bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 23 Апр 2024 11:40


Странджа Агрокорн (Средец) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Сметки сметки...
МнениеПубликувано на: 14 Май 2008 21:37 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Окт 2006 21:24
Мнения: 1856
Отбор: Странджа-Металург (Средец)
Ще смятаме. След загубата от Брестник положението стана много лошо, всички под нас, включително и ние сме заплашени от изпадане. Да видим какво ни предстои в оставащите 4 кръга.

13. Странджа-Металург (Средец)
35-ти кръг:
Странджа-Металург (Средец) - Горубсо (Рудозем)
36-ти кръг:
Странджа-Металург (Средец) - почива
37-ми кръг:
Странджа-Металург (Средец) - ИТД Гигант (Съединение)
38-ми кръг:
Локомотив (Стара Загора) - Странджа-Металург (Средец)

Ужасна програма. Може би е най-тежката. Срещу Горубсо ще трябва задължителна победа. Може би и само тук ще успеем да вземем. Победим ли, почти сигурно се спасяваме. Всъщност ни трябват 6 точки за да се спасим, при положение че конкурентите бият. Следващия кръг почиваме. Ще трябва само да стискаме палци. После идва ужасното домакинство на Гигант. Тоя отбор не спира да купува цялата пролет, не са ли се спасили и срещу нас, ще купят и този мач. Няма какво да се лъжем. Дано да са се спасили дотогава, че да не го купят, но е малко вероятно. Последния кръг гостуваме на Локо Стз. Възможно е дотогава да има интрига за първото място, ако има няма да вземем точка. Ако Локомотив са загубили шансове за 1-во място или са първи и теоретично може да вземем някаква точка. Много тежка програма.

14. Асеновец
35-ти кръг:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Брестник 1948 (Пловдив)
36-ти кръг:
Горубсо (Рудозем) - Асеновец 2005 (Асеновград)
37-ми кръг:
Асеновец 2005 (Асеновград) - почива
38-ми кръг:
ИТД Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград)

Положението при Асеновец е доре долу като при нас. Първо са домакини на Брестник - пловдивчани трябва да запазят 3-тото място, защото при дадени обстоятелства може да дава шанс за забраж за Б. В такъв случай победата за Брестник е задължителна. После Асеновец са гости на Горубсо. И те като нас трябва да победят Гпрубсо и според мен ще стане - Горубсо няма за какво да играе. После почиват и накрая гостуват на Гигант. Същото като при нас - ако гигант не са спасени няма да загубят.

Левски 2006 (Стара Загора)
Преди да започна каквото и да е според мен този отбор заедно с Гигант трябва да отпаднат. Знаем че Гигант няма да отпаднат, за Левски е възможно.
35-ти кръг:
Поморие (Поморие) - Левски 2006 (Стара Загора)
36-ти кръг:
Левски 2006 (Стара Загора) - Левски 2004 (Карлово)
37-ми кръг:
Брестник 1948 (Пловдив) - Левски 2006 (Стара Загора)
38-ми кръг:
Левски 2006 (Стара Загора) - почива

Първия мач трябва да паднат ако има феърплей, втория може да победят, третия падат и четвъртият почиват. И те нямат пари - според мен максимум 3 точки да вземат от тези мачове.

16.ИТД Гигант (Съединение)
Нищо няма да пиша за този псевдо отбор. Ясно е че няма да изпаднат ако ще и срещу отбори от Б група да играят.

17. Арда (Кърджали)

35-ти кръг:
Арда (Кърджали) - ИТД Гигант (Съединение)
36-ти кръг:
Локомотив (Стара Загора) - Арда (Кърджали)
37-ми кръг:
Арда (Кърджали) - Черноморец (Несебър)
38-ми кръг:
Елегант (Хисаря) - Арда (Кърджали)

Доста гадна програма и за тях. От първите 2 мача няма какво да вземат, надеждите може да са им насочени към последните 2 кръга. Плюс за тях е че не почиват.

18.Загорец (Нова Загора)
35-ти кръг:
Загорец (Нова Загора) - почива
36-ти кръг:
Загорец (Нова Загора) - Любимец 2007 (Любимец)
37-ми кръг:
Металик (Сопот) - Загорец (Нова Загора)
38-ми кръг:
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)

Първите два мача и те няма какво да вземат. После е възможен един Х от Металик, а последния кръг разчитам на розите.

Класиране в долната част:
13. Странджа-Металург (Средец) 31 9 6 16 36 :59 33
14. Асеновец 2005 (Асеновград) 31 10 2 19 33 :53 32
15. Левски 2006 (Стара Загора) 31 9 5 17 33 :60 32
16. ИТД Гигант (Съединение) 30 9 4 17 27 :59 31
17. Арда (Кърджали) 30 7 6 17 27 :50 27
18. Загорец (Нова Загора) 31 8 2 21 32 :62 26
--. Черноморец ББ (Бургас)*


Може би с оглед на класирането и мачовете ние трябва да се спасим. победата над Горубсо е задължителна и тя би трябвало да ни спаси. Гигант и те няма да изпаднат. На Левски, Арда и Загорец няма да е леко. Голяма обърквация е, дано ние не изпаднем.
Моля, ако има човек от Средец който посещава този форум да отиде и да подкрепи отбора в тези мачове, ако въобще му пука. Има вероятност по 24 май да съм там, хващам си автобуса и отивам да викам за отбора за ужас на останалите на стадиона.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сметки сметки...
МнениеПубликувано на: 14 Май 2008 22:47 
Offline
АКАДЕМИК - отбор ВЕЛИК
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 21:42
Мнения: 2609
Местоположение: София
Отбор: Академик (София)
Дано да останете в групата! Като гледам имате реални шансове за това!
Успех. :wink:

_________________
Изображение
Изображение
АКАДЕМИК - ОТБОР ВЕЛИК!!!Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Май 2008 23:17 
сметките показват,че който събере 36т.,остава в групата.за загорец е късно вече,за гигант ще е ясно след мачаим с арда(очаквам екшън-бой,кръв,щото арда ако не бие отпада), а и от странджа ще вземат 1т.,левски и асеновец ако не купят някой мач няма да им излязат сметките т. е. след загорец втория отпадащ ще е между арда(най вероятно),л сз. или асеновец


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Сметки сметки...
МнениеПубликувано на: 15 Май 2008 08:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Не бях гледал програмата на другите отбори, освен нашата, разбира се. Доста завързани дербита се очертават. И смея да твърдя, че до последния кръг нищо няма да е ясно. Прогноза не мога да направя 100%-ова, ама почти сигурно единият изпадащ е Загорец, за другото място с най-големи "шансове" е Арда. Само че, продължавам да мисля, че нищо няма да е ясно кой ще участва в групата до август месец - просто никъде няма публикуван точен регламент за изпадащи, влизащи, възможни са и сливания...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Май 2008 21:22 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Окт 2006 21:24
Мнения: 1856
Отбор: Странджа-Металург (Средец)
Ако информацията е вярна, че Б групите става с по 16 отбора, може от нашата "В" група и третия отбор да влезе. Това означава, че бройката на изпадащите отбори ще се намали. Дано.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 20 Май 2008 11:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Май 2008 08:53
Мнения: 78
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
вие няма да изпаднете спокойно , вашият отбор не е по слаб от брестник , но явно нямате съдии зад гърба си , гледах и вашия мач и мача срещу брестник , във вашия състав има по качествени футболисти от този набрестник , само трябва физическа подготовка повече и това а ....и съдии:)


kyynadd написа:
Ако информацията е вярна, че Б групите става с по 16 отбора, може от нашата "В" група и третия отбор да влезе. Това означава, че бройката на изпадащите отбори ще се намали. Дано.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 6 мнения ] 



Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози