I кръг
8 август 2009, събота
Ком-Миньор (Берковица) - Видима-Раковски (Севлиево)
Вихрен (Сандански) - Рилски спортист (Самоков)
Марек (Дупница) - Етър 1924 (Велико Търново)
Академик (София) - Пирин (Гоце Делчев)
Чавдар (Етрополе) - Септември (Симитли)
Беласица (Петрич) - Балкан (Ботевград)
Пирин (Благоевград) - Белите орли (Плевен)
Ботев (Враца) - Ботев (Криводол)
II кръг
15 август 2009, събота
Видима-Раковски (Севлиево) - Ботев (Криводол)
Белите орли (Плевен) - Ботев (Враца)
Балкан (Ботевград) - Пирин (Благоевград)
Септември (Симитли) - Беласица (Петрич)
Пирин (Гоце Делчев) - Чавдар (Етрополе)
Етър 1924 (Велико Търново) - Академик (София)
Рилски спортист (Самоков) - Марек (Дупница)
Ком-Миньор (Берковица) - Вихрен (Сандански)
III кръг
22 август 2009, събота
Вихрен (Сандански) - Видима-Раковски (Севлиево)
Марек (Дупница) - Ком-Миньор (Берковица)
Академик (София) - Рилски спортист (Самоков)
Чавдар (Етрополе) - Етър 1924 (Велико Търново)
Беласица (Петрич) - Пирин (Гоце Делчев)
Пирин (Благоевград) - Септември (Симитли)
Ботев (Враца) - Балкан (Ботевград)
Ботев (Криводол) - Белите орли (Плевен)
IV кръг
29 август 2009, събота
Видима-Раковски (Севлиево) - Белите орли (Плевен)
Балкан (Ботевград) - Ботев (Криводол)
Септември (Симитли) - Ботев (Враца)
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин (Благоевград)
Етър 1924 (Велико Търново) - Беласица (Петрич)
Рилски спортист (Самоков) - Чавдар (Етрополе)
Ком-Миньор (Берковица) - Академик (София)
Вихрен (Сандански) - Марек (Дупница)
V кръг
12 септември 2009, събота
Марек (Дупница) - Видима-Раковски (Севлиево)
Академик (София) - Вихрен (Сандански)
Чавдар (Етрополе) - Ком-Миньор (Берковица)
Беласица (Петрич) - Рилски спортист (Самоков)
Пирин (Благоевград) - Етър 1924 (Велико Търново)
Ботев (Враца) - Пирин (Гоце Делчев)
Ботев (Криводол) - Септември (Симитли)
Белите орли (Плевен) - Балкан (Ботевград)
VI кръг
19 септември 2009, събота
Видима-Раковски (Севлиево) - Балкан (Ботевград)
Септември (Симитли) - Белите орли (Плевен)
Пирин (Гоце Делчев) - Ботев (Криводол)
Етър 1924 (Велико Търново) - Ботев (Враца)
Рилски спортист (Самоков) - Пирин (Благоевград)
Ком-Миньор (Берковица) - Беласица (Петрич)
Вихрен (Сандански) - Чавдар (Етрополе)
Марек (Дупница) - Академик (София)
VII кръг
26 септември 2009, събота
Академик (София) - Видима-Раковски (Севлиево)
Чавдар (Етрополе) - Марек (Дупница)
Беласица (Петрич) - Вихрен (Сандански)
Пирин (Благоевград) - Ком-Миньор (Берковица)
Ботев (Враца) - Рилски спортист (Самоков)
Ботев (Криводол) - Етър 1924 (Велико Търново)
Белите орли (Плевен) - Пирин (Гоце Делчев)
Балкан (Ботевград) - Септември (Симитли)
VIII кръг
3 октомври 2009, събота
Видима-Раковски (Севлиево) - Септември (Симитли)
Пирин (Гоце Делчев) - Балкан (Ботевград)
Етър 1924 (Велико Търново) - Белите орли (Плевен)
Рилски спортист (Самоков) - Ботев (Криводол)
Ком-Миньор (Берковица) - Ботев (Враца)
Вихрен (Сандански) - Пирин (Благоевград)
Марек (Дупница) - Беласица (Петрич)
Академик (София) - Чавдар (Етрополе)
IX кръг
17 октомври 2009, събота
Чавдар (Етрополе) - Видима-Раковски (Севлиево)
Беласица (Петрич) - Академик (София)
Пирин (Благоевград) - Марек (Дупница)
Ботев (Враца) - Вихрен (Сандански)
Ботев (Криводол) - Ком-Миньор (Берковица)
Белите орли (Плевен) - Рилски спортист (Самоков)
Балкан (Ботевград) - Етър 1924 (Велико Търново)
Септември (Симитли) - Пирин (Гоце Делчев)
X кръг
24 октомври 2009, събота
Видима-Раковски (Севлиево) - Пирин (Гоце Делчев)
Етър 1924 (Велико Търново) - Септември (Симитли)
Рилски спортист (Самоков) - Балкан (Ботевград)
Ком-Миньор (Берковица) - Белите орли (Плевен)
Вихрен (Сандански) - Ботев (Криводол)
Марек (Дупница) - Ботев (Враца)
Академик (София) - Пирин (Благоевград)
Чавдар (Етрополе) - Беласица (Петрич)
XI кръг
31 октомври 2009, събота
Беласица (Петрич) - Видима-Раковски (Севлиево)
Пирин (Благоевград) - Чавдар (Етрополе)
Ботев (Враца) - Академик (София)
Ботев (Криводол) - Марек (Дупница)
Белите орли (Плевен) - Вихрен (Сандански)
Балкан (Ботевград) - Ком-Миньор (Берковица)
Септември (Симитли) - Рилски спортист (Самоков)
Пирин (Гоце Делчев) - Етър 1924 (Велико Търново)
XII кръг
7 ноември 2009, събота
Видима-Раковски (Севлиево) - Етър 1924 (Велико Търново)
Рилски спортист (Самоков) - Пирин (Гоце Делчев)
Ком-Миньор (Берковица) - Септември (Симитли)
Вихрен (Сандански) - Балкан (Ботевград)
Марек (Дупница) - Белите орли (Плевен)
Академик (София) - Ботев (Криводол)
Чавдар (Етрополе) - Ботев (Враца)
Беласица (Петрич) - Пирин (Благоевград)
XIII кръг
21 ноември 2009, събота
Пирин (Благоевград) - Видима-Раковски (Севлиево)
Ботев (Враца) - Беласица (Петрич)
Ботев (Криводол) - Чавдар (Етрополе)
Белите орли (Плевен) - Академик (София)
Балкан (Ботевград) - Марек (Дупница)
Септември (Симитли) - Вихрен (Сандански)
Пирин (Гоце Делчев) - Ком-Миньор (Берковица)
Етър 1924 (Велико Търново) - Рилски спортист (Самоков)
XIV кръг
28 ноември 2009, събота
Видима-Раковски (Севлиево) - Рилски спортист (Самоков)
Ком-Миньор (Берковица) - Етър 1924 (Велико Търново)
Вихрен (Сандански) - Пирин (Гоце Делчев)
Марек (Дупница) - Септември (Симитли)
Академик (София) - Балкан (Ботевград)
Чавдар (Етрополе) - Белите орли (Плевен)
Беласица (Петрич) - Ботев (Криводол)
Пирин (Благоевград) - Ботев (Враца)
XV кръг
5 декември 2009, събота
Ботев (Враца) - Видима-Раковски (Севлиево)
Ботев (Криводол) - Пирин (Благоевград)
Белите орли (Плевен) - Беласица (Петрич)
Балкан (Ботевград) - Чавдар (Етрополе)
Септември (Симитли) - Академик (София)
Пирин (Гоце Делчев) - Марек (Дупница)
Етър 1924 (Велико Търново) - Вихрен (Сандански)
Рилски спортист (Самоков) - Ком-Миньор (Берковица)
XVI кръг
Видима-Раковски (Севлиево) - Ком-Миньор (Берковица)
Рилски спортист (Самоков) - Вихрен (Сандански)
Етър 1924 (Велико Търново) - Марек (Дупница)
Пирин (Гоце Делчев) - Академик (София)
Септември (Симитли) - Чавдар (Етрополе)
Балкан (Ботевград) - Беласица (Петрич)
Белите орли (Плевен) - Пирин (Благоевград)
Ботев (Криводол) - Ботев (Враца)
XVII кръг
Ботев (Криводол) - Видима-Раковски (Севлиево)
Ботев (Враца) - Белите орли (Плевен)
Пирин (Благоевград) - Балкан (Ботевград)
Беласица (Петрич) - Септември (Симитли)
Чавдар (Етрополе) - Пирин (Гоце Делчев)
Академик (София) - Етър 1924 (Велико Търново)
Марек (Дупница) - Рилски спортист (Самоков)
Вихрен (Сандански) - Ком-Миньор (Берковица)
XVIII кръг
Видима-Раковски (Севлиево) - Вихрен (Сандански)
Ком-Миньор (Берковица) - Марек (Дупница)
Рилски спортист (Самоков) - Академик (София)
Етър 1924 (Велико Търново) - Чавдар (Етрополе)
Пирин (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)
Септември (Симитли) - Пирин (Благоевград)
Балкан (Ботевград) - Ботев (Враца)
Белите орли (Плевен) - Ботев (Криводол)
XIX кръг
Белите орли (Плевен) - Видима-Раковски (Севлиево)
Ботев (Криводол) - Балкан (Ботевград)
Ботев (Враца) - Септември (Симитли)
Пирин (Благоевград) - Пирин (Гоце Делчев)
Беласица (Петрич) - Етър 1924 (Велико Търново)
Чавдар (Етрополе) - Рилски спортист (Самоков)
Академик (София) - Ком-Миньор (Берковица)
Марек (Дупница) - Вихрен (Сандански)
XX кръг
Видима-Раковски (Севлиево) - Марек (Дупница)
Вихрен (Сандански) - Академик (София)
Ком-Миньор (Берковица) - Чавдар (Етрополе)
Рилски спортист (Самоков) - Беласица (Петрич)
Етър 1924 (Велико Търново) - Пирин (Благоевград)
Пирин (Гоце Делчев) - Ботев (Враца)
Септември (Симитли) - Ботев (Криводол)
Балкан (Ботевград) - Белите орли (Плевен)
XXI кръг
Балкан (Ботевград) - Видима-Раковски (Севлиево)
Белите орли (Плевен) - Септември (Симитли)
Ботев (Криводол) - Пирин (Гоце Делчев)
Ботев (Враца) - Етър 1924 (Велико Търново)
Пирин (Благоевград) - Рилски спортист (Самоков)
Беласица (Петрич) - Ком-Миньор (Берковица)
Чавдар (Етрополе) - Вихрен (Сандански)
Академик (София) - Марек (Дупница)
XXII кръг
Видима-Раковски (Севлиево) - Академик (София)
Марек (Дупница) - Чавдар (Етрополе)
Вихрен (Сандански) - Беласица (Петрич)
Ком-Миньор (Берковица) - Пирин (Благоевград)
Рилски спортист (Самоков) - Ботев (Враца)
Етър 1924 (Велико Търново) - Ботев (Криводол)
Пирин (Гоце Делчев) - Белите орли (Плевен)
Септември (Симитли) - Балкан (Ботевград)
XXIII кръг
Септември (Симитли) - Видима-Раковски (Севлиево)
Балкан (Ботевград) - Пирин (Гоце Делчев)
Белите орли (Плевен) - Етър 1924 (Велико Търново)
Ботев (Криводол) - Рилски спортист (Самоков)
Ботев (Враца) - Ком-Миньор (Берковица)
Пирин (Благоевград) - Вихрен (Сандански)
Беласица (Петрич) - Марек (Дупница)
Чавдар (Етрополе) - Академик (София)
XXIV кръг
Видима-Раковски (Севлиево) - Чавдар (Етрополе)
Академик (София) - Беласица (Петрич)
Марек (Дупница) - Пирин (Благоевград)
Вихрен (Сандански) - Ботев (Враца)
Ком-Миньор (Берковица) - Ботев (Криводол)
Рилски спортист (Самоков) - Белите орли (Плевен)
Етър 1924 (Велико Търново) - Балкан (Ботевград)
Пирин (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)
XXV кръг
Пирин (Гоце Делчев) - Видима-Раковски (Севлиево)
Септември (Симитли) - Етър 1924 (Велико Търново)
Балкан (Ботевград) - Рилски спортист (Самоков)
Белите орли (Плевен) - Ком-Миньор (Берковица)
Ботев (Криводол) - Вихрен (Сандански)
Ботев (Враца) - Марек (Дупница)
Пирин (Благоевград) - Академик (София)
Беласица (Петрич) - Чавдар (Етрополе)
XXVI кръг
Видима-Раковски (Севлиево) - Беласица (Петрич)
Чавдар (Етрополе) - Пирин (Благоевград)
Академик (София) - Ботев (Враца)
Марек (Дупница) - Ботев (Криводол)
Вихрен (Сандански) - Белите орли (Плевен)
Ком-Миньор (Берковица) - Балкан (Ботевград)
Рилски спортист (Самоков) - Септември (Симитли)
Етър 1924 (Велико Търново) - Пирин (Гоце Делчев)
XXVII кръг
Етър 1924 (Велико Търново) - Видима-Раковски (Севлиево)
Пирин (Гоце Делчев) - Рилски спортист (Самоков)
Септември (Симитли) - Ком-Миньор (Берковица)
Балкан (Ботевград) - Вихрен (Сандански)
Белите орли (Плевен) - Марек (Дупница)
Ботев (Криводол) - Академик (София)
Ботев (Враца) - Чавдар (Етрополе)
Пирин (Благоевград) - Беласица (Петрич)
XXVIII кръг
Видима-Раковски (Севлиево) - Пирин (Благоевград)
Беласица (Петрич) - Ботев (Враца)
Чавдар (Етрополе) - Ботев (Криводол)
Академик (София) - Белите орли (Плевен)
Марек (Дупница) - Балкан (Ботевград)
Вихрен (Сандански) - Септември (Симитли)
Ком-Миньор (Берковица) - Пирин (Гоце Делчев)
Рилски спортист (Самоков) - Етър 1924 (Велико Търново)
XXIX кръг
Рилски спортист (Самоков) - Видима-Раковски (Севлиево)
Етър 1924 (Велико Търново) - Ком-Миньор (Берковица)
Пирин (Гоце Делчев) - Вихрен (Сандански)
Септември (Симитли) - Марек (Дупница)
Балкан (Ботевград) - Академик (София)
Белите орли (Плевен) - Чавдар (Етрополе)
Ботев (Криводол) - Беласица (Петрич)
Ботев (Враца) - Пирин (Благоевград)
XXX кръг
Видима-Раковски (Севлиево) - Ботев (Враца)
Пирин (Благоевград) - Ботев (Криводол)
Беласица (Петрич) - Белите орли (Плевен)
Чавдар (Етрополе) - Балкан (Ботевград)
Академик (София) - Септември (Симитли)
Марек (Дупница) - Пирин (Гоце Делчев)
Вихрен (Сандански) - Етър 1924 (Велико Търново)
Ком-Миньор (Берковица) - Рилски спортист (Самоков)