bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 17:32


Арда 1924 (Кърджали) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 87 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Сеп 2019 11:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Загубихме 2:0 от Лудогорец в Разград. На пръв поглед нищо учудващо в резултата, но не разбирам защо Лукас е още в отбора и е избран за титуляр в този мач. Какво се случва с Делев и защо той не беше избран за мача и защо излезнахме за равен? Никога до сега не бях виждал футболистите на Арда да излизат толкова демотивирани на терена и изцяло съсредоточени в защитата. Второто полувреме се опитахме да направим нещо, но вече беше късно. С оглед на това, че Лудогорец излезнаха с абсолютно резервен състав + Вандерсон, си мисля, че можеше да се представим по-добре.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2019/2020г.
МнениеПубликувано на: 24 Сеп 2019 14:55 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Спас е контузен и се усети липсата му. Аз се чудя по-скоро какво търси този Сидоел в отбора? Такъв бездарник от къде са го намерили не знам. С нищо не е по-добър от Бенгюзов и Плахов. Язък за момчетата. Толкова тромав и неориентиран играч защо игра за сметка на Емил Мартинов не ми е ясно? Нормално е да паднем от Лудогорец, няма нищо чудно в това. Не съм доволен от играта иначе, но по-важно е да победим Етър и Дунав според мен. Но ще е хубаво да бием някой от големите отбори за престиж. Остава това да се случи срещу Левски вече :D Опасявам се, че и този англичанин "голямата звезда" ще играе за сметка на най-сърцатия и един от най-добрите играчи в отбора Деян Лозев. Леони пък нищо чудно още с идването си да грабне мястото на Глишич, който понякога е потресаващ. Хасани за сега изглежда като по-добър вариант от Крумов. Взехме Михаил Александров знаейки, че е с контузия и скоро няма да е в игра май. Надявам се той пък да ни спаси от Коконов занапред.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Сеп 2019 22:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Какво толкова са скандирали нашите на стадиона на Лудогорец че са ни друснали хиляда лева глоба?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2019/2020г.
МнениеПубликувано на: 25 Сеп 2019 12:57 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Моци, курво, Моци, курво твърде вероятно е причината. :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Окт 2019 08:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Победа с 2:1 срещу Етър в Пловдив. Етър поведоха, но Арда бързо съумя да върне 2 гола чрез Аморим и Хасани. Страхотен пробив и асистенция на Лозев при първия гол. След този мач се нареждаме на 5то място в класирането.
Единственото, което не ми харесва е, че сме вече в 11ти кръг а Белчев продъжлава да върти състави с по няколко промени всеки мач.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2019/2020г.
МнениеПубликувано на: 06 Окт 2019 14:19 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Почти във всеки мач се случва така, че противниците ни все имат кадрови проблеми, липсват им важни футболисти. Срещу Етър отсъствието на Младенов и Боджадж определено си каза думата и ги победихме лесно. Днес Дунав и те ще идват без основни футболисти като Колев, Аяс и Ковачев. За последния по-скоро ме е яд, че няма да играе, защото такова дръвче като него не съм виждал. Росен Колев пък е човекът, който стабилизира играта им в защита и донесе малко класа там. Самир Аяс се откроява като най-техничният им играч на предни позиции. Остава да се справим само с един от талантите на родния ни футбол според мен Ахмед Ахмедов (Мечо) и вярвам, че ще извоюваме нова победа.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2019 16:43 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Още срещу Етър играхме доста отпуснато, но ги обърнахме благодарение на това, че гостите бяха прекалено респектирани, изненадващо за мен. Този път обаче номера не мина. Хората си вкараха втори гол и всичко приключи. Дано да е добър урок за играчите и да осъзнаят, че лесни мачове няма. Колкото и клиширано да звучи. Тези три точки обаче ще ги търсим много. Не вярвам да победим Левски насред София. Разбира се има възможност и мачът да е бил нагласен, както много други в първенството. Всички знаем как стоят нещата в България и няма да се учудя ако се е случило нещо подобно. Но е безсмислено да говорим за такива неща без ясни факти, каквито ние нямаме. Не е необходимо да се създават много драми и от една загуба.

Имаме си национал вече. Изключително много се радвам за Лозев. С много труд стигна до тези дни. Надявам се да получи шанс за изява в мачовете.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Окт 2019 11:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Загуба с 2:1 от Левски на герена. Като цяло излезнахме прекалено респектирани и заиграхме с 5ма в защита. Това работеше до към 70тата минута когато силен удар от дистанция попари Караджата. След това Крумов направи грешка, която децата пред блока не правят и резултатът стана 2:0. В 90+3 пък същият отбеляза хубав гол от пряк свободен.
Така след изиграване на 1/3 от сезона и след като срещнахме всички съперници от лигата по веднъж Арда се намира на 7мо място след 5 победи 3 равни и 5 загуби. Отлична статистика, която според мен можеше само да е по-добра.
Надявам се искрено до началото на месец февруари осветлението на стадиона да е готово и да може най-накрая Кърджали наистина да усеща първа лига у дома.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2019/2020г.
МнениеПубликувано на: 22 Окт 2019 16:24 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Загуба от Дунав не трябваше да допуснем, всичко друго е приемливо и без изненади. Това, че не можем да бием по-силните отбори го отдавам на факта, че халфовата ни линия не е достатъчно добра. Ховсепян и Аморим са много под очакванията, Сидоел е още по-зле, а Мартинов, който започна доста добре напоследък забелязвам, че не играе съвсем както трябва. Белчев каза, че има нужда от 3-4 нови попълнения през зимата. След толкова много трансфери щом отново мисли, че му трябват нови имена, значи някъде преди това са сгрешили с трансферите. Личното аз се надявам Ховсепян и Аморим да бъдат заменени, че направо не ми издържат нервите като ги гледам тия двамата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2019 08:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Загубата от Дунав не мога да я коментирам, тъй като не успях да гледам мача, но естествено, че не съм я очаквал. Доста хора се съмняват в черно тото, но както Боби Михайлов каза - " В България черно тото няма " :D :D :D

Относно Ховсепян и Аморим се съгласявам. Очаквах повече. Единственото, с което Ховсепян ще остане в историята на Арда е първият гол за клуба в "А" група. А за Аморим даже не се сещам. Личи си, че футболисти като Делев много раздвиждват играта, но той пък е контузен от няколко мача. Очаквам с нетърпение и Мишо Александров, тъй като той добре познава терените по "А" група . Най-вероятно както се говори през зимата ще се привлекат нови имена и се надявам Ховсепян и Аморим да бъдат освободени

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2019/2020г.
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2019 20:38 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Очевидно има спад в цялостната форма на отбора, което не знам на какво се дължи. Може би някои играчи осъзнаха, че след месец-два няма да са в състава и умишлено не играят. Изключително сме крехки и уязвими в единоборствата, а трябва да е точно обратното. Също така сме доста неподвижни не терена и действията са мудни. Отиграваме ключови ситуации по възможно най-малоумния начин и всичко това оказва влияние на резултатите. Почти всеки мач все едни и същи момчета се борят, а други просто присъстват на терена. Не мога да приема и факта, че играем за равен срещу предпоследния в класирането и отбор намиращ се в серия от негативни резултати. Вместо да вкара Ахмед или Георгиев в игра той извади Василев за сметка на дефанзивен полузащитник. Не знам от какво толкова се притесни Белчев, защото след мигновенния изравнителен гол имахме достатъчно време да търсим и втори. И Леони ако ще играе така сме го закъсали яката там. Като муха без глава е.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2019 09:28 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Ботев бяха надъхани след смяната на треньора, но с нищо не показаха игра за клуб като Ботев. Арда, обаче, за пореден път не направи нищо и игра за Х. Сами сме си виновни за още 2-3 подобни резултата и бездушната и безидейна игра. Спас Делев липсва, а половината отбор гледат играта от близо на терена.
Със сигурност през зимата ще има смяна на 5-6 играчи, и може би това се знае и влияе на играта на някои от футболистите.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2019/2020г.
МнениеПубликувано на: 05 Ное 2019 15:18 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Според неофициална информация (слухове) Дарко Глишич (калпазанин) е отстранен от отбора, защото е заложил 30 хиляди лева за точен резултат загуба с 2:0 срещу Левски. Все пак да изтъкнем, че в България черно тото НЯМА :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2019/2020г.
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2019 01:05 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
В тотаджийски отбор ли се превръщаме или просто сме посредствени не мога да разбера? Неприемливо е да играят по толкова бездушен начин. Липсва агресия в играта на отбора и в единоборствата сме все така "нежни". Има нещо гнило в цялата тази работа и не е на добро май...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2019 10:23 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Изборите минаха :D Сега сериозно - Мисля че се готвим за втората осмица, където да се гони евентуален бараж


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2019 08:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Вчера при дузпата на Берое си помислих, че на 100 процента тоя мач е уреден да е Х. Не може да направиш толкова нелепа дузпа. Вярно, че всичко тръгна от грешката на Лозев, но Крумов всеки мач има по някоя голяма изцепка, която или довежда до гол или до 90 процентова опасност, с която някак си се разминаваме.... Да идва тая зимна пауза, че атаката ни е много ялова. Имаме доста пропиляни атаки, които можеха да завършат по по-добър начин, но все или се бави последния пас или нещо някой се спъва в топката.... и т.н .
Това със втората осмица според мен е гаранция. Не вярвам да удържим в топ 6.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Ное 2019 16:53 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Радвам се, че след загубата от Царско село треньора най-сетне разбра, че Аморим и Ховсепян са тотални некадърници и не разчита вече на тях. Александър Георгиев от своя страна се включи добре и не се представя зле. Атанас Кръстев също е мъжко момче и когато е на терена дава всичко от себе си, въпреки че играе като десен бек. Ради Василев напоследък вдигна нивото и ми харесва как играе. От друга страна пък забелязвам спад във формата на Лозев. Нещо не му се получава играта, макар че желанието си го има.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2019 09:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Аз за пореден път ще кажа, че моментното представяне на отбора с оглед на това, че сме новаци е задоволяващо. Ние сме 5ти след изиграване на половината редовен сезон. Очакват ни 2 мача с ЦСКА, от които също ще си изкараме нови изводи.
Лозев прегаря. Това е. Харесва ми, но е доста пренавит - надявам се Белчев ги вижда тези неща и разговаря с него относно някои ненужни негови действия.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2019/2020г.
МнениеПубликувано на: 26 Ное 2019 00:40 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Между другото някакъв кльощав съмнителен млад сенегалски защитник е на проби при нас. Чудя се с какво може да е по-добър този от Васил Добрев, който игра като преотстъпен от Септември миналия сезон и е български младежки национал? Али Сисе, който пък е национал на Сиера Леоне толкова ли е зле, че въобще не му са дава шанс? Поне е някакъв здравеняк и изглежда супер стабилен физически спрямо този. Какви са тези изпълнения не знам. Поне да се опитат да направят играч от Милен Стоев или въобще който и да е български футболист. Не знам защо въобще се занимават с такива неща. Не ми се вярва сенегалецът да е супер класа и да получим луди пари за него след време.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2019 10:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
180 минути и 2 мача скука срещу ЦСКА. В първия след изключително нелепа проява на Гаич ЦСКА измъкнаха победата в Кърджали и продължиха за купата. Няма да добавям допълнителен 'анализ' ,че ще взема да се повтарям вече. Единственото хубаво беше броят на хората, които посетиха мача за купата в Кърджали в работен ден и при минусови температури.

Арда 0:1 ЦСКА (Купа България)
Арда 0:0 ЦСКА

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Яну 2020 11:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Честита 2020! Пожелавам евро-турнири през тази година! :D
Засега имаме 4 нови попълнения и това са:

Стойчо Атанасов - защитник, закупен от ЦСКА
Мартин Костадинов - ляв бек, закупен от Дунав
Румен Руменов - полузащитник свободен трансфер от Етър
Светослав Ковачев - полузащитник свободен трансфер от Етър
Нямам наблюдения върху гореспоменатите футболисти. Надявам се, че Белчев ги е избирал, а не са му докарани.
Тима напуснаха Али Сесай, Дарко Глишич и продадения на Левски Деян Лозев.

Отборът е на подготовка от днес в Момчилград, а след това ще има и лагер в Турция

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Яну 2020 07:46 
Offline

Регистриран на: 08 Май 2011 11:47
Мнения: 382
Отбор: Арда (Кърджали)
От трансферите съм много доволен , тъй като до сега са взети само българи и млади момчета


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2020 09:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Нещо ни замря темичката, както честно казано у мен замря мерака да гледам този отбор. Дълго чаканото влизане в "А" група не го усещам така както на мен ми се искаше, може би защото вече не живея в Кърджали, не мога да ходя на мачове , или може би нещо друго. Ама дори и да живеех в Кърджали, то и там мачове няма - има един отбор Арда, който играе някъде, има едни 20-30 човека, абонирани за безплатния автобус, които ги гледат и това е.

Понеже тук дискусиите намаляха, опитах да започна неколкократно някоя дискусия относно мачовете, формата на футболистите и играта във фейсбук групата, но удрях на камък и получавах отговори от сорта на "SAMO ARDA", "BURSADAN COK SELAM" , 'сте има ли безплатни автобуси' и т.н.

Да не говорим, че не ми харесва и безидейността в мачовете на отбора, изгледах цялата подготовка и мачовете с Ботев Враца и Етър.... то едва ли мога да изкарам нещо позитивно. Интересно ми е, ако някой все още чете форума на кво мнение сте

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2020 12:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Лошото е че първия сезон в "А" група премина по други стадиони. От следващия сезон интереса със сигурност ще спадне а и отборът все повече ми заприличва на нещо от рода на Етър или Ботев Враца - Просто пълнеж в първенството.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2019/2020г.
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2020 21:03 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Белчев не го харесвам като треньор и не разбирам как така една много голяма част от хората в Кърджали го възхваляват като Бог. Определено ще сме му благодарни, че под негово ръководство влезнахме в Първа лига, но до там. Този сезон се издъни според мен. Една от най-скъпите селекции притежаваше, но големите отбори ни биха като тъпани, срещу най-слабите се издънихме и нещата напоследък все вървяха на зле. Тъй че няма място за излишни драми. Най-вероятно и той избяга като Стойчо и ще застане начело на ЦСКА.

Лично аз много бих искал да видя Илиан Илиев като треньор на Арда. Не виждам как това ще се случи в този момент обаче. Може би единствено една висока заплата може да наклони везните към нас, иначе във Варна се справя добре. Специалист със солиден опит и успехи в родния футбол. Спечелил купата на страната с Берое. Носител на наградата треньор на годината. Залага на атакуваща игра и срещу големите отбори винаги създава проблеми и успява да ги излъже. Най-важното дисциплиниран треньор и мъжкар, който винаги казва това което мисли.

Потресен съм от имената, които се споменават по медиите между другото. Повечето са изпята песен, а другите просто некадърници, които не стават. Трябва ни човек с желязна дисциплина на първо място, защото повечето играчи са големи лигльовци. Наджи Шенсой също не е лош вариант между другото.

Не виждам проблем и в това чужденците да се махат. Няма един за който трябва да тъгуваме. Беше грешка да се привличат толкова много чужденци и то толкова бездарни.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 87 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Странджа през сезон 2006/07
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 139196 06 Юни 2007 15:08
от Fabio_Cannavaro
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 151511 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 165463 21 Окт 2011 21:22
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 69956 25 Яну 2007 20:34
от agataa
Преглежда непрочетените мнения Състав на отбора за сезон 2007/2008
Форум: Сезон 2007/2008
parmalat 63135 18 Май 2008 14:18
от [AS Roma]Gu73v

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози