bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 05:06


Български клубове - ЦСКА (София) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Джеки Димитров
МнениеПубликувано на: 27 Апр 2007 06:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
Цитат:
Емил Костадинов бил вързан с левскарите, а Боби Михайлов ровел да маха Ицо още преди мача с Албания, твърди червената легенда

Георги Димитров е кошмарът на футболните тюфлеци. Неговите откровения изприщват шефовете на съюза, двата гранда, националите и мераклиите за стола на Ицо. Днес Джеки пак ги хвърля в оркестъра.

- Стана мъка да си цесекар?

- И на мачове спрях да ходя. Веднъж срещнах едни професори - цесекари да се връщат от стадиона. Сълзи им течаха от очите. Викат: "Какво става с това нашето ЦСКА?" И на никой не му дреме.
- Учудва ли те провалът?
- Не знаеш дали да се смееш или да плачеш. Сега щели разписки да пишат. Да дават писмени обяснения.
- Какви писмени обяснения?
- Защо са паднали. Като Митко Събев, дето накара Златко Янков да пише как са продали мача.
- Има ли лоби ЦСКА във футболния съюз?
- Какво лоби, като не можеш да ходиш по терена? Във Франция не чух някой да говори за лоби.
- Ама у нас централата коли и беси.

- Костадинов игра в ЦСКА 2-3 години. Лечков - пет месеца. И той се прави на цесекар.
- На "Армията" вече викат на Сашо Томов лъжливото овчарче?

- Вчера по СКАТ го гледах как ги лъже и в завода. Обещава на бачкаторите в Кремиковци по 1000 лева заплата. Срамна работа. Той се излага хептен. Казва, че президентът му е приятел. Сега Първанов трябва да заяви, че не го познава. Иначе ще му се смеят и на него.
- Контузиите на Велизар и компания менте ли са?
- Велизар ми се обади още като бяха в Правец. И каза, че ги скъсват от тренировки. Тоя простак уж беше във Франция. А не знае, че там няма подготовки, няма нищо. У нас футболът се играе по шест месеца в годината. В останалото време президентите плащат за нищо.
- Според теб съдията ли прецака ЦСКА в дербито?
- Тактиката ги прецака. Пуснаха левия бег Тиаго Силва като халф. Той напада десет минути и спря. Петре нищо не игра. Ако съм аз, ще ги изгоня всичките! И ще ги глобявам всеки ден!
- Петре защо игра ганкиното?
- Ами то е ясно. Петре е от "Динамо" - Букурещ. Президентът им Бекали му е менажер. А "Левски" преди това направи с "Динамо" приятелски любовни контролни срещи.
- Така ли стана инфекцията?

- Ами, да. Преди това сърбите бяха най-продажни.
- А нима немски съдия може ли да се хване?
- Нали ги изловиха и тях за корупция. Още по мое време ги хващаха. Аз видях как Димитър Николов, лека му пръст и Батето водиха рефера Паоли при Любо Лисичков в "Лебеда". Три дни ядоха и пиха преди "Левски" да ни бие с 3:1. Тогава германецът ме изгони.
- Никого ли не харесваш от сегашните играчи на ЦСКА?
- Има добри футболисти. Като Велизар. Но не може пет години да играе в ЦСКА и да не могат да му намерят някакъв пост. Па нападател, па халф. Вляво, вдясно. Какъв ли не го пускат!
- Затова ли все нещо недоволства?
- Ясно е, че ще недоволства. Той взима някакви смешни в пари. Може да му се ходи в чужбина. Ама как ще те продадат като не те искат?
- Ветераните, феновете и самият Стойчо твърдят, че Стиви’О си отмъщава за изгонването от ЦСКА?.
- Само глупости говорят. Те са мижитурки. Не може да са домакини, те да плащат на съдиите, а да не се интересуват кой ще им свири. Ами като не ви харесва, ще извикате феновете и ще протестирате. А и Емил Костадинов е вързан с левскарите. Две думи не може да каже. Глътнал си е граматиката.
- У нас всеки отбор хваща няколко рефера и се натиска те да му свирят мачовете. Така ли е?

- Не бива съдиите да са най-важните. Облекли са костюмчета. Та да ти е кеф да ги набиеш. Да не ти е жал за тях. Не може всеки ден да гониш съдии и да искаш чужденци. И да го държиш оня Боре Александров. Да ходи да печата паспорти. Милиционер ли е, какъв е? И да не ми се прави на философ.
- Оставката на Стоичков учуди ли те?

- Той беше най-добрият вариант за треньор. Но дойде тука и го развалиха и него. Ицо е изключителен авторитет. А те тръгнаха още в началото срещу него. Нямал опит. Все едно, че Ван Бастен имаше. И Виали и Гулит в "Челси".
- Единствен ти го защити, а той не те взе в националния?

- Той ми е идол. По-голям съм, но не ме е срам да го призная. Аз му казах, че не искам да ме взема на работа. За да си останем приятели и да си кажем здрасти, като се срещнем.
- А защо те спрягаха за негов помощник?

- Те нарочно го написаха, за да го дразнят. Правеха интриги, за да го скарат с Иван Славков. Но Ицо ме покани на мача в Египет и на бенефиса си.
- Напъваха да се махне, а сега го плюят, че си тръгна. Сякаш ги е яд, че си намери работа в Испания?

- Защо някой друг не си намери работа в Испания?
- Не мога да им разбера логиката. Май не целяха да напусне, а да го уволнят и смачкат?
- Те не искат да има човек с толкова много успехи. Това е проблемът.
- Стилян не бойкотира ли себе си?
- На него менажерите му направиха мръсно. Имам чувството, че нарочно прецакаха Петров да си тръгне, за да направят Бербатов капитан.
- Демек излъгаха Стилян с тоя бойкот?

- Излъгаха го. Те са наивни момчета.
- Хубаво ли е Бербатов да е хем звездата, хем капитан на националния?
- За нас тука и двамата са звезди. Но по този начин ги настройват едни срещу друг. А и те двамата, и Мартин Петров са добри.
- Възможно ли е хърватите да са ни подкупили в София?
- Да. Когато ни биха с 1:0 при Пламен Марков те са подкупвали наред. Само шофьорът на рейса не е взел пари!
- Христо обвини ли националите, че са продали мача?
- В София Ицо само ги е питал дали хърватите са идвали при тях. И то преди мача ги е попитал, доколкото знам.
- Стоичков не пускаше играчите в чалга-кръчмите. Това ли му беше проблемът?
- Разказаха ми, че намерили двама национали кьорк-кютук. И то преди мач. В деня на заминаването. Тогава треньор беше Пламен Марков.
- Много ли са били пияни?
- Единият са го дигнали от леглото, а оня паднал долу. Били мотани отвсякъде. Не са могли да ги събудят един час преди полета!
- Когато пое поста, Ицо каза, че не иска никакви допинг-скандали. Дали им е спрял зоба?
- По едно време нас ни зобеха, без да знаем. Може да умреш от тая работа. Допингът те удря в мозъка. Едно момче Стойко Краев го вкараха в лудница. Той беше от "Ботев"- Враца.
- Как ви допингираха тайно?
- Забъркат ти "Изостар" например и не знаеш какво има вътре. На един мач ни объркаха дозата. Излязох на терена и не можех да познавам цветовете. Двайсет минути не различавах кои сме ние, кои са "Етър", кои - съдиите. И не знех на кого да подавам!
- Стоичков чак такова перде ли е?
- Ицо не е гьонсурат. Само така изглежда външно. Той е много притеснителен човек. Поведението му е защитна реакция.
- Направи и грешки?
- Не можеш да не направиш грешки. Сложиха му хора, които пускаха слухове, за да го вкарат в интриги.
- Кои бяха интригантите?
- Един път отидохме при Боби Михайлов и си говориме нещо.
- И какво?
- И тоя вика: "Нещо не върви с Ицо. Спонсорите искат чужденец за треньор!" Това Боби ми го каза до мача с Албания! Преди два месеца.
- Значи са му кроели шапка още преди издънката?
- Ами те гледат да се спасяват. И да хвърлят вината върху него. Но той си е крив. Взе ги под крилото си и ги защитаваше всичките.
- Ти предупреди ли Стоичков?
- Как да му кажа? Но го посъветвах да се връща в Испания, за да не си развали семейството. А той има здраво семейство.
- Спечели ли, или загуби Камата от двата си мандата?

- Ще му пръднат на оная работа. Той е късметлия. Аз му казах: добре, че дойде тука.Да те очука животът! За да знаеш за какво става въпрос.
- Според теб, кой трябва да го смени?

- Ще вземат да сложат някой чужденец.
- Ти за ли си или против?
- Не искам да чувам за такова нещо.
- Спрягат се Йешич, който уж воюваше с Орманджиев. А двамата са ходили в Стара Загора да гледат загубата на ЦСКА?
- За пари са готови на всичко. А тоя Йешич нали го изгониха от "Партизан"?
- Май не си фен на сърбите ?
- Ние си имаме кюфтета. За какво са ни плескавици? Аз покрай тия ташаци спрях да слушам и сръбска музика!
- Обаче Люпко Петрович направи Звезда" европейски шампион?
- На него му викат сръбския Пенев.
- Защо?
- Защото е щастливото овчарче.
- Херо вариант ли е?
- Херо не разбира нищо от футбол. Щеше да откаже Гриша Ганчев от футбола. "Литекс" щеше да влезе първи в шампионска лига. Биха с 4:1 едни поляци. А на полувремето там бяха 1:1. Но ония с десет човека ги елиминираха! Тогава Гриша се отказа за две години от футбола.
- Мъри се очертава като сериозен претендент?
- Тактиката му в "Левски" е да паднат с по-малко. И тоя се гласи да води националния. Ама главата му е като любеница.
- А Стойчо?
- Не става той за тая работа. Щял да ги мобилизира. Това да не е "Пирин" - Благоевград. Той е от македонското село Плоски. Там да вдига ура.
- Ти беше ли в конфликт с него?

- Веднъж го посочих в един вестник като разочарование на сезона. След 15 минути Стойчо ми се обажда. И вика: "Искаш ли да те вземем на работа?".
- Какво му отговори?

- Аз изпсувах. Като не ти харесва да си най-голямото разочарование, обади ми се, и кажи: "Недей да ме пишеш!" На мене много ми дреме кои са най-големите разочарования.
- Пламен Марков веднъж ни класира?
- Мани го Пламен. Той е от Севлиево. Но и там не го искат.
- Защо журналистите се редят на опашки за тебе?
- Ако се обадят на Пламен Марков, той ще им чете стихотворения. А аз им казвам какво мисля.
- Оперираха ли вече Джони Велинов?

- Не. Събрали само 5000 лева.
- Защо изгониха брат ти Динко от ЦСКА?

- Понеже трябваше да пуска на Стефан Орманджиев сина, а той не ставаше за нищо. И го махнаха.
- Освободиха ли те от Кюстендил или сам се махна?

- Те не ме освободиха. Какво ще ме освобождават тези нещастници. Просто нямат пари.
- Думата тюфлек Ицо я чу от теб. Защо викаше по игрището на Ивайло Киров, че е тюфлек?

- Ами тюфлек е. Аз го взех на 40 години да играе в Кюстендил, понеже нямаше една стотинка. Направих го помощник Обадих му се да го предупредя, че се махам. А той не ми вдигаше телефона. Мислеше, че ще го карам да си тръгва с мен. Стои още там.
- Сега къде работиш?
- Никъде не работя.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :!: :!: :!:

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Последна промяна TOTTI10 на 17 Юни 2007 00:17, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Апр 2007 18:16 
Пак е бил пиян когато е дал интервюто :0020:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Май 2007 20:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
^undertaker_92^ написа:
Пак е бил пиян когато е дал интервюто :0020:


Обаче никога не се страхувал да каже истината :wink:

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 3 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Марица 1-1 ДУНАВ /1:0 Апостолов 43'; 1:1 Т. Димитров 67'/
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 17497 13 Май 2007 15:33
от FCDunavRuse
Преглежда непрочетените мнения Велизар Димитров в Олимпиакос ?
Форум: Олимпиакос
Anonymous 4220 15 Апр 2008 18:53
от besimeniq
Преглежда непрочетените мнения Николай Димитров
Форум: Сезон 2007/2008
FCDunavRuse 10643 03 Апр 2008 22:02
от FCDunavRuse
Преглежда непрочетените мнения Велизар Димитров-Най-добър играч за 2007 в ЦСКА
Форум: Сезон 2007/2008
Dimitrovgrad&CSKA 6047 08 Яну 2008 16:21
от Martopetrovfen
Преглежда непрочетените мнения Григор Димитров
Форум: Тенис
Ashikov 18590 13 Юли 2009 17:49
от Webmaster Vratza

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози