bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 18:22


Арда 1924 (Кърджали) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 32 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Сезон 2020/2021г.
МнениеПубликувано на: 13 Авг 2020 10:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Правя тема за новият сезон.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2020/2021г.
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2020 11:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Ами щом има нова тема ще изразя моите впечатления от двата мача до сега.

Общо взето и в двата мача изтървахме победите, като в първия мач отбелязвам като минус, че допуснахме много лесно да ни обърнат от 0:2 до 3:2 и накрая едвам достигнахме хикса, но пък отбелязахме 3 гола като гости, което помня да се е случвало само срещу Бистрица.

Левски - е, нямаше по-добър момент, в който да ги бием тези, но отново ги изпуснахме. Много хъс от Делев, но и много егоистично в много решаващи моменти, нарисувани за гол. Можеше да бием с 2-3 гола разлика, но допуснахме изравняване.

Очакванията са ми да не отпаднем, но едва ли ще сме в топ 6.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2020 11:31 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Кво става сега, Гайтански спира парите и ще сгъваме цирка?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 24 Авг 2020 09:23 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
cengiz_han28 написа:
Кво става сега, Гайтански спира парите и ще сгъваме цирка?


:lol: Е, някак няма да има логика тъкмо да се поставят осветления и всичко и да се приключи. Но пък аз съм далеч от слуховете в Кърджали.
Това ли се говори из града?

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2020 10:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
В Родопи24 публикуваха отворено писмо на феновете до Гайтански, в което го молят да не спира финансирането на клуба. Не знам как точно стоят нещата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2020/2021г.
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2020 10:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Тва беше доста жалко изпълнение, ама каквито феновете такива и писмата :D Трябва явно да говорим с някой от тарторите за повече информация.

Относно вчерашния мач - е това вече ми хареса. Очакхва тези от 1948 да ни отнесат, с оглед на селекция и предните им 2 мача, но изненадващо ние ги отнесохме. Отново пропуснахме доста и можеше резултатът да е по изразителен от 0:2. Дано не се стига до разпад, че май набираме скорост.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2020/2021г.
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2020 08:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Добрите мачове на отбора продължават. Обърнахме Ботев в Кърджали и втора победа над силен съперник. Защитата в този мач - Ганев и Стоев не бяха на ниво и заради тяхно разиграване ни вкараха най-бързия гол за тази година, а и изобщо 3тия най бърз гол в историята на българския футбол. Въпреки шока в началото отборът се изправи и върнахме гол в средата на първото полувреме. В края, обаче, отново грешка в защита и получихме нелеп гол в 45+5.
Второто полувреме вървя под наш контрол и успяхме чрез голове на Коконов от добавка на дузпа и страхотната странична ножица на Делев да обърнем мача и да го затворим при резултат 3:2. :a006: .
Сега следва 2 седмична почивка и гостуване на Враца на 12ти. Надявам се двуседмичната пауза да не повлияе на инерцията, която сме набрали и да вземем мача във Враца.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Сеп 2020 16:34 
Offline

Регистриран на: 08 Май 2011 11:47
Мнения: 382
Отбор: Арда (Кърджали)
Доволен съм от спечелената точка във Враца. Казвам спечелена защото едно полувреме играхме с човек по-малко , вече приличаме на отбор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2020/2021г.
МнениеПубликувано на: 15 Дек 2020 09:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Отдавна не съм коментирал тук, а почти прилкючвам зимната част от футболното ни първенство. Та на бързо - След 15 изиграни мача Арда се представя повече от задоволително и се намира в сигурни води на 4-то място в първенството, като през някои кръгове дори бяхме 3-ти. През полусезона бихме Левски на герена и ги изтървахме на Дружба, завъртяхме и равенства с коварния отбор на Локо и с ЦСКА. Записахме победи над Ботев, Славия и Берое и ЦСКА 1948.
За мен отличителни футболисти през тези мачове бяха Коконов, Делев, Котев, Ковачев (който за съжаление ще го изпуснем), а в защита флангът на Леони изглеждаше по активен от този на Лозев.
Предстои последен мач за годината и може би най-тежкият досега - домакинство на Лудогорец. Въпреки слабата си форма в Европа, Лудогорец отново доминират в България и се очертават като шампион, но едно равенство в Кърджали никак няма да е зле за нас.

Засега изглежда, че вървим доста добре и отборът е окомплектован, но за съжаление вече знаем че Ковачев ще бъде върнат на Лудогорец, а Ребин Сулака също изглежда ще напусне. Това са 2ма сигурни титуляри, които трябва да бъдат заменени, а към момента опциите пред Киров за замяна на някой от тези не са много. Имаше коментари и за това че Михаил Александров също ще напусне Кърджали. За мен напускането на Ковачев щеше да даде повече шансове на Александров за игра но това вече е въпрос на разбиране между ръководставата.

Ники Киров се представя отлично и изглежда е намерил общ език с футболистите. Дано продължим по този начин и през пролетта

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2020/2021г.
МнениеПубликувано на: 15 Дек 2020 09:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Отдавна не съм коментирал тук, а почти прилкючвам зимната част от футболното ни първенство. Та на бързо - След 15 изиграни мача Арда се представя повече от задоволително и се намира в сигурни води на 4-то място в първенството, като през някои кръгове дори бяхме 3-ти. През полусезона бихме Левски на герена и ги изтървахме на Дружба, завъртяхме и равенства с коварния отбор на Локо и с ЦСКА. Записахме победи над Ботев, Славия и Берое и ЦСКА 1948.
За мен отличителни футболисти през тези мачове бяха Коконов, Делев, Котев, Ковачев (който за съжаление ще го изпуснем), а в защита флангът на Леони изглеждаше по активен от този на Лозев.
Предстои последен мач за годината и може би най-тежкият досега - домакинство на Лудогорец. Въпреки слабата си форма в Европа, Лудогорец отново доминират в България и се очертават като шампион, но едно равенство в Кърджали никак няма да е зле за нас.

Засега изглежда, че вървим доста добре и отборът е окомплектован, но за съжаление вече знаем че Ковачев ще бъде върнат на Лудогорец, а Ребин Сулака също изглежда ще напусне. Това са 2ма сигурни титуляри, които трябва да бъдат заменени, а към момента опциите пред Киров за замяна на някой от тези не са много. Имаше коментари и за това че Михаил Александров също ще напусне Кърджали. За мен напускането на Ковачев щеше да даде повече шансове на Александров за игра но това вече е въпрос на разбиране между ръководставата.

Ники Киров се представя отлично и изглежда е намерил общ език с футболистите. Дано продължим по този начин и през пролетта

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2020 20:50 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Ковачев и Сулака ако напуснат наистина ще е неприятно за нас, но по-скоро се надявам слуховете за националния отбор да не се окажат верни, че за първи път имаме читав треньор. Ники Киров и интелигентен човек и добър специалист. След края на сезона прословутият руски милиардер дано не реши да го върне и в Ботев, че тия май ще развият сериозен проект, а Киров никога не е криел симпатиите си към тях. Иначе не съм очаквал да се представим толкова добре ако трябва да бъда честен. Изключително съм доволен от отбора. Много ми се иска да атакуваме сериозно купата, че това топ 6 нищо не ми говори. За мен е важно да имаме отбор в елита и да ни радват с добра игра. Ако успеем да поднесем изненада в турнира за Купата на България това вече ще е нещо значимо. Има няколко футболисти на които мястото не им е тук и просто не се получават нещата, но не виждам смисъл да ги назовавам един по един, то си има хора за тази работа. Трябва да вметна, че и Жуниньо въобще не е лош играч, добре я пипа топката, добре ги умее извеждащите пасове, но за сега го раздава малко лежерно и има леко мързелив вид. Ако се стегне и реши да покаже истинското си лице за нивото на Първа лига е добър според мен. Не е някакво менте като Лукас в общи линии.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Яну 2021 12:21 
Offline

Регистриран на: 08 Май 2011 11:47
Мнения: 382
Отбор: Арда (Кърджали)
Арда обяви трима нови сред, които е Георги Атанасов той е кърджалиец отново ще имаме местен в отбора дано да играе по-често има бъдеще в това момче САМО АРДА


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2020/2021г.
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2021 10:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Ситуацията е такава, че Сулака, Леони и Ковачев напуснаха и бих казал, че и тримата бяха доста важни за отбора. Сулака беше стабилен в защита, Леони с включванията по крилото тормозеше доста противниците, а представянето на Ковачев беше много стабилно и разбирателството с Коконов и Делев беше перфектно.

Като нови привлякохме въпросният Георги Атанасов, който е юношка от Кърджали, след което преминава в ъндър групите на Левски и там е един от най-талантливите голмайстори. Дано го виждаме да трупа опит в "А" група. Трябва му напредък във физиката.

Другите двама са защитници, като единият е грък и играл през цялата си кариера в Гърция, докато другият е французин играл за вторите отбори на Дижон и Динамо Загреб и малко опит във Кипър и втората дивизия на MLS. Като цяло впечатляват с физика, но има какво да доказват като качества на терена. Дано стабилизираме защитата с тях, защото Крумов не е най-доброто, което може да замени Сулака.

На мястото на Ковачев може да се налага Мишо Александров или Александър Георгиев.

Към момента отборът е на лагер в Турция.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2020/2021г.
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2021 16:44 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Нещо не ми харесва факта, че отново разчитаме на чужденци. Взехме двама, имаме бразилец на проби, очаква се още двама атакуващи да пристигнат, а имаше коренна разлика в играта ни след като започнахме да залагаме на българи. Видяхме, че нищо не стана с толкова много чужденци. Някои от самите тях след напускането си казаха, че изборът им е бил грешен. Коконов съвсем скоро по време на интервю също обясни, че успехът до голяма степен се дължи на това, че този сезон разчитаме изцяло на българи в състава. Остава да се надяваме да се окажат сполучливи трансфери, макар че силно се съмнявам. Най-много ще ни липсва Ковачев според мен. Александров и Георгиев не притежават този финес и не мисля, че ще могат да го заместят. Искрено се надявам да няма други напускащи от ключовите ни играчи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Яну 2021 09:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Тва с чужденците и българите е много тънък момент, в който българските таланти са изключително рядко явление, а ако има такива те на 19-20 години се мислят за богове и нищо друго освен трансфер в чужбина не ги интересува. След което, отиват в някой средно силен към слаб европейски отбор, провалят се и се връщат отново в бг. Доказателствата са много, дори и футболисти, които вече са надхвърлили 30така в нашия отбор имат доказан такъв опит. Изглежда е много по-лесно да намериш някой качествен чужденеце от някоя по-долна европейска дивизия, който пък тук в България пасва идеално.

И все пак Арда за пръв път КУПИ млад талант и то български. Става въпрос за юноша на ЦСКА Тонислав Йорданов. Изглежда обещаващ, а и е вече изцяло наш, без наеми и т.н. Да му пожелаем успех и много голове :)

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Яну 2021 16:52 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Ехххххх, не знам защо реших да видя какво е било важно във форума преди 10 години. Тогава сме сваляли Рамо :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2020/2021г.
МнениеПубликувано на: 29 Яну 2021 21:33 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Тонислав Йорданов си беше машина в Литекс. В Етър за кратко време също сътвори добри неща. В ЦСКА остана под сянката на Соу и Ахмедов, но аз съм впечатлен от качествата му и вярвам, че ще бъде полезен. Добър играч е и ме кефи, само се притеснявам да не е от онези въпросни лигльовци.

Продължавам да съм скептично настроен към Таравел и Русакис. Май колкото и да не ми се иска Крумов ще играе редовно. Таравел все пак ми се струва една идея по-добър от гръка.

Иначе до сега определено Жуниньо е звездата на лагера. Класата си я има, само да бъде максимално концентриран и да се отдаде до край.

А пък Рамо като гледам си живее добре. Кара си скъпата кола, има си отборче в областната група и някакъв цех май строи ако не се лъжа. Далаверите явно вървят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Фев 2021 11:54 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
хахаха голям екшън си бяха протестите срещу Рамo и мачовете с Космос Бургас и Съединение :D

Звучи далечно, но пък да се надяваме да не се озовем пак там по пример на други отбори изгряли за кратко.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Фев 2021 19:25 
Offline

Регистриран на: 08 Май 2011 11:47
Мнения: 382
Отбор: Арда (Кърджали)
Особенно мача със Съединение помня как публиката събра пари за яйца :-D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 08 Фев 2021 09:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
:pirat:
ArdaFan написа:
Особенно мача със Съединение помня как публиката събра пари за яйца :-D


Ма как няма, бате. Не знам дали беше 2006 или 2007, но там някъде на гостуване в Съединение, наш'те ядоха голям бой. В буквалния смисъл. Имаше един мой съсед Самет играеше в отбора и му бяха счупили носа.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Re:
МнениеПубликувано на: 08 Фев 2021 15:04 
Offline

Регистриран на: 08 Май 2011 11:47
Мнения: 382
Отбор: Арда (Кърджали)
VDV написа:
:pirat:
ArdaFan написа:
Особенно мача със Съединение помня как публиката събра пари за яйца :-D


Ма как няма, бате. Не знам дали беше 2006 или 2007, но там някъде на гостуване в Съединение, наш'те ядоха голям бой. В буквалния смисъл. Имаше един мой съсед Самет играеше в отбора и му бяха счупили носа.

Този случай не беше ли срещу Марица Пловдив?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2020/2021г.
МнениеПубликувано на: 09 Фев 2021 10:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Хмм. Не съм сигурен, споменът ми е за Съединение :D

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2021 11:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Много съмнителни последни 2 мача на Арда.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2021 09:48 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
cengiz_han28 написа:
Много съмнителни последни 2 мача на Арда.

Особено последният. Намесен ли е Венци всичко ми е съмнително. Второто полувреме се чудихме как да загубим мача

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2021 14:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Не мога да подмина мача, който направихме с най-лошото нещо в българския футбол. Сори, не всеки може да е на моето мнение, но ненавиждам това нещо в зелено от Разград. Причините са много, но няма да наблягам на това днес.
Арда игра като равен с величието лудогорец и загуби с гол вкаран в 96тата минута. За втори път им се опъваме, а мачът беше меко казано над нивото на мачовете в българската първа лига. Имаше няколко спорни решения на съдиите, но и на това няма да наблягам, защото всичко е минало и едва ли някой ще се впечатли от поредното съдийско рамо. Само адмирации за начина, по който изглеждаше отборът в петък. Дано продължим представянето си по този начин

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 32 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Странджа през сезон 2006/07
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 139205 06 Юни 2007 15:08
от Fabio_Cannavaro
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 151521 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 165477 21 Окт 2011 21:22
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 69960 25 Яну 2007 20:34
от agataa
Преглежда непрочетените мнения Състав на отбора за сезон 2007/2008
Форум: Сезон 2007/2008
parmalat 63138 18 Май 2008 14:18
от [AS Roma]Gu73v

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози