bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 16 Апр 2024 21:54


Български клубове - Арда (Кърджали) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 77 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2018 22:16 
Offline

Регистриран на: 08 Май 2011 11:47
Мнения: 382
Отбор: Арда (Кърджали)
Арда изпрати годината с победа като гост на Струмска слава с 1-3 . Голмайстори бяха Законов, А.Осман и В.Христов. Лошо или добро някои доволни някои не Арда заема 3-то място в класирането и с 2точки аванс пред ЦСКА1948 . Мачкай Ардааа !!! :f10:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2019 14:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Стартираме пролетния полусезон с домакинство срещу Литекс на Дружба.

През есента Литекс ни нанесоха неприятна загуба с 2:0 и доказаха, че изобщо не са за подценяване. В момента Литекс се намира на 5то място с 6 точки по-малко от Арда.

GL HF

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2018/2019г.
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2019 20:28 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Много слабо първо полувреме. След почивката се стегнахме малко и спасихме мача. Особено след появата на Ахмед нещата се промениха. На мен ми омръзна да го казвам все, но за пореден път си пролича, че просто трябва да е титуляр. Найденов направи доста приличен мач. Определено е по-добър от Стоев на този пост. Коконов като цяло малко ми се губеше, но поне беше на точното място и отбеляза гол. Петър Христов взе почти всички високи топки, но трябва още много да се постарае. За съжаление не беше привлечен плеймейкър, а нуждата е крещяща. Плахов поне ми се струва, че неизбежно трябва да е титуляр. Лозев не знам защо не игра днес, но ни липсваше много. Иначе адмирации и за сърцатата игра на Кръстев и Сандев. Много важна победа наистина, но трябва да вдигнем нивото, че Стоев изобщо не ми се вярва да е доволен от играта. Иначе младите момчета на Литекс показаха мъжка игра. Играха малко грубо, но просто никой не очаква да е обратното. Само треньорчето им е малко антипатичен. Цял мач псуваше като каруцар след определени ситуации.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2018/2019г.
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2019 20:45 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
От бивши левскари няма файда ред е на бивши цесекари :D

Иначе вярвах много в Стойчо Стоев, но почти нищо не направи. Белчев не ми вдъхва много доверие, ама ще се въздържа от коментар на този етап. Успех все пак.

Кременлиев пък ми беше все така антипатичен от самото начало. Няма да ни липсва според мен. Пък и с тези бразилски ментета се изложи.

Много ми се иска догодина да сме в Първа лига, но всички тези рокади няма как да не се отразят на отбора. И ръководството допусна грешки, не е фатално ако не успеем от първия път.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Мар 2019 14:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Белчев е добър треньор, надявам се да успее


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2019 09:17 
Offline

Регистриран на: 08 Май 2011 11:47
Мнения: 382
Отбор: Арда (Кърджали)
Днес дано да бием ,че ЦСКА 1948 ни държи редовно в напрежение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2019 19:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Арда бие лошо бие! :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2018/2019г.
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2019 22:21 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Най-добрият ни мач според мен за този сезон. Много добра игра и огромно удоволствие за нас феновете. Момчетата си могат явно когато искат, и дано да продължат така. Не знам дали заслугата е изцяло на Белчев, но е важно да започнеш по такъв убедителен начин. С интерес следях Васил Добрев, който направи дебют и останах доста доволен от играта му. Винаги е на точното място, направи доста важни намеси, беше хладнокръвен и доста полезен като цяло. Единственият му недостатък ми се видя, че изпитва затруднения при изнасянето на топката. Но се радвам, че се дават шансове на подобни млади играчи. Найденов отново направи много силен мач. Представя се отлично засега.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2019 10:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Важното за мен в този мач е, че за втори път този сезон виждаме повече от 3 гола и за пръв път 5 гола на Дружба. Добър мач за нас, но Несебър днес бяха на ниво "В" група и резултатът можеше да е 7 или 8. Дано не се залъжат от този мач и да се отнесат сериозно към остатъка от сезона. Следващия кръг имаме трудно гостуване в ГО.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2019 03:49 
Offline

Регистриран на: 08 Май 2011 11:47
Мнения: 382
Отбор: Арда (Кърджали)
Ще бием ли Локо ГО ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2018/2019г.
МнениеПубликувано на: 18 Мар 2019 22:46 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Или проектът не е проект или селекцията не е селекция. Има нещо гнило сякаш в тази работа. Няма да се учудя ако всичко просто ей така приключи. Но съвсем реално целта пред нас ако е Първа лига тази игра за съжаление няма да е достатъчна дори и да стигнем до баражи. По принцип с тези милиони не би трябвало да има нужда и от "игра" в милата ни родина, но защо няма да сме в Първа лига по лекия път мисля, че горе долу е ясно за всеки.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2019 16:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Победа с 2:0 над Локо София като домакини. Не мога да коментирам с подробности, тъй като не съм бил на стадиона.

п.п. Надявам се да има хора, с които да следим и коментираме отбора тук. Опитвах се доста време във ФБ, но там все едно си говоря с една дълга стена.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2018/2019г.
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2019 16:35 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Доминирахме през цялото време и определено бяхме по-добрият отбор. Съдията реши да изгони много късно този бежанец от Локо, който просто плачеше за червен картон от самото начало на мача. Не отсъди две чисти дузпи според мен в наша полза през първото полувреме, че и показа жълт картон на Бенгюзов отгоре на това, след което играта му щеш не щеш се промени.

Голът падна след груба грешка на противника, а малко след това дойде и второто попадение и мачът беше решен. Следваха куп пропуски от наша страна. Видя се, че се отпуснаха и се отнесоха доста несериозно в дадени ситуации момчетата, но все пак не спираха да търсят още един гол.

Плахов след дълго време беше титуляр, но не показа точно това, което ми се искаше лично на мен. Въпреки че не игра и лошо не съм сигурен дали успя да впечатли Белчев. Марчев от доста време не съм го виждал толкова зле. Просто не му се получаваше играта. Беше доста разконцентриран. Добрев отново направи силен мач, стабилен защитник си е. Заслужава титулярно място в отбора, но Крумов и Сандев също са добри. Очаква го добро бъдеще според мен. Найденов бе преодолян доста елементарно на няколко пъти в следствие на което се стигна до най-опасното положение пред нашата врата, но Караджов просто направи брутално спасяване.

А за Лукас просто нямам думи. Всеки втори от плажовете на Бразилия ще се окаже футболист, а нашият бразилец е толкова бездарен, че няма на къде просто. Да го махат час по-скоро и да дават шанс на този словенец поне.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2018/2019г.
МнениеПубликувано на: 10 Апр 2019 16:24 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Стадионът в Балчик е може би един от най-хубавите в България. Но теренът е малко занемарен и по принцип посещаемостта е ниска за съжаление.

Забелязваше се липса на динамика и острота в средата на терена напоследък. След като Найденов игра като дефанзивен полузащитник, сякаш Бенгюзов бе дръпнат една идея по-напред. Очевидно Чанев и Плахов не задоволяват Белчев с представянето си.

Такива млади играчи като Законов след като получат място в отбора трябва да изядат терена образно казано и да покажат на какво са способни. Но в случая Законов го раздаваше доста лежерно и с нищо не показа, че заслужава титулярно място. Би било по-добре Коконов отново да играе по крилото, а зад Венци Христов да играе Ахмед според мен.

По принцип ми се иска Лозев да е на по-предни позиции, но пробивите, които прави като десен бек също са полезни и важни за нас. Участва активно във всички атаки и компенсира с бързина и борбеност недостатъците си в дефанзивен план причинени от това, че играе на необичаен пост.

Не знам Сандев защо не игра в последните два мача, но при нормални обстоятелства централната двойка защитници ще си останат Крумов и Сандев най-вероятно, колкото и добре да се представя Добрев в негово отсъствие.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2018/2019г.
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2019 13:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Евала, Куарешма, за подробните анализи.

Китно стадионче в Балчик, но за съжаление такива стадиони в малки градчета остават празни в по-голямата част от съществуването си.

Да преминем нататък - следват 2 важни мача, като първият е един от двата най-важни от тук нататък. Домакинство на Монтана, които ни водят с 5 точки. В последните няколко мача Монтана показват колебливост, като загубиха супер изненадващо (по-мое мнение уреден мач) от Добруджа, при което последва треньорска смяна и след това загубиха и от Царско село. Последния мач победиха Поморие с минималното 1:0. Трябва да се възползваме от този спад във формата и да ги победим, но аз лично ще съм доволен и на Х.

След това следва гостуване на Лудогорец 2, които пък ни победиха през първия полусезон в Кърджали. Футболистите трябва да са мобилизирани и да изкарат максимума от тези 2 мача.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2019 13:17 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Не съм очаквал, че този мач ще се развие по този начин, но напълно заслужено победихме Монтана с 2:0, като това беше най-малкото, с което монтанчани се измъкнаха. В този мач нямахме слаба позиция и бих казал, че всички момчета се раздадоха според възможностите си. Аз отличавам Лозев - има много хляб в това момче, Коконов - личи си, че е доста опитен и класен футболист и Ахмед Осман - 33 годишен, но като влезна в последните 20 минути раздвижи нападанието доста и направи 2 КЛЮЧОВИ паса, които пък Марчев пропиля.

Относно публиката - около 5000 души в делничен ден на мач в Б група си е истински рекорд!!!

АЙДЕ АРДАА:)

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2018/2019г.
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2019 15:00 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Стойчев дъртото магаре освен няколко груби влизания, с които можеше да контузи свой бивш съотборник, след края на мача имаше проблем и с феновете. Не предполагах, че е такъв боклук. Да го еба в модното гуру.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2019 17:33 
Offline

Регистриран на: 08 Май 2011 11:47
Мнения: 382
Отбор: Арда (Кърджали)
Най-силният мач на Арда за сезона , публиката беше на висота създадохме страхотна атмосфера браво . САМО АРДА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Апр 2019 10:23 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Минимално, но достатъчно Арда надделя над втория отбор на лудогорец с 0:1. Не съм гледал мача, но съм доволен, че измъкнахме победата. Днес играят царете срещу едно от цскатата

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2018/2019г.
МнениеПубликувано на: 22 Апр 2019 15:11 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
От репортажа се вижда, че Гравала е свършил повече работа от Лукас откакто е при нас :D Много пропуски са направили нашите, а голът е чист късмет. Караджов отново с блестяща намеса по едно време. Номер 45 от домакините не знам кой е ама доста е притеснил защитата ни сякаш.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2019 10:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Завършекът на атаките ни е трагичен и наистина късметът ни покри много. Нищо - 3-те точки са си при нас, а и вече сме втори.

Учудва ме как Монтана продължават да пропадат след напускането на Феро. Имаха 9 точки преднина, а сега ги изравнихме.
Царско Село вече си подпечатаха билетите за А група и се надявам да не си дават толкова зор в мача срещу нас. Очертава се да играем бараж срещу един от отборите измежду Витоша, Верея, Дунав и Септември.

От тези предпочитам да срещнем Верея или Витоша - Септември или Дунав може да ни спънат.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2018/2019г.
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2019 16:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Минимално 1:0 срещу Добруджа и след поредна издънка на Монтана, вече сме 2ри с 2 точки пред Монтана и 6 пред едното цска (с мач по малко). В сряда е вероятно най-тежкият мач за сезона - гостуване на Царско Село. Тъй като комплекс Царско Село ми е на 5 минути и цъкам футбол там редовно мисля да посетя този мач. Надявам се ултрасите на Царско Село да нямат нищо против :lol:

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Май 2019 09:19 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Белчев май наистина ще ходи в Китай с Мъри. Ясно е, че ако реши нищо няма да може да го спре, въпреки обещанията и клаузите в договора. Не ми хареса това "за сега съм тук" на интервюто след мача. Сами се сещате за какви пари става въпрос там и най-вероятно ще се наложи да търсим отново треньор. Не ми се вярва присъствието на Мъри срещу Царско село да е било случайност.

Иначе срещу тези поне един Х трябваше да направим. Но всичко е в наши ръце все още. Бием си ЦСКА-то у дома и готово.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Май 2019 06:55 
Offline

Регистриран на: 08 Май 2011 11:47
Мнения: 382
Отбор: Арда (Кърджали)
След загубата от Ц.Село битката за баражи стана жестока предстои ни 3 финални мача от които трябва излезниме като крайни победители особенно пък мача с ЦСКА ще е като онзи мач с Дунав . Дано нашите да проявят характер и да играем бараж , там пък квото стане


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Май 2019 08:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
В предпоследен и така очертаващ се най-важен мач за сезона домакинстваме на едно от цска-тата в Кърджали. За мен този мач е доста непредвидим и изходът може да е троен. цска 1948 имат доста добра серия в последните мачове, направиха две равенства като гост с Монтана и Царско Село. Като цяло, обаче, отборът им гостува трудно и не вкарва много. Всичко е в нашите ръце. Надявам се на максимално пълен стадион в най-важният мач за сезона.

Айде Ардаа!!!

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 77 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Странджа през сезон 2006/07
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 139846 06 Юни 2007 15:08
от Fabio_Cannavaro
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 152183 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 166552 21 Окт 2011 21:22
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 70231 25 Яну 2007 20:34
от agataa
Преглежда непрочетените мнения Състав на отбора за сезон 2007/2008
Форум: Сезон 2007/2008
parmalat 63422 18 Май 2008 14:18
от [AS Roma]Gu73v

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози