bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 23:26


Арда 1924 (Кърджали) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 87 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Сезон 2019/2020г.
МнениеПубликувано на: 22 Апр 2020 09:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Белчев не беше лош докато бяхме в Б група и на старта на сезона в "Елита". След това все едно с магическа пръчка нещо му се случи и все едно, някой започна да му реди отбора. Нямам идея. Може и да не е така, но последните му мачове бяха доста неясни от към тактическа гледна точка за мен.
Въпреки всичко, благодарим му и успех занапред!
Относно чужденците, всички да си ходят до един - нямам нищо против. И без това, въпреки добрите визитни картички нито един от тях не блесна по никакъв начин.
Първоначално се учудвах как може футболист играл в Ливърпул под Юрген Клоп да се озове в Арда. След няколко мача разбрах защо.

Сега - новият ни треньор е Ники Киров. За мен непознат, има 3 сезона в Ботев Пловдив и една спечелена купа на страната с тях. Преди това е бил треньор и на Марица и Спартак Пловдив. За пръв път този човек ще бъде треньор на различно място от Пловдив. Дано за него това да бъде ново предизвикателство, в което той ще се хвърли с всички сили.

С оглед на цялостната ситуация и неяснотата в страната относно всичко, включително и спортните мероприятия нямам идея какво да очакваме, но нека се надяваме от септември да има мачове на стадиона в Кърджали и те да са на професионално ниво + да не сме боксова круша и да изпаднем в следващия сезон. :)

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2019/2020г.
МнениеПубликувано на: 30 Май 2020 15:54 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Първенството най-сетне се подновява. Интересното е, че с отбора тренират и бивши играчи на клуба като Карадайъ, Краси и Беркай. Даже скоро мисля, че видях и Марчев в града, нищо чудно и той да се е върнал. Усилено се говори за интерес към Камбуров, който е неразбираем за мен. При наличието на Ради не виждам смисъл от подобен трансфер, особено пък ако иска да си тръгне имаме нужда от по свеж играч. Гаич и Хасани си тръгнаха в защита най-вероятно ще видим Милен Стоев и Пламен Крумов. Милен е млад играч с определени не лоши качества. Липсва му опит разбира се, има проблеми с правилното позициониране и трябва да заякне още. Но не е някакъв тънкопишко, който да се посере от страх. Компенсира с желание и борбеност. По-добър шанс от това да се докаже няма да има. Да видим какво ще се случи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2020 19:59 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
С оглед на ситуацията в която се намират трябваше да бием Дунав с лекота. Имахме доста добри положения, които пропиляхме старателно и си платихме цената. Може би е имало и подценяване малко, но просто трябваше да ги бием въпреки всичко. Недопустим резултат срещу отбор пред фалит.

Срещу Лудогорец няма как да не оценя старанието и себераздаването на момчетата. Показахме стабилна игра в защита, имахме добри възможности за гол и доста добри възможности за контра атаки, които не успяхме да развием. Месут се представи по възможно най-добрия начин. Един вратар на 28 години играещ за първи път футбол на професионално ниво. Цялата му кариера е преминала във В група, имаше кратък престой в аматьорски турски отбор, а най-странното е, че по едно време се беше отказал дори от футбола и работеше в Германия като сервитьор ако не се лъжа. Заслужава адмирации.

За съжаление не мога да кажа същите неща за Николай Банков. Наблюдавал съм го няколко пъти на тренировките и мога да ви убедя, че е ужасен вратар. Стоян Колев постоянно спираше заниманията за да го мотивира и да го накара да се съвземе. Очевидно е човек с лабилна психика, той пък продължаваше да прави грешка след грешка. Днес срещу Левски се видя какво може. Не съм очаквал нещо различно. Отделно и играта ни беше трагична, съвсем закономерен резултат срещу слаб Левски.

Просто искам тези ремонтни дейности да приключат възможно най-скоро и от следващия сезон да наблюдаваме футбол на Дружба. Имаме нужда от доста нови попълнения. Надявам се Киров да се справи добре с всичко и да се получат нещата при нас. Изглежда като доста интелигентен човек, дано да има и качества като треньор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2020 20:11 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
RQ7 написа:
С оглед на ситуацията в която се намират трябваше да бием Дунав с лекота. Имахме доста добри положения, които пропиляхме старателно и си платихме цената. Може би е имало и подценяване малко, но просто трябваше да ги бием въпреки всичко. Недопустим резултат срещу отбор пред фалит.

Срещу Лудогорец няма как да не оценя старанието и себераздаването на момчетата. Показахме стабилна игра в защита, имахме добри възможности за гол и доста добри възможности за контра атаки, които не успяхме да развием. Месут се представи по възможно най-добрия начин. Един вратар на 28 години играещ за първи път футбол на професионално ниво. Цялата му кариера е преминала във В група, имаше кратък престой в аматьорски турски отбор, а най-странното е, че по едно време се беше отказал дори от футбола и работеше в Германия като сервитьор ако не се лъжа. Заслужава адмирации.

За съжаление не мога да кажа същите неща за Николай Банков. Наблюдавал съм го няколко пъти на тренировки и мога да ви уверя, че е ужасен вратар. Стоян Колев постоянно спираше заниманията за да го мотивира и да го накара да се съвземе. Очевидно е човек с лабилна психика, той пък продължаваше да прави грешка след грешка. Днес срещу Левски се видя какво може. Не съм очаквал нещо различно. Отделно и играта ни беше трагична, съвсем закономерен резултат срещу слаб Левски.

Просто искам тези ремонтни дейности да приключат възможно най-скоро и от следващия сезон да наблюдаваме футбол на Дружба. Имаме нужда от доста нови попълнения. Надявам се Киров да се справи добре с всичко и да се получат нещата при нас. Изглежда като доста интелигентен човек, дано да има и качества като треньор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2019/2020г.
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2020 19:38 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Запазихме мястото си в елита на комфортна позиция без да изпитваме излишни притеснения от изпадане и целта като за началото е постигната. След гръмките трансфери в началото на сезона може би си повярвахме малко повече ама след време се приземихме всички. Пак ще повторя, че за мен е достатъчно голяма радост да имаме отбор в Първа лига. През новия сезон ако успеем да изградим боеспособен отбор, да показваме приличен футбол и да се превърнем в страшилище за всички отбори ще е добре все пак. Това посредствено и колебливо представяне няма да доведе до никъде. Трябва да вдигнем нивото драстично. Трансферите са много важни, дано този път не допуснем същите грешки.

Говорих с няколко момчета от Бургас, които работят по стадиона и казаха, че се работи с пълна сила дори в 3 часа през нощта и се прави всичко възможно през новия сезон да сме у дома. Само козирката няма да е готова сега, а ще остане за следващата година по техни думи. Прави впечатление, че цветовете на седалките се променили и изглеждат малко грозни и захабени. Обвиниха фирмата която ги е монтирала и споделиха, че са работили с некачествен материал, което очевидно си е така.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2019/2020г.
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2020 15:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Фев 2013 20:51
Мнения: 460
Местоположение: Стадион Дружба Добрич
Отбор: Добруджа 1919 (Добрич)
Здравейте колеги,видях че Арда е преотстъпила на Добруджа нападателя ви Ерай Карадайъ.Въпроса ми е какви са вашите впечатления за футболните му качества и дали ще ни е полезен във Втора лига?

_________________
И САМО ДОБРУДЖА ОБИЧАМ АЗ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2020 19:27 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
При нас няма гол в официалните мачове. Мисля, че горе долу е ясна причината защо беше привлечен. Игра слабо като цяло, претърпя и тежка контузия. Обича нощния живот. В Локо ГО какво стана не знам, но в Гълъбово отбеляза няколко гола и беше важен играч за тях. В общи линии не е за предпочитане. Имахте един чернокож снажен нападател какво се случи с него?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2020 08:37 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Така запазихме място в елита и се представихме достойно и имаше някои много качествени мачове, особено през първата част на сезона. След ковида у мен остана някакъв горчив привкус на тото, но няма да задълбавам. Аз също се радвам, че Арда е в елита и живот и здраве догодина вече и градът ще се радва на елитен футбол (стига да се оттървем от тая гадория covid). Надявам се също и Ахмед Осман да получи заслужена раздяла с отбора, демонстративен мач и т.н. Освен това съм леко притеснен какво ще привлечем и как ще се сработят момчетата до началото на следващия сезон, което е буквално след 20 дни. В момента състава е доста къс, не знам дали ще има лагер или нещо, но определено времето не е достатъчно за сработване и очевидно всичко пак ще се случва в движение.

Днес е жребият за следващия сезон, така че ще очакваме с интерес кой ще е първият отбор гостуващ на стадиона в Кърджали.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2020 21:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Фев 2013 20:51
Мнения: 460
Местоположение: Стадион Дружба Добрич
Отбор: Добруджа 1919 (Добрич)
RQ7 написа:
При нас няма гол в официалните мачове. Мисля, че горе долу е ясна причината защо беше привлечен. Игра слабо като цяло, претърпя и тежка контузия. Обича нощния живот. В Локо ГО какво стана не знам, но в Гълъбово отбеляза няколко гола и беше важен играч за тях. В общи линии не е за предпочитане. Имахте един чернокож снажен нападател какво се случи с него?

Благодаря за информацията!Относно чернокожия нападател той замина за Белгия!Успех през новия сезон ви желая!

_________________
И САМО ДОБРУДЖА ОБИЧАМ АЗ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Авг 2020 17:26 
Offline

Регистриран на: 08 Май 2011 11:47
Мнения: 382
Отбор: Арда (Кърджали)
какво очаквате от Арда през новият сезон ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2019/2020г.
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2020 18:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Не очаквам, а се надявам да не отпаднем, да не ни удари финансова криза и т.н :D

Очаквам куп футболисти да дойдат и да си тръгнат отново както се случи и през миналата година и през по-голямата част от сезона отбор няма, а има някакви хора, които не се познават и си подават топката.

Сори, обикновено съм от хората, които оценят, факта, че сме в елита, но общата картинка на бг футбола ни кара да сме на това ниво.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2019/2020г.
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2020 20:55 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Нямам големи очаквания и аз. Миналата година видяхме, че не стана кой знае какво с уж сериозни имена, бивши национали и куп чужденци. Този сезон са привлечени предимно млади български момчета, нека да пробваме и така. На предни позиции и халфовата линия притежаваме що годе прилични футболисти, но защитата ни е доста зле според мен. Там очевидно липсва класа. Треньорът спомена, че чака още две попълнения, силно се надявам да са защитници. Радвам се, че махнаха Банков ама имахме нужда от по-изявен вратар според мен. Контузията на Караджата е сериозна явно, а Васил Симеонов е играл в предимно слаби отбори досега. Не съм много сигурен, че е правилният избор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 87 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Странджа през сезон 2006/07
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 139273 06 Юни 2007 15:08
от Fabio_Cannavaro
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 151589 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 165596 21 Окт 2011 21:22
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 69980 25 Яну 2007 20:34
от agataa
Преглежда непрочетените мнения Състав на отбора за сезон 2007/2008
Форум: Сезон 2007/2008
parmalat 63176 18 Май 2008 14:18
от [AS Roma]Gu73v

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози