bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 26 Апр 2024 06:14


Български клубове - Арда (Кърджали) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 27 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Лятна подготовка 2019
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2019 10:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Здравейте,

Нека в тази тема коментираме случващото се около отбора през лятото на 2019.

В момента отборът е на лагер в Банско и Разлог.

Напуснали отбора: Веселин Ганев, Вълчан Чанев, Ернест Грвала, Димитър Алексиев, Тодор Тодоров, Архан Юсуф, Веселин Добрев, Ивайло Найденов и Димитър Законов, Венци Христов

Пристигнали: Александър Георгиев (полузащитник), Николай Банков (вратар)

В Банско отборът ще изиграе 2 контроли, като първата е срещу Поморие на 22 юни и с новаците в румънската първа дивизия Академика Клинчени на 26 юни. На 29 юни Арда ще гостува на Ботев Пловдив в контрола, а официалното представяне ще бъде на 6 юли в Кърджали срещу отбора на Ботев Гълъбово.

В началото на новия сезон Арда ще домакинства на стадион "Лаута" в Пловдив. Първото "домакинство" ще бъде на Ботев Пловдив в периода от 10-13 юли.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2019 16:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Контролата с Ботев отпада заради жребия за първият кръг ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2019 08:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
cengiz_han28 написа:
Контролата с Ботев отпада заради жребия за първият кръг ;)


:a006:

А вместо това контрола със славия на 28 юни, не съм сигурен за място на контролата, но най-вероятно ще бъде в София.

Освен това, Арда вчера подписа с двама нови защитници - Дарко Глишич и Венцислав Василев. Дарко Глишич е ляв бек и идва от Септември София, кaто даже беше единственият близо до гол в баража за влизане в "А" група.

Венци Василев може да играе краен или централен защитник, гледал съм го в периода му в ЦСКА, но това беше преди доста време и не му знам изявите след това. Играл е още в Миньор, Берое, Арис и Етър.

С привличането на тези защитници според мен се разбира, че Левски ще запазят Ивайло Найденов и няма да го виждаме отново с нашия екип, поне за този полусезон :)

Успех на новите момчета!

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2019 09:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Засега нито една печка, което ме радва :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка 2019
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2019 09:52 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Аз даже бих се радвал ако се оттървем от лукас, че в няколкото участия имаше доста комични пипания на топката. Нещо не е типичния бразилец, който може си представям.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка 2019
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2019 16:47 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Лукас е много зле и според мен. Хубаво ще е ако Найденов остане и този сезон при нас, иначе задължително нов полузащитник ни трябва. Читав плеймейкър дано да вземем най-накрая. След напускането на Венци Христов, който няма да ни липсва според мен и нападател на всяка цена разбира се. Супер тъпо е, че няма да играем известно време в Кърджали, но нищо не зависи от нас за съжаление.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юни 2019 07:14 
Offline

Регистриран на: 08 Май 2011 11:47
Мнения: 382
Отбор: Арда (Кърджали)
Трябва да подсилват нападението наистина ,че нямаме нападатели мисля,че избързаха да освободят Алексиев трябваше да му се шанс .


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка 2019
МнениеПубликувано на: 17 Юни 2019 12:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Алексиев беше добър за запълване на дупки, но принципно е футболист на ниво Б група макс.

Говори се за 2 нови попълнения от чужбина.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка 2019
МнениеПубликувано на: 18 Юни 2019 20:24 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Имаме нужда от далеч по-качествен голаджия. Алексиев можеше да остане вместо Карадайъ като трети нападател просто. Гледам, че и Милен Стоев е на лагер е с отбора, но няма смисъл според мен. Все си мисля, че Васил Добрев беше добър млад защитник, който също нямаше да е зле да остане при нас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка 2019
МнениеПубликувано на: 20 Юни 2019 10:48 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
В медийното пространство се говори, че Геворг Газарян се е разбрал с Арда. Не ми е познат, но е факт, че е Арменски национал, опитен атакуващ полузащитник - смятам, че, ако го договорим ще е качествено попълнение за отбора.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка 2019
МнениеПубликувано на: 25 Юни 2019 11:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Изиграха се първите 2 контроли от подготовката, която пък е общо 3 контроли, и ясно се вижда, че НЕ сме готови.

Измъчено равенство 2:2 с Поморие и загуба с 0:2 от Черно Море, които не си дадоха много зор срещу нас. Не искам да бъда скептичен, но определено селекцията закъснява, а футболисти, които изкараха миналия сезон на резервната скамейка сега са титуляри. :?: :?: :?: Лукас не става, Карадайъ не става, а и други също не са на нужното ниво за първа лига.. Надявам се да има свежи попълнения, че общата група футболисти не надхвърля 18 души

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Юни 2019 12:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Предполагам ще вземем чужденци на килограм в края на трансферния прозорец, когато който става за нещо си е намерил отбор, който не става за нищо отива в Първа Професионална Лига на България :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юни 2019 13:16 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Нападател и двама дефанзивни полузащитници - точно от това което имахме нужда. Сега като привлечем и атакуващ полузащитник обликът на отбора ще е изцяло различен.

Силно се надявам това да не е бившият играч на Бешикташ Мухаммед Демирджи обаче. Тоя видя малко пари и слава и забрави за футбола. Асболютен стойкаджия. Беше на проби в Барселона, което показва, че е имал талант, но курвите и нощният живот се оказаха по-важни за него. Освен, че загуби мястото си в Бешикташ стигна до там, че Розенборг го отпратиха след кратък пробен период. Неубедителни бяха и изявите му в Белгия. Сега благодарение на някакви мениджъри се мотае из втора дивизия на Турция. Няма нужда от подобен трансфер, трябва ни сериозен играч на тази позиция.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юни 2019 14:40 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Гледах видеа на нападателя, който идва от Айндховен. Доста бърз и повратлив и добре владее топката, висок е 1.96. Надявам се да пасне на отбора, но нивото и играта в Холандия са доста различни от това в България

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка 2019
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2019 08:55 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Всички попълнения до момента:

Дарко Глишич - Ляв бек - идва от Септември София
Емил Мартинов - Идва от Азербайджан, има 5 сезона в Славия
Александър Георгиев - Полузащитник - идва от Етър има мачове и за Септември
Николай Банков - вратар, идва от Локо ГО
Венци Василев - защитник - идва от Етър, играл е за ЦСКА, Берое и Арис
Самуеле Кареча - атакуващ халф/дясно крило - от академията на Милан, има мачове в Лега Про - на проби - все още не е подписал договор
Илиша Сам - нападател - идва от ФК Айндховен има мачове във второто ниво на Холандия
Румян Овсапян - полузащитник - идва от ФК Пюник, настоящ Арменски национал
Радослав Василев - нападател - идва от Черно Море, има мачове за националния отбор
Ивайло Димитров - крило - играл е в различни страни като Армения, Казакхстан и т.н - също има мачове за националния.

Имаше клюки и за португалски футболист, но нищо не е обявено още.

Трудно ще му е на Белчев да изгради отбор буквално за 1 контролен мач и 10 дни, но нека видим

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка 2019
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2019 15:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Още едно ново попълнение - Зоран Гайич - защитник е и идва от чешкия Жлин. Има няколко сезона в чешката първа дивизия.

Друго от деня е, че загубихме с 0:2 от Славия без да покажем каквото и да е било в този мач. Футболисти като Карадайъ, Милен Стоев, Пепи Христов и Лукас доказват, че нямат място в първа лига. Освен това забелязах, че Веселин Марчев пропусна цялата подготовка на отбора, а новини покрай него няма.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2019 16:13 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Сърбинът е играл и в групите на Лига Европа със същият отбор, което си е похвално.

Абсолютно съм съгласен, че споменатите имена нямат нужната класа за Първа лига. Не показаха нищо нито миналият сезон, нито на контролите.

Може би няма да е зле да вземем и един истински десен бек. Играчите, които могат да действат на тази позиция в лицето на Крумов, Василев и Лозев всъщност играят по принуда там, основните им постове са различни.

Нападателите станаха твърде много изведнъж. Нищо чудно да играем 4-4-2 или 4-3-3.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юли 2019 09:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Отборът вече се прибра в Кърджали и води тренировките си на Дружба (не мога да приема преименуването :D). Имаме още едно ново попълнение - португалецът Жоао Аморим. Халфът е играл предимно във втора португалска дивизия, но е играл 9 мача за първия отбор на Бенфика.

На 6ти юли е мачът за представяне на отбора пред публиката срещу Ботев Гълъбово

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка 2019
МнениеПубликувано на: 02 Юли 2019 14:00 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Чукалов е разтрогнал по взаимно съгласие. Защо изобщо го взехме, дори един мач не записа? Петър Христов и Митко Плахов щели да бъдат преотстъпени, а според мен Плахов трябва да остане. Изобщо не е лош футболист. Очаква се да се разделим и с Лукас както всички знаят вече. Не е ясно бъдещето на Милен Стоев, а по всичко си личи, че Карадайъ и този сезон ще е в отбора. Ръководството направи това, което трябваше. Мисля, че няма недоволни от селекцията. Всичко е в ръцете на треньорският щаб вече. Аз съм обнадежден за едно добро представяне в Първа лига.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка 2019
МнениеПубликувано на: 02 Юли 2019 16:22 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Аз даже бях изненадан като видях Чукалов в контролите :D Споделяме едно и също мнение за Плахов - един от футболистите, които правят приятно впечатление, а и е в отбора от самото 'ново' начало. Според мен не отстъпва на другите футболисти на неговия пост........ Аз даже не знам как да съм настроен, но пък с нетърпение очаквам да видя как ще се нареди съставът за първия мач с Ботев.
За съжаление или за щастие, ще го гледам от плажа :D

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2019 17:40 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Румен Сандев се раздели с отбора и последваха едни сълзи и сополи, фенове и агитки застават зад Сандев и обвиняват ръководството...... не знам дали е тъжно или смешно.

В такива случаи трябва да се благодари на футболиста за играта и всеотдайността и всеки по пътя си. Това е реалността в Бг футбола и общо взето всеки Е заменим.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка 2019
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2019 23:35 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Ами малко е тъпо Милен Стоев да остане, а той да си тръгне според мен. Дори би било по-нормално Крумов да напусне вместо Сандев. Сякаш има нещо друго в цялата тази ситуация ама както и да е. Стана то вече. Беше добър играч, ще го помним с добро.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юли 2019 11:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Аз съм съгласен, но никой не знае какво се случва зад кулисите. Не знаем дали Сандев не иска нов договор за повече пари или пък ръководството има други планове и така. Не може да обвиняваме никой в случая. Сандев се раздаде, евалата, ред е на другите.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка 2019
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2019 20:46 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Сега пък се опитваме да изпъдим Венци Бенгюзов. Също много добър играч и с много голям принос. Странни неща се случват, не съм очаквал нещо подобно.

Новите екипи много приличат на тези на Левски. Особено този жълт цвят, изцяло необикновен за нас не ми допадна много. Бялото щеше да бъде по-добре. Но това са подробности вече.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2019 23:54 
Offline

Регистриран на: 08 Юли 2007 15:09
Мнения: 199
Местоположение: Бистрица
Отбор: Витоша (Бистрица)
Извинявам се че се намесвам :) но момчетата довели до това Арда да е в А група не заслужаваха тази съдба :(

_________________
Бистрица!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 27 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Зимната подготовка
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 66566 27 Фев 2007 01:10
от aircraft10
Преглежда непрочетените мнения Зимната подготовка на Странджа
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 48745 25 Фев 2007 12:39
от kyynadd
Преглежда непрочетените мнения Зимна подготовка
Форум: Калиакра 1923 (Каварна)
Anonymous 83702 19 Фев 2011 23:16
от riki088
Преглежда непрочетените мнения Зимна подготовка 2006/07
Форум: Сезон 2006/2007
mittag_slavia 25033 21 Юли 2007 18:25
от aiko_92
Преглежда непрочетените мнения Зимна подготовка 2007
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 5698 02 Фев 2007 23:31
от r.h.

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози