bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 11:19


Арда 1924 (Кърджали) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 87 мнения ]  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Сезон 2019/2020г.
МнениеПубликувано на: 29 Май 2019 21:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Ей момчета, кой е очаквал преди десет години това!?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2019 09:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Не знам, аз нямам думи. Какви 10 г? До преди 2 години не съм се и замислял, че от този умрял стадион, на който истински футбол не се е играло от години, отново ще има футбол, отново ще има зрители, отново ще дойдат ЦСКА и Левски.............. Изгледал съм купища мачове във "В" група и никога не съм си и помислял, че това, което се случи вчера може да се случи..... За мен това е мечта и вярвам, че е така за всеки един кърджалиец. Местният отбор е в ЕЛИТА!!! Браво Арда!!! Браво Ахмед за решителността и хладонкръвието в този момент пред гола. Браво на публиката, която успя да напълни Лаута, така както локото не си я пълни в "А" група. Браво Пешев, браво на всички ,които стоят зад паравана на този проект! Благодаря от сърце!

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Арда в Първа лига!
МнениеПубликувано на: 30 Май 2019 10:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Честито и от мен! И респект за пълния стадион вчера. Беше наистина много красива гледка. Аз, лично, си спомних едни мигове от 1982, когато нашият стадион беше препълнен и бихме Марек в среща-реванш, след която Розите също успяха да влязат в А група. Това ще ви остане за цял живот, вярвайте ми!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Арда в Първа лига!
МнениеПубликувано на: 30 Май 2019 17:05 
Offline

Регистриран на: 08 Май 2011 11:47
Мнения: 382
Отбор: Арда (Кърджали)
cska_kazanlak написа:
Честито и от мен! И респект за пълния стадион вчера. Беше наистина много красива гледка. Аз, лично, си спомних едни мигове от 1982, когато нашият стадион беше препълнен и бихме Марек в среща-реванш, след която Розите също успяха да влязат в А група. Това ще ви остане за цял живот, вярвайте ми!

Благодаря.При нас нещата се получиха и ми се сбъдна една мечта вече Арда е в елита, но хубавите мигове тепърва ни предстоят бъдете сигурни . САМО АРДА !!! :f10: :f10: :f10:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2019 15:45 
Offline

Регистриран на: 08 Май 2011 11:47
Мнения: 382
Отбор: Арда (Кърджали)
Ръководството мисля че закъснява със селекцията трябва да действат по-бързо .


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Арда в Първа лига!
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2019 09:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Да преименуваме ли темата на Сезон 2019/2020 или да се създаде нова?

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2019 09:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
И в крайна сметка излиза че първият мач ще е на Дружба. Ние ли сме новите галеници на БФС? :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2019/2020г.
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2019 10:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Официалната причина е, че подготвят стадиона за Европейски мачове, но смятам, че БФС взимат предвид, че това ще е истински празник за нас.

От една страна се радвам много, че ще е в Кърджали, от друга няма да мога да присъствам, защото ще съм на моренце :D

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2019/2020г.
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2019 09:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
И така - неусетно от месец юни 2017та изминаха 2 години и Арда извървя своя славен път от селските групи до елита на България. Минахме през села и паланки, играхме с отбори от всякакъв калибър, от Куклен до Карнобат, от Хитрино до Ерден, от македонския шампион до Шахтьор Донецк. През контролните периоди се изправихме срещу отбори от Казахстан, Грузия, Украйна, Македония, Сърбия, Беларус и Русия и никъде не показахме слаба игра, а напротив - Арда дори победи отбори от елитни първенства. Спечелихме аматьорската купа на България и стигнахме от онзи гол на Беркай в 90тата минута срещу Миньор Раднево до гола на Ахмед Осман в 111тата срещу Септември. След всички тези емоции, ФК Арда Кърджали, 95 години след създаването си е сред първенците на България. След 3 дни предстои историческо домакинство на Ботев Пловдив на стадиона в парк Простор.

Е, ще ни бъде трудно, но ние заслужихме да изживеем този момент. Успех Арда! Дано се радваме на дълги години елитен футбол в града!!!

Арда, оле!

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2019 16:59 
Offline

Регистриран на: 08 Май 2011 11:47
Мнения: 382
Отбор: Арда (Кърджали)
Ето че настъпи и този момент Арда вече е част от Първа лига, дай боже дълги години да сме тук . Събота ни чака труден мач с Пловдивският Ботев стадионът ще е пълен и дано да ги победим ,защото при евентуални три точки ще започнем с настроение. САМО АРДА!!! :f10: :f10:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2019/2020г.
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2019 11:54 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Карадайъ ще играе в Локо ГО. Инсайд тъгува :D

Според думи на Пешев най-вероятно ще има още един нов.

Марчев и Ахмед са наказани и няма да играят. Антонио Вутов и Александър Тонев са големите отсъстващи в състава на Ботев.

Говори се, че фенове на Ботев ще име и в останалите сектори. 500 билета за сектор гостуващи им се сторили малко, очаква се да бъдат около 2000 души. Ако това е вярно ще е лудница.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2019 18:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Стартираме по Кърджалийски :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2019 20:41 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Никак лошо не играхме. Браво на момчетата. На моменти бяхме несигурни в отбрана и допуснахме елементарни грешки, но показаха характер всички играчи. Очевидно не сме готови и имаме нужда от време. Равенство срещу Ботев Пловдив като за начало не е зле. Срещу Царско село обаче искам победа на всяка цена :-D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2019/2020г.
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2019 21:22 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Добър старт, но можеше и повече. Смятам, че Белчев не изигра правилно козовете си и не направи правилните смени. Ботев имаха изключително много брак в играта през втората част и Арда пропусна да се възползва от този факт. + Цял мач изсипвания и атаки по фланговете с центрирания, които в 99% от случаите бяха печелени от Кристиян Димитров, не вкарахме никакво разнообразие в атаките, та дори корнерите бяха изпълнявани по еднообразен и неефективен начин.
Браво на момчетата, сигурен съм че ни очакват по-добри мачове.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Юли 2019 21:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Като потвърждение на по-горния ми коментар - статистиката на диема сочи, че Кристиян Димитров от Ботев има 10 успешно пресечени центрирания и 100% спечелени въздушни дуели.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2019/2020г.
МнениеПубликувано на: 16 Юли 2019 23:46 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Силен мач изигра определено. Сега е пред трансфер в Румъния срещу 700 000 евро. Липсата на Тонев и Вутов им се отрази на играта според мен. Радващо е, че и Феребори Доре го нямаше. Бразилецът, който дойде от Малта е пълна боза.

Елиша Сам показа, че има потенциал, но понеже не е свикнал да играе срещу такива "катъри", а може би и защото не е готов физически, след час игра му свършиха силите. Но мисля, че ще ни е доста полезен. Добро впечатление ми направи и Глишич от новите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2019/2020г.
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2019 11:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Някой има ли планове да посещава мача днес?

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2019/2020г.
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2019 21:18 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Отново добър мач според мен. Проспахме едно цяло полувреме. Даже домакините започнаха по-активно, но постепенно и те намалиха темпото. През второто полувреме смея да твърдя, че бяхме по-добрият отбор. Няма как да не съжаляваме за всички тези пропуски. Доволен съм от усилията и желанието на отбора, но решителните последни подавания и завършващият удар ни куцат. Поизмориха се и към края на срещата момчетата. Няма смисъл да повтаряме след всеки мач, че не сме готови и имаме нужда от време. Това е ясно. Царско село също си имаха своите възможности. Две ситуации бяха много опасни, но Караджата се намеси отлично. Продължаваме без загуба, но и без отбелязан гол. Успех срещу Берое.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2019 21:31 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
От една страна е добре,че взимаме точка, но от друга и този мач точките можеше да са 3. Мачът беше изключително тегав и на ниво ВТОРА ЛИГА. По принцип харесвам Коконов, но негови лоши отигравания костваха спечелването на мача. Първо ситуацията,в която го събориха пред наказателното можеше да пусне топката много преди да е на тази позиция и тогава щяхме да имаме мн по-добра възможност за гол. След това още едно опасно положение с няколко възможности за пас той реши да стреля и пропиля възможнпдтта. Овсепян също стреля извън наказателното като имаше поне 2 паса извеждащи Бенгюзов и още някой на чисти позиции. Лозев за пореден път ми прави мн добро спечатление с желанието, с което играе. Добър мач и за Глишич и за Караджата разбира се. Аморим и Сам им куца комуникацията с отбора. Дано по-бързо се сработят.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Юли 2019 13:55 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Индивидуално погледнато Аморим и Ховсепян нищо не играха втори пореден мач. Добре, че не се стигна до раздяла с Бенгюзов, защото ако продължат така съвсем скоро ще се наложи да играе отново той. Глишич стои добре на терена. Раздава се здраво и изглежда като сполучлив трансфер. Лозев си е все същият сърцат играч. Дава всичко от себе си. Гаич макар и да не е зле ми се видя малко тромав и това може да ни създаде проблеми по принцип. Венци Василев знае какво е Първа лига и няма нужда от много приказки за него. Доволен съм, че е при нас. Емил Мартинов е много стабилен. Полезен е в средата на терена, обаче не може да издържи 90 минути на едно и също ниво все още. Усеща се драстична умора към края. Сам направи лош мач, за съжаление Ради Василев още по-лош. Ивайло Димитров трябва да се включи час по-скоро. Нека да го видим как ще се представи и той. Георгиев раздвижи играта след като се появи. Той трябва да започне срещу Берое за сметка на Марчев, който очевидино не е готов според мен. Коконов по принцип не го харесвам. Става за дълбочина в състава, но ни трябва футболист с различни качества там.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2019/2020г.
МнениеПубликувано на: 22 Юли 2019 13:07 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Венци Василев си тръгна от Арда след проблем с лигльото и прехваленото капитанче Пламен Крумов. Машала! Махнаха и Сандев по незнайни причини, сега на пожар ще привлечем някой куц кон сигурно...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Юли 2019 16:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Каква е причината?

Крумов е доста колеблив защитник, както и Караджата е 50/50.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2019/2020г.
МнениеПубликувано на: 25 Юли 2019 09:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Ок. Следва първото ни ''домакинство'' на Лаута, а съперник ще бъде отборът на Берое. В досегашните си 2 мача Берое показа 2 лица, първо победиха като гости Ботев Враца с 3-1, а след това загубиха домакинството си на Лудогорец с 2-4. В отбора личат имената на Камбуров, Бандаловски, Бригидо и моментият им голмайстор Йосипович.
С оглед трудностите ни пред гола ми мирише на трети мач без гол. Надявам се футболистите да опровергаят моето очакване

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2019/2020г.
МнениеПубликувано на: 25 Юли 2019 14:31 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Виктор Генев е отказал да премине в Арда. Да вземат Росен Колев ако се е наял на пари в далечен Хонг Конг и да приключват мъките.

Иначе Педро Еуженио е играчът, който най-много ме притеснява от Берое барабар с Камбуров.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2019 23:43 
Offline

Регистриран на: 08 Май 2011 11:47
Мнения: 382
Отбор: Арда (Кърджали)
Каквото и да кажем Берое е си е Берое имат изключителни опитни играчи , трябва да сме много внимателни пред гола само така можем да спечелим този мач, а ако измъкнем равен лично аз ще съм много доволен САМО АРДА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 87 мнения ]  1, 2, 3, 4  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Странджа през сезон 2006/07
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 139126 06 Юни 2007 15:08
от Fabio_Cannavaro
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 151429 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 165333 21 Окт 2011 21:22
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 69931 25 Яну 2007 20:34
от agataa
Преглежда непрочетените мнения Състав на отбора за сезон 2007/2008
Форум: Сезон 2007/2008
parmalat 63103 18 Май 2008 14:18
от [AS Roma]Gu73v

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози