реша. Но тази вечер или утре задължително ще събера моите приятели, за да отпразнуваме трансфера ми в ЦСКА. Пожелавам си през новата година да съм преди всичко жив и здрав, а другото ще дойде с времето.


7дни спорт


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2006 03:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
S TEQ FUTBOLSITI DA NE SE NADQVAT NA NE6TO PO DOBRO V EVROPA!! I PREZ 2007 NQMA DA SI NAPULNQT STADIONA


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: KLI
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2006 03:12 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
S TEQ FUTBOLSITI DA NE SE NADQVAT NA NE6TO PO DOBRO V EVROPA!! I PREZ 2007 NQMA DA SI NAPULNQT STADIONA


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2006 19:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:44
Мнения: 1010
Местоположение: Своге
Skype: redboyssvoge
Канаваро я кажи ваште успехи в Европа ( не да кажеш 1:17 а успехи !) Ето наште : 2 полуфинала за КЕШ 1 за КНК и 4 четвъртфинала пак за КЕШ , така че нема кво да спориме за евротурнирите ! А за "Армията" не се грижи още първия мач с Черно море ше се напълни , поне сектор "Г" , след махането на говедата от ЦСКА !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Дек 2006 16:30 
От 17години не сте играли напролет в никакъв турнир.Хубаво е ,че си знаеш историята ,само в нея ли ще живееш.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Дек 2006 17:54 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:58
Мнения: 1300
Местоположение: Където си пойскаме
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Skype: ruslan8989
Red|Boys|Svoge написа:
Канаваро я кажи ваште успехи в Европа ( не да кажеш 1:17 а успехи !) Ето наште : 2 полуфинала за КЕШ 1 за КНК и 4 четвъртфинала пак за КЕШ , така че нема кво да спориме за евротурнирите ! А за "Армията" не се грижи още първия мач с Черно море ше се напълни , поне сектор "Г" , след махането на говедата от ЦСКА !


Комунизъм,комунизъм добри времена бяха за цска-то :lol:

_________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Дек 2006 17:55 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:58
Мнения: 1300
Местоположение: Където си пойскаме
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Skype: ruslan8989
Ама май са се отказали от неграта :( не издържал на фитнес теста пича и сега край няма да може да играе в Барселона :lol:

_________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Дек 2006 23:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:44
Мнения: 1010
Местоположение: Своге
Skype: redboyssvoge
Чул ли си за AC-23 (Предшественици на ЦСКА) ако не си чул поинтересуваи се малко и тогава говори за комунизъм и т.н. .... не се изказваи така че изобщо не си прав за тва .. !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Дек 2006 00:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:58
Мнения: 1300
Местоположение: Където си пойскаме
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Skype: ruslan8989
извинявай четох ги тия глупости за АС-23 ама нещо нещо се губят някой моменти споровете ще са вечни също и за автентичноста на Левски но за мен цска са си отбора на партията

_________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Дек 2006 12:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Tribalfootball: Рома купува Тиаго Силва




"Вълците" с оферта за левия бек на ЦСКА до дни
Ръководството на италианския Рома е готово да финализира сделката за закупуването на левия бек на ЦСКА Тиаго Силва, твърди английският сайт "tribalfootball".

Както е известно, "армейците" са готови да се разделят с бившия бразилски младежки национал за не по-малко от 150 хиляди евро.

Контрактът на Силва с "червените" изтича в средата на идното лято и клубът ще се опита да го продаде още през зимния трансферен прозорец.

Припомняме, че защитникът вече близо десет дни е на проби в италианския гранд, като според изданието наставникът на "вълците" Лучано Спалети е останал изключително доволен от качествата на бразилеца.

Очаква се до броени дни ЦСКА да получи оферта от Рома за Тиаго Силва, като според италианските медии става дума за 200 хиляди евро.

топспорт


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Дек 2006 12:55 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Евгени Йорданов иска обратно в ЦСКА






Евгени Йорданов може да се завърне в ЦСКА.




Шалозе Ододжи с лоши резултати на фитнес тестовете, трансферът му пред провал
Нападателят на Амкар (Перм) Евгени Йорданов има желание да се завърне в ЦСКА (София), съобщи руският спортен всекидневник "Спорт Експрес" в днешния си брой.

Йорданов игра за ЦСКА в периода 2003-2005 година, след което бе продаден на тима от Перм. Нападателят обаче така и не успя да се наложи в първия състав на Амкар и играе предимно за дублиращия тим на руския отбор.

В същото време едно от считаните за почти сигурни нови попълнения Шалозе Ододжи от Вихрен най-вероятно няма да подпише договор с "армейците". Близки до клуба заявиха, че нигериецът се провалил при фитнес тестовете миналата седмица и по този начин преминаването му на "Армията" е почти пред провал.

"Това е заради слабата му физическа подготовка, просто не издържа на натоварването", споделиха хора, работещи при "червените". До няколко дни се очаква медицински прегледи да премине съотборникът на Ододжи във Вихрен Сержиньо, който също е желан от Прамен Марков. Третият футболист на санданчани, който попада в списъка на Марков, е Емил Тренков.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Дек 2006 12:55 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Митал на среща с Ганчев за Небойша








Трансферът на Йеленкович ясен другата седмица
Новият собственик на ЦСКА Прамод Митал е имал среща с Гриша Ганчев. Двамата са разговаряли относно интереса на "червените" към Небойша Йеленкович. Сърбинът с български паспорт попада в плановете на Пламен Марков за зимната селекция.

Вчера по обяд босът на ловчанлии Ангел Бончев потвърди пред "Топспорт", че се водят разговори между собствениците на двата клуба. Няколко часа след това обаче от Литекс заявиха, че Йеленкович твърдо остава в тима и в началото на януари ще започне подготовка с "оранжевите". Късно вечерта изтече нова информация, че в средата на другата седмица (между коледните и новогодишните празници) ще има втори преговори за привличането на Небойша в Борисовата градина.

Йеленкович е нужен на Марков, за да бъде заздравена халфовата линия на ЦСКА. Сергей Якирович почти сигурно ще напусне клуба, след като интерес към него има от австрийски, сръбски и гръцки отбори. Даниел Моралес от Черно море също е вариант на Пламен, но наставникът предпочитал Небойша. В последните години двама асове на Литекс подписаха с ЦСКА. Това са Мурад Хидиуед и Тиаго Силва. Последният в момента е на проби в Рома. Очаква се до дни да стане ясно дали италианците ще купят защитника


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Дек 2006 11:23 
Red|Boys|Svoge написа:
Чул ли си за AC-23 (Предшественици на ЦСКА) ако не си чул поинтересуваи се малко и тогава говори за комунизъм и т.н. .... не се изказваи така че изобщо не си прав за тва .. !
Това е отбора на царските офицери, вие освен ,че им заграбихте игрището,нямате нищо общо с тях.Създадени сте с партиен указ на БКП, не е ли нагло сега да си приписвате друга история.НИЩО НЕ Е ЗАБРАВЕНО.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Дек 2006 12:22 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
PO TOVA DVE MNENIQ NQMA VSI4KI ZNAQT 4E NA KOMUNISTITE IM STANALO SKU4NO I RE6ILI DA SI NAPRAQT OTBOR! TE SA PO6LA KOMUNISTI4ESKA SGAN SVINSKA!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Дек 2006 12:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:58
Мнения: 2144
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
tridant написа:
Red|Boys|Svoge написа:
Чул ли си за AC-23 (Предшественици на ЦСКА) ако не си чул поинтересуваи се малко и тогава говори за комунизъм и т.н. .... не се изказваи така че изобщо не си прав за тва .. !
Това е отбора на царските офицери, вие освен ,че им заграбихте игрището,нямате нищо общо с тях.Създадени сте с партиен указ на БКП, не е ли нагло сега да си приписвате друга история.НИЩО НЕ Е ЗАБРАВЕНО.


е покажете ми къде го пише това


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Дек 2006 14:05 
Пише го в "Държавен вестник " 1948г.А и има още живи свидетели на събитията от онова време. В книгата си "Задочни репортажи за България" журналиста и писателя Георги Марков прави анализ и на противопоставянето на двата клуба.Той не е футболен запалянко,прави анализ на обществото през 60 и 70 години на 20 в. в България.Марков по късно беше убит от ДС и КГБ.


Последна промяна tridant на 09 Фев 2007 07:50, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 142 мнения ]  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Трансфери
Форум: Сезон 2006/2007
Anonymous 46151 28 Яну 2008 22:04
от Liuby
Преглежда непрочетените мнения Трансфери
Форум: Черно море (Варна)
Anonymous 49278 23 Юни 2008 21:36
от bianconero
Преглежда непрочетените мнения Трансфери
Форум: Марица 1921 (Пловдив)
Anonymous 11362 09 Яну 2007 16:50
от HEBAR_HOOLS
Преглежда непрочетените мнения Трансфери
Форум: Калиакра 1923 (Каварна)
Del Pi3ro 102869 30 Авг 2010 19:35
от Del Pi3ro
Преглежда непрочетените мнения Слухове,трансфери,новини
Форум: Парма
Ashikov 6607 23 Юни 2008 20:09
от bianconero

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози