bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 16:58


Български клубове - Ботев (Криводол) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 15 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Балкан (Ботевград) - Ботев (Криводол) 2:0
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2009 22:25 
Offline

Регистриран на: 24 Май 2008 13:59
Мнения: 354
Отбор: Ботев (Криводол)
29.08.09 18:00


Последна промяна spirit20 на 29 Авг 2009 21:57, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2009 01:25 
Offline

Регистриран на: 24 Авг 2009 16:09
Мнения: 105
Отбор: Ботев (Враца)
Skype: dj.klub.mix
честита загуба


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Балкан (Ботевград) - Ботев (Криводол)
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2009 19:18 
Offline

Регистриран на: 24 Май 2008 13:59
Мнения: 354
Отбор: Ботев (Криводол)
Съдийски назначения: БАЛКАН /Ботгр/ - Ботев (Криводол)
ДИМО РАДЕВ Вн, МАРТИН БАЛУЛОВ Вн, ДАНИЕЛ НИКОЛОВ Вн,
4-ти ПРЕСИЯН КОЕВ Сф


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Балкан (Ботевград) - Ботев (Криводол) 2:0
МнениеПубликувано на: 30 Авг 2009 00:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Апр 2008 16:36
Мнения: 85
Местоположение: Bqla Slatina
Има ли някакви отзиви за мача?Дали най - накрая хората, които имат тези правомощия, ще се замислят за смяна на този смешник Илия Вълов? Този човек не го знам как не го е срам...Може ли да ти се контузи бек, а ти да сложиш единия централен защитник на неговото място и да пуснеш друг централен, при положение, че в групата имаш друг бек...Този човек има абсурдно виждане за футбола!!! И може ли да вземе нови момчета и в един момент да се окаже, че не са му от полза, и да ползваш почти стария състав, и да си затваря очите за безобразните грешки на неговоте любимци....Налага си ги тях, а не го интересува, че заради тъакива дърводелци като Панов, Васко Киров и Дечо отбора ще изпадне!!!

_________________
Всеки е длъжен да бъде умен!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Балкан (Ботевград) - Ботев (Криводол) 2:0
МнениеПубликувано на: 30 Авг 2009 11:46 
Offline

Регистриран на: 20 Юли 2009 10:12
Мнения: 16
Отбор: Ботев (Враца)
Много си прав че този треньор трябва да си отиде . Не е оправдано младите момчета да стоят на скамейките а да налага свойте любимци макар и некадърни. Мисля ,че ръководството трябва да се замисли над това. Освен ако това не ги устройва по някакъв начин. А колкото до Панов мисля ,че добре играе и трябва да бъде титуляр , но колегата му Арнаудов е пълна трагедия и почти всички нови са вземени на кило .Мисля , че съсипаха отбора с тези смени . Виж ако бяха взели класни играчи , а те много по- слаби от тези който си играеха.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Балкан (Ботевград) - Ботев (Криводол) 2:0
МнениеПубликувано на: 30 Авг 2009 12:50 
Offline
Forza Juve

Регистриран на: 30 Май 2007 20:48
Мнения: 449
Местоположение: Враца
Просто Вълов си има любимци и се прави,че другите не съществуват ( Личен опит ) а има много качествени момчета...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Балкан (Ботевград) - Ботев (Криводол) 2:0
МнениеПубликувано на: 30 Авг 2009 13:12 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Апр 2008 16:36
Мнения: 85
Местоположение: Bqla Slatina
eli1980 написа:
Много си прав че този треньор трябва да си отиде . Не е оправдано младите момчета да стоят на скамейките а да налага свойте любимци макар и некадърни. Мисля ,че ръководството трябва да се замисли над това. Освен ако това не ги устройва по някакъв начин. А колкото до Панов мисля ,че добре играе и трябва да бъде титуляр , но колегата му Арнаудов е пълна трагедия и почти всички нови са вземени на кило .Мисля , че съсипаха отбора с тези смени . Виж ако бяха взели класни играчи , а те много по- слаби от тези който си играеха.

Мила, не мисля, че си права! Все пак всеки си има мнение и аз се съобразявам с това, но да кажеш, че почти всички нови са взети на кило...това е простотия. Аз съм от Бяла Слатина и тримата от Чавдар - Траянов, Казачки и Борисов са на светлинни години пред другите защитници на Криводол! А за Ники Боянов не мисля, че е нужно да говоря - страхотен футболист! Да, Борисов направи слаб мач срещу Враца, но няма безгрешни хора... Не може всеки мач да им правят пробив през централните защитници - това говори само по себе си! И това да държи Траянов извън групата е страшна подигравка. Той е няколко класи над Арнаудов и Панов взети заедно! Ако можеш ме опровергай!!!

_________________
Всеки е длъжен да бъде умен!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Балкан (Ботевград) - Ботев (Криводол) 2:0
МнениеПубликувано на: 30 Авг 2009 15:01 
Offline

Регистриран на: 20 Юли 2009 10:12
Мнения: 16
Отбор: Ботев (Враца)
Аз мисля , че криводол прекалиха със защитниците ,които взеха .Те си имаха и то добри защитници защо не си остави панов и милчев като добре си бяха паснали .Аз съм гледала всички мачове и мога да ти кажа че те двамата трябваше да играят , а този траянов не го познавам. На една контрола в правец го видях незнаеше къде се намира


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Балкан (Ботевград) - Ботев (Криводол) 2:0
МнениеПубликувано на: 30 Авг 2009 16:37 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Апр 2008 16:36
Мнения: 85
Местоположение: Bqla Slatina
eli1980 написа:
Аз мисля , че криводол прекалиха със защитниците ,които взеха .Те си имаха и то добри защитници защо не си остави панов и милчев като добре си бяха паснали .Аз съм гледала всички мачове и мога да ти кажа че те двамата трябваше да играят , а този траянов не го познавам. На една контрола в правец го видях незнаеше къде се намира

Ами откъде да го познаваш?И ти как преценяваш футболистите - ако ги познаваш са добри, ако не - лоши. Така ли:?Хехехе... И можеш малко да поровиш в нета да видиш за последните 3 години кой има повече мачове и кой от коя школа е излязъл!!! И това, че този сезон имаше малко повече предложения за отбори, отколкото онези 2та за последните години., но направи грешния избор да се забие там...Абе какво ти обяснявам, явно си голяма разбирачка, щом казваш, че не е знаел къде се намира.И ако провериш статистиката ще видиш, че Криводол за миналия сезон имат допуснати 50 гола, при положение, че имат добри халфове и нападател като Шаш, а не както в Бяла Слатина всичко да е само на защитата ( Чавдар имат 30 и няколко допуснати гола). Ето ти тази "страхотна" двойка централни защитници...Пази боже сляпо да прогледа!!!

П.С.Нека ако някой е гледал тренировките да сподели впечатленията си и да видим кой е прав! Но да е обективен и не пристрастен!!!

_________________
Всеки е длъжен да бъде умен!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Авг 2009 19:18 
Offline

Регистриран на: 26 Апр 2008 16:20
Мнения: 13
Отбор: Ботев (Криводол)
Skype: ani_angel4eto
според мен всички са добри,но не трябва да се обвиняват само защитниците при една загуба.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Авг 2009 19:47 
Offline

Регистриран на: 26 Юни 2009 15:20
Мнения: 469
Отбор: Ботев (Враца)
Най-добри....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Авг 2009 21:11 
Offline

Регистриран на: 20 Юли 2009 10:12
Мнения: 16
Отбор: Ботев (Враца)
Аз изказвам моето мнение и не само моето, а на всички ,с които заедно сме били на мачовете ,а те не са малко . Не съм пристрастна . За въпросната звезда от чавдар казах, че само на една контрола го гледах за 15 минути и не направи никакво впеччатление .


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Балкан (Ботевград) - Ботев (Криводол) 2:0
МнениеПубликувано на: 30 Авг 2009 22:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Апр 2008 16:36
Мнения: 85
Местоположение: Bqla Slatina
Ок. На различни мнения сме и това е хубаво, защото в спора се ражда истината. А кой е прав времето ще покаже...

_________________
Всеки е длъжен да бъде умен!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2009 15:57 
Offline

Регистриран на: 26 Юни 2009 15:20
Мнения: 469
Отбор: Ботев (Враца)
Abe,човек само като чете тук може да завърши треньорски курс! :498: Моята приятелка,ако се овъканти треньорският пост,ще се кандидатираш ли? :013:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2009 23:39 
Offline

Регистриран на: 02 Юли 2009 23:10
Мнения: 1235
Skype: ultra-levski1987
боже момичета спорят за състава на ботев криводол , тука тряя се цитира у някой вестник

_________________
"С прискърбие разбрах че е имало някакви технически проблеми и не можем да осигурим линейка и така губим служебно с 0:3".


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 15 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Ботев Вр - Левски
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 62247 10 Ное 2006 19:12
от botev_fan
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 151502 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 165455 21 Окт 2011 21:22
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Ботев Кр - Ботев Вр 1:2
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 34965 01 Ное 2006 02:07
от r.h.
Преглежда непрочетените мнения Ботев срещу другите!
Форум: Ботев (Враца)
r.h. 833 01 Ное 2006 03:23
от r.h.

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози