bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски София | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 20 Окт 2021 19:49


Български клубове - Панайот Хитов 2006 (Тутракан) GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Програма - сезон 2007/2008
МнениеПубликувано на: 26 Апр 2008 20:20 
Североизточна "В" Аматьорска футболна група - сезон 2007/08

Програма за пролетен полусезон
XVIII кръг

2 март 2008, неделя, 14:00 ч:
Албена 97 (Оброчище) - Черноморец (Бяла, обл.Варна)
Разград 2000 (Разград) - Спортист (Генерал Тошево)
Преслав (Велики Преслав) - Добруджа (Добрич)
Доростол 2003 (Силистра) - Аксаково (Аксаково)
Девня 2005 (Девня) - Черноморец (Балчик)
Панайот Хитов 2006 (Тутракан) - Ендже (Царев брод)
Орловец (Победа) - Черноломец 04 (Попово)
в Сливо поле:
Аристон (Русе) - Шабла (Шабла)
Суворово (Суворово) - Левски 96 (Главиница)
Тази информация е копирана от Bulgarian-football.com © 1992-2008. Благодарим Ви, че цитирате източника.
XIX кръг

9 март 2008, неделя, 14:00 ч:
Спортист (Генерал Тошево) - Албена 97 (Оброчище)
Добруджа (Добрич) - Разград 2000 (Разград)
Аксаково (Аксаково) - Преслав (Велики Преслав)
Черноморец (Балчик) - Доростол 2003 (Силистра)
Ендже (Царев брод) - Девня 2005 (Девня)
Черноломец 04 (Попово) - Панайот Хитов 2006 (Тутракан)
Шабла (Шабла) - Орловец (Победа)
Суворово (Суворово) - Аристон (Русе)
Левски 96 (Главиница) - Черноморец (Бяла, обл.Варна)

XX кръг

16 март 2008, неделя, 14:00 ч:
Черноморец (Бяла, обл.Варна) - Спортист (Генерал Тошево)
Албена 97 (Оброчище) - Добруджа (Добрич)
Разград 2000 (Разград) - Аксаково (Аксаково)
Преслав (Велики Преслав) - Черноморец (Балчик)
Доростол 2003 (Силистра) - Ендже (Царев брод)
Девня 2005 (Девня) - Черноломец 04 (Попово)
Панайот Хитов 2006 (Тутракан) - Шабла (Шабла)
Орловец (Победа) - Суворово (Суворово)
Аристон (Русе) - Левски 96 (Главиница)
Тази информация е копирана от Bulgarian-football.com © 1992-2008. Благодарим Ви, че цитирате източника.
XXI кръг

23 март 2008, неделя, 14:00 ч:
Добруджа (Добрич) - Черноморец (Бяла, обл.Варна)
Аксаково (Аксаково) - Албена 97 (Оброчище)
Черноморец (Балчик) - Разград 2000 (Разград)
Ендже (Царев брод) - Преслав (Велики Преслав)
Черноломец 04 (Попово) - Доростол 2003 (Силистра)
Шабла (Шабла) - Девня 2005 (Девня)
Суворово (Суворово) - Панайот Хитов 2006 (Тутракан)
в Борово:
Аристон (Русе) - Орловец (Победа)
Левски 96 (Главиница) - Спортист (Генерал Тошево)

XXII кръг

30 март 2008, неделя, 14:00 ч:
Спортист (Генерал Тошево) - Добруджа (Добрич)
Черноморец (Бяла, обл.Варна) - Аксаково (Аксаково)
Албена 97 (Оброчище) - Черноморец (Балчик)
Разград 2000 (Разград) - Ендже (Царев брод)
Преслав (Велики Преслав) - Черноломец 04 (Попово)
Доростол 2003 (Силистра) - Шабла (Шабла)
Девня 2005 (Девня) - Суворово (Суворово)
Панайот Хитов 2006 (Тутракан) - Аристон (Русе)
Орловец (Победа) - Левски 96 (Главиница)
Тази информация е копирана от Bulgarian-football.com © 1992-2008. Благодарим Ви, че цитирате източника.
XXIII кръг

6 април 2008, неделя, 16:00 ч:
Аксаково (Аксаково) - Спортист (Генерал Тошево)
Черноморец (Балчик) - Черноморец (Бяла, обл.Варна)
Ендже (Царев брод) - Албена 97 (Оброчище)
Черноломец 04 (Попово) - Разград 2000 (Разград)
Шабла (Шабла) - Преслав (Велики Преслав)
Суворово (Суворово) - Доростол 2003 (Силистра)
в Борово:
Аристон (Русе) - Девня 2005 (Девня)
Орловец (Победа) - Панайот Хитов 2006 (Тутракан)
Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Добрич)

XXIV кръг

13 април 2008, неделя, 16:00 ч:
Добруджа (Добрич) - Аксаково (Аксаково)
Спортист (Генерал Тошево) - Черноморец (Балчик)
Черноморец (Бяла, обл.Варна) - Ендже (Царев брод)
Албена 97 (Оброчище) - Черноломец 04 (Попово)
Разград 2000 (Разград) - Шабла (Шабла)
Преслав (Велики Преслав) - Суворово (Суворово)
Доростол 2003 (Силистра) - Аристон (Русе)
Девня 2005 (Девня) - Орловец (Победа)
Панайот Хитов 2006 (Тутракан) - Левски 96 (Главиница)
Тази информация е копирана от Bulgarian-football.com © 1992-2008. Благодарим Ви, че цитирате източника.
XXV кръг

20 април 2008, неделя, 16:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Добруджа (Добрич)
Ендже (Царев брод) - Спортист (Генерал Тошево)
Черноломец 04 (Попово) - Черноморец (Бяла, обл.Варна)
Шабла (Шабла) - Албена 97 (Оброчище)
Суворово (Суворово) - Разград 2000 (Разград)
в Русе, Градски стадион:
Аристон (Русе) - Преслав (Велики Преслав)
Орловец (Победа) - Доростол 2003 (Силистра)
Панайот Хитов 2006 (Тутракан) - Девня 2005 (Девня)
Левски 96 (Главиница) - Аксаково (Аксаково)

XXVI кръг

26 април 2008, събота, 16:00 ч:
Аксаково (Аксаково) - Черноморец (Балчик)
Добруджа (Добрич) - Ендже (Царев брод)
Спортист (Генерал Тошево) - Черноломец 04 (Попово)
Черноморец (Бяла, обл.Варна) - Шабла (Шабла)
Албена 97 (Оброчище) - Суворово (Суворово)
Разград 2000 (Разград) - Аристон (Русе)
Преслав (Велики Преслав) - Орловец (Победа)
Доростол 2003 (Силистра) - Панайот Хитов 2006 (Тутракан)
Девня 2005 (Девня) - Левски 96 (Главиница)
Тази информация е копирана от Bulgarian-football.com © 1992-2008. Благодарим Ви, че цитирате източника.
XXVII кръг

4 май 2008, неделя, 16:00 ч:
Ендже (Царев брод) - Аксаково (Аксаково)
Черноломец 04 (Попово) - Добруджа (Добрич)
Шабла (Шабла) - Спортист (Генерал Тошево)
Суворово (Суворово) - Черноморец (Бяла, обл.Варна)
Аристон (Русе) - Албена 97 (Оброчище)
Орловец (Победа) - Разград 2000 (Разград)
Панайот Хитов 2006 (Тутракан) - Преслав (Велики Преслав)
Девня 2005 (Девня) - Доростол 2003 (Силистра)
Левски 96 (Главиница) - Черноморец (Балчик)

XXVIII кръг

7 май 2008, сряда, 16:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Ендже (Царев брод)
Аксаково (Аксаково) - Черноломец 04 (Попово)
Добруджа (Добрич) - Шабла (Шабла)
Спортист (Генерал Тошево) - Суворово (Суворово)
Черноморец (Бяла, обл.Варна) - Аристон (Русе)
Албена 97 (Оброчище) - Орловец (Победа)
Разград 2000 (Разград) - Панайот Хитов 2006 (Тутракан)
Преслав (Велики Преслав) - Девня 2005 (Девня)
Доростол 2003 (Силистра) - Левски 96 (Главиница)
Тази информация е копирана от Bulgarian-football.com © 1992-2008. Благодарим Ви, че цитирате източника.
XXIX кръг

11 май 2008, неделя, 16:00 ч:
Черноломец 04 (Попово) - Черноморец (Балчик)
Шабла (Шабла) - Аксаково (Аксаково)
Суворово (Суворово) - Добруджа (Добрич)
Аристон (Русе) - Спортист (Генерал Тошево)
Орловец (Победа) - Черноморец (Бяла, обл.Варна)
Панайот Хитов 2006 (Тутракан) - Албена 97 (Оброчище)
Девня 2005 (Девня) - Разград 2000 (Разград)
Доростол 2003 (Силистра) - Преслав (Велики Преслав)
Левски 96 (Главиница) - Ендже (Царев брод)

XXX кръг

18 май 2008, неделя, 16:00 ч:
Ендже (Царев брод) - Черноломец 04 (Попово)
Черноморец (Балчик) - Шабла (Шабла)
Аксаково (Аксаково) - Суворово (Суворово)
Добруджа (Добрич) - Аристон (Русе)
Спортист (Генерал Тошево) - Орловец (Победа)
Черноморец (Бяла, обл.Варна) - Панайот Хитов 2006 (Тутракан)
Албена 97 (Оброчище) - Девня 2005 (Девня)
Разград 2000 (Разград) - Доростол 2003 (Силистра)
Преслав (Велики Преслав) - Левски 96 (Главиница)
Тази информация е копирана от Bulgarian-football.com © 1992-2008. Благодарим Ви, че цитирате източника.
XXXI кръг

21 май 2008, сряда, 16:00 ч:
Шабла (Шабла) - Ендже (Царев брод)
Суворово (Суворово) - Черноморец (Балчик)
Аристон (Русе) - Аксаково (Аксаково)
Орловец (Победа) - Добруджа (Добрич)
Панайот Хитов 2006 (Тутракан) - Спортист (Генерал Тошево)
Девня 2005 (Девня) - Черноморец (Бяла, обл.Варна)
Доростол 2003 (Силистра) - Албена 97 (Оброчище)
Преслав (Велики Преслав) - Разград 2000 (Разград)
Левски 96 (Главиница) - Черноломец 04 (Попово)

XXXII кръг

25 май 2008, неделя, 16:00 ч:
Черноломец 04 (Попово) - Шабла (Шабла)
Ендже (Царев брод) - Суворово (Суворово)
Черноморец (Балчик) - Аристон (Русе)
Аксаково (Аксаково) - Орловец (Победа)
Добруджа (Добрич) - Панайот Хитов 2006 (Тутракан)
Спортист (Генерал Тошево) - Девня 2005 (Девня)
Черноморец (Бяла, обл.Варна) - Доростол 2003 (Силистра)
Албена 97 (Оброчище) - Преслав (Велики Преслав)
Разград 2000 (Разград) - Левски 96 (Главиница)
Тази информация е копирана от Bulgarian-football.com © 1992-2008. Благодарим Ви, че цитирате източника.
XXIII кръг

1 юни 2008, неделя, 17:00 ч:
Суворово (Суворово) - Черноломец 04 (Попово)
Аристон (Русе) - Ендже (Царев брод)
Орловец (Победа) - Черноморец (Балчик)
Панайот Хитов 2006 (Тутракан) - Аксаково (Аксаково)
Девня 2005 (Девня) - Добруджа (Добрич)
Доростол 2003 (Силистра) - Спортист (Генерал Тошево)
Преслав (Велики Преслав) - Черноморец (Бяла, обл.Варна)
Разград 2000 (Разград) - Албена 97 (Оброчище)
Левски 96 (Главиница) - Шабла (Шабла)

XXXIV кръг

7 юни 2008, събота, 17:00 ч:
Шабла (Шабла) - Суворово (Суворово)
Черноломец 04 (Попово) - Аристон (Русе)
Ендже (Царев брод) - Орловец (Победа)
Черноморец (Балчик) - Панайот Хитов 2006 (Тутракан)
Аксаково (Аксаково) - Девня 2005 (Девня)
Добруджа (Добрич) - Доростол 2003 (Силистра)
Спортист (Генерал Тошево) - Преслав (Велики Преслав)
Черноморец (Бяла, обл.Варна) - Разград 2000 (Разград)
Албена 97 (Оброчище) - Левски 96 (Главиница)


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 1 мнение ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Баскетбол 2006-2007 Спортист Своге
Форум: Български баскетбол
lms_X 147350 24 Дек 2007 18:14
от lms_X
Преглежда непрочетените мнения Странджа през сезон 2006/07
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 123642 06 Юни 2007 15:08
от Fabio_Cannavaro
Преглежда непрочетените мнения Отборът на Спартак - 2006-2007
Форум: Архив
Anonymous 114170 01 Яну 2007 16:25
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 133567 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 143932 21 Окт 2011 21:22
от sashitop

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози


placeholder